Bu Nedir

deadsilence

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim başıma gelen bir olayı paylaşmak istiyorum

Bir kaç hafta önce karabasan denen olayı yaşadım pek fiziksel bir hadise gibime gelmedi düzeldikten bir kaç saniye sonra sabah ezanı okundu ezan okunmasa karabasan deyip geçerdim kaçtı sanki :) .Ve İkinci olarak dün gece saat 3 sularında şehirler arası yolda araç kullanırken önümden siyah bir şey geçti azdaha direksiyon hakimiyetimi kaybediyordum. Durum vahim gibi görünüyor.

Büyü,Havas konularıyla ilgiliyim bir kaç kitap okudum ama uygulama yapmadım varlık davetindede bulunmadım bu şey herneyse bana zarar vermek istiyor Fiziksel bir rahatsızlığım yok ne yapmamı önerirsiniz.

Not:Müslümanım

Salick

Kayıtlı Üye
Oncelikle panik ve vesvese yapmayin.Tam bir teslimiyetle Yaratan a siginip Ayetel Kursi ile korunma yapin.Daha detayli korunma yontemi sitede mevcut. Iyi dusunun, tam bir ictenlikle dualarinizi yapin.Allah in sevgisi ve inayeti ustunuzden eksilmesin. Sevgiyle...

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bunun nedeni okuduğunuz kitapların etkisindeki bilinçaltınızda olabilir. Neyin ne olduğunu anlamalısınız. İçinize bir kez şüphe düştümü şüphe şüpheyi doğruru ve son bulmaz. Aklınızda hiç bir soru işareti kalmaması için her iki yönlü olarak da uzman yardımı alın. İki yön derken hem psikolojik, hem de ruhani anlamda demek istedim. Medyum, hoca vs.. bilgi alabilirsiniz ama öncelikle psikolojik bir destek daha iyi olacaktır. İlgili olan kişi böyle konularla daha çok kendini dinliyor inkar edilsede acabaların sonu gelmez. Tabi siz daha iyi bilirsiniz.
İyi forumlar :)

deadsilence

Kayıtlı Üye
Bunun nedeni okuduğunuz kitapların etkisindeki bilinçaltınızda olabilir. Neyin ne olduğunu anlamalısınız. İçinize bir kez şüphe düştümü şüphe şüpheyi doğruru ve son bulmaz. Aklınızda hiç bir soru işareti kalmaması için her iki yönlü olarak da uzman yardımı alın. İki yön derken hem psikolojik, hem de ruhani anlamda demek istedim. Medyum, hoca vs.. bilgi alabilirsiniz ama öncelikle psikolojik bir destek daha iyi olacaktır. İlgili olan kişi böyle konularla daha çok kendini dinliyor inkar edilsede acabaların sonu gelmez. Tabi siz daha iyi bilirsiniz.
İyi forumlar :)

Şuan Araştırıyorum okuyorum neyle karşı karşıya olduğumu anlamaya çalısıyorum Hacı,hocadan hiçbir zaman yardım İstemem ama tekrarlanırsa psikoloğa gideceğim.

Oncelikle panik ve vesvese yapmayin.Tam bir teslimiyetle Yaratan a siginip Ayetel Kursi ile korunma yapin.Daha detayli korunma yontemi sitede mevcut. Iyi dusunun, tam bir ictenlikle dualarinizi yapin.Allah in sevgisi ve inayeti ustunuzden eksilmesin. Sevgiyle...

Hergün okuyorum umarım bir faydası olur.

Sennin

Kayıtlı Üye
Sayın deadsilence;

Konuya parapsikolojik olarak bakmadan önce psikolojik olarak bakın.Belkide okuduğunuz kitaplarda bir şey sizi çok etkiledi ve bu nedenle halisünasyonlar görüyorsunuz.Söylediğiniz gibi hiç bir uygulama yapmamışsanız,hiçbir davetde bulunmamışsanız,sadece okuyarak bilgi sahibi olmuşsanız bir varlığın sizi rahatsız etme olasılığının az olduğunu düşünüyorum.Ancak her şey olabileceği için buda bir olasılıktır.

Bence bastırılmış korkularınızdan dolayı yada okuduklarınızdan etkilendiğiniz için böyle bi sonuçla karşılaştınız.Eğer yüzleşebilirseniz sorununuzun çözüleceğini düşünüyorum.Okuduğunuz kitaplardan olsa ben şimdiye çoktan varlıklarla parti veriyor olurdum heralde :D işin şakası tabiki dediğim gibi önce psikolojik bakın olaya.

Umarım Sorununuz Konusunda Yardımcı Olabilmişimdir...

deadsilence

Kayıtlı Üye
Sayın deadsilence;

Konuya parapsikolojik olarak bakmadan önce psikolojik olarak bakın.Belkide okuduğunuz kitaplarda bir şey sizi çok etkiledi ve bu nedenle halisünasyonlar görüyorsunuz.Söylediğiniz gibi hiç bir uygulama yapmamışsanız,hiçbir davetde bulunmamışsanız,sadece okuyarak bilgi sahibi olmuşsanız bir varlığın sizi rahatsız etme olasılığının az olduğunu düşünüyorum.Ancak her şey olabileceği için buda bir olasılıktır.

Bence bastırılmış korkularınızdan dolayı yada okuduklarınızdan etkilendiğiniz için böyle bi sonuçla karşılaştınız.Eğer yüzleşebilirseniz sorununuzun çözüleceğini düşünüyorum.Okuduğunuz kitaplardan olsa ben şimdiye çoktan varlıklarla parti veriyor olurdum heralde :D işin şakası tabiki dediğim gibi önce psikolojik bakın olaya.

Umarım Sorununuz Konusunda Yardımcı Olabilmişimdir...

Üzerine gitmeye karar verdim bakalım sonuç ne olacak o karabasan olayının ve bir kaç saniye sonrasında ezan okunması ancak çok büyük bir tesadüf olabilir. Elimde çok özgün bir osmanlıca kaynak var dertleri neymiş öğrenelim.Korkmuyorum artık.

Ori

Kayıtlı Üye
Duaları eksik etmeyin geçmiş olsun.

deadsilence

Kayıtlı Üye
Duaları eksik etmeyin geçmiş olsun.

Saolun.

Konuya devam ediyorum arkadaşlar Allah Rızası için yardım edin. Perşembe günü evde tekken lavabonun musluğu açıldı açık kalmıs olmasına imkan yok kova taşardı.Okumadığım dua kalmadı.Uylulamada yapmak istemiyorum ateşle oynamak istemiyorum elimde internette olmayan bir kaynak var ve internetten erişilebilecek bütün kaynaklarda elimde ne yapmamı önerirsiniz.İş Fiziksel bir boyut kazandı.
Ben ne kadar uzak durduysam da onlar yaklaşmaya devam ediyorlar Uyku haram oldu.

Sennin

Kayıtlı Üye
Pek bilgim olmasada korkmadığınız zaman size zarar veremezler.Cesaret güçtür.Cesaretinizi kaybetmeyin size hiçkimse hiçbirşey yapamaz.Eğer onlar sizle uğraşacak kadar cesursa (tabi işin içinde bi varlık durumu varsa) sizde onlara karşı koyabilecek kadar cesur olun.En azından ben böyle yapardım.

Geçmiş Olsun Umarım En Kısa Zamanda Bir Çözüm Bulursunuz...