Rüyada güzel ve sevindirici şeyler görmek için

SaHiBuZaMaN

Kayıtlı Üye
Kim Nur Ayeti'ni uyumadan önce 66 kere okursa, uykuda ona, güzel ve sevindirici şeyler gösterilir. Nur Ayeti şudur:

)اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ مَثَلُ نُورِهِ كَمِشْكَاةٍ فِيهَا مِصْبَاحٌ الْمِصْبَاحُ فِي زُجَاجَةٍ الزُّجَاجَةُ كَأَنَّهَا كَوْكَبٌ دُرِّيٌّ يُوقَدُ مِن شَجَرَةٍ مُّبَارَكَةٍ زَيْتُونَةٍ لَّا شَرْقِيَّةٍ وَلَا غَرْبِيَّةٍ يَكَادُ زَيْتُهَا يُضِيءُ وَلَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نَارٌ نُّورٌ عَلَى نُورٍ يَهْدِي اللَّهُ لِنُورِهِ مَن يَشَاء وَيَضْرِبُ اللَّهُ الْأَمْثَالَ لِلنَّاسِ وَاللَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ(

Allâhu nûrus semâvâti vel arz, meselu nûrihi kemişkâtin fîhâ misbâhunil misbâh, fî zucâcetiniz zucâceh, keennehâ kevkebun durriyyun yûqadu min şeceratin mubâraketin zeytûneh, lâ şerqiyyetin ve lâ ğarbiyyeh, yekâdu zeytuhâ yuzîu ve lev lem temseshu nârun nûrun alâ nûrin yehdillâhu linûrihi men yeşâu ve yezribullâhul emsâle linnâs, vallâhu bikulli şey'in alîm.

"Allah göklerin ve yerin nurudur. Nurunun örneği, kandil konan bir yere benzer, orada bir kandil var, kandil, bir sırça içinde, sırça da parılparıl parlayan bir yıldız sanki; doğuda da olmayan, batıda da olmayan kutlu zeytin ağacından yakılmış; ateş dokunmadan da yağı, hemen ışık verecek; nur üstüne nur. Allah, dilediğine doğru yolu nuruyla gösterir ve Allah, insanlara (böyle) örnekler getirir ve Allah, her şeyi bilir.

Alintidir.

Jestem

Kayıtlı Üye
İş
Aldığı Her Nefeste Dünya'ya Zarar Vermekte
iyi güzel, yanlış anlamayın fakat bir uyarı yapmak istiyorum çünkü avatarınızdan anladığım kadarıyla müslüman birisiniz yani Kuran'a inanıyorsunuz. fakat Kuran şöyle diyor :

1- De ki: Sabahın Rabbine sığınırım.

2- Yarattıklarının kötülüğünden

3- Çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden

4- Düğümlere üfürenlerin kötülüğünden

5- Ve kıskandığı zaman kıskananın kötülüğünden.

113-Felak Suresi 1-5

Yanlış anlamayın din adına paylaşmıyorum bu ayetleri ve din propagandası filan değil ama
Tanrı bu tip büyüvari hareketlerin kötülüğünden kendisine sığınmamızı Kuran’da söylerken; Kuran’ı üfürme, düğümlere üfleme gibi yollarda kullanmak bir çelişkidir!
Müslümansanız uyarayım dedim. Yoksa yani inancınız beni ilgilendirmez.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ben burada bir düğüme üfleme göremedim. Siz nerede gördünüz.

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
The Secret Circle'nin hiçbir bölümünü kaçırmamak.
Bende göremedim.
O zaman nazar değmiş birine okuyup üflüyoruz bu da mı büyü oluyor ?

magribeyn

Kayıtlı Üye
Tam da aradığım buydu. Rüyalarımda güzel ve huzur dolu yerler görmek. Sen bunu uyguladın mı Sahibuzaman?

Lil'Mon

Kayıtlı Üye
Bunu karşımdaki başka birine yapabilir miyim? Arkadaşım uzun zamandır huzursuz, rüyaları sıkıntılı oluyor hep. Bunu uygula desem korkar uygulayamaz, onun adına ben uygulayabilir miyim? Öyle bir şey var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

byrosa

Kayıtlı Üye
Lil'Mon öyle bir şey olacağını sanmıyorum. Ancak, konuyu açan arkadaşın cevap vermesini bekleyebilirsiniz.

@Kalona nazar değmiş birine dualar okuyabilirsiniz. Ancak üflemek geleneklerimiz arasında bir şey. Bu herhangi bir büyüye girmez. Çünkü Kuran'da varlığını sürdüren bir duayı " büyü " konumuna koymak bile başlı başlına bir yanlıştır, sevgilerle.