Bilerek Nazar değdiren kişiye yapılan uygulama

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı internette felan bulamazsınız eski ve etkili bir uygulamadır..
Hiç bir ters etkisi ve yapan kişiye zararı yoktur.Sadece bilerek nazar değdiren kişinin gözlerini kör eder ve bir daha Nazar değdiremez..

Bulunduğunuz yerde bilerek(kasten) nazar değdiren bir kişi varsa uyarılmasına rağmen hala nazar değdiriyorsa ona yapılacak bir uygulamadır.Bu uzman bir kişiden alınma ve çok eski bir uygulama..
Uygulama: Bir cuma günü abdestinizi düzgünce eksiksiz bir şekilde alıp camiye gidip cuma namazınızı kalben dünya ile ilgili hiç bir şey düşünmeden eksiksiz kılmanız lazım..Namazınızı kılarken dünya ile ilgili hiç bir şey düşünmemeniz lazım.Namazınızı kıldıktan sonra tesbihatınızı yaparken Namazı kılarkenki gibi gibi kalbinizi zikire vereceksiniz..Namazdan çıktıktan sonra ağzınıza hiç bir dünya kelamını ve dünya ile ilgili bir şey almayacaksınız içinizden Allah'a zikir edeceksiniz ve dua okuyacaksınız ..Nazar değdiren kişiyi gördüğünüz an ona 3 kere nazar değdiriyorsun gözlerin kör olsun diyeceksiniz.Ve dediğiniz an o kişinin gözleri kör olur..Ama tüm söylediklerimi yaparken ilk önce niyer gerekli

Önemli yerler: Niyet,Ve dediğim gibi namazı kıldıktan sonra o kişiyi görene kadar hiç bir dünya kelamı etmeyeceksiniz .. :) yapılış vakti belli ztn Cuma günü namaz vakti :) Ve yapmadan önce şunu belirteyim o kişi eğer Bilerek nazar değdiriyorsa uygulama başarıyla sonuçlanır..Çünkü bu uygulamadaki niyet o :)

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Gözleri kör olur derken tıbbi körlükten mi bahsediyorsunuz?!
Nazar enerjisinin çıkış yolu ille de gözler olacaktır diye de düşünmüyorum, söz söylemesi veya dile getirmeden düşünmesi bile yeterlidir o kişinin.
Bir kişiyi kör etmek çok da etik gelmiyor. Göze göz, dişe diş diyorsunuz. En azından nazar hususunda bu cezayı reva görmeyi düşünmek lazım yine de.
O kişinin kalbine sevgi yeşermesi için bir uygulama yapmak daha güzel olmaz mı? Daha doğrusu barındırdığı sevginin açığa çıkması için...

Syg.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Gözleri kör olur derken tıbbi körlükten mi bahsediyorsunuz?!
Nazar enerjisinin çıkış yolu ille de gözler olacaktır diye de düşünmüyorum, söz söylemesi veya dile getirmeden düşünmesi bile yeterlidir o kişinin.
Bir kişiyi kör etmek çok da etik gelmiyor. Göze göz, dişe diş diyorsunuz. En azından nazar hususunda bu cezayı reva görmeyi düşünmek lazım yine de.
O kişinin kalbine sevgi yeşermesi için bir uygulama yapmak daha güzel olmaz mı? Daha doğrusu barındırdığı sevginin açığa çıkması için...

Syg.

Bu uygulama sevgiden anlamayan Nazarcılardan korunma amaçlı bir uygulamadır..Ve burda da en önemli söz ney Niyet ilk niyet sonra yapılacak şeyler ve siz nazar değdirmiyorsunuz..Nazar değdiren kişiyi durduruyorsunuz bu uygulama eski zamanlarda yapılırdı..Ve bir de o sözleri dile getirmesi lazım..Çünkü niyetini o sözler yönlendiriyor düşünmekte etkili olur ama eskiden beri bu uygulama kullanılmış ve artık onun içine enerji yüklenmiş bozmamamız lazım.Ve yine söyleyeyim bu uygulama sadece Bilerek Nazar değdiren kişiye yapılıyor yani Nazarcılık yapan kişiye ve Sizin dediğiniz de doğru ama öyle Nazarcılar varki bu uygulama onlar için çok az.Forumda vardır benim ne demek istediğimi :)

Bu uygulama çook kötü Nazarcılar içindir ve burda siz Nazar değdirmiyorsunuz ve Nazar olayı ilk gözde bitiyor kısır döngü olayı mesela örnek vereyim bizim komşumuzun yaşadığı olay ve babamın gördüğü bir olay eskiden bizim bulunduğumuz mahallede bu Nazar olayından dolayı ün salmış birisi vardı ve komşumuzda taşınacaktı ve arkadaşının kamyonunu evin önüne çekmiş eşyaları taşıyordu ve babam da oradaymış yardım ediyormuş ve 5-10 dk sonra o Nazarcı gelmiş oraya ve Kamyona bakıp ooo evin önüne kamyon çekmiş dedi ve dedikten 1-2 dk sonra kamyon alev almaya başlamış..Ve ikinci olay bizim başımıza geldi o adamdan dolayı o zmnlar araba almak çok zordu ve babamda çalışmış çabalamış bir araba almış ve arabayı evin önüne çekmiş orda oturuyormuş 5-10 dk sonra o nazarcı kişi gelmiş ve ooo evin önüne araba çekmiş demiş..Ve babam o gün o arabayla 3 takla attı babama bir şey olmadı o araba parçalara ayrılmış.. İşte bu formül böyle Nazarcılar için sizce bu kişi de sevgi yeşerse nolur ? Ve tıbben gözler gör oluyor tamamen ..Ve o kısır döngünün sonucuna dönelim biz göremediği bir şeye nazar değdiremez kimse.. :) 1-2 nazar değdiren kişiye yapılacak bir uygulama değil bu uygulama ztn ..Önceden bu Nazar olayıyla uğraşanların 1 kulağını keserlerdi çook önceden..Nazar her daim var olur ve Nazarla tamamen dolmuş bir kişi için bu söylediğim uygulama bile az .. :) Forumda bizim yaşadıklarımıza benzer yaşayanlar bilir :) Saygılar..

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Sevgili shamanistic sizin temiz bir kalp ve iyi niyet gibi daha birçok güzel kişisel özelliklere sahip olduğunuz aşikar. Bu tip insanlar hep vardır ve var olacaklardır. Bu insanlar enerjilerini kıskançlıkla birleştirince belki farkında bile olmadan çok güçlü yıkıcı bir enerji ortaya çıkarıyorlar. Bazıları da farkında bunu da biliyoruz işte sizin örneklerinizi işte benim de size anlatabileceğim örnekler. Bu tip insanları kör de etsen, başka birşey de etsen bunlar enerjilerini yine de bir şekilde kullanırlar. Bence biz Allah ıslah etsin diyerek onların enerjilerini doğru kullanmaları için dua edelim veya çalışma yapalım. Düşünün bir insanı kör edebilecek uygulamalar varsa o insanların kalplerini sevgiye açacak, sevgi enerjilerini çıkaracak da uygulamalar vardır. Böyle bir uygulamayı yapmak öyle kolay da olsa idi her dengesiz düşünceli insan diğerini kör etmeye uğraşıp dururdu. Bence sizin kalbiniz buna elvermez gibime geliyor ;) Gerçekten kalpten kahretmek, ah almak da yeter zaten birisine evrensel yasalar işliyor zaten. Diyeceğim şudur ki; sizler gibi iyi niyetli ve temiz, dürüst arkadaşların bu tip kahır enerjileriyle uğraşmaları yerine dünyaya barış, sevgi, huzur, mutluluk getirecek uygulamalar yapmaları. Bunun için enerjiciler hergün kendi şehirlerine ve dünyaya enerji gönderirler örneğin. Siz de bunun gibi denemeler yapsanız sokağınızdan başlasanız sonra mahallenize sonra şehrinize gibi (belki de yapıyorsunuzdur). Negatifle büyümeyelim...
Sağlıcakla

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Sevgili shamanistic sizin temiz bir kalp ve iyi niyet gibi daha birçok güzel kişisel özelliklere sahip olduğunuz aşikar. Bu tip insanlar hep vardır ve var olacaklardır. Bu insanlar enerjilerini kıskançlıkla birleştirince belki farkında bile olmadan çok güçlü yıkıcı bir enerji ortaya çıkarıyorlar. Bazıları da farkında bunu da biliyoruz işte sizin örneklerinizi işte benim de size anlatabileceğim örnekler. Bu tip insanları kör de etsen, başka birşey de etsen bunlar enerjilerini yine de bir şekilde kullanırlar. Bence biz Allah ıslah etsin diyerek onların enerjilerini doğru kullanmaları için dua edelim veya çalışma yapalım. Düşünün bir insanı kör edebilecek uygulamalar varsa o insanların kalplerini sevgiye açacak, sevgi enerjilerini çıkaracak da uygulamalar vardır. Böyle bir uygulamayı yapmak öyle kolay da olsa idi her dengesiz düşünceli insan diğerini kör etmeye uğraşıp dururdu. Bence sizin kalbiniz buna elvermez gibime geliyor ;) Gerçekten kalpten kahretmek, ah almak da yeter zaten birisine evrensel yasalar işliyor zaten. Diyeceğim şudur ki; sizler gibi iyi niyetli ve temiz, dürüst arkadaşların bu tip kahır enerjileriyle uğraşmaları yerine dünyaya barış, sevgi, huzur, mutluluk getirecek uygulamalar yapmaları. Bunun için enerjiciler hergün kendi şehirlerine ve dünyaya enerji gönderirler örneğin. Siz de bunun gibi denemeler yapsanız sokağınızdan başlasanız sonra mahallenize sonra şehrinize gibi (belki de yapıyorsunuzdur). Negatifle büyümeyelim...
Sağlıcakla

En baştan yazınızı okudum ve önemli olarak şunu belirtiyim bu uygulama kolay değil ztn dediğim gibi bir niyeti,inancı, ve uygulamayı baştan sonra düzgün yapıcak kimseler az olabilir olabilir ama bu uygulama Nazarcıları nazar yönünde durdurucak bir uygulama ve uygulama benim anlattığım gibi kolay değil ztn bu uygulamayı Havas ilmini bilinçsizce kullanmayanlar yapabilir ..Ve sizin dediğiniz gibi o kişiler hep var olacak var olsunlar ona bir sözüm yok ama etrafımda ve bilerek durmadan başlarına nazar değdiriyorsa bu uygulama az olur onlara Ben bunu uygulamak isteyen olur diye paylaştım ztn..Ve benim gibi Havas konusunda ilerleyenler için bende bir hediye olsun diye çünkü bu uygulama zor bulunur :) Bu uygulama negatif bir uygulama değil ztn :)
Ve son olarak şunu yazayım bu uygulama Dediğim gibi durmadan bilerek Nazar değdiren kişilerde başarılı olabiliyor 1-2 nazar değdiren de başarılı olmaz.
Ve sizin demeniz gibi ben uygulamam şuan bu uygulamayı ama ileriyi bilemem :) :) Saygılar ve sizinde çok iyi kişilik özelliklerine sahip pozitif enerjiyle donatılmış birisi olduğunuz belli oluyor :) Sizin düşüncenizde doğru benimkisi de çünkü ikiside aslında aynı anlamı içeriyor :) :)

canmert196

Kayıtlı Üye
paylasiminiz icin tesekkurler ama arsivlik bir uygulamadir yani bunu anca kanal acip indiren kisinin ogrencisi ve kendi uygulayabilir :)

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Sevgili Shamanistic bu uygulamanın gerçekten başarılı olması kişiden kişiye değişir. "Nazar değdiren kişiyi gördüğünüz an ona 3 kere nazar değdiriyorsun gözlerin kör olsun" dedikten sonra dayak yeme ihtimalin de var. Bunun başararılı olabilmesi için çok güçlü bir enerjiye sahip olman lazım. Önce enerji depolaman ve daha sonra o depoladığın enerjiyi bir anda karşıdaki kişiye aktarırsan dediğin uygulama gerçekten başarılı olur. Hatta bunun benzeri yöntemlerle insanları öldürebilirsin. Nekrokinezi benzeri bişey yazdığın uygulama.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Dediğim gibi bu uygulama görüldüğü gibi kolay değil :) Ve hepinize çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için :) Nekrokineziyi biliyorum ama o bundan daha frklı ondan negatif enerji bundaysa üst derece pozitif enerji gerekli :) :)

Ve necrokinesis zihinsel ,Bu uygulama Havass :)

canmert196

Kayıtlı Üye
Sevgili Shamanistic bu uygulamanın gerçekten başarılı olması kişiden kişiye değişir. "Nazar değdiren kişiyi gördüğünüz an ona 3 kere nazar değdiriyorsun gözlerin kör olsun" dedikten sonra dayak yeme ihtimalin de var. Bunun başararılı olabilmesi için çok güçlü bir enerjiye sahip olman lazım. Önce ewnerji depolaman ve daha sonra o depoladığın enerjiyi bir anda karşıdaki kişiye aktarırsan dediğin uygulama gerçekten başarılı olur. Hatta bunun benzeri yöntemlerle insanları öldürebilirsin. Nekrokinezi benzeri bişey yazdığın uygulama.

oldurmek icin telepati yeter bile :)

Yakaza

Kayıtlı Üye
Yazdığınız uygulamanın kaynağı nedir?Kaynak belirtmemişsiniz bence asparagas.

Shamanistic

Kayıtlı Üye

Sizin asparagas dediğiniz uygulama uzman bir Havas hocasından alındı...Hocanın adınımı yazsaydım buraya ve lütfen bilmeden aspragas felan demeyin..Ve denenmiş eski bir uygulamadır internette,kitaplardan felan bulunmaz diye yazdığım yazıyı okudunuzmu ??

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
''Gözlerin kör olsun'' denilen bir uygulama pozitif bir uygulama olamaz. Emeğinize sağlık, ancak ben de Gizlimabetperisi'ne katılıyorum.
Negatifi negatif yerine pozitiflikle dengelemek taraftarıyım. Bazı insanlar istemeden nazar değdirir, hatta bedenlerinde biriken negatif enerji arındırılmadığı için etraflarına da saçarlar. Yan yana iki kişinin aurası birleşir, enerji alış verişi olur. Eğer sevgi dolu bir kalbiniz varsa ve bu sözlerinize de yansırsa, karşınızda ki negatif kişi sizi etkileyemez, tam tersi o sizden etkilenir. Auranız zayıfsa oluşan çatlaklardan her türlü negatif girer.

Nazar değmemesi için en basit yöntem el ve ayaklar çapraz bir şekilde oturmaktır. Yani ayak ayak üstüne atarak ve kollar birbirine çapraz kavuşturulmuş şekilde. Nazardan korkan kişiler özellikle Turkuaz, Akik, Mercan taşlarını üstlerinde taşıyabilirler.
Nas ve Felak sureleri haricinde de ellerinize 3 İhlas ve 1 Fatiha okuyup üfler ve korunma niyetinizle beraber bedeninizin etrafına doğru ellerinizi gezdirirseniz kalkan yapmış olursunuz.
Ayrıca evden çıkmadan psişik korunma kalkanı da yapabilirsiniz.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?22550-Psişik-korunma-ve-kalkan!!!

Ben önceden tedbir alınması taraftarıyım.

canmert196

Kayıtlı Üye

emin olun kaynak belirtirsede hicbir sekilde ise yaramaz cunku her majisyene inen farklidir evrenden ona en uygun tarif yollanir.molekullerine en uygun enerjisiini en iyi yansiticagi tarif gelir.aileden olmadigi surece veya egitmeninizin majisi olmadigi surece baskasininkini kullanamassiniz.ve el almanizda gerekli :)

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
emin olun kaynak belirtirsede hicbir sekilde ise yaramaz cunku her majisyene inen farklidir evrenden ona en uygun tarif yollanir.molekullerine en uygun enerjisiini en iyi yansiticagi tarif gelir.aileden olmadigi surece veya egitmeninizin majisi olmadigi surece baskasininkini kullanamassiniz.ve el almanizda gerekli :)

Sevgili canmert bu uygulama doğru bir uygulama. İsteyen herkeste kullanabilir. Ama enerji çalışması yapmadan, enerjini yönlendirmeyi bilmeden uygulayamazsın ama.. Havas uygulaması bu diyor Shamanistic arkadaşımız ama bu apaçık enerjilerle alakalı birşey. Havas'ın içinde de enerji vardır. Ama direk havas uygulaması değil bu uygulama.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Hepinizin yorumlar çok iiyi. :) Ayşaman kardeşimin dediği doğru bir uygulama bu kişiden kişiye değişmiyor bu uygulama çok da zor bir uygulama ..Bu uygulama da %30-40 enerjiye dayalı ama bu uygulama aısıl olarak Havas uygulaması ama enejide var işin içinde..Ve de bende negatifi pozitiflikle dengeleme taraftarıyım ben bunu benim yaşadıklarımın daha kötüsünü yaşayanlar için paylaştım..Ve ztn çocuk oyuncağı sanıp yapamazlar bunu :) V