İşaretler

IstBoy

Kayıtlı Üye
babam yaklaşık bir hafta önce öldü.
bundan bir gün önce yatarken çok içten bir dua,büyü,enerji artık ne derseniz diyin yaptım."Baba gelebiliyosan bi işaret gönder lütfen " şeklinde. Ertesi sabah kalktığımda camım açıktı.Annem açmadığını söyledi ben de açmadığıma eminim.daha sonra bir eşyam asla koymayacağım-iki yastık arası- bir yerden çıktı.

Sizce tüm bu olanlar ne ?

fthbl

Kayıtlı Üye
Başın sağ olsun çok üzüldüm.
Olanlar hakkında bir fikrim yok.İlerleyen zamanlarda gelişen olaylara göre belki bir kanaat edinebilirsin.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Öncelikle başınız sağolsun ve aklınıza kötü düşünce getirmeyin ölenle ölünmüyor unutmayın .. :) Ve heyecanınızı bölmek istemem ama doğru bilgiyi vermem lazım ruhlarla iletişim sizin yaptığınız kadar kolay olmaz onun için düzgün bir uygulama olmalı Geldiysen işaret gönder demekle olmaz...Ve her olayı o tür şeylere bağlamayın.. :) Artık bu klasik laf olmuş Geldiysen işaret gönder ...Size kızıyorum sanmayın sakına :) O kadar kolay değil iletişime geçmek :)

Rabiosa

Kayıtlı Üye
Öncelikle başınız sağ olsun. Bu konuların henüz çok çok başındayım fakat bana göre sınır sizsiniz. Yani bence olmuş olabilir. Tabii benim fikrim. Kendinize iyi bakın :)

IstBoy

Kayıtlı Üye
hepinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar... çok sağolun bilgileriniz için

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bence babanız sizi duydu, işaret yolladı.
Ona sevgilerinizi sunarsanız da o sizi duyar.
Ölüm bir son değildir, sevdiklerimiz halen bizle.
Keşke herkes sizin kadar bilinçli olabilse.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Vefaat edenler sevdiklerini ziyarete gelirler :)
Siz hissetsenizde hissetmesenizde emin olun her an yanınızda olabilir.
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Vefaat edenler sevdiklerini ziyarete gelirler :)
Siz hissetsenizde hissetmesenizde emin olun her an yanınızda olabilir.
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
başınız sağolsun öncelikle

yaptığınız dua büyü veya enerji birşeyleri tetiklemiş veya hareket ettirmiş olabilrsiniz benimde bi kaç kez başıma geldi çok yoğun düşüncede buna sebebiyet verebilir

bendekiben

Elit Üye
bundan bir gün önce yatarken çok içten bir dua,büyü,enerji artık ne derseniz diyin yaptım."Baba gelebiliyosan bi işaret gönder lütfen " şeklinde. Ertesi sabah kalktığımda camım açıktı.Annem açmadığını söyledi ben de açmadığıma eminim.daha sonra bir eşyam asla koymayacağım-iki yastık arası- bir yerden çıktı.

Allah sabır versin başınız sağolsun.Biz görmesek de çevremizde hep ruhani varlıklar var ve onlarla beraber yaşıyoruz.Bazı çevreler ölmüş kişilerle iletişime geçilemez desede ben buna inanmıyorum.Pencerenin açık kalmasına aslında pek bir anlam yükleyemeyiz.Ama asıl soru; yastık arasında bulduğunuz kişisel eşyanız , babanız ve sizin için özel bir anlam ifade ediyormuydu ?

kıvep

Banlı Kullanıcı

Biz çeşitli tahminlerde bulunucaz gelmişte olabilir gelmemişte olabilir diye ama gelmişse ne yapacaksın?
Başın saolsun