Karmakarışık. Ve o kadar da yardıma açık.

cromwell

Kayıtlı Üye
Merhabalar...
Yeni üyeyim. Daha önce yeteneklerim için hep farklı sitelerdeydim. Şimdi buradayım ve iyi ki keşfetmişim.
Kendimden bahsetmek niyetinde değilim. Konumuz yaşadıklarım... Bir gün bir akrabamıza yatıya kalmıştım. Ve evlerinin karşısında terkedilmiş bir dokuma binası vardı. Bu tür fabrikalarda kumaş makaralarla taşınır ve ucu binada boşluktur. O gece hayatımda hiç olmadığı kadar huzurla yatmıştım. Gece yarısı aniden kuyruk sokumumda bir acıyla uyandım. Daha sonra bir ses duydum. Bir ses beni çağırıyordu. Beynimde duyuyordum rahatça. Ayağa kalktım ve saçımı topladım. Daha sonra hemen pencereye yöneldim. Binanın tepesinde bir kadın fark ettim. Tarif ederken hala ellerim titriyor. Beyaz tenliydi. Çok güzeldi diyemem. Ama çekici keskin hatları olan bir yüzü vardı. Bir cübbe giymişti. Ve kızıl saçları vardı.. Kan kızılı... Resmen parıldıyordu. Bir an zihnimi yine sesiyle doldurdu. Hoş geldin kızım. Sesi duymam zor oldu. Ben korkudan titriyordum o ise devam etti. Yeteneklerini bulmada yardım edeceğim. Bunun için buradayım. Belimdeki acının geçtiğini hissettim. Bu kez boncuk boncuk terlemeye başladım. Ve koşarak perdeyi kapadım. Sabaha kadar uyuyamadım. En son uyuyakalmışım. Uyandığımda rüya olduğunu düşündüm fakat daha sonra saçımın toplu olduğunu farkedince gerçek olduğunu anladım. O günden sonra her şey gelişti. Karşıma sürekli insanlar çıkıyordu. Hepsinin de paranormal yetenekleri vardı. Hepsi üst üste geldi. Daha sonra daha farklı olaylar oldu. Yeteneklerimi fark etmeye başladım. Bir şey istiyordum. Ne gibi diyeceksiniz... Mesela canım elma istiyordu ve biri getiriyordu. Bu sadece bir örnek. Daha sonra yeteneklerimi fark ettim. Mesela şifacılık. Yada telekinezi, astral seyahat. Bu arada kızıl saçlar bulmaya devam ediyordum. Bu olayları dostuma anlattım ve saçları gösterdim. Gerçekten şaşırdı. Fakat bu beni endişeye düşürüyordu saçları o görebiliyorsa gerçekti çünkü. Ve daha sonra şekiller geldi. Ankh işaretine benzer şekiller buluyordum. Bu olaydan iki gün sonra ailemin soyunun Mısır' dan olduğunu öğrendim. Bazen parça parça görüntüler görüyorum. Savaşlar, fırtınalar, ölen insanlar ardından yapılan ayinler. Ve bazen zihnime garip melodiler doluyor. Bunlar olurken ben acı çekiyorum.
Anlayacağınız yardıma ihtiyacım var. Birlikte çözüme ulaşabileceğimizi sanıyorum. Okuyanlara teşekkürler.
Soru sorabilirsiniz. :)
Işık ve sevgiyle..:willy_nilly:

hazarfen

Kayıtlı Üye
Yardım derken tam olarak istediğin ne. Başka sitelerde bulundugunu söylemiştin o zaman okumaya ve ögrenmeye baslamıssın sanırım burdada okuyup ögrenip kendini geliştiricegine eminim. Ama yardım derken ne istiyorsun rahatsız oldugun bazı görüntü yada seslerden kurtulmak gibimi yoksa başka bir şey mi ? Eger bunu acıklarsan daha rahat yardıma kavusabilirsin diye düsündüm. Bide umarım yetenekliysen kibre kapılmazsın hiç bir zaman :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Kızıl saçlı kadın sana yardım eder bence :) Ama çokta güvenme derim. Bu zamanda kimseye güven olmaz. Peşinden gitmeni isterse bir gün gitme. Duyduğun sesleri takip etme. Senden birşey isterse yapma, sana yardım edeceğini söyleyip karşılıklı bir şey isterse assssssla yapma. Kaya tuzu ile duş alıp uyu. Odanada bir bardakla kaya tuzu su koy negatif enerjiyi alsın. Yatarken dua oku. Benim burada öğrendiklerim bunlar.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Kıymetli bir soydan geliyorsun.Soyundan olanlarda paranormal yeteneği olan birisi varmış. Ve gen yolu ile sana geçmiş. Senin istediğin yardım bu işten kurtulmak değil bu işin derinlerine gitmek olmalı. Yeteneklerin sende sır olarak kalsın. Herkesle paylaşma.Bu işin sırrı da bu. Paylaştığın zaman rehberinle iletişimin kopabilir. Her insanın bir rehberi vardır. Bazı insanlar bunun farkında bile olmazken bazıları ise bunu bilir. Rehber varlığın sana apaçık yardım ediyor. Buda senin enerjinden kaynaklanıyor. Çok güçlü bir enerjin var. İstediğin an farklı boyuttakilerle iletişime geçebilirsin.
Sanırsam çok büyük yeteneklere sahip biri yetişiyor...
Umarım hepimiz için iyi olur.

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Kızıl saçlı kadın sana yardım eder bence :) Ama çokta güvenme derim. Bu zamanda kimseye güven olmaz. Peşinden gitmeni isterse bir gün gitme. Duyduğun sesleri takip etme. Senden birşey isterse yapma, sana yardım edeceğini söyleyip karşılıklı bir şey isterse assssssla yapma. Kaya tuzu ile duş alıp uyu. Odanada bir bardakla kaya tuzu su koy negatif enerjiyi alsın. Yatarken dua oku. Benim burada öğrendiklerim bunlar.

Kesinlikle ve kesinlikle sana yardım edeceğini söyleyip karşılığında küçük ve önemsiz bile olsa birşey isterse asla ve asla yapma. Bunun devamı gelecektir ve yeteneklerinide kötü yönde kullanmak zorunda kalıcaksın. Aynı şeyleri bende yaşadım o yüzden sana tavsiyem bu sitede öğrenebileceğin heeerşeyi öğren. Müslümansan dualarını eksik etme. Ve yeteneklerini en doğru şekilde kullanmayı öğren ve bunun tadını çıkart :) Bu yetenekler sana verildiyse sadece sen kontrol edebilir ve sadece sen nasıl açığa çıkartabileceğini bilebilirsin bunu unutma, sevgi ve ışıkla :)

striker

Kayıtlı Üye
herkesin yeteneklerle dolu olduğu bu forumda , sanırım tek yeteneksiz kişi benim :)
umarım herkes aradığı ışığı bulur.

fthbl

Kayıtlı Üye
Tarikatlarda kendi başına çok aşırı zikir yapıpda kendi aleminde çok değişik şeyler yaşayan insanlar var.
Geçen bi forumda okudum adamın birine kendi hayal dünyasında Hz.Ali ve Hz.Fatma görünüyomuş,ona hırka felan bi şeyler giydiriyorlarmış,
İnsanlığı kurtaracak kişi sensin felan diyolarmış.Sonra adam mehdilik iddiasına başlamış.Sonunda adamı şeyhlerine götürmüşlerde şeyhi kurtarmış bunu
cinlerden.
Demem o ki kendi dünyanda çok değişik şeyler yaşayabilirsin şu veya bu sebeple ama karşılaştığın her şeyi bi mihenk taşına vur derim.O mihenk taşı da senin inançların olmalı.Eğer müslümansan Allah ın kitabı ve peygamberin sünneti.Aksi takdirde her sana gösterileni ve söyleneni doğru kabul edersen çok sıkıntı çekersin gibime geliyor.

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
herkesin yeteneklerle dolu olduğu bu forumda , sanırım tek yeteneksiz kişi benim :)
umarım herkes aradığı ışığı bulur.

Çoğu mistik güçler yeteneğe bağlıdır. Ama bu yetenekler kazanılabilen yeteneklerdir inanın bana. İnanç, güç, sabır, korkusuzluk. Bu sitedeki bütün güçlerin yetenekleri bunlardır. Herşey size bağlı, isteyin, gücünüzü toplayın, inanın ve sabırlı olun. Bu yetenekleri kazanabilirseniz şayet, birçok güce sahip olabilirsiniz :)

focus

Kayıtlı Üye
ya okudum tam aradıgım işte bu.

garibin işi bizim işimiz işte, düz ovada şaşıp kaldık ya rabbi, kimi de elindeki hazineyi ne yapacagım der durur.

imrenmedim dersem yalan olur. ışık seninle olsun,

striker

Kayıtlı Üye
Çoğu mistik güçler yeteneğe bağlıdır. Ama bu yetenekler kazanılabilen yeteneklerdir inanın bana. İnanç, güç, sabır, korkusuzluk. Bu sitedeki bütün güçlerin yetenekleri bunlardır. Herşey size bağlı, isteyin, gücünüzü toplayın, inanın ve sabırlı olun. Bu yetenekleri kazanabilirseniz şayet, birçok güce sahip olabilirsiniz :)

teşekkürler , bilmiyorum ama kendimi fazlamı kaptırdım 2012 yılı bana hiç uğurlu gelmedi diyebilirim. kendimi sürekli çok garip hissediyorum. sebepsiz düşüncelere dalıyorum.
içimde adını koyamadığım bir karamsarlık var gibi, hiç böyle tuhaf olmamıştım.
sanki yaşama sevincim yok olmuş. kendimden ümidi kestiğimden dolayı, başka insanların mutluluklarıyla mutlu olmaya çalısıyorum.

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
teşekkürler , bilmiyorum ama kendimi fazlamı kaptırdım 2012 yılı bana hiç uğurlu gelmedi diyebilirim. kendimi sürekli çok garip hissediyorum. sebepsiz düşüncelere dalıyorum.
içimde adını koyamadığım bir karamsarlık var gibi, hiç böyle tuhaf olmamıştım.
sanki yaşama sevincim yok olmuş. kendimden ümidi kestiğimden dolayı, başka insanların mutluluklarıyla mutlu olmaya çalısıyorum.

Gibi gibi gibi... Sizin söylemeniz gereken şey: "2012 yılı uğursuz başladı, neler yapmalıyım ki bu uğursuzluğun üstüne toprak atabileyim?" Yada: "Ben insanların mutluluğu ile mutlu olabiliyorsam, demek ki onlarda benim mutluluğum ile mutlu olabilirler. Hmm... Demek ki mutlu olmalıyım! :)" Bir tür paradoks yani. Siz mutlu olursanız onlar mutlu olacak, onlar mutlu olursa siz mutlu olacaksınız. Her zaman söylerim. Yıllar insanlar için işler. Demek ki insanlar yıllardan ve zamandan üstün. Ve yine demek oluyor ki heerşey ve heerşey bizim ellerimizde. Kötü düşüncelere kapılıp boğulmayın, iyi düşünceler ile hayatınıza renk katın. Hatta ve hatta biraz abartın ve rengarenk yapın!! :)