Cin Yakmak İçin

SaHiBuZaMaN

Kayıtlı Üye
Bir kimseye bir cinni arız olsa hastanın sağ kulağına 7 defa ezan oku 1 er defada Fatiha-yı şerif, muavvezeteyn,ayetel kürsi,saffat suresi,sure-i haşr okusalar cin yanar..
kaynak:gencine-i esrar

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Keske bunun kolay bir is olmadigini da yazsaydiniz sayin SaHiBuZaMaN. :)
Bunun sonuclarina katlanabilecek olan varsa yaksin derim.

Ayrica biz insanlarin cinleri yakmak gibi bir hakka sahip oldugumuzu düsünmüyorum.
Yakmak yerine uzaklastirmayi denemek daha iyi olmaz mi?

Paylasiminiz icin tesekkür ederim. :)

Saprohil

Kayıtlı Üye
Bunun sonucundan çok işe yarayacağı bile bir istisna.Bu kadar kolay cinler yakılsaydı,Dünya'da cinli adam kalmazdı.

canmert196

Kayıtlı Üye
bir cini yaktiniz ve tore cinayetini baslatiniz onun icin gelenleri napcaksiniz hadi onlarida yaktaniz cok sanslisiniz eee nereye kadar ?

Çınar

Kayıtlı Üye
Yakmayın kimseleri! Yakmak, böyle bir ceza vermek Allaha mahsustur.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Böyle bir varlığın canını almak Allaha mahsustur...Hiç bir şekilde böyle bir ceza verilemez..

aydınlık

Kayıtlı Üye
cin yakmak onları öldürmek değildir. Kendi boyutuna geri göndermektir. Bir anlamda görevlerine son vermektir. (Genellikle büyü ile görevlendirilen cinler insanlara musallat olurlar.) Cin yakmak herkesin yapabileceği bir iş de değildir, yetki meselesidir.

ahya

Kayıtlı Üye
Sayin SaHiBuZaMaN,
siz hic cin yaktinizmi? Diyelimki yaktiniz veya yakmaya calistiniz bunlarin da aile fertleri vardir, size ve sizin sevdiklerinize saldirabilirler.
Sanirim bizlerden cok hizli olduklarini biliyorsunuzdur, yani kacmak ve saklanmak bunlardan mümkün degil.

Sevgi ve isikla

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Aydınlık arkadaşım Cin yakmak cini öldürmektir cinler yanarak ölürler lütfen araştırın bunu...Ve Sahibuzzaman böyle bir şeyi yapabilicekmisiniz siz bi cini öldürebilicekmisiniz ??

aydınlık

Kayıtlı Üye
cinler ateşten yaratılmıştır, siz çember içine aldığınız cini (yetkiniz varsa) yaktığınızda aslı ateş olan varlığın yanarak ölmesi mümkün değildir. Aksi olsa bu boyutta sıkıntısı olan ve kendi alemine dönme engeli olan cinler 'beni yak' diye yalvarmazlardı.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Normalde cinler yanarak ölürler cinleri kullanan bazı Havas hocaları ya da kişiler onları yakmakla tehdit ettiği hocanın dediğini yapar ..Cin ateşten yaratılma ve yine ateş sayesinde ölürler forumda bu konu ile ilgili uzman kişilerin açtığı konular var oralara bakabilirsiniz..

desperado_kedi

Kayıtlı Üye
yaa sana musaallat olanı yakınca akrabaları hır çıkarırsa bide bu yönden bak olaya :D :D

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Cin yakmanın bu yazılan kadar kolay bir işlem olmadığı kesin. O zaman her musallat olayında kişilerin bunları yapması yeterli olurdu ama malesef değil. Cinler kabile şeklinde yaşar ve yakma işlemi hemen olmaz. Üç kez uyarılır uzaklaşması için anlaşma yapılır tabiki bu işşin ustası bir insan tarafından. Birincisinde gitmediyse ikinci kez uyarılır ikincisinide göz önüne almadılarsa üçüncü kez musallat olunan kişi ve ailesi ve evi "koruma altına alınarak" yakma işlemi gerçekleştirilir. Zaten üçüncüsündede anlaşmayı bozdularsa savaş açtılar demektir. Böyle bir durumda yakmanın bir zararı olmaz çünkü zarar görme söz konusudur. Kolay işlemler değil bu yapılanlar.

Salvation

Kayıtlı Üye
Cinlerin insanlara musallat olmasına alışkınız ama insanların onlara durduk yere sataşmalarını anlamıyorum.
Allah'tan başka kimse Allah'ın yarattıklarına zarar verme hakkına sahip değildir çalışanın cezasını Allah vericektir.

Keira

Moderator
Sizin tabirinizle cin yakmak benim deyimimle bir varlığı yok etmek bu kadar kolay mı? Bir dua okuyalım hadi yansın. İşler bir dua ile çözülecek olsaydı herkes her şeyi yapardı. Bunu yapabilecek insanlar yok mu? Tabi ki var. Bu insanlar bu konularda bilgi, deneyim ve yeteneğe sahip insanlar. Eğer bir varlık tarafından rahatsız ediliyorsanız bu işin erbabı bir kişiden yardım istersiniz. O kişi önce bu varlığı gitmesi için uyarır. Ancak varlık gitmemekte ve zarar vermekte ısrar ediyorsa işin erbabı kişi varlığı göndermeye çalışır ve genelde de gönderir.

bayanenerji

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben kendimi kötü hissettiğim zaman, enerjimin azaldığında hayalimde kurduğum içi dolu ateşten bir kareyi ayağımdan başlayarak başıma kadar ilerletirim. Bir tıkanma hissettiğim zaman oraya ateşi püskürttüğümü imaje ederim. Sonra tekrar bu kare sayesinde kontrol ederim ve kendimi tekrar eskisi gibi canlı hissederim. Bir yerden cinlerin vücudumuzda organlarımıza yapışıp enerjimizi aldığını okumuştum. Bunu ondan sonra yapmaya başladım. Umarım bana birşey olmaz ama sanmıyorum zarar göreceğimi..

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Cinleri yakmak çözümdegildir. Zaten kalabalık klanlar halinde yaşarlar ve intikam istiyceklerdir. Ayrıca bir canlının yaşama hakkını almak nerden bakarsan bak caniliktir. Yakmak yerine kovmayı öneririm her zaman.. Sadece yakmaklada korkutup kaçırmanızı asla zarar vermemenizi öneriyorum..

bayanenerji

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Onlar bir hadiste yazılana göre kanın damarlarda dolaştığı gibi damarlarınmızda dolaşırlarmış. Onlar insanların içinine girince hasta yaparlarmış. Bizi kötü
amaçları için kullanırlarmış. Ama şeytani cinler olduğu gibi rahmani cinler de varmış. Rahmani cinler için bundan sonra böyle birşey yapmayacağım.. Keşke bundan önce de böyle birşey yapmasaydım... :(

lord_of_baku

Banlı Kullanıcı
İnsan bedenine izinsiz giren cinler aslında şeytan olan cinlerdirki bunlarıda helak etmek günah değildir. Evinize giren hırsız gibi. Ama helak etmek son çare olmalı, yani başka çıkış yolunuz yok ise ozaman helak ede bilirsiniz. Bazı kaynaklarda Ateşten yaratılanlar toprakla, topraktan yaratılanlar ise ateşle helak edilecekleri söyleniliyor. Cin helak etmenin yolları çoktur. Hadisi şeriftende bildiğimiz üzere, peyganberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) cini cami önüne bağlamıştır ama öldürmemiştir. Biz müslümanlar örnek şahıs olarak Hz. Muhammed (sav) gördüğümüz için onun yapdıklarını doğru olarak kabul edip onun yolundan gitmeye gayyet gösteriyoruz. Cin uzaklaştırma ve helak etme gibi başlıklar altında bu sitede bi hayli başlıklar mevcutdur zaten. Istegen iyice araşdırdıktan sonra uygulaya bilir.