Korkmamak için, Koruyucu Zırh (Size hiç bir şey zarar veremez).

webmanx

Kayıtlı Üye
Ayetel Kürsüyü 7 defa okuduktan sonra 7 defada bu duayı okuyun, ve 7 defada YA HAFIZ ismini zikredin. ALLAH'ın izniyle hiçbir şeyden korkmazsınız.Hiçbir zarar size tesir etmez.
(ALLAH HAFIZ'DIR).

Aşağıdaki duanın türkçe okunuşu:ALLAHÜMME EUZÜBİKE BİKELİMATİKETTAMMA KÜLLİHA MİN ŞERRİ MA HALAK.

Ekli dosyayı görüntüle 2472

ikbal1505

Guest
Sayın Mertyail~,
Alıntı olarak açılan ve size özel olmayan tüm konuların altına "ALINTI" yazılması zorunludur. Ya da bir kaynaktan alındı ise o kaynağın belirtilmesi gerekir. Bu kaynak site vs... ise sadece alıntı yazılır. İnsanların emeğine olan sayıgımızdan ve telif hakları nedeni ile bunun yapılması şarttır.

Site kurallarını okumanızı öneririm. Sevgi ve ışıkla. :)
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?15154-Gizlimabet-Kuralları-(Herkes-okumalı-)

webmanx

Kayıtlı Üye
Bu İlimlerin alıntısı benim. Saygılar...

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Konu yanlış yer ve alıntı olduğunu yazmanız lazım ...Nerden aldığınızı o bilgileri yazmanız lazım ...İkbal1505 sizi güzelce uyardı sizde bu ilimlerin alıntısı benim diyorsunuz daha bu konuların hangi yere yazılacağını bilmiyorsunuz..

canmert196

Kayıtlı Üye
Konu yanlış yer ve alıntı olduğunu yazmanız lazım ...Nerden aldığınızı o bilgileri yazmanız lazım ...İkbal1505 sizi güzelce uyardı sizde bu ilimlerin alıntısı benim diyorsunuz daha bu konuların hangi yere yazılacağını bilmiyorsunuz..

aslinda burda bu konu icin nerden bakildigina bagli doga ustu varliklardan korkultugu icin basligida oyle atmis zaten cok sorun diil diye dusunuyorum ve daha yumusak bir dil kullanin lutfen burda kimse kimsenin ust mertebesinde diil sert uyarilar gerekli gorulurse mod lar tarafindan yapilir :) sevgi ve isikla

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Doğru sert şekilde cevap vermiş gibi gözüktüm çok pardon... :)

demonic

Kayıtlı Üye
Kavga etmek yerine beraber çalışsak dünya daha güzel biryer olur diyorum...sn.ikbal eğer elinizde alıntı olduğuna dair kanıtlar varsa yöneticilerle irtibata geçin...

gamze_gonul

Kayıtlı Üye
İş
Yazarlık
Arkadaşın nereden aldığını bilemem ancak bu dua benim Yasin-i Şerif ve dualar adlı kitabımda bulunuyor. Ben her gece okurum. İşede yarar. Ferahlarsınız.
İyi forumlar :)..