Basit bir çalışma için gerekli bir kaç kelimede yardım edebilir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hazarfen

Kayıtlı Üye
Ben basit bir çalışma yapmak istiyorum ama çalışmanın okunma sayısısını belirlemek için gerekli ebced hesabında biraz şaştım :) Ebced hesabından kalmıssın ne yapmaya calısıyosun dıyenlerınız olucaktır eminim :D Neyse benim kararsız kaldığım noktalar şu 'ya' nın 'ül' ün ebced karsılıgını bulamadım. Yardımcı olursanız sevirim :)

striker

Kayıtlı Üye
ne çalışması yapıyosun kardeş, sende mehdi nin çıkış tarihinimi öğrenmeye çalısıyosun :)
nezaman bir ebced hesabı kelimesi görsem , işin sonunda bir mehdi çıkıyor :)

hazarfen

Kayıtlı Üye
Yok bende mehdi yok merak etme. Basit bir okuma benimki sadece :)

origanum

Yönetici
Sitedeki konuların içinde bunların değerini anlatmıştım ama aralarda kaldığı için bulamamakta haklısınız. Aşağıda veriyorum:
Ya: 11, ül: 31.

Sayın üyelerimiz bu vesile ile sitemizin bazı işleyiş ve kurallarını tekrar hatırlatmak durumundayım. Konulara ilgisiz cevaplar yazmayın, eğer biliyorsanız cevabını verin, bilmiyorsanız birşey yazmayın. Kimin ne ile ilgili bir uygulama yapacağı kimseyi ilgilendirmez ve bu konuda açıklama da yapılması uygun değildir uygulayıcı açısından. Bu temel bir kuraldır bu işlerde.

hazarfen

Kayıtlı Üye
Çok sağolun. Forumda arastırıp diğer bazı kelimeleri bulmustum zaten oyle, kalanlar bunlardı bunları bulmakta zorlanmıstım dediğiniz gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...