Çakraları açmak,negatif enerjiden kurtulmak ve güçlü olmak için...

mazlum

Banlı Kullanıcı
1-Günde 100 defa Allah,100 defa La ilahe illallah,7 defa Ayetel Kürsi (Çakraları açmak ve negatif enerjiden kurtulmak için)
2-günde 100 defa 'la havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim'(güçlü olmak için)
her ikisini de denedim ve devam ediyorum.

origanum

Yönetici
Çakralarınızın açık olduğunu nasıl kontrol ettiniz peki?

mazlum

Banlı Kullanıcı
algılama anlayışımın gelişmesi ve birçok soruna rahatça çözüm bulmam sayesinde.bu arada origanum,benim açmış olduğum bir konuyu kilitlemişssin,ben foruma baktığımda bunun gibi birçok sizin önerdiğiniz büyü yada havas uygulaması var.herhalde benden artık gıcık yaptığın için kilitliyosun konuyu,neyse.

origanum

Yönetici
algılama anlayışımın gelişmesi ve birçok soruna rahatça çözüm bulmam sayesinde.bu arada origanum,benim açmış olduğum bir konuyu kilitlemişssin,ben foruma baktığımda bunun gibi birçok sizin önerdiğiniz büyü yada havas uygulaması var.herhalde benden artık gıcık yaptığın için kilitliyosun konuyu,neyse.

Gıcık olmak? Bunu nereden çıkardınız? Tahmin edeyim; özelden sorduğunuz sorular ve size işin olamayacağını ısrarla anlatmam yüzünden size karşı bir ön yargım olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, özel mesajlar ile buradaki paylaşımlar arasında bağlantı yoktur, her konu farklıdır ve o konu neyi gerektirirse o şekilde davranırım. Gıcık olmak gibi çocuksu ve anlamsız bir duygum olmaz. Öyle birşey olsa sitede görev almazdım. Sitede havass uygulamaları verilir bu normal zaten, ancak o konu o kadar abesti ki burada bile yer alamaz. Silinecek zaten. Bir de her yerden duyduğunuz asılsız şeyleri paylaşmayın kendi deneyim, görgü ve bilgi süzgecinizden geçenleri paylaşmanız daha yararlı olur. Ayrıca yeri gelmişken söyleyeyim bir kitaptan 2 satır uygulama için ayrı başlık açmayın, hepsini tek başlık altında birleştirip öyle paylaşabilirsiniz. Bir de havass kitaplarından kopyala yapıştır yapmayın artık, her yerde bulunabilir bunlar ve değersiz. Bizim için önemli olan yüz yıldır kullanılmayan ve ortalıkta serseri mayın gibi dolaşan işe yaramaz tarifler yığını değil de kişilerin kendilerinden birşeyleri kattığı özgün değerlerdir. Diğer paylaşımlarınıza dokunmadım dikkat ederseniz. iyi forumlar diliyorum.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
1-Günde 100 defa Allah,100 defa La ilahe illallah,7 defa Ayetel Kürsi (Çakraları açmak ve negatif enerjiden kurtulmak için)
2-günde 100 defa 'la havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim'(güçlü olmak için)
her ikisini de denedim ve devam ediyorum.

Sayin mazlum arkadasim,cok tesekkürler. Bu uygulamayi günün hangi vaktinde yapmamiz gerek??:nopity:

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Birincisi çakralarınızı açık ve ya kapalı olarak lanse etmeyiniz. Bu sizi bilen kişiler arasında bilgisiz olarak gösterir. Çakra ya dengesizdir ya da dengelidir. Açık kavramını ele aldığımızda çakranın kapanması durumunda kişinin ölü olması gerekiyor. Sadece ölülerin çakları kapalı olur. Bu anlam kargaşasını önlemek için lütfen biraz daha dikkat ediniz. İkincisi evet bu zikirler çakraları dengeler. her bir çakranızın üzerine sağ eliniz ikoyarak bu zikirleri tekrar etmeniz çakranızı hareketlendirir ve dengeye sokar. Ayrıca kişinin inancına uygun birçok terim çakranın dengelenmesine yardımcı olur.

Sadece "2-günde 100 defa 'la havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim'(güçlü olmak için)" diye vermiş olduğunuz zikir güçlü olmak için değil sabır ile yardım istemek için kullanılır. Tabi ki buna karşı inanç beslerseniz sizi güçlü de kılabilir. Ama aslı amacı Tanrının yardımını beklemek için sabır dilemektir.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Birincisi çakralarınızı açık ve ya kapalı olarak lanse etmeyiniz. Bu sizi bilen kişiler arasında bilgisiz olarak gösterir. Çakra ya dengesizdir ya da dengelidir. Açık kavramını ele aldığımızda çakranın kapanması durumunda kişinin ölü olması gerekiyor. Sadece ölülerin çakları kapalı olur. Bu anlam kargaşasını önlemek için lütfen biraz daha dikkat ediniz. İkincisi evet bu zikirler çakraları dengeler. her bir çakranızın üzerine sağ eliniz ikoyarak bu zikirleri tekrar etmeniz çakranızı hareketlendirir ve dengeye sokar. Ayrıca kişinin inancına uygun birçok terim çakranın dengelenmesine yardımcı olur.

Sadece "2-günde 100 defa 'la havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim'(güçlü olmak için)" diye vermiş olduğunuz zikir güçlü olmak için değil sabır ile yardım istemek için kullanılır. Tabi ki buna karşı inanç beslerseniz sizi güçlü de kılabilir. Ama aslı amacı Tanrının yardımını beklemek için sabır dilemektir.

Ben de çakraları açık ve kapalı olarak değerlendirirdim bu bilgiyi vermeniz işime yaradı teşekkürler. Ayrıca buradaki zikirleri anlattığınız şekilde uygulamak tahminen ne kadar sürede etki gösterir?

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer

Sevgili Yule, bu zikirleri çekerken çakralarımıza elimizi koymalıyız demişsin bu bölgeler nereleri. Bir vefat ile ilgili çok sabırlı olmam dediğini gibi hayata dönmem gerekiyor çünkü yaşamak zorundayım işime yarayabilir söyleyebilirsen çok sevinirim.
Sevgi ve saygılarımla

thales

Kayıtlı Üye
Sn Özlemi özled ben yardımcı olayım isterseniz.

1. Çakra : Kök Çakra - Yeri : Omurganın kökü
2. Çakra: Cinsel (Sakral) Çakra - Yeri : Göbek deliğimizin iki parmak altında yer alır.
3. Çakra: Güneş sinir ağı - Yeri : Göbek deliğimiz ile göğüs kafesimiz arasında yer alır (mide bölgesi).
4. Çakra: Kalp Çakrası. - Yeri : Göğüslerin tam ortasında vücudun merkezindedir.
5. Çakra: Boğaz Çakrası. - Yeri : Boğazımızın üstünde köprücük kemiği ile gırtlak arasındadır.
6. Çakra: Üçüncü Göz Çakrası (Alın Çakrası). - Yeri : İki gözün arasında kaşların ortasında yer alır.
7. Çakra: Tepe Çakrası, Taç Çakra - Yeri : Başımızın tepesinde en ortada ve en yüksek noktasında yer alır.

yule

Yönetici
İş
Ben de çakraları açık ve kapalı olarak değerlendirirdim bu bilgiyi vermeniz işime yaradı teşekkürler. Ayrıca buradaki zikirleri anlattığınız şekilde uygulamak tahminen ne kadar sürede etki gösterir?

Batı kaynaklarında 21 gündür etki süresi. Doğu kaynaklarında 41 gündür. Bu inanışa, dine, çalışmanın esaslara tam olarka uyularak yapılmasına, vb... birçok etkene göre değişir. Bizler için telem kabul gören ise 21 gündür. Çünkü insan vücudundaki hücreler 21 günde bir kendisini yeniler. Bu yenileme ile istenilen durumun, olgunun ya da düşüncenin yerleşeceği inancı bizlerde vardır.

Sevgili Yule, bu zikirleri çekerken çakralarımıza elimizi koymalıyız demişsin bu bölgeler nereleri. Bir vefat ile ilgili çok sabırlı olmam dediğini gibi hayata dönmem gerekiyor çünkü yaşamak zorundayım işime yarayabilir söyleyebilirsen çok sevinirim.
Sevgi ve saygılarımla

Sayın Özlemi özled,

Thales arkadaşımız çakra yerlerini söylemiş. Yalnız şöyle bir değişiklik var. Bunu birçok kişi paylaşmıyor. Normalde bu söylediğim noktalarda bulunan çakra noktaları ulaşımı zor ve ya başkasının dokunmasına uygun olmayan bölgelerde olduğu için sistem buna dönüşmüş. Kendiniz yaptığınız için siz bu bölgelere dokunabilirsiniz.

1 çakra yani kök çakrası tam cinsel ortanın bittiği yer ile anüs arasında kalır.
2 çakra yani cinsel çakra tam cinsel organın olduğu yerde bulunur.
3. çakra yani solarplexus tam göbek deliğinde olur.

Bu üç çakra yerinde böyle bir değişiklik oluyor. Diğer çakralar thales'in söylediği şekilde devam ediyor. İster üstteki şekilde, ister benim söylediğim şekilde çakra aktivasyonunu yapabilirsiniz. İkisi de doğrudur. Ama aslı budur. Sevgiyle...

thales

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Benim yazdığım çakra bölgeleri internetteki kaynaklardan tamamen alıntıdır..Çakralarıma dokunurum bazen ama oda kaşımak içindir, o kadar yani. :)

Sn yule' düzelttiğiniz üç çakra bölgesine dokunarak ,

1-Günde 100 defa Allah,100 defa La ilahe illallah,7 defa Ayetel Kürsi
2-günde 100 defa 'la havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim'

okumak alternatif tıp'ta ne kadar bilimsel olsada çok garip bir görüntü oluşturacağı kesin..Hayal etmesi bile enteresan benim için. Yada bilmiyorum belkide dinimizden çok korkuyoruz..

yule

Yönetici
İş
Bu arada elinizle tutmanız gerekmek. Bu bir gereklilik değildir. Sadece yapılırsa iyi olur. İmgeleme ile de ayn ıetkiyi alabilirsiniz. O bölgeyi tutmak enerjiyi daha iyi hissetmek ve daha iyi aktarmak adına önerilen bir yöntemdir. Ayrıca 100 kere okumanıza gerek yok. Bir çakraya 3 defa bile zikir etseniz dengelenir. Ama siz rahat etiğiniz sayıda zikir edin derim. 100 kez diye kendinizi şartlamayın. 100 çok fazla bir rakam.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Her ikinize de çok teşekkür ederim son soru her çakraya dokunarakmı yapacağız yada bunlardan birinemi? Mesela mantığım her çakraya ayrı ayrı kere yapsam olur gibi kabul ediyor ama sizler çok daha iyisini bilirsiniz

bendekiben

Elit Üye
Her ikinize de çok teşekkür ederim son soru her çakraya dokunarakmı yapacağız yada bunlardan birinemi? Mesela mantığım her çakraya ayrı ayrı kere yapsam olur gibi kabul ediyor ama sizler çok daha iyisini bilirsiniz

Her çakraya ayrı ayrı uygulanacak. İster meditasyon ile imgeliyerek veya isterseniz dokunup zikir ile de yapabilirsiniz.

yule

Yönetici
İş

Her çakraya ayrı ayrı dokunabileceğiniz gibi sadece güneş çakranıza yani 3. çakranıza dokunarak da çakra dengelemenizi yapabilirsiniz. 3. Çakra tüm çakralar ile bağlantılıdır Ve hepsini etkiler. Bu yüzden sadece göbek bölgenize elinizi koyarak çakralarınızı dengeleyebilirsiniz.