Karanlıktaki Siyah El

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Öncelikle herkese selam ederek direk konuya girmek istiyorum,
Açıkçası daha önce pek az kişiye söylemişimdir bu olayı ve söylediğim andan itibaren daha sık yaşamaya başlamıştım ama yaklaşık bir senedir hiçbir tekrarı olmuyordu ta ki geçen haftaya kadar ve olayın aslını merak ediyorum,
evet herhangi bir uyku pozisyonunda olmaksızın karabasan/uyku felci (nasıl adlandırırsanız) durumuna giriyorum.Ama dediğim gibi herhangi bir uyku durumu yokken yani otururken, müzik dinlerken, kitap okurken,muhabbet ederken yani kısacası uyku veya herhangi odaklandığım bir konu mevcut değilken.Bir anda dış dünyayla ilişkim tek taraflı kesilir herhangi bir müdahalede bulunamazdım.Klasik karabasan/uyku felci durumunda olduğu gibi nefesim kesilir sesimi duyuramam hareket edemem yalnız gözlerim açıktır ve etrafımdaki zamanın ne kadar yavaş aktığını görürüm.Aslında hareket edebiliyorum fakat çok yavaş.Nasıl mı anladım; olay şu bir keresinde aynı duruma sigara içerken yakalandım ve küllükteki sigaranın yatağa düşmemesi için debelenirken hareket edebildiğimi farkettim ama dediğim gibi aşırı yavaş bir hareketti bu.Neyse asıl enteresan kısım sonrasında oluyor ben kendime gelmek için debelenirken (genelde hep kendi odamda ve karanlıkta denk gelirdim bu duruma) Kim olduğunu anlayamadığım birisi bileğimden tutup hızla ileri çekiyor aynı hızda geri çeviriyor ve bedenimi görüyorum daha sonra anlayamadığım bir hızda beni bileğimden tutarak kendi içimden geçiriyor amacını sebebini kesinlikle bilmiyorum son hız beni götürüyor her yer bir anda zifiri karanlık ve bileğimdeki elini görüyorum simsiyah el simsiyah parlak uzun sivri tırnaklar ve etrafımızda bizi seyreden siyah silüetler.Yüzüne ne kadar bakmaya çalışsamda göremedim.Yalnız bir yerden sonra hız beni paniğe düşürüyor ve bir anda sanki yere çarpar gibi kendime geliyorum, silkinerek.Tabi olayın sonunu görmeye çalışsamda o hız bir raddeden sonra paniğe kapılmama sebep oluyor istemsiz olarak.
Danıştığım insanların verdiği cevaplar hep aynı yönde karabasan/uyku felci benzeri cevaplardı.Lakin bu durum ben uyanıkken oluyor ve bitiyor bana göre çok uzun dışarıya göre çok kısa bir sürede oluyor bu.

danikoca

Kayıtlı Üye
Öncelikle iradeni güçlendirmelisin dostum unutma ki üstünlük iradededir sen iradeni ne kadar güçlendirirsen bu sıkıntıdan o kadar çabuk kurtulursun.

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
yanlız inanılmaz bir güç var bileğimi tutan o elde elinden hiç kurtulamıyorum ama dediğim gibi hız bir yerden sonra paniğe kapılmama sebep oluyor sonunda ne olacak diye kendimi akışa bıraktığımda oldu zaman zaman ama o kadar hızlanıyor ki durmadan hep istemsiz bir panik yaşatıyor bana...

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Aklıma gelen 3 ihtimal var.
1.İhtimali kendi durumla birlikte bilgi olsun diye de anlatayım.
Bana da bunun bir benzeri oluyordu.
Oturduğum yerde bir ağırlık basıp resmen bayılcak gibi oluyordum.
İstemdışı trans adını verdim buna.
Zihnim buna alışık olduğu için kontrolsüz bir şekilde oluyordu.
Acaba sizde buna benzer şekilde istemdışı astrale mi çıkıyorsunuz?
Yani ruhunuz ani bir şekilde bedeni terkediyor olmasın?

2. ihtimal: Bir varlık posesyonu.
Yani bir varlık o anda bedeniniz üzerinde etki edip
sizi adeta felç ediyor. Yani varlık kaynaklı da olabilir.

3. ihtimal: Sağlık sorunu olabilir.
Eklemlerde kaslarda; sizi hareketsiz bırakacak türden
bir hastalık başlangıcı da olabilir.

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Aklıma gelen 3 ihtimal var.
1.İhtimali kendi durumla birlikte bilgi olsun diye de anlatayım.
Bana da bunun bir benzeri oluyordu.
Oturduğum yerde bir ağırlık basıp resmen bayılcak gibi oluyordum.
İstemdışı trans adını verdim buna.
Zihnim buna alışık olduğu için kontrolsüz bir şekilde oluyordu.
Acaba sizde buna benzer şekilde istemdışı astrale mi çıkıyorsunuz?
Yani ruhunuz ani bir şekilde bedeni terkediyor olmasın?

2. ihtimal: Bir varlık posesyonu.
Yani bir varlık o anda bedeniniz üzerinde etki edip
sizi adeta felç ediyor. Yani varlık kaynaklı da olabilir.

3. ihtimal: Sağlık sorunu olabilir.
Eklemlerde kaslarda; sizi hareketsiz bırakacak türden
bir hastalık başlangıcı da olabilir.

sevgili DreamDuality,
ilk olarak bende bu durumun sebebini bilmiyorum, o dönemde çok sık meydana geliyordu Farklı sağlık testlerinden geçtim herhangi birşey çıkmadı.Varlık olabileceği durumu beni çok düşündürdü açıkçası çünkü o dönemlerde farklı olaylar ve yaşadığım olay neticesinde bazı izler meydana geliyordu vücudumda. astral diyemiyorum çünkü izler vücudumdaydı, lucid diyemiyorum çünkü bütün hissiyatım yerindeydi ve uyanıktım. ama hala bir yanıt bulabilmiş değilim.

striker

Kayıtlı Üye
gelişmemiş bir yetenek gibi , sanki birşeyler eksik, yapboz gibi tamamlanmasını bekliyosun.
herşey hazır , un , şeker , yağ, ama ne yapacağını bilmiyosun.
diyebilirmiyiz :)

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
ne olduğu hakkında hiç bir fikrim yok yanlız tek diye bileceğim her seferinde birazdaha uzağa götürdüğü ve dönüşümün okadar ani oluşu...

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ne yapılacağı kısmını ben söyleyim o zaman.
Site yöneticilerimizden Yule özel bakım yapıyor.
Bu bakım sırasında varlık,büyü birşey var mı anlaşılır.

Ya da alternatif olarak; işinde iyi olan güvenilir
bir medyum bulunur. Ona baktırılır.
Falcı demiyorum; falcılar genelde göremez bu tür şeyleri.

Ya da başka alternatif; maddi açıdan sıkıntı olabilir.
Bu durumda açarız elimizi kurtulmak için dua edebiliriz.
Veya zamanla geçmesini bekleriz.

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
önerin için teşekkür ederim.Ama atladığınız kısım kurtulma çabalarından ziyade öncelik amaç ne bilmeden bir çok güzelliği iter eliyle insanoğlu korkar hep bilmediği şeyden öyle bir hataya düşmek istemiyorum.vede dediğim gibi geçtiğimiz haftaya kadar olmamıştı durmuştu diyebilirim yalnız geçtiğimiz hafta tekrar oldu aynı olay ?

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
belkide başka bi paralel evrene gittiniz veya başka bi aleme gittiniz.

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
öyle bir durum ollduysa bile kendi isteğimle olmadı

danikoca

Kayıtlı Üye
Profesyonel yardım almanız gerekebilir, ama bahsettiğim hoca veya hacı değil iyi bir psikiyatr sorunlarınıza çözüm bulacaktır.

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
gerekli sağlık kontrollerinden geçtiğimi enbaşta da dile getirmiştim arkadaşım...Yani evet sadece aile içi durumlara bağlı bir çabuk sinirlenme ile ilgili yardımı oldu.