Muhteşem güzellik gösteren cin ve Red edilmem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkoguz272

Kayıtlı Üye
Başka bir ildeydim İzmire geldim.İzmirde Konaktaki tüm falcılara gittim oda yetmedi Alsancaktaki falcılara tartoculara gittim.3 senedir hiçbir kızla birlikte olamıyorum adeta birşeyler engelliyor kızları benden.Aşk sevgi alındı herşey elimden.Etrafımdakiler yakışıklı oldugumu söylüyor ve kız arkadasım olmadıgına inanmıyorlar.Ama yok diyorum.Çıldırma noktasına geldim ve adeta diyar diyar falcı tarotcu dolastım.Hepsi bir kız geldi gelecek 3 yıl boyunca şu ay bugün bekledim.En son medyum biriyle tanıstım oda bir ay verdi.Oda olmadı.Nasıl olmaz nasıl olmaz hepsi çırpınıp duruyorlar.Daha sonra dedim böle olmuyacak tek başıma kimseye haber vermeden Suudi Arabistana Umreye gittim.Günahım varsa af diledim tövbe ettim.Umremi tamamladım.İstedim yalvardım Allahıma.En sonda artık başka bir yöntem deneyim dedim.Bartından bir hocayla temasa geçtim.görüp begendiğim bir kızı bağlattırayım kendime dedim.sağlam bir hoca oldugunu biliyordum.Ama ne yazıkki yine sonuc alamadık.Hoca imkanı yok nasıl olmaz nasıl olmaz diyor.Falcılar tarotcular güçlü oldugumu söylüyorlar çakralarım mı ne açıkmış.Gel fal bak diyenler.Maneviyatım yüksekmiş.Herkes birşeyler söylüyor.Geçen hafta artık yatağımda yatıyordum bir bayan geldi geldi yanıma ama kusursuz bir güzellik.ten rengi böle mavi ışık mavimsi ışık türünde.Ama çok güzel görünce dayanamadım bir erkek olarak.Çıplak bayan vücudu.Odamdaydı.Arkamdan sarıldı bana ve göbek deliğimden birşey soktu böle sarmaşıklı bişey şarmaşık gibi.göbek deliğime onu soktuktan sonra benle irtibata geçti.Dedim benle ilişkiye ilişkiye gir yalvardım.Ama ben giremem dedi bana.ses tonu bile iç gıdıklayıcı türden.Red etti.Sonra neden giremediğini en son anladım.Vücudunun heryeri bayandı.Ama Yukarıda güzelliğine bakmaktan aşağıya tam olarak bakmamıştım penisi vardı.Sonra anladım durumu.Bu en sonunda kendini gösterdi bana.Şimdi bende soru işaretleri var bu cin eşcinsel oldugu için benle ilişkiyede girmiyor herhalde.Benimde hayatımı bitiriyor.Bu arada erkeğim bilin.Kızları yok ediyor adeta hayatımda.Bu olaydan sonra medyum biriyle irtibata geçtim benle konusacak bakalım ne diycek.yıllarım geçiyor artık bende bu işleri tamamıyle öğrenicen birinden el alıcam bişeyler yapıcam.3 yılda iyide param gitti.Bana kimsenin yardım edebileceğini düşünmüyorumda artık.

berkoguz272

Kayıtlı Üye
Birşeyler yazarsanız sevinirim olay ciddidir.Ben hergün diyorum Allahım bu kadar mı sevmiyosun beni diye kıldığım namazdan sonra.Bu ceza gibi bişey bana.Mucize ver yarabbi diyorum.Neden ben ne var yaratılışımda.Psişik güçleri olan arkadaşlardan konu hakkında yorum istiyorum.ama birileri bişeyler desin bana.Okuyupta değişik özellikleri olan kişiler birşeyler yazarsa sevinirim.Alay edilsin kafadan sallama şeyler yazmıyorum.Varımı yogumu umreye verdim.Medine-i Münevverede Mekkede yalvardım.

fthbl

Kayıtlı Üye
Çıldırma noktasına geldim ve adeta diyar diyar falcı tarotcu dolastım.Hepsi bir kız geldi gelecek 3 yıl boyunca şu ay bugün bekledim.En son medyum biriyle tanıstım oda bir ay verdi.Oda olmadı.
Arkadaşım falcılar cinleri vasıtasıyla zihnini okuyorlar,ne duymak istiyorsan onu söylüyorlar.Birde geçmişi de bilebildikleri için ona göre destekli desteksiz sallıyorlar.Falcılara itibar etme bence.

berkoguz272

Kayıtlı Üye
Kime itibar edeyim?tarotçular falcılar hadi bir çare dedim.hocalar medyumlar oda olmadı.iş bana düştü dedim kendim yalvardım Allahıma yine birşey yok.

Bir sınav belki bu dünya sınavdan geçiyorum ama.tükendim...anlatabiliyor muyum...

striker

Kayıtlı Üye
geçmiş olşun kardeş, sana gelen varlığın adını sordunmu,

berkoguz272

Kayıtlı Üye
adını soramadım en sonunda görüntü gösterdi kendisini artık.zaten ben hep biliyordum sağımda solumda odamda olduğunu.odamdan bi çıkmadı zaten.gelip gittiğinde ses oluyor odada zaten.korku sıfır bende.alıştım yani.yapcak bişey yok gibi geliyor.gece oluyor zaten herşey.çok sakladı bu zamana kadar kendisi zaten.beni yalnızlığa sürüklüyor işte.öbür dünyadada olsa bunun hesabını sorucam ama..en son birisi bana dedi senin yaratılışında özel birşey var diye.senin sol tarafında bir doğum lekesi var dediler.ben tabi umursamadım.sonra suudi arabistana önemli dağlar vardı uhud sevr gibi dağına gittiğimde getirdiklerinde umrede.bir de baktım doğum lekemin şeklini gördüm.o dağın şekli.bende şaşırdım.çok kafa verenler oldu.falcı malcı gittiğimde zaten.direk 6.hissin çok kuvvetli.yok sen kendi falına bile bakarsın gibi değişik şeyler sölüyorlar.yok onların boyutuna yakınsın felan filan.böle etkileşimler olucak sende çok olcak.senin çocuklugunda baslamıs bu olaylar vesaire.sürüsüne şeyler dendi.lise çağlarında deneyimlerim oldu birisi kurtardı beni onlardan ama.bu sefer oda kurtaramıyor.kader beni bir yere çekiyor ama nereye bende anlamıyorum.hislerim kuvvetli biliyorum orda bir sorun yok.bulucam bir çaresini bakalım artık...

Saprohil

Kayıtlı Üye
O cinden kurtulmadan sakın el vs.alma.Kısaca hiç o alemle irtibatta bulunma.Hep engel olacaktır.Diğer alemden güçlü ortakların olmasını istiyorsan,bu varlığı halt etmen lazım.Bir yola gir.O yoldan sakın ayrılma.İyi yola girersen iyi yoldan ayrılma.Kötü yola girersen kötü yoldan ayrılma.Kararını tam seç ve ona göre davran.İyi yolda da güçlü dostların olur.Kötü yolda da güçlü dostların olur.O varlığa yaptıklarını en acı şekilde ödetirsin.İyi varlıklar,kötü işlere bulaşmazlar.Ama kendi yandaşlarını asla ve asla yüzüstü bırakmazlar.Kötü varlıklar ise,kötü işleri yaparlar.İstediğine istediğini yap.Dostların güçlüyse sırtın dinç zamanında yere gelmez.Ama gün gelince birisiyle takışırsın.Eğer karşı taraf,güçlüyse yani sağlamsa varlıklar seni bırakır.Ortada kalırsın.Kötü yolun yolu düzgün temiz.Sonu bataklığa çıkar.İyi yolun yolu dikenlidir.Sonu güzel bir bahçeye nehre çıkar.O varlık sana artık savaş açmış.Sende ona karşılığını vermelisin.Galip gelmelisin ki güçlü birisi olasın.

berkoguz272

Kayıtlı Üye
yinede yaratılışımda özellik varmış diye değişik havalara girmek istemiyorum.bilmiyorum...herşeyi zaman göstercek artık...Yine Allaha yalvarcam yapcak bişey yok.belki yardımcı olucak bir kul çıkar diye umut etcem.

striker

Kayıtlı Üye
çok zor bir durum allah yardımcın olsun, yanlız falcıdan meden umma kardeş, onların kendilerine hayrı yokki sana yardım etsinler.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ben anlamadım arkadaşım.
Bu cin senden ne istiyormuş?
Birdahaki gelişinde sorar mısın
senden istediği neymiş?
Veya sana önceki gelişinde sordun mu?

Bu arada senin dediğin şey eşcinsel değil.
Trans türü çift cinsiyet.
Yarı erkek yarı kadın görünümlü şeyler
cinlerde var mı bilmiyorum.

Ama benim bildiğim kadarıyla
yunan tanrıları ve demonlarda var.

Karşındaki şey bir demon olabilir.
Ama senden ne istiyor acaba? Anlaşma mı?

berkoguz272

Kayıtlı Üye
herkesten bilgi topluya topluya ilerliyorum.sadece falcılara gitmiyorum,medyumdu,hocaydı vs.bu benim davam oldu 3 yıldır adeta.herkesten birşey topluyorum böle yani durum.şunu düşünüyorum öbürkü dünyada bunlara dayandığım için mükafatlandırılcam herhalde diye düşünüyorum.bi tek rahat ettiğim yer medine-i münevvere peygamber efendimizin orda rahat ettim.şu bile kafamdan geçiyor orayı temizleyenler var acaba onlardan biri mi olsam hayatımı sürdürsem dediğim bile oldu yani.

striker

Kayıtlı Üye
dream çok güzel yazmış , senden ne istiyormuş, bukadar yıldır , sana anlatmadımı, senden istediklerini.

berkoguz272

Kayıtlı Üye
işte ben varlıkları tam bilmiyorum.hepsini cin olarak nitelendiriyorum.sorcam artık.öğrencem bigün herşeyi.

kendi karakter yapımında güzel bayana karşı zaafım oldugunu içimde hep biliyordum.bi çok erkek gibi.Gösterdiği bayan güzelliği çok güzeldi.kusursuz güzellik.hani soramadım bişey.Mavi mavimsi ışık şeklinde.yanıma yatıp sarılınca bana göbek deliğimden böle o sarmaşık şarmaşıklı bişey yılan gibi girince.çok ta güzel birlikte olmak istedim.hani zaafımdan girdi.başka deneyiminde sorucam artık.

Katarina

Kayıtlı Üye
O cinden kurtulmadan sakın el vs.alma.Kısaca hiç o alemle irtibatta bulunma.Hep engel olacaktır.Diğer alemden güçlü ortakların olmasını istiyorsan,bu varlığı halt etmen lazım.Bir yola gir.O yoldan sakın ayrılma.İyi yola girersen iyi yoldan ayrılma.Kötü yola girersen kötü yoldan ayrılma.Kararını tam seç ve ona göre davran.İyi yolda da güçlü dostların olur.Kötü yolda da güçlü dostların olur.O varlığa yaptıklarını en acı şekilde ödetirsin.İyi varlıklar,kötü işlere bulaşmazlar.Ama kendi yandaşlarını asla ve asla yüzüstü bırakmazlar.Kötü varlıklar ise,kötü işleri yaparlar.İstediğine istediğini yap.Dostların güçlüyse sırtın dinç zamanında yere gelmez.Ama gün gelince birisiyle takışırsın.Eğer karşı taraf,güçlüyse yani sağlamsa varlıklar seni bırakır.Ortada kalırsın.Kötü yolun yolu düzgün temiz.Sonu bataklığa çıkar.İyi yolun yolu dikenlidir.Sonu güzel bir bahçeye nehre çıkar.O varlık sana artık savaş açmış.Sende ona karşılığını vermelisin.Galip gelmelisin ki güçlü birisi olasın.

O kadar güzel ve net anlatmışsınız ki..
Sevgili arkadaşım bu satırları iyicene sindir derim.Doğru yolu bulacaksın.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Siz müslümansınız; o halde size uygun yazayım.
İnsanlarla hangi yasaklar varsa;varlıklarla da o yasaklar var.
Bir varlığa: - Hadi gel yatalım. demek de zinaya girer.

Ona karşı zaman içinde hislerin varsa ve onla
birlikte olmak istiyorsan helal yoldan evlenebilirsin.
Böylece herkes mutlu mesut olur.
Ya konuyu öyle bir anlatmışsın ki; benim bile isteyesim geldi.

Bu arada cinler kendilerini istediği şekilde gösterir.
Onun erkek olduğunu sanmıyorum açıkçası.
Senin bunu yapacağını sezdiğinden; bu önlemi almıştır.

Mavi renkli varlıkların cin olduğu söyleniyor.
Üstü kadın, altı erkek cin diye birşeyi de ilk duydum.
Demon olsa; demonlar var çift cinsiyetli.

Ama bir demon da gelip direk koynunuza girme ihtimali saçma geldi.
Demonlar asil varlıklar, insanlardan üstün görürler kendilerini.

Senin kucağına gelen olsa olsa dişi cin, aşağı seviye bir iblis olabilir.
Sokak kadını gibi gelip sarılmış sana. Ne bu samimiyet. :D

Shamanistic

Kayıtlı Üye
berkoğuz272 kardeş bak bu konuya benzer bir konu açmıştı birisi ona da yazdım bu duayı sana da yazayım..Bu yazacağım duayı Hz.Muhammed(s.a.v) yazmıştır senin durumuna benzer birisine..O varlığın seni bırakmasını istiyorsan bu duayo bir kağıda yaz ve yastığının altına koy muhtemelen koyduğun gece gelip sana onu kaldırman için yalvaracaktır sende eğer peşimi bırakırsan kaldırırm de çünkü bu dua çok etkili bir dua eğer kaldırmazsan kıyamete kadar azap çekecektir o varlık..Dua :

Bismillâhirrahmânirrahıym. Hazâ kitâbün min muhammedin rasûlî rabbil âlemiyn. ilâ men tarakad dara minel ummâri vez züvvâri ves sâlihıyne illâ târikin yatruku bi hayrın yâ rahmânü emmâ ba'dü; fe inne lenâ ve leküm fil hakkı siaten fe in tekü âşikan mûlian ev fâciran muktehımen ev râıyen hakkan mübtılen hazâ kitâbüllâhi yentıku aleynâ ve aleyküm bil hakkı innâ künnâ nestensihu mâ küntüm ta'melûne ve rusülünâ yektübûne mâ küntüm temkürûne ütrukû sahibe kitabî hazâ ventalikû ilâ abedetil asnâmi ve ilâ men yez'umü enne meallâhi ilahen âhara lâ ilahe illâ hüve küllü şey in hâlikün illâ vechehû lehül hükmü ve ileyhi türceûne tuğlebûne hâ miym lâ tünsarûne ha miym ayn siyn kâf. Teferraka a'dâüllâhi ve beleğat huccetüllâhi ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billahi fe se yekfiykehümüllâhü ve hüves semiy'ul aliym.

Bu duayı kağıda yaz yastığının altına koy ve 3-4 gün sonra kaldır..

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Bu yazdığım dua kesinlikle tesirini gösterir ve bak koyduğun ilk gece seninle konuşur varlık sana ısrar eder lütfen çıkar diye sende eğer peşimi bırakırsan çıkarırım de ve 2-3 gün sonra çıkar eğe dediğimi yapmazsan o varlığa çok azap çektirirsin ve senin ona çektirdiğinin işkencenin kaç katını olduğunu bilmeme ama sana daha kötüsünü çektirir bu dediklerim önemli 2-3 gün dursun sonra çıkar yastığın altından ve o duayı evden çıkar.Önemli diye üst üste uyarıyorum eğer çıkarmazsan daha uzun süre tutarsan ona işkence çektirmiş olursun ve o da herkezin yapacağı gibi seninle ilgili işkençe planları hazırlar kat kat fazla işkence..Sana musallat olmayı bıraktıktan sonra duayı da yastığın altından çıkar ve evden uzaklaştır ya da seninle aynı yaşayan birine ver..

DreamDuality neden beğenmediniz ? Bu yazdığım dua Hz.Muhammed(s.a.v) cinlere yazdığım mektupta var..Yanlış felanda yazmadım

DreamDuality

Kayıtlı Üye
DreamDuality neden beğenmediniz ? Bu yazdığım dua Hz.Muhammed(s.a.v) cinlere yazdığım mektupta var..Yanlış felanda yazmadım

Beğenmedim çünkü; cin mektubu denilen duayı beğenmiyorum.
Cin mektubu iki tarafın da hayatını tehlikeye atan birşeydir.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
O tehlikeyi bende fark ettim ve silme işlmei olsaydı silerdim mesajı çünkü duayı ona veren benim ve benimde belaya olasılığım var yönetici silebilirse silsin doğru diyorsunuz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...