Kötü durumda olan(işi bozulmuş,üzüntü ve kahır,azap) kişi için uygulama

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlar son zamanlarda üzüntü,maddi,şifa ile ilgili sorun yaşayan kişiler çoğaldı bu uygulama onlar için güzel bir uygulamadır..

İşi bozulmuş,sıhhatsiz, üzüntü ve kahır içerisinde , şifa isteyen bir kimse aşağıya vereceğim duayı gelirken,giderken,otururken,yatarken iş yaparken dili yettiği kadar sayısız okumaya devam ederse iki gün zarfında fayda ve tesirini görmeye başlayacaktır ama siz okumaya devam edeceksiniz yine

Allahümme ya rabbi bi cahi sahıbil vesileti seyyidina ve nebiyyina ve habıbina ve kurrati uyunina ve nuri ebsarina habıbike muhammedinil mustafa ve rasulikel mürteda ya nebiyyikel mücteba.Havvil halena ila ahsenil hali ya muhavvilel havli vel ahval

Önemli ayrıntılar :

-Duayı okurken kalbinizi buna vereceksiniz.Allah için okuyacaksınız ve derdinize deva alacaksınız :)
-Uygulama tesirini göstermeye başlayınca heyecanlanıp yarıda bırakmayacaksınız ...
-Okurken sessiz yerde okumak en iyisidir..

Sevgi ve ışığıyla kalın.. Shamanistic

Kağıda yazıp yanınızda taşıyabilirsiniz ya da iş yerinizin içine ya da eviniz koyabilirsiniz kağıda(beze) yazıp nusha haline getirdikten sonra ... :)

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
"Kağıda yazıp yanınızda taşıyabilirsiniz ya da iş yerinizin içine ya da eviniz koyabilirsiniz kağıda(beze) yazıp nusha haline getirdikten sonra ..." demişssin Sevgili Shamanistic fakat okunduğu gibi değil arapçasını koyarsan o şekilde yazılması icab eder. Paylaşım için teşekkürler.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Arapçasını koyacam koymayı unutmuşum akşama düzenleyeceğim evde değilim şuan... :)

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
mealinide yazarsan çok sevinirim çünkü anlamını bilerek okuyunca çok daha tesirli oluyor. Şimdiden teşekkürler

uğur21

Kayıtlı Üye
Allah razı olsun ben en az günde birkere okuyorum eğer günde okunacak sayısı varsa yazarsanız iyi olur selametle kalın.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Allah razı olsun ben en az günde birkere okuyorum eğer günde okunacak sayısı varsa yazarsanız iyi olur selametle kalın.

Dilinizin yettiği kadar bu uygulamada sayı önemsiz sadece yaparken niyet ve inanç önemli ..Bazı kişi az yapar etkili olur çünkü niyeti ve inancı çok..Bazı kişi çok yapar etkisiz olur çünkü niyeti ve inancı azdır..

hippolyte

Kayıtlı Üye
Meali:Ey Allahım vesile sahibinin yüzü suyu hürmetine senden diliyorum. Rabbim O bizim efendimiz ve sevgili peygamberimiz, O gözlerimizin nurudur, O habibimiz Muhammed Mustafadır. Halimizi en güzele değiştir. Ey her hali ve durumu en güzel değiştiren Rabbim...