Gözümün önünden birileri geçiyormuş gibi oluyor, göz aldanması mıdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

amadeusxx

Kayıtlı Üye
Nerdeyse geçen ramazandan beri gözümün etrafından birileri geçiyomuş gibi oluyor. Enson oturduğum evin koridorundan sanki birisi geçmiş gibi oldu ve bir anda kafamın içerisinde ona ait bir görüntü oluştu... siyah pelerinli hiç bir tarafı görünmeyen ve irikıyım birisi olarak... sizce bu bir göz aldanması mı? yoksa.....?

Saprohil

Kayıtlı Üye
Hiç etrafından geçen şeyleri aklına getirme.Artık ne etrafından bir şey geçti nede pelerinli birisi gözünün önünde canlandı.Hiçbiri yaşanmadı,hatırlamıyorsun.Hatırlarsan bu sefer daha çok rahatsız olmaya başlarsın.Daha da ilerler.Işıkta geçmez artık gölgeler,karanlıkta geçer.Bir yerde devamlı yansıma olur.Unutmazsan uyuyamazsın.

Çınar

Kayıtlı Üye
Ben de uymak üzereyken, karanlıkta geçerlerdi üzerimden süzülüp... Yıllar önceydi, yatmaya korkardım. Geçti sonra. Psikolojik belki. Belki de değil çünkü arada sırada hala oluyor. Umursamıyorum.
Muhtemelen psikolojikti diye düşünüyorum. Çünkü yıllardır biriken çok olumsuz bir süreç yaşıyordum ve en dibindeydim o sıralarda...

Umursamayın bence...

striker

Kayıtlı Üye
bilinciniz size oyun oynuyor olabilirmi,
mesela düzensiz bir hayatım varken bendede böyle değişik şeyler oluyordu,
ama rutine geçiş yapınca , sağlıklı da yasayınca , sorun kalmadı,
tabiki, bu konunun uzmanıda olmadığım için , yorum yapmak istemiyorum :)
gizemli şeyler güzeldir yinede, insanın hayatında böyle şeyler olmalı bence :)

amadeusxx

Kayıtlı Üye
hayatım gayet düzenli bu arada bunlardan herhangi bir korkum yok.. sadece ne olduğunu merak ediyorum. aklım onlara takılmıyor.. gün içinde hiç düşünmüyorum. sadece olduğu zaman aklıma geliyor.

demonic

Kayıtlı Üye
Psikolojik hepsi...aklınıza getirmeyin geçer.

Nathaniel

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu olayın bir değil birden fazla yorumlaması vardır.
1- Son zamanlarda kafayı ruhsal varlıklara taktın ve bu oluşanlar tamamen psikolojik.
2- Bir cin daveti yapmış isen o cin olabilir.Eğer böyle bir durum var ise onunla iletişim kurmaya çalış.
3- Halisünasyon olabilir.
4- Cinlerden biri sen istemediğin halde seninle iletişime geçmek istiyor ancak ilk atağı senden bekliyor bu konuda istekliliğini ölçmek için.
5- Sana musallat oldular ve heryerde seni arıyorlar dostum.Kendini kollamalısın.

amadeusxx

Kayıtlı Üye
davet yapmadım ancak merak edip araştırdığım doğru..

amadeusxx

Kayıtlı Üye
bayağıdır merak ediyorum ama aşağı yukarı geçem ramazandan beri araştırıyorum..

Saprohil

Kayıtlı Üye
bayağıdır merak ediyorum ama aşağı yukarı geçem ramazandan beri araştırıyorum..

Çok fazla araştırdıysan tuhaf olayların sebebi kötü varlıklar olabilir.Çok fazla araştırıp kafa yormak iyi değildir.Düz yüzeysel olarak araştırırsan zarar görmezsin.Ama çok araştırdıysan ve onları düşünmeye başladıysan o zaman iş risklidir.İnsan gibi değildir bu varlıklar.Kötüleri özellikle.Zayıf noktanı buldular mı devamlı oraya yüklenirler.Asla ve asla merhamet etmezler.Varsa kötü varlıklar merhamet eder diyen kobay olarak kullanalım.

tevhid61

Banlı Kullanıcı
doğru kafanı neye yorarsan o başına gelir fazla düşünme şuan bu durum yüzünden başlık açtığına göre kafanı bayağı bu işe takmışsın ve ''birdaha görecekmiyim ?'' diye düşünüyorsundur kesin böyle psikolojik olabilir görmek istediğin için görüyor olabilir yada yine cinleri çok düşündüğün için düşündüğün başına gelmiştir kafanı yorma böyle bir durumla bir daha karşılaşırsan bir kerede umursamamayı dene yada en kötü ihtimal musallat durumu olabilir ona diyecek birşeyim yok ama sakın 2 kere musallat olabilir lafını duydun diye acaba musallatmı diye kafanı yorma bu duruma daha fazla batarsın zaten musallatsa sadece gölge vb. şeylerle kalmaz emin ol sadece gölge vb. şeyler oldukça kendini ikna edip kurtulman çok daha koaly olur dediklerimi bir düşün haklı olabilirim

amadeusxx

Kayıtlı Üye
bu arada söylemeyi unuttum geçen ramazan s. arabistanda görevli bir halife ile tanışma fırsatı buldum ve kendisi bana bir mühür yazıp verdi. ve içinde ya beddük ve ya ceddük gibi ifadeler geçen bir dua okudu daha sonra bahsettiğim mührü yazdı ve yaklaşık 10dk lık bir dua okudu. sonra kendisi bir rüya göreceğimi ve bu rüyadan sonra bana yazıp verdiği başka bir kağıtta bulunan ifadeleri okuduğumda emrime 4 adet müslüman varlık gireceğini söyledi. bu arada bana verdiği mührü kapatmadan önce gösterdi ve içinde resimler şekiller arapça yazıların ve 6 köşeli yıldızın olduğunu gördüm. bundan dolayı olabilir mi?

Çınar

Kayıtlı Üye
bu arada söylemeyi unuttum geçen ramazan s. arabistanda görevli bir halife ile tanışma fırsatı buldum ve kendisi bana bir mühür yazıp verdi. ve içinde ya beddük ve ya ceddük gibi ifadeler geçen bir dua okudu daha sonra bahsettiğim mührü yazdı ve yaklaşık 10dk lık bir dua okudu. sonra kendisi bir rüya göreceğimi ve bu rüyadan sonra bana yazıp verdiği başka bir kağıtta bulunan ifadeleri okuduğumda emrime 4 adet müslüman varlık gireceğini söyledi. bu arada bana verdiği mührü kapatmadan önce gösterdi ve içinde resimler şekiller arapça yazıların ve 6 köşeli yıldızın olduğunu gördüm. bundan dolayı olabilir mi?

Şaka ediyor olmalısınız!!! Tüm bunlar olmuşken bir de başka insanlardan size yol göstermesini, aydınlatmasını mı bekliyorsunuz?
Kusura bakmayın ama ben şu anda kendimi kandırılmış ve kızgın hissediyorum. Size yardımcı olmaya çalıştım elimden geldiğince.

Bu söyledikleriniz unutulacak türden yaşanmışlıklar değil. Bahsettiğiniz bu olay yaşandıysa, diğer olanlarla elbette bağlantılıdır. Şahsım adına diyorum ki, biraz mantık yürüterek neyin ne olduğunu rahatlıkla görebilirdim. Başkalarına sorma ihtiyacını hiç hissetmezdim.

amadeusxx

Kayıtlı Üye
görebilseydim yazmazdım sizden özel olarak yardım istemedim. baslığa bakarsanız görürsünüz.

Çınar

Kayıtlı Üye
görebilseydim yazmazdım sizden özel olarak yardım istemedim. baslığa bakarsanız görürsünüz.

Tartışılmaya açık bir konu bu, uzatmak ise bir o kadar anlamsız. Elbette özel olarak istemediniz yardımımı. Konu umuma açık bir biçimde duruyordu ve ben de kendi deneyimimi aktardım.

Şimdi görüyorum ki benim ya da bir başkasının bu noktada söyleyecekleri şeyler farklı olacak. İlk anlattığınız durumda işler farklıyıdı şimdi anlattığınız durumda ise çok başka bir boyutta.
Ve burada kimsenin size yol göstermesine gerek yok. Her şey açık ve net.

amadeusxx

Kayıtlı Üye
ben yukarıda yazdığım uygulamaları gerçekleştirmedim yani ne rüya görmek için niyetlendim ne de rüya görüp o ifadeleri okudum buna rağmen ne olabilceğini soruyorum.

MeLee

Kayıtlı Üye
Şimdi Şurda böyle böyle diye anlatmaya başlasam 3 kişi musallat oldular diye çığlık ata ata evden kaçıcak hala üsteleniyo ne bunlar diye :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...