Güçleri artırcak bir dövme ya da iyi anlamları olan dövme biliyor musunuz ?

hazarfen

Kayıtlı Üye
Güçleri artıracak bunların kullanılmasını kolaylastırıcak ya da iyilikle ilgili anlamları olan dövmeler biliyo musunuz? Dik kafalılık paylasımcılık ve inasanları , evreni butun kılan her seyi önemsemeyi.. Yok bu boyle olmıycak :D En iyisi siz bildiginiz anlamından hoslandıgınız dovmelerden bahseder misiniz ?

not: dini yorumlar yapıp konuyu kitlemeyin lütfen :)

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
wejdatın gözü var mesela araştırırsan güzel anlamları olan bi dövme hoşuma gidiyor.... :D

hazarfen

Kayıtlı Üye
Baktım nette ama bulamadım varsa paylasır mısın ?

Jasgues

Kayıtlı Üye
İş
Esnaf
Wejdat diye pek bilinmiyor. Horus'un gözü şeklinde arayın.

striker

Kayıtlı Üye
sol oöuza yapıaln dövme neden insanı iyi hissettiriyo, acaba bilgisi olan varmı.
şahsen ben yapmıstım, gecici bir dövme , banamı öyle geldi yoksa , dövme hosuma gitti diyemi ,anlayamadım.
ama genel olarak dövme olduğu sürece arkadaşın bahsettiği gibi kendimi çok güçlü hissediyordum.

Jasgues

Kayıtlı Üye
İş
Esnaf
Belli bir ritüel yapmadıysan büyük ihtimal sana öyle gelmiştir. Sadece dövmeyi yaptırmayla tılsımı etkinleştirebileceğini sanmıyorum.

striker

Kayıtlı Üye
ilk defa yaptırmıstım :)
sanırım bana öyle geldi dediğiniz doğru :)

anaksunamun

Kayıtlı Üye
Güçleri artıracak bunların kullanılmasını kolaylastırıcak ya da iyilikle ilgili anlamları olan dövmeler biliyo musunuz? Dik kafalılık paylasımcılık ve inasanları , evreni butun kılan her seyi önemsemeyi.. Yok bu boyle olmıycak :D En iyisi siz bildiginiz anlamından hoslandıgınız dovmelerden bahseder misiniz ?

inek dövmesi :euro:

hazarfen

Kayıtlı Üye
Baktım wedjat diye geciyomuş, ama sürekli beni izleyen yargıç bir göz pek hoşuma gitmedi :)

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Ya ben bir adamda dövme görmüştüm vucudu full kaplıydı dövmelerle kafasında yoktu bir kollarında karnında sırtında bacaklarında vardı ve o dövme mayalarda bilginler içinmiş. O tarz vucut dövmeleri bilenler varmı adını yazarsanız sevinirim ?

hazarfen

Kayıtlı Üye
başımda beni yargılıycak bir göz pek hoşuma gitmedi :) karakteristik özellikleri anlatan bi dövme daha iyi olabilir :)

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
karekterine göre değişir ama wedjatın gözününde anlamı vardır sanırım pek anlayamamışn

mesela ayı acımasızlığı
kuru kafa ölümü
aslan heybeti temsil ediyordu :sifone:

Synergy

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
bence su elektronik aletlerde olan power simgesi(acma kapama dugmesinin simgesi) varya onu yaptir :) guc simgesi :)

tevhid61

Banlı Kullanıcı
bence su elektronik aletlerde olan power simgesi(acma kapama dugmesinin simgesi) varya onu yaptir :) guc simgesi :)

evet hatta üstüne bastırırsan psikolojik olarak açtığını ve güçlü olduğunu, kapadığını ve güçsüz olduğunuda hissedebilirsin. :)

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
The Secret Circle'nin hiçbir bölümünü kaçırmamak.
evet hatta üstüne bastırırsan psikolojik olarak açtığını ve güçlü olduğunu, kapadığını ve güçsüz olduğunuda hissedebilirsin. :)

Hatta uyuyacağın zaman düğmeye basar kapatırsan boşuna enerji harcamasın :D
Elementinin yada burcunun simgesini yaptırabilirsin.

gümüş

Kayıtlı Üye

Sizin mesaj okurken gözümde "trişula" canlandı
Şiva'nın 3 uçlu mızrağı, evreni ve tüm canlıları koruduğuna ve karşı gelenin yenileceğine inanılır. Trishula tattoos olarak görsellerden arayabilirsiniz .

hazarfen

Kayıtlı Üye
benim gordugum goz tasfirlerinde aslan ayı yoktu sadece yılan ve yanlıs hatırlamıyosam bı akbaba vardı gozu tutan ve goz orantılı parcalardan olusuyodu mızrağın anlamı fena degilmiş baya iddalı hatta :)