Cin (Varlık) Çağıracak Olanlar Okusun

webmanx

Kayıtlı Üye
Varlık çağıracak olan arkadaşlar,çağırmadan önce iyi düşünmelisiniz.Kendinizde sağlam bir iman,çok iyi derecede Kuranı Kerim ayetlerini okuyabilme,sağlam bir akıl,güçlü bir ruhunuz ve bedeniniz olması gerekir. Bunların hepsi var diyelim, yaptığınız davet ne kadar doğru ne kadar yanlış,kimin daveti, okuduğunuz ne,şartlar ne,çağıracağınız kim, nasıl bir varlık bunları çok iyi bilmelisiniz. Bu işler şaka değil.genelde davetlere sufli olanlar icabet eder,yani gelir,o zaman ne yapacaksınız nasıl göndereceğinizi biliyormusunuz, hadi o gün gönderdiniz daha sonra tekrar gelip gelmeyeceğini biliyormusunuz.Bir sefer bulaşırsanız bir daha bırakmazlar.Hayatınız alt üst olur.Bir kere giriş kapısını açarsanız yol geçen hanına dönersiniz.Size hem fiziki hemde ruhi zararlar verebilirler,kalıcı hasarlar bırakabilirler.Sonrada hoca hoca dolaşmaya başlarsınız,maddi anlamdada ciddi kayıplar yaşarsınız.zaten siz hoca arayana kadar size olan olmuştur. Bazı arkadaşlar işte varlık geldğinde korkunu belli etmessen bir şey olmaz diyorlar,bu yanlıştır zaten o senin içini dışını herşeyini ölçüp biçiyor yani biliyor.Korksanda korkmasanda o sana mutlaka zarar verecektir. Hatayı afetmezler,çünkü onları çağırmakla hatanın en büyüğünü işlemiş oluyorsun.Varlıklar insanlara başka nedenlerden mesala çok aşırı bir heyacan geçirme bayılarak kendinden geçme,büyü yapılması ile çok büyük bir günah işleme gibi nedenlerdende musallat olabilir.Musallattan dolayı hastalanmış veya devamlı korku geçiren insanların iyileşmesi için bu işleri yani Havas ilmini iyi bilen bir kişi iyi edebilir tabiki ALLAH'ın izniyle iyi olur şifa bulur.
Diyelim ulvi bir varlık geldi.Ulvi bir varlıkla görüşebilmen için yukarıda açıkladığım gibi tam bir iman ve ibadetinde bir kişi olmanız gerekir.Bu alemi ruhen ve bedenen kaldırabilirmisiniz.kolay bir iş değil bunlar arkadaşlar.Bu varlıklar nasıl, şekli nedir işte sohbet etsem ne olur,bana belki para,altın getirir diye hep bu emeller ve merak yüzünden insanların başına gelmedik kalmıyor.Bunları çok iyi düşünün arkadaşlar.Ulvi varlıklar yani müslüman olanlardan zarar gelmez ama onlarla görüşmek çok zordur ve herkezle görüşmezler,onlar zaten senin gücünün ne olduğunu bilirler. ona göre davranırlar.(Bazen davet yapmadanda gelebilirler.)
Ulvi varlıkların havas ilmine çok faydaları vardır. size geçmişten haberler verebilirler,hasta bir insan hakkında veya birine bir büyü yapıldıysa vb.gibi birçok işde size yardım edebilirler.Ama sizinde havas konusunda tecrübe sahibi olmanız gerekir çok çalışmanız özellikle arapça ve osmanlıcayı iyi bilmelisiniz.Ayrıca Kuranı Kerim ayetlerini çok iyi okuyabilmeniz gerekmektedir.Hiç harf yanlışı yapmadan okumalısınız.Bir büyü bozduğunuzda veya musallatlı bir hastaya bakarken sizde güçlü olmalısınız,yoksa sizde zarar görürsünüz.Sonuç olarak bu gibi işleri yaparken çok bilgi sahibi olmalıyız ve iyi düşünmeliyiz.
ALLAH'ın Selamı Üzerinize Olsun...
ALLAH BİZE YETER,EN GÜZEL DOST ODUR.

striker

Kayıtlı Üye
tşkler bilgilendirme için.
yanlız yorumunuzda aklıma takılan birşey oldu.
iyi derecede incil okuyabilen ,
imanlı,inançlarına bağlı, dinine sadık bir hırıstiyan bunları yapsa olmazmı.
sadece müslümanlara göremi bu uyguluma .

Saprohil

Kayıtlı Üye
Davet yaptığında kalbinde korku olmamalı.Davete gelen şerli bir varlık ise yüklenir.Müslüman varlıklar tevazu gösterir diye bir kaide yok.Tüm Müslüman varlıklar iyi değildir.Müslüman insanlarında iyisi var kötüsü var.Cinler içinde bu geçerli.Her varlıklar her iş yapılmaz.Bir varlık vardır bakım yaparsın sadece o işe yarar.Bir varlık vardır celp yaparsın ve pek çok iş yaparsın.Her varlığın bir zayıf noktası vardır.Zaten bakım yapılan varlıklar başlangıç için iyidir.Bu varlıkla gidip bir musallat almaya büyü bozmaya kalkılırsa yazık olur.Ve insanın gücüne bağlıdır varlığın gücü.Güçlü bir varlık ile güçsüz bir insan çalışamaz.

webmanx

Kayıtlı Üye
Kuranı Kerim ALLAH'ın son peygamberi HZ. MUHAMMED (S.A.V.) efendimize indirmiş olduğu son kitaptır.İncil HZ. İSA (A.S.) Peygambere gönderilmiştir. Ama İncilin aslını bozmuşlardır.Şu an gerçek incil olsa bile Kuranı Kerim indiği için hükmü kalkmıştır.Kuranı Kerimi anlayarak okuyan onun sırlarını öğrenir veya hisseder.

striker

Kayıtlı Üye
Kuranı Kerim ALLAH'ın son peygamberi HZ. MUHAMMED (S.A.V.) efendimize indirmiş olduğu son kitaptır.İncil HZ. İSA (A.S.) Peygambere gönderilmiştir. Ama İncilin aslını bozmuşlardır.Şu an gerçek incil olsa bile Kuranı Kerim indiği için hükmü kalkmıştır.Kuranı Kerimi anlayarak okuyan onun sırlarını öğrenir veya hisseder.

arkadaşım saol güzel yazmışssında,
burada bir tezatlık var. yorumlar , sadece müslümanlara hitap ediyor. ben bunu söylemek istedim.
islamiyeti açıklamana gerek yok, senin kadar bizde biliyoruz.

webmanx

Kayıtlı Üye
İslamda iyiler diye bir söz vardır,Ayette de geçer,Müslüman cinleri zarar vermez derken sadece iyileri demek istiyorum.

webmanx

Kayıtlı Üye
Son din İslamdır.Hala anlamıyorsun.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ulvi varlıklar birtek müslümanların elinde değildir.
Ne kadar bencilsiniz, melekleri bile bizle paylaşmıyorsunuz :D
İzin verin de birazcık gayrimüslümler de görüşsün iyi varlıklarla.
İzin mi demişim. Pardon izin verme yetkisi insanda ne gezer.

MeLee

Kayıtlı Üye
Anlamadığım bişey var Bazı Cinler oyunbazdır iyi gibi gözükür veya müslümanım der onuda bırakın gelen müslüman olmazsa Siz çağırdığınız için cefasınıda siz çekersiniz.

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Bir öneride benden olsun bir varlığı çagırmak kolaydır fakat göndermek zordur. Kesin bir gönderme planınız yoksa asla böyle bir şeye kalkışmayın..

MyrCat

Banlı Kullanıcı
tşkler bilgilendirme için.
yanlız yorumunuzda aklıma takılan birşey oldu.
iyi derecede incil okuyabilen ,
imanlı,inançlarına bağlı, dinine sadık bir hırıstiyan bunları yapsa olmazmı.
sadece müslümanlara göremi bu uyguluma .
Sevgili striker, havass konuları dahilinde ki davetlere bir gayri müslim'in girmesi pek uygun olmaz aynı şekilde diğer dinlerin ekollerinin davet ritüelleri'de bir müslümanın uygulaması pek uygun değildir.
Bir müslüman korunmalarını İslam'a göre yapması gerekirken inanç akidesinde bulunmayan bir korunma onu koruyamayabilir.
Örneğin : Katolik ve ortodoks şeytan kovucu rahipleri korunma için haç ve kutsal su kullanırken müslüman cinciler ayetel kürsi okunmuş su ve ayet kullanmaktadır. Burada bir katolik veya ortodoks rahip kuran okursa hiç bir işe yaramaz, bir müslüman haç tutsa bir işe yaramaz.
Ulvi varlıklar birtek müslümanların elinde değildir.
Ne kadar bencilsiniz, melekleri bile bizle paylaşmıyorsunuz :D
İzin verin de birazcık gayrimüslümler de görüşsün iyi varlıklarla.
İzin mi demişim. Pardon izin verme yetkisi insanda ne gezer.
espiriniz güzeldi :) ama içerisinde güzel dokundurmalarınız da var evet varlıklar müslümanların yada diğer din mensuplarının tekelinde değildir, asiyle onlarda özgürdürler,
fakat izin konusunda size katılamıyorum yukarıda örneğini verdiğim katolik ortodoks ve müslüman örneği burada da devam etsin, katolik veya ortodoks bir rahip, şeytan kovucu rahipten eğitim ve izin alana kadar şeytanları tam anlamıyla çağıramaz ve kovamaz, aynı şekilde müslüman bir kişi de izin almadan cinleri tam manasıyla çağıramaz ve kovamaz

DreamDuality

Kayıtlı Üye
İzin konusunda ben daha açık anlatayım neyi demek istediğimi.
Varlıklarla görüşmekde dahil insan üstü birşeyler yapma konusunda
iznin,yetkinin insan elinde olduğunu düşünmüyorum.

Bu izin veren mercisi müslümanlarda Allah değil midir?
Yaratıcı dilediğine izin verir. İzin vermezse kişi ne kadar çalışsa
da boşa gider ulaşamaz değil mi?

Bende kendimden üstün birşey olarak, bu izni Evren verir derim.
Evrendeki yüce güçler, üstün varlıklar insana izin verir.
Yine bu güçler izin vermeden kişi kendi çalışsa da o alemlerin
kapıları kendine açılmaz.
Kime izin verilip kime izin verilmeyeceğini biz bilemeyiz.

İzin veren şeyin ne olduğunun bir önemi yok.
Adına ne dersek diyelim, insan üstü birşeyler olduğu ortak düşüncemiz
değil mi?

Ben kimseyi küçük düşürmek adına demedim ama insanın kendi haddini,
acizliğini bilmesi açısından hatırlatma gereği duydum.

Bir insan bir insana izin verecek veya engel olacak güçte değildir.
Kendini öyle gören kişi; kendini Tanrı görüp, yüce görüp, birşey sanıp
haddini aşıyor gibime geliyor benim.

Sadece benim gibi kişiler bir ilime sahip olsun, sadece benim gibiler
şu varlıklarla görüşebilir. Söz meclisten dışarı sadece biz Cennete gireceğiz
diyip hiçbirşeyi paylaşamıcak kadar bencil olanları ben beğenmiyorum.

Onlar bu kararı vericek yetkiyi kendilerinde görüyorlarsa;
açıkça kendilrinden büyük bir güç de görmüyorlar demektir.
Öyle görseler bile, yani Tanrıcılık oynasalar bile yine de
onlar istemiyor diye başkalarını engellicek kudret de yoktur onlarda.

Kötü manada demedim. Ama insanda bu izin vermeler, başkasının
önünü kesmeler, birşeyler yapma kudreti yoktur. Olduğunu düşünen kendini aldatır.

@Myrcat
Bu izin verme konularında ben böyle düşünerek yazdım.
Sizin gözünüzde bu izinleri kimler verir?
Şeyh,dergah ehli,hocalar,papazlar falan mı?

MyrCat

Banlı Kullanıcı
bu izni insan üstü varlığın vermesi konusunda hem fikiriz, yalnız eğitim yoluyla izin konusundan bahsetmiştim orada, tam türkçesiyle "el vermek" bu el verme işlemini girdiğiniz ekolün yetkili bir eğitimcisi verir.
Fakat Allah izin vermemişse tabiiki el vermek gibi bir işlemin hükmü yoktur.

webmanx

Kayıtlı Üye
Varlık çağırdiginizda yalan soylememesi için ayetler vardir okudugunuzda dogru söylerler

İlk önce okuyarak kendinizi daire içine almanız gerekir.

striker

Kayıtlı Üye
mertyail , böyle kesin bilgileri paylaştığından i aklıma takıldı, kaç kere varlık çağırdın acaba, gelişleri ve gidişleri sende problem oldumu,
birde alenen gözlerinle görüp, konustuğun oldumu.
tşk ler.

webmanx

Kayıtlı Üye
mertyail , böyle kesin bilgileri paylaştığından i aklıma takıldı, kaç kere varlık çağırdın acaba, gelişleri ve gidişleri sende problem oldumu,
birde alenen gözlerinle görüp, konustuğun oldumu.
tşk ler.

Bu yazdıklarım havas ilmidir.Bunları öğrenmek istiyorsan çok çalışmalısın. striker sende hiç varlık çağırdınmı.

striker

Kayıtlı Üye
Bu yazdıklarım havas ilmidir.Bunları öğrenmek istiyorsan çok çalışmalısın. striker sende hiç varlık çağırdınmı.

ben açıkcası foruma yeni üye oldum sayılırım, tabi sizleri baz alarak konusuyorum. sizler gibi tecrübe sahibi olmadığım kesin
ben varlık çağırdım, hemde cok kez, , burada birkaç arkadaş paylaşmışlardı, onları denedim, rtüelelrde sanırım hata yaptım,
sonrasında mekan değiştirdim, olurya mekandan dolayı diye düşündüm, bir iki deneme yine bir etki hissetmedim.
biraz araştırma yaptım ve saolsun bu konularda uzman olan kişiyle paylaştım, teknik doğru ama uygulayan hatalı olduğundan sonuç çıkmadı.
sonra karma yöntem denedim, kendim olusturdum.
belki görmüşssündür ayna konusu vardı , arkana bir ışık alcan sonra karanlıkta 3_5 dk bekleyip ışığı yakcan , görülmeyen şeyler deniyordu,
uygulamama aynayıda ekledim , duaları yapıp arkama aldım aynayı, iyice konsantre oldum loş ışığı yaktım, yine olmadı, ama okadar şartlanmıştım ki, sandım herşeyi görecğeim.
bir etki olmadı, öyle konudaki arkadaşların yaşadığı görüntülerde olmadı.
artık denemeyi bıraktım.
sanırım bu enerjiyle alakalı.
benim enerjim onları görmeye elverişli değil,
muhtemelen gelselerde , bakan göz görmüyodur diye düşünüyorum.

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
ben açıkcası foruma yeni üye oldum sayılırım, tabi sizleri baz alarak konusuyorum. sizler gibi tecrübe sahibi olmadığım kesin
ben varlık çağırdım, hemde cok kez, , burada birkaç arkadaş paylaşmışlardı, onları denedim, rtüelelrde sanırım hata yaptım,
sonrasında mekan değiştirdim, olurya mekandan dolayı diye düşündüm, bir iki deneme yine bir etki hissetmedim.
biraz araştırma yaptım ve saolsun bu konularda uzman olan kişiyle paylaştım, teknik doğru ama uygulayan hatalı olduğundan sonuç çıkmadı.
sonra karma yöntem denedim, kendim olusturdum.
belki görmüşssündür ayna konusu vardı , arkana bir ışık alcan sonra karanlıkta 3_5 dk bekleyip ışığı yakcan , görülmeyen şeyler deniyordu,
uygulamama aynayıda ekledim , duaları yapıp arkama aldım aynayı, iyice konsantre oldum loş ışığı yaktım, yine olmadı, ama okadar şartlanmıştım ki, sandım herşeyi görecğeim.
bir etki olmadı, öyle konudaki arkadaşların yaşadığı görüntülerde olmadı.
artık denemeyi bıraktım.
sanırım bu enerjiyle alakalı.
benim enerjim onları görmeye elverişli değil,
muhtemelen gelselerde , bakan göz görmüyodur diye düşünüyorum.

sayın striker herşeyin bi kuralı olduğu gibi bunlarında bir kuralı var bence başlamanız gereken nokta iradenizi güçlendirmek ve kalp gözünüzü açacak uygulamalardır ancak bu şekilde varlıkları hissedebilirsiniz :)

YasinLY

Kayıtlı Üye
Sanki her hak din kurtuluşmuş gibi sorduğunuz soruya ne demeli...