Kaşık Bükemedim, Yağmur yağdı

DNaz

Kayıtlı Üye
umarım konuyu doğru yere açmışımdır. ben kaşığı elime geldiği saniyesinde zihin gücüyle bükebiliyorum. Ama dün akşam 10dk boyunca uğraştım ama bükemedim. güneşli bir gündü. sonra birden yağmur yağmaya başladı. çok şiddetliydi. kaşığı bükemedim ama yağmur yağdırdım galiba. ama tesadüf mü bilemiyorum. elementim de su. tesadüf mü yoksa değilmi??? yardımcı olabilirmisiniz?

bendekiben

Elit Üye
Herşeyin başı niyettir.Siz o kaşığı bükmeye niyet etmişsiniz düşüncenizi enerjinizi oraya odaklamışsınız.Durum böyle iken odaklanıp enerjinizi kanalize etmediğiniz bir durumdan( ki bu söz ettiğiniz bir tabiat olayı )nasıl mesul olabilirsiniz?Forum konularını araştırırsanız enerjinizi nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

striker

Kayıtlı Üye
kaşığı büktüm sonrada yağmuru yağdırdım deseydin , biraz daha uygun olurdu :)
daha kaşığı bükememişsin yağmuru nasıl yağdıracaksın.
kardeş , bu konuyu görmedik sayıyoruz , sende unut bence :)

gilda druidizm

Kayıtlı Üye
dün zaten şiddetli bir yağmur oluşmuştu sizin yapmaya çalıştığınız kaşık bükme işini bu kez yapamamışsınız tamda yağmur yağarken kaşık değilde yağmur yağdırdığınızı düşünmüşsünüz bir raslantı olayı bence.

canmert196

Kayıtlı Üye
gerekli cevap i sayin bendekiben en dogru net bir sekilde vermis :) calismalarinizda basarilar dilerim hayal kirilikgina ugramadan devam edin ilerde daha ust seviye tekniklerini yaparsiniz :)

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Bunu siz içsel olarak anlayacaksınız. Anladığınızda da bizlere sormanıza gerek kalmayacak zaten. Birşeyleri yapıp yapamadığınızı sizin bilmeniz önemli çünkü o zaman kontrol sizde demektir. Bu tip sorular kendi kendinizden emin olmadığınızın göstergesidir. Bu da bir takım yeteneklerinizi kullanma kontrolüne ait becerinizin henüz çok gelişmediğini ya da hiç gelişmediğini gösterir. Güven sizin içinizde bizlerden tasdik gelmesi önemli değil. Ayrıca "kontrolsüz güç güç değildir" diye de bir söz ya da reklam sloganı vardı sanırım. Çok da doğru bence. Çalışmaya devam sözlerim sizi kırmasın sakın.
Svg. ve syg.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Bunu siz içsel olarak anlayacaksınız. Anladığınızda da bizlere sormanıza gerek kalmayacak zaten. Birşeyleri yapıp yapamadığınızı sizin bilmeniz önemli çünkü o zaman kontrol sizde demektir. Bu tip sorular kendi kendinizden emin olmadığınızın göstergesidir. Bu da bir takım yeteneklerinizi kullanma kontrolüne ait becerinizin henüz çok gelişmediğini ya da hiç gelişmediğini gösterir. Güven sizin içinizde bizlerden tasdik gelmesi önemli değil. Ayrıca "kontrolsüz güç güç değildir" diye de bir söz ya da reklam sloganı vardı sanırım. Çok da doğru bence. Çalışmaya devam sözlerim sizi kırmasın sakın.
Svg. ve syg.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bu aralar zaten yurt geneli hep yağışlı, sizin ayrıca çaba göstermenize gerek yok :)
Siz kaşığa odaklanmaya devam edin. Bendekiben' in dediği gibi, kaşığa odaklanmışken başka bir şeye etkiniz olamaz.

anaksunamun

Kayıtlı Üye
umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Ben kaşığı elime geldiği saniyesinde zihin gücüyle bükebiliyorum. Ama dün akşam 10dk boyunca uğraştım ama bükemedim. Güneşli bir gündü. Sonra birden yağmur yağmaya başladı. çok şiddetliydi. Kaşığı bükemedim ama yağmur yağdırdım galiba. Ama tesadüf mü bilemiyorum. Elementim de su. Tesadüf mü yoksa değilmi??? Yardımcı olabilirmisiniz?

iq kaç acaba sizin sorabilirmiyim :)) bir doğa olayi olan yağmur kaşik bükmeye çalişinca mi yağiyor yani? La havle....

striker

Kayıtlı Üye
Bu aralar zaten yurt geneli hep yağışlı, sizin ayrıca çaba göstermenize gerek yok :)

bu yorumu her okuduğum da , gülmekten kendimi alamıyorum, konuyu açan arkadaşı rencide etmek veya çalışmalarına ,
hakaret namında değil,
sadece bu konuya verilecek en güzel cevap , esprili ve düşündürücü :)

meftunum

Banlı Kullanıcı
kaşığı büktün diyelim
ee sonuç.
işe yaramaz bi kaşık ve harcanan güç

TheCower

Kayıtlı Üye
eğer iç anadolu bölgesinde isen kırk ikindi yağmurlarını araştır derim.

La-edri

Kayıtlı Üye
Siz siz olun ;Yagmuru ben yagdirdim" diye talihsiz bir cümle kurmayin :) kasik bükme isinde basarilar dilerim

vildann

Banlı Kullanıcı
:willy_nilly:yuhu kuraklık olduğunda çok işe yarayacak.acaba kar yağdırmayı denedinizmi.şöyle yaz günü havada sıcak ahh bir kar yağsada serinleriz süper olurdu vallaha