Arkadaşım için yardım istiyorum

dildarı-suda

Banlı Kullanıcı
İş
yurt içi yurt dışı ticaret ( Mutfak eşyaları dalında )
Merhaba arkadaşlar sizlere bir konuda danışmak istiyorum.

Yakın bir arkadaşımın evinde arkadaşımın ailesinden bazıları büyü işleriyle uğraşmışlar ve büyüde tutmuş olay bu aşamadan sonra gerçekleşiyor büyü bahsettiğim arkadaşıma değildi tabiki ama evinin merdivenlerinden çıkarken tarif edilemeyen bir huzursuzluk sıkıntı hissediyor sadece orada oluyor bu başka hiçbir yerde bu duygulara rastlamıyor.

bu konuda büyünün bir etkisi olabilirmi acaba ? eğer öyleyse ne yapılmalıdır en azından ne yapılması hakkında bir ön bilgiye uğlaşabilirsem iyi olucak .

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Büyüyle bir ilgisi yok diye düşünüyorum. Arkadaşının ailesi neye/kime büyü yapmışlar ?

Psikolojik açıdan bir rahatsızlığa benziyor. Merdivenle ilgili geçmişte yaşadıgı bir olay vardır yada merdivenden düşcegini düşünüyodur tabi bunu kendi söylemez ve bilmezde bilinç altında yaşanır ve kişide huzursuzluk duyar. Veya yükseklik korkusu vardır yada merdivenin pek tekin oldugunu düşünmüyodur. Biraz daha bilgi verilmeli ve direk arkadaşın bunu yaparsa daha çok yardımcı olabilirim...

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
aynı olay bendede oluyor gece yattığım zaman lavobunun eşiğinden geçen varlıkları görüyorum ama karanlık olduğu için pek takmıyorum bence bilinç altında olan bi olay veya geçmişten gelen bi acı veya anı merdivenle bağlantılı olduğu için orada tezahhür edebilir.