Gaipten Altın Getirmek İçin

SaHiBuZaMaN

Kayıtlı Üye
7 gün Allah'ü Tealanın rızası için halvet bir yerde riyazetli oruç tut.bu ismi şerifi her namaz ardından 1060 defa oku 7. gün halvetten çık Allahü tealanın kudreti ile her gün 7 tane altın gelir.Bu altınları ya cebine koyarlar,ya yastıgının altına yada önüne koyuverirler.okunacak isim. YA HAFİ

Kaynak: Kibrit-i Ahmer

SaHiBuZaMaN

Kayıtlı Üye
Tasavvufta âlem-i kebîrdeki beş latîfeden biri.
Kalb, rûh, sır, hafî ve ahfâ latîfelerinin asılları, kökleri âlem-i kebîrdedir. İnsanın dışındaki varlıklara "âlem-i kebîr" denir.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Site kurallarına göre yaptığınız paylaşımlarda kaynak belirtme zorunluluğu bulunmaktadır. Lütfen konu hakkında kaynak belirtip eğer mevcutsa daha geniş bilgi veriniz.

striker

Kayıtlı Üye
7 altın için için bukadar emeğe değmez :)
bir küp olsaydı iyi olurdu :)
tşk ler paylaşımın için.

SaHiBuZaMaN

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2405

Bu hatemi cuma gecesi gül suyu ve misk zaferan ile yazıp 1000 defa ya vedüd oku okuma anında güzel buhurlar yak, vekfi alıp yastgının altına koy 10 gün boyunca böyle devam et,bu süre içerisinde riyazatlı oruç tut. 10 gün boyunca asla yastıgının altına bakma (hatemde orada kalacak ) sırrını kimseye acıklama. her gün gusul et. ameli yaptıgın mekan temiz olmalıdır. 10 gün sonra yastıgının altına her gün bir altın gelir.10 gün sonra oruca gerek kalmaz. ama her gece ismi şerifi 1000 defa okumaya devam edilmelidir. kaynak: kibrit-i- Ahmer

striker

Kayıtlı Üye
24 ayarmı :)
ayarı nerden biliyosun ya 18 ayarsa :)

striker

Kayıtlı Üye
şaka bir yana özür diliyorum espriler için,
yanlız ben müslümanlar adına sormak istiyorum, benim bildiğim, islamiyette yapılan herşey , allah rızası için olmalı,
bu dualar , oruç ve ibadetler vs. yapılan tüm eylemler, tamamen maddi menfaat için,

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
şaka bir yana özür diliyorum espriler için,
yanlız ben müslümanlar adına sormak istiyorum, benim bildiğim, islamiyette yapılan herşey , allah rızası için olmalı,
bu dualar , oruç ve ibadetler vs. yapılan tüm eylemler, tamamen maddi menfaat için,

Çok güzel bir yere değinmişiniz. Teşekkürler. Burada Allah rızası yok. Dünyalık kazanç var. Hani yüce yaradan buyuruyor ya "Kim dünyalık isterse dünyalık veririm, Kim ahiret için isterse ahiret için veririm Kim ikisi için isterse ikisini de veririm" diye. Onun zuhur etmiş halidir bu. Dünyalık isteyene dünyalık veriyor.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Konuyu açan kişiye soracaklarım var.
Bu gelen altınlar kişiye görünüp sonra kayboluyor mu?
Maddesel birşey mi yoksa ilizyon gibi birşey mi?
Bu altını başkasına gösterebilir miyiz?
Kuyumcuya götürsek para eder mi?
Altınlar bizde ebedi mi kalır yoksa zamanla gider mi?
En önemlisi bu gelen altın kimin altını??
Cinler gömülerden çalıp mı getiriyorlar?

şumul

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2405

Bu hatemi cuma gecesi gül suyu ve misk zaferan ile yazıp 1000 defa ya vedüd oku okuma anında güzel buhurlar yak, vekfi alıp yastgının altına koy 10 gün boyunca böyle devam et,bu süre içerisinde riyazatlı oruç tut. 10 gün boyunca asla yastıgının altına bakma (hatemde orada kalacak ) sırrını kimseye acıklama. her gün gusul et. ameli yaptıgın mekan temiz olmalıdır. 10 gün sonra yastıgının altına her gün bir altın gelir.10 gün sonra oruca gerek kalmaz. ama her gece ismi şerifi 1000 defa okumaya devam edilmelidir. kaynak: kibrit-i- Ahmer
Muhterem kardeşim bu simya ilmidir ve her kes vakıf olamaz.
Siz bu virdleri altın için değilde Allah rızası için çekseniz daha iyi olur bence. En azından cennette altın olur size.

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Enterasan bir konu..Farklı bir paylaşım.Konuyu açan ve bilgilerini paylaşan arkadaşıma teşekkür ediyorum

SaHiBuZaMaN

Kayıtlı Üye
Konuyu açan kişiye soracaklarım var.
Bu gelen altınlar kişiye görünüp sonra kayboluyor mu?
Maddesel birşey mi yoksa ilizyon gibi birşey mi?
Bu altını başkasına gösterebilir miyiz?
Kuyumcuya götürsek para eder mi?
Altınlar bizde ebedi mi kalır yoksa zamanla gider mi?
En önemlisi bu gelen altın kimin altını??
Cinler gömülerden çalıp mı getiriyorlar?

altınları getirenler cinler değil hüddamlardır,kuyumcuya götürsen elbet para eder sonuçta altın onlar.amma sakın ola bu sırrını kimseye söylemeyesin.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
altınları getirenler cinler değil hüddamlardır,kuyumcuya götürsen elbet para eder sonuçta altın onlar.amma sakın ola bu sırrını kimseye söylemeyesin.

Bana havas ilmi,simya ilmi türü yollar kapalı, istesem de yapamam.
Uygulamayı yapacağımdan değil merakımdan sormuştum.
İlgilendiğiniz için teşekkürler.

Yakaza

Kayıtlı Üye
Allah Kuran'da rızık arayın demiyor mu?Allah Kuran'da Allah çalışanı sever demiyor mu?Uydurup uydurup yazmayın şunları kardeşim ya

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Hala sitede yapılan paylaşımların amacını ve içeriğini anlamamış durumdasınız görülen o ki...Burada yazılan hersey bilgi amaçlı verilmektedir. Ayrıca konudaki paylaşım büyü olduğu ve bu da islamda yasaklandığına göre Kur'an'dan ornekler vermeniz veya yorumlar yapmanızın hiçbir faydası yoktur. Yine tekrarlıyorum; GMPP'da bu tarz ikazlar hoşgörülmemektedir. Ayrıca bilmediğiniz bir konuda saçma ve gereksiz gibi yorumlar yapmanız site kurallarında açıkça belirtilmiş olduğu gibi karşınızdaki kişiye saygısızlıktır. Konu hakkında eleştiriniz veya eksik gördüğünüz noktaları belirtirken kurallar çerçevesinde hareket etmelisiniz. Burada yazılanlar genel bir uyarı niteliğindedir. Tüm üyelerin dikkatine...

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Uygulamayı yapıp altını görürsem kafayı yerim. Altın gördüğümden değil bir uygulamanın tutmuş olacağından. Ben doğuştan yanlışım zaten.

focus

Kayıtlı Üye
hepimizin ihtiyacı var ama önce hayatı alt-üst olmuş düzelmesi gerekenlerin.

ah parasızlık belimizi büken sen oldun,

SaHiBuZaMaN

Kayıtlı Üye
Kulillahümme malikel mülki tü'til mülke men teşa-u vetenziul mülke mimmen teşa vetü -izzü men teşa'ü vetüzillü men teşa biyedikel hayr inneke ala külli şey'in kadir
Eğer alemi gaybtan altın getirmek istersen halvet bir yere gidip o yerde 4 gün kal her farz namazının ardından bu ayeti kerimeyi 75 defa oku 3.gece kalkıp 2 rekat namaz kıl 1.rekatta fatihadan sonra 75 defa bu ayeti kerimeyi oku rükuda iken yine 75 defa oku rükudan doğrıulunca yine 75 defa oku secdelerde ve secdelerin arasında yine 75 defa oku 2.rekatı yine bu şekil üzere yap.tahhiyat okuyup selam ver o gece sabaha kadar hiç uyumayıp sabaha bu ayeti kerimeyi oku sayısızca.4. günün gecesi yatsı namazından sonra ayeti kerimeyi 75 defa okuduktan sonra odayı bir nur kaplayıp küçülüp senin seccadenin önünde toplanır o nuru bir mendil ile alıp mendilin içine koyup seccadenin altına koy yine sabaha kadar adetsizce bu ayeti kerimeyi oku sabah namazından sonra seccadenin altından mendili çıkarıp içine bak içinde timsah şeklinde altın vardır..