cınler bana ne içirdi bilgisi olanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

masum1912

Kayıtlı Üye
arkadaslar blug cagına girdiıkten beri bunlarla yasıyorum

hayatım zehirr oldu 26 yasındayım suan buyuler vardı ıptal oldular cok hocaya gıttım kımısı oldurdu kımısı yaktı kımısı musluman yaptı cok aşırı ama yine kurtulamadım bas ağrılarım rahatsızlıklarım sayamayacagım seyler vs vs blug cagına girdiğimden beri boyleyim olay soyle

2 zata sordurduk ALLAH dostları ve 2si ayrı yanı birbirinden habersız aynı sseyi soylediler dedilerki

ona haberi olmadan kotu bir sey içirmişler ama ne oldugunu kımse soyleyemiyor vede kurtulamıyorum bu iççirdikleri sey bende kalmalarını saglıyomus acaba bana ne içirdiler

bilgisi olanlar bana ozelden acıklayıcı sekılde yazarsa sevinirim

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
İçirme olayını ilk defa duyuyorum doğrusu bir tür iksir veya simya çözeltisi olabilir. Hocaya sorsaydın ne içirmişler peki diye. Birde sen içtiğini hatırlamıyosan böyle şeylere inanma cinlerle bir sorunun yok bence hepsi psikolojikmen sadece cinlere bağlıorsun gibi geldi bana ama seni tanımadan bir öneride bulunmayım..

Saprohil

Kayıtlı Üye
Bana hurafe gibi geldi.Bazı adamlar 15 20 yıl musallatla uğraşıyor.Birşey içmemiş adam ama 20 yıl düşün.Aynı cinlerle.Adamı bırakmıyorlar kolay kolay.Ama onlar kendileri musallat olmamış tabii bir büyücü musallat etmiş.

MeLee

Kayıtlı Üye
Tamamen Doğru Cinlerle evlenme konusundada bişey içtiklerini söyliyen var söylemeyenlerde zaten hatırlamıyo bu bi kuraldır Onların arasına katıldığın veya evlendiğin zaman Kadehte onların şarabını içersin ki Sana şöyle anlatıyım cinlerin yeme alışkanlıkları gübre ve çürümüş şeylerden ibaret Senin içtiğinide bu yeme alışkanlıklarından her biri olabilir bi idrar veya pis bi su veya başka bişey bilemezsin ama kötü olduğu kesindir.:sifone:

masum1912

Kayıtlı Üye
Tamamen Doğru Cinlerle evlenme konusundada bişey içtiklerini söyliyen var söylemeyenlerde zaten hatırlamıyo bu bi kuraldır Onların arasına katıldığın veya evlendiğin zaman Kadehte onların şarabını içersin ki Sana şöyle anlatıyım cinlerin yeme alışkanlıkları gübre ve çürümüş şeylerden ibaret Senin içtiğinide bu yeme alışkanlıklarından her biri olabilir bi idrar veya pis bi su veya başka bişey bilemezsin ama kötü olduğu kesindir.:sifone:
Cvp icin tesekkur ettim ama bundan kurtulma carem varmi. ??? Ben ne ictigimi hatirlayamiyorum zaten hatirlaymazsin demislerdi

İçirme olayını ilk defa duyuyorum doğrusu bir tür iksir veya simya çözeltisi olabilir. Hocaya sorsaydın ne içirmişler peki diye. Birde sen içtiğini hatırlamıyosan böyle şeylere inanma cinlerle bir sorunun yok bence hepsi psikolojikmen sadece cinlere bağlıorsun gibi geldi bana ama seni tanımadan bir öneride bulunmayım..
Arkadasim hurafe falan degil benim gorduklerimi yasadiklarimi bilseydin inan bana hurafe degil. Ve onlari normaldeee goruyorum. Sekilleriyle 7-24.

striker

Kayıtlı Üye
cinler bana ne içirdi :)
başlık güzel.
konuya yapılan yorumları okumakta fayda var.
ama her yapılanıda cin lerin üstüne atıyoruz ya :)
cin ler yaptı, cinler etti,
ne cinlermiş arkadaş :)
işi gücü bırakıp, böyle işlerlemi uğrasıyolar .

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Varlıkların insanlara büyü yapabildiği söyleniyor.
Ama böyle içirmeli bir olayı ilk defa şimdi okumuş oldum.
Ama genel olarak diyebilirim ki; yedirmeli-içirmeli büyülerin
tesir olarak çok etkili olduğunu biliyorum.

Sizin olayınıza olabilir diyorum. Neden olmasın ki?
Yani siz evde normal bir su bıraktınız bardakta veya
çay falan içerken içine katmışlardır.
Bu şekilde kimin başına gelse farketmez ki.

Evlenirken birşey içirdiklerini de bilmiyordum.
Bu da aşkın şarabını içmek gibi birşey olsa gerek.
Heran birşey öğrenip,halen şaşırıyorum sayenizde.

Ne içtiğinizi veya ne tür birşey için içirildiğini ben bilmem.
O ilim sahibi hocalar size ne olduğunu söyleyip, yardım etselerdi.

Ama bu kadar büyük bir uğraş olduğuna göre;
büyük birşey etmişsiniz sanırım bilmeden.

MeLee

Kayıtlı Üye
Kardeş O içtiğin şeyi içenlerin sayısı bellidir Cinler tarafından bilinirler Musallat vs. hiçbişey olmasada pc başında otururken gördüğün uç noktalardan bişey geçiyo gibi olur seninle alay ederler vs. Kurtulmak için gerçekten ilim sahibi birini bulup muska yaptırıcaksın Sen artık içlerindesin bu umursamamakla okumakla olucak bişey değil sürekli yanında taşıycağın bişey olmalı ki muska en iyi yoldur algılarını kapattır tek zerresi bile kalmasın anca böyle belki sıyırırsın

masum1912

Kayıtlı Üye
Sen şimdi cinleri alenen görüyor musun ? İşitiyor musun ?

evet goruyorumm :(

Varlıkların insanlara büyü yapabildiği söyleniyor.
Ama böyle içirmeli bir olayı ilk defa şimdi okumuş oldum.
Ama genel olarak diyebilirim ki; yedirmeli-içirmeli büyülerin
tesir olarak çok etkili olduğunu biliyorum.

Sizin olayınıza olabilir diyorum. Neden olmasın ki?
Yani siz evde normal bir su bıraktınız bardakta veya
çay falan içerken içine katmışlardır.
Bu şekilde kimin başına gelse farketmez ki.

Evlenirken birşey içirdiklerini de bilmiyordum.
Bu da aşkın şarabını içmek gibi birşey olsa gerek.
Heran birşey öğrenip,halen şaşırıyorum sayenizde.

Ne içtiğinizi veya ne tür birşey için içirildiğini ben bilmem.
O ilim sahibi hocalar size ne olduğunu söyleyip, yardım etselerdi.

Ama bu kadar büyük bir uğraş olduğuna göre;
büyük birşey etmişsiniz sanırım bilmeden.

cvp için tesekkur ettım arkadasım galıba onlarda bu ıse bulaşmaktan korkuyolar

Kardeş O içtiğin şeyi içenlerin sayısı bellidir Cinler tarafından bilinirler Musallat vs. hiçbişey olmasada pc başında otururken gördüğün uç noktalardan bişey geçiyo gibi olur seninle alay ederler vs. Kurtulmak için gerçekten ilim sahibi birini bulup muska yaptırıcaksın Sen artık içlerindesin bu umursamamakla okumakla olucak bişey değil sürekli yanında taşıycağın bişey olmalı ki muska en iyi yoldur algılarını kapattır tek zerresi bile kalmasın anca böyle belki sıyırırsın

arkadasım neler taktım neler etkı etmiyor yıllardır yinede ümit kesmedım vardır bi cıkıs yolu ama ne oldugunu bilmiyorum

masum1912

Kayıtlı Üye
cıkıs yolu yokmudur peki ... bi aralar cok ıyı bir cın gelmişti yanıma bana gulumsedı duhan suresını okudu 10 -15 dakka boyunca cok rahattım ınsan oldugumu anlamıstım o an.. sonra hocanın bir tanesı aldı aldı onu dahada gelmedı yanıma

keske yıne gelse

Saprohil

Kayıtlı Üye
cıkıs yolu yokmudur peki ... bi aralar cok ıyı bir cın gelmişti yanıma bana gulumsedı duhan suresını okudu 10 -15 dakka boyunca cok rahattım ınsan oldugumu anlamıstım o an.. sonra hocanın bir tanesı aldı aldı onu dahada gelmedı yanıma

keske yıne gelse

Hocalar alırlar tabii.Çıkamazsın kolay kolay.Bataklığa girmişsin sen artık.Yavaş yavaş çekiyor seni içine.Bataklıktan sadece seni o varlıklar çıkarır.Onlarla anlaşma yoluna girersen.Ama o yolda çok iyi değil.Yani senin durum vahim.

şumul

Kayıtlı Üye
Cinler büyü ve tılsım konusunda çok dahidirler. Yapmış oldukları büyüleri ve tılsım vari şeyleri çözmekte hocalık yapan kişiler aciz kalabilmekteler. Bu işte en etkili yöntem soyut ve ruhani varlıkların yaptıkları bu tür büyüleri , yine ruhaniyat kullanarak veya onlardan yardım alarak iptal etmektir. Ama buna teşebbüs eden kişide aynen sizin gibi sıkıntılar çekeceğinden dolayı kendisini ateşe atmak istemeyecektir. Çünki aynı büyüleri ona ve ailesinede yapacaklardır. Ama kişi bu konuda kendini feda edebilecek kadar kararlısı ise çözülmeyecek bir şey değil. Ruhaniyatta tılsım ve büyü iptali ile görevli taifeler var. Genelde onların yardımı ile bu işi çözerler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
lütfen gizlimabet yönetimi ile irtibata geçin. konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...