Canbar ve Odkara hakkında.

_kelebek_

Kayıtlı Üye
canbar ve odkara aşk büyülerinin çok kuvvetli oldukları ve çok zor bozuldukları söyleniyor...
bunlar gerçekten doğrumudur...
peki sonucunda kendimize olumsuz bir varlık çekmemiz mümkünmü?

deniz arzu

Kayıtlı Üye
canbar büyüsünü duydum fakat odkara büyü nasıl bir büyüsü

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
resim birazicik kücük olabilir, ama umarim yinede sorularinizi tatmin eder;)

Ekli dosyayı görüntüle 22j

Ask büyüsü odkara.
Ask büyüsü odkara nasil yapilmali?
(Üç büyük cin yardimiyla yapilan atesli ask büyüsü)

Odkara ask büyüsü çok eski çaglardan günümüze gelen bir asya saman büyüsüdür.Çar,Çur,Çor bu üç isim orta Asya Türklerince çok taninan ve çekinilen üç büyük cininin adidir.Bu gün bile dilimize yerlesmis olan karman çorman olmak ve çar çur etmek deyimleri onlarin hala unutulmadigini teyid eder gibidir.Bu cinlerin yardimiyla yapilan ask büyüsü odkara adindan da anlasilacagi gibi kara ates büyüsüdür od ates kara'da yanik karasi is anlamindadir.Odkara ask büyüsünü istedigi kisiyi kendine asik etmek için kullananlar oldugu gibi odkaradan sevgiliyi elde tutma büyüsü olarakda yararlanilir yine eslerinin yanlice kendilerine bagli sadik olmasini isteyenlerde bu ask büyüsünden faydalanmislardir.Odkara ask büyüsü yapmakiçin eskiler deri kullanirmis günümüzde bunu temin çok güç bir sey olmasada kolaylik açisindan kagittan yararlanilmaktadir.Iki kagit alinir üst üste konulur,üstteki kagida bir kalem ile iyice bastirarak (alttaki kagida sadece izlerin çikmasi gerekir karbon kagidi kesinlikle kullanilmamalidir.) yukarida görüldügü gibi bir üçgen çizilir.Üçgenin ortasina yukaridaki sekilde görüldügü gibi bir daire çizildikten sonra etkili olmasi için altta kalan kagida üstteki kagitin isi bittikten sonra olmak sartiyla sekilde görülen kirmizi renkteki çizgilerin kirmizi renk kullanilmasi kaydiyle çekilmesinde fayda vardir.Bu islem daha sonra anlatilacaktir.Kagitlari bir birine üst ve alt kenarlardan bantlamak ve üstteki kagittaki sekillerin alttaki kagida düzgün çikmasini saglayacaktir.Ortadaki dairenin içine asik olmasi istenen kisinin adi düzgünce yazilir.Dairenin disina yukaridan baslayip saat istikametinde devam edilerek ask büyüsünü yaptiran kisinin adi daireyi çevreleyecek sekilde yazilir.Yine yukaridaki sekilde göründügü gibi ayna etkisi yaratmis ters vaziyette olmak üzere sagdan sola olarak çar,çur,çor adlari yazilir.Bu adlar üç büyük cinin adlaridir.Gece saat üçten sabah günes dogana kadar söylenen islemler yapilabilir.Üstteki kagit yakilir külleri iyice karistirilip parmak ucu hafifçe islatilarak alttaki diger kagidin üzerindeki çizgi izleri üzerine sürtülür.Yavas yavas alttaki kagit üzerinde yakilan büyünün bir kopyasi çikacaktir.Bu kopya üzerine kalem deydirilmez sadece kirmizi çizgiler çekilmek istenirse bu kirmizi çizilecek hatlar kirmizi kalemle çekilebilir.Kesinlikle diger yazi ve çizimler is karasi kül ile ogusturularak meydana çikarilmalidir.Küllerin biraktigi izler kafidir.Daha sonra bu yazili kagit alinir ve temiz bir ortamda saklanir.Okuma isi yaoilacak saatte öylece alinir ve bu kagida göz gezdirip bir yandanda bu üç büyük cinin adlari okunur çar, çur,çor tam 490 kez okumak gerekir.Bu okuma islemleri her gün ayni saatte ayni sayida olmak üzere yedi gün tekrarlanir.Bir hafta yedi günün sonunda odkara büyüsü yapilan kisi büyüyü yaptirana derin bir ask besler onun askiyla adeta yanar tutusur.Yazili olan tilsimli kagit atilmaz katlanip temiz bir beze sarilarak saklanir,istenildiginde okunur.Aski taze tutmak için arada bir okumak faydali olacaktir denmektedir.

Kaynak;A.Çavlum

_kelebek_

Kayıtlı Üye
formulu bulmak sorun değil.
önemli olan bu çalışma gerçekten tutar mı tutmaz mı ya da herkes yapmalı mı?
sonuçta cin isimlerini söylüyosun farklı şeyler olabilir mi?

deniz arzu

Kayıtlı Üye
teşekkürler bilgi için.dairenin içindeki yazıyı okuyamadım.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
aslında yapılan birçok çalışma varlıklar aracılığıyla yapılır.

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
teşekkürler bilgi için.dairenin içindeki yazıyı okuyamadım.

canim benim, zaten orada örnek olarak isim verilmis!
ücgenin icinde daire cizili. bu dairenin icerisine yapilan kisinin adi, mesela senin sevgilinin adi "Cengiz" ise, dairenin icine Cengiz yaziyosun ve dairenin disina, etrafina da saat istikametinde harf harf "A r z u" kendi adini yaziyosun. ok?

tutar mi tutmaz mi konusunda kim ne kadar ne diyebilir ki, sen yaparsin, enerjini yüklersin, ne kadar istegin yogun ise o kadar ihtimal yüksektir. herseyde oldugu gibi azmine bagli. ben yaptim da tuttu desem bile neyi ifade eder ki, sen yaparsin tutmaz ve ya sende tutar digerinde tutmaz. zaten kisiden kisiye fark tabii ki vardir. yoksa herkez kim kime dum duma:eek: maazallah:)

hee, bak unutmustum yazmaya. mod arkadasimiz kelebek soruyor herkez yapmali mi diye, herkez yapmali tavsiye ederim ya da etmem diye birsey olamaz, sonucta her kisinin piskolojik durumu ve en önemlisi bu tür calismalarla ne kadar deneyimli ne kadar bilgili bu da cok önemli. tabii ki bir cok uygulamalarda hatta esmalarda ve surelerde bile varliklara davet cikariliyor. kisi bunu belki blincli belki blilincsiz yapmakda ama gercek bu arkadaslar. önemli olan bu tür islerle ugrasan kisinin kendisini koruya bilmesi ve bir ihtimal olumsuz durum karsisinda, kesinlikle korkmamali ve soguk kanli kalabilmesidir. eee ne demisler, minareyi calan kilifini hazirlar.

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
tam mı yazılmış? belki sadece bilgi amaçlı eksik verilmiştir..

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
bence eksik degil. uygulamada en önemli bölüm ugulamayi tamamlayan bölüm, yani isimler: car cur cor! bunlar cin isimleri. arkadaslar, arastirip sorusturabilirsiniz daha yakin bilgiler edinebilirsiniz ;)

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
canbar ve odkara aşk büyülerinin çok kuvvetli oldukları ve çok zor bozuldukları söyleniyor...
Simdi tabi söyle birsey var Kelebek bu konularla ilgili altyapisi ve bilgisi olmiyan bir insan icin bu büyüyü bozmak yani etkisiz hale getirmek tabi zor olacaktir.Bakin,Evet Odkara ve Canbar sistemi cok etkilidir ama bunlari uygulamakta olan kisinin enerji seviyesi ve irade gücü bu etkinin artmasini sagliyan temel faktörlerdir.Yani basit anlamaniz icin,büyücüde is yoksa ve hedef buna müsahit degilse büyü tutmaz.
formulu bulmak sorun değil.
önemli olan bu çalışma gerçekten tutar mı tutmaz mı ya da herkes yapmalı mı?
sonuçta cin isimlerini söylüyosun farklı şeyler olabilir mi?
Orasi sana bagli yani senin yeteneklerin burda devreye giriyor.Simdi Cinler konusunda sana kesin bir bilgi vermek zor olacaktir.Sen cinden ne kadar korkuyorsun onlarda bir o kadar güclenecektir.Onlar korkudan besleniyor.Ama samimi olmak gerekirse bence en fazla ne olsun,uygulama sonrasi cekersin bir abdest yaparsin bir soguk dus kilarsin bir namaz ve hersey düzelir.Ama dedigim gibi altyapin müsahit degilse yada asiri duygusal yönün varsa durum degisebilir.Cinler ve Seytanlar sizin zayif yönlerinizden yararlanmaktadir,siz ne kadar acik verirseniz onlar o kadar etkili olur! Dikkatli olunuz,sevdiginizi sizi sevmeye zorlamayiniz,sonuc itibariyle siz hem kendinizi hemde onu kandirmis olursunuz.Ben sahsen bas bos bir Kiz ile sohbet etmektense bazen kendinde olan karakterli ve "özgür"birisiyle beraber olmayi tercih ederim.Bu büyü hedefin iradesinde bir takim degisiklikler uyandirip hedefi itaatkar bir duruma getiriyor bence.Tabi sizin tercihiniz!
tam mı yazılmış? belki sadece bilgi amaçlı eksik verilmiştir..
:) Aman dikkatli ol Áysari,basina bir is acma! :)

MaHaRa

Kayıtlı Üye

Selamlar;

İlm'iniz yok ise

bu işlere hiç bulaşmayın.

-İlm'iniz yoksa, dediğimiz de bazı

kişiler rahatsızlık duyabiliyor,

ama hakikati ifade etmek lazımdır.-

İlm bir anahtardır, kilidi

çevirecek bir vasıta olmadan

çelik kapıya omuz atmanız

işe yarar değildir.

Cin ve ifritler, onlara tabi olunarak

yapılan büyülerin yapanın üzerindeki

tesirleri ağırdır.

Büyü iki ucu keskin kılıç gibidir.

Evinizde soba yanıyor ve ateşi

çocuk iken ögrendiniz. Ateşe

çıplak elle dokunmazsınız.

Havass ilm-i de öyledir.

Efendim bu havass olmaz da

başka bir ilm olur,sonuç değişmez.

Hangi yoldan giderseniz gidin,

varacağınız yer aynıdır.

Çin kılıcı taşı da keser, başı da.

Neden Cinni ve ifrid-i olanlardan

örnek verdik. Manası şudur;

Yapılması düşünülen bir işte

kullandığınız malzemelerin

tesirini artırmak için O'nları da

işe dahil edersiniz.

O'nları kendinize bağlamazsınız,

sadece siz deki ilme hürmeten sizinle

çalışmaları için akit ile misak alırsınız.

Tabii bunları net bir şekilde yazmayı

düşünmüyorum, ama sadece kısa

bir tekrar olarak, bu tür büyü işlerinden

uzak durmak ve Allah'ın rızasına sığınmak

her zaman elzemdir.

akan

Kayıtlı Üye
Kesinlikle haklısın Mahara...Şu işi araştırmaya başladım başlayaylı işin içinden çıkamadım...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ben ne zaman en basitinden büyü yapsam eve varlık atlıyor sanki bir kapı aralamamı bekler gibiler. en basit en kolay malzemesiz büyüde bile evde sabah kadar olay çıkıyor. sonra benim gözler şiş kırmızı işe geliyorum sanki bütün gece alemlere akmışım sanıyor iş arkadaşlarım. Yani sonucuna razı ol, geçit açabilirsin sonuçta. Odkara ve canbarın güçlü büyüler olduğunu duymuştum yapmama çabalamam değecek kimse olmadı şimdiye kadar hayatımda ancak sonuçta car cur cor dan yardım istiyorsun ya onlar senden ne isteyecek? hayır kurumu işletmiyorlar sonuçta değil mi?

Bloody_mary

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Canbar ı ben iki kere denedim.Birinde yanlış yapmışım.O zaman kendimi çok bitkin ve enerjisiz hissettim.Büyüyü bozdum sonra bir kere daha denedim.Bu sefer de iyi bir sonuç alamadım.Ben hiç denememeni tavsiye ederim.

awra

Banlı Kullanıcı
bu işi yaparken bence soğukkanlı olmak gerekir onları kendinize musallat etmeyinde... çok duydum çünkü... bu işle uğraşıp üşütenleri.

LilithyBroken

Kayıtlı Üye
Canbar ı ben iki kere denedim.Birinde yanlış yapmışım.O zaman kendimi çok bitkin ve enerjisiz hissettim.Büyüyü bozdum sonra bir kere daha denedim.Bu sefer de iyi bir sonuç alamadım.Ben hiç denememeni tavsiye ederim.
evet bende merak ettim nasıl bozduğunu anlatır mısın?

koleston

Kayıtlı Üye
3 harfililerin içinde olmadıgı bişey olsun lütfen

nora22

Kayıtlı Üye
İş
matematikci
isimleri arapca olarak mi yazmaliyiz?

selenim

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar büyücülük le uzunzamandır uğraşıyorum...canbar aşk büyüsü enerjinizle birleşir ise size % 100 aşkınızı geri getirir...odkara buyusu daha meşşakatlidir baş ağrısı ve yorgunluk verir ayrıca car cur çor cinleri enerjinizi iyi kullanmazsanız size ters teper...dikkat edin..odkara buyusu daha etkili ama daha tehlikelidir....