Dileğin kabulü için yapılan uygulama

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Herhangi bir kimseden dilediğin dileğin kabul olması için yapılan bu uygulamada sağ avucuna =

Heb hüve lahün layün lame

Kelimelerini yazıp bu kelimeleri 15 kere okuduktan sonra sonra o kimsenin yanına girer ve orada avucunu açarsa o o kişiden dilediği dilek kabul olur o kişi onun istediğini yapar..En başta bu uygulamaya başarılı olması için tüm kalbinize tamamen inanmanız lazım..

Saygılar..Shamanistic

canmert196

Kayıtlı Üye
o avucunu acarsa mi kabul oluyo biz acarsak mi :) biri belirti biri etken onemli bir nokta :)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Sen avucunu açarsan çünkü o kelimeleri sen yazdın avucuna o kişinin yanındayken avucunu açacaksın ve istediğin şeyi söyleyeceksin ve o kişi yapacak.. :)

canmert196

Kayıtlı Üye
flood olcak ama kelimelerin anlamlari neler acaba :) ozur dilerim flood icin :)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Bende kısa olarak anlatayım benimkisi de flood olabilir bende özür dilerim :) Şimdi o kelimeleri sağ avucuna yazacaksın 15 kere kalpten okuyacaksın ve kapatıcaksın o kişinin yanına gidip avucunu açıp o kişiden istediğin dileği söyleyeceksin ve o kişi istediğin şeyi yapıcak..

Anlamları Bir işi tamamlama,Bir işi bitirme,İkmal etme...

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Sizde sevgi ve ışığıyla kalın daha nice uygulamalar paylaşıcam sizin gibi bu uygulamaları bilinçli yapan kişilere :))

bendekiben

Elit Üye
Herhangi bir kimseden dilediğin dileğin kabul olması için yapılan bu uygulamada sağ avucuna =

Kelimelerini yazıp bu kelimeleri 15 kere okuduktan sonra sonra o kimsenin yanına girer ve orada avucunu açarsa o o kişiden dilediği dilek kabul olur o kişi onun istediğini yapar..En başta bu uygulamaya başarılı olması için tüm kalbinize tamamen inanmanız lazım..

Saygılar..Shamanistic

Sayın Shamanistic ,uygulamanız kendi derlemeniz mi? yoksa alıntımıdır?Eğer Alıntı ise kaynağını belirtmeniz veya alıntıdır ibaresini eklemeniz gerekmektedir.Ayrıca üyelere tam bilgi vermeniz üyelerimizi yanlış bilgilendirmemeniz açısından önem arz etmektedir.Paylaştığınız uygulama havas uygulaması , havas uygulamalarının saatleri vardır ve majisyenler bilirler ki uygulamalar arapça harfler kullanılarak yapılmaktadır.Sitede Sayın origanum bu konun üzerinde çok defa durmuştur.Havas ilminin kökeni arapça ve bütün uygulamalar arapça harflerle yapılır.Bilginize...
İyi forumlar dilerim...sevgiyle kalın..

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Sayın Shamanistic ,uygulamanız kendi derlemeniz mi? yoksa alıntımıdır?Eğer Alıntı ise kaynağını belirtmeniz veya alıntıdır ibaresini eklemeniz gerekmektedir.Ayrıca üyelere tam bilgi vermeniz üyelerimizi yanlış bilgilendirmemeniz açısından önem arz etmektedir.Paylaştığınız uygulama havas uygulaması , havas uygulamalarının saatleri vardır ve majisyenler bilirler ki uygulamalar arapça harfler kullanılarak yapılmaktadır.Sitede Sayın origanum bu konun üzerinde çok defa durmuştur.Havas ilminin kökeni arapça ve bütün uygulamalar arapça harflerle yapılır.Bilginize...
İyi forumlar dilerim...sevgiyle kalın..

Sizin bu uyarınız için yeniden düzenleyeyim ..İlk baştan Havas'ın dili arapça biliyorum..Ve ele arapça yazılması gerekiyor evet o yüzden koyuyorum Arapçasını..Ve Vakit önemsiz deniyor bu uygulamada.. :) Normalde diğer uygulama vakit cetvelinin bilinmesi lazım ..Ama bu uygulama istendiği vakit yapılabilir..

7bu5y.jpg

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Flood niyeti için yapmadım baştan düzenleyeyim dedim

Saygılar..Shamanistic

Ele yazılması gereken Arapça kelimeler bunlar..

7bu5y.jpg

canmert196

Kayıtlı Üye
ben sabah gunes dogarken yapilmasini yazilmasini tavsiye ederim :) vakitin cok onemli yok ama yine bir enerji aktarimi saglar :) ask olumlu isler sabah gunes dogarken yapilir :) sevgi ve isikla kalin :)

mazlum

Banlı Kullanıcı
shamanistic kardeş,peki bunun sonu ...lameh şeklinde bitmeyecek mi sence? ...'lame' yazmışsın da.bir de en sondaki yıldız işaretini de yapacakmıyız?son olarak sen bunu denedin mi?

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Ben denemedim orda eden denemediğimi de yazdım ben hafıza için uygulama yapmam bana göre değil ama yapmak isteyen olduğu için paylaştım ve ve Yıldız işaretini yapmayacaksın ..Ve Lameh değil orası lame.. Saygılar.. :)

Çınar

Kayıtlı Üye
Ben bunu denemiştim. Mustafa İloğlunun kitabındadır.
Kiralık ev arıyorduk, çok güzel bir ev gördük, sahibinden kiralıktı. İlandaki telefon numarasını aradım ve kira tutarını sordum. Yüksek bir meblağ söylediler. Dilimi tutamadım ve "Bu kadar çok paraya zor verirsiniz siz evi." deyiverdim.
Aklım evde kaldı maalesef... Tekrar aradım, daha önce hiç aramamış gibi. Evi gördüğümü, kiralamak istediğimi şartları konuşmak için yüz yüze görüşmek istediğimi söyledim. Evden çıkmadan önce bu duayı yazdım avucuma, denildiği kadar okudum, görüştüğümüz an ev sahibinin yüzüne üfledim. Şartlarımı kabul etti, İki aylık depozito istiyordu, sadece 200 liram olduğunu ancak bu meblağı verebileceğimi söyledim. Zar zor ikna ettim. Çok kolay olmadı açıkçası.
Duanın tesiriyle midir, tuttuğunu koparan bir kişilik olduğumdan mıdır, yoksa çenemin kuvvetinden midir bilemem ama istediğimi elde ettim. Hem de bana uygun şartlarda.
Deneyin zararını görmedim ben.

striker

Kayıtlı Üye
Ben bunu denemiştim. Mustafa İloğlunun kitabındadır.
Kiralık ev arıyorduk, çok güzel bir ev gördük, sahibinden kiralıktı. İlandaki telefon numarasını aradım ve kira tutarını sordum. Yüksek bir meblağ söylediler. Dilimi tutamadım ve "Bu kadar çok paraya zor verirsiniz siz evi." deyiverdim.
Aklım evde kaldı maalesef... Tekrar aradım, daha önce hiç aramamış gibi. Evi gördüğümü, kiralamak istediğimi şartları konuşmak için yüz yüze görüşmek istediğimi söyledim. Evden çıkmadan önce bu duayı yazdım avucuma, denildiği kadar okudum, görüştüğümüz an ev sahibinin yüzüne üfledim. Şartlarımı kabul etti, İki aylık depozito istiyordu, sadece 200 liram olduğunu ancak bu meblağı verebileceğimi söyledim. Zar zor ikna ettim. Çok kolay olmadı açıkçası.
Duanın tesiriyle midir, tuttuğunu koparan bir kişilik olduğumdan mıdır, yoksa çenemin kuvvetinden midir bilemem ama istediğimi elde ettim. Hem de bana uygun şartlarda.
Deneyin zararını görmedim ben.

duayı yeni öğrendim, sonuçlarını ve etkisini hiç bilmiyorum ama
sende inatçı bir kişilik varmış helal olsun vallahi :)
bence sen dua yı yazmasaydın bile o evi kiralardın :)

Çınar

Kayıtlı Üye
shamanistic kardeş,peki bunun sonu ...lameh şeklinde bitmeyecek mi sence? ...'lame' yazmışsın da.bir de en sondaki yıldız işaretini de yapacakmıyız?son olarak sen bunu denedin mi?

Arapça'da cümlenin sonu "T" harfiyle bitiyorsa "H" olarak okunur. Mesela Arapça bir isim olan ayşenin arap harfleriyle yazılışı "aişetün"dür. Okunurken ayşe diye okunur. Oradaki yıldız da cümlenin sonunu ifade ediyor, bizdeki nokta gibi Kuranı kerimde ayetlerin sonunu belirten işaretler gibi... Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Ben açıklamadan direk yazdım sen benim yerime açıkladım çokk teşekkür ederim unuttum açıklamayı :)

Yapılan uygulama Havas majisidir..Eğer büyü yapmadıysanız yapmayın derim ve islami açıdan sıkıntı vardır.Büyünün her türlüsü günah İslamiyette..

yaseminilayda

Kayıtlı Üye
diyelim ki evde yazıp çıktık o kişi 1 saatlik bir yolda ...gidene kadar hiç elimizi açmayacakmıyız.ben işime dönmek istiyorum olabilirmi sizce ..şimdiden teşekkürler ...ya bir de arkadaşlar ben bana gelen özel saklı mesajı bulamıyorum .Sitede acemiyim yardım lütfen