astral seyehat sorunları

striker

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar , ailenize yeni katıldım , böyle bir sitenin oluşmasında, emeği geçen kişilere, buradan teşekkür etmek istiyorum.

konuya gelince , ben farkında olmadan astralseyahate çıkan, çok değişik durumlar yaşayan, (görüntü ses v.s) birisiydim, astral seyahatler, uzun zamandır yerini lucid rüyalara bıraktı, artık astralseyahate çıkamıyorum, astral başlangıcında yaşadığım ses , uğultu , gibi şeyler başlayıp , sonra bitiyor. normalde bu işlemler kendiliğinden oluyordu ve kendimi astral alemde buluyor oluyordum.
son zamanlarda astral seyahate istesemde çıkamıyorum. lucid rüyalar, rüya içerisinden rüyaya geçişler bayağı fazla , bunlar olurken tek tek sayabiliyorum. her bir rüyadan diğerine geçince , bir öncekinde şu vardı diyorum, bu rüya neden bu kadar uyumsuz gibisinden yorumlarda ekliyorum, bilinçli bir şekilde o kadar değişik ve güzel şeyler , birazda ürkütücü olabiliyor, bu gibi olaylar yaşıyorum.
ama astralseyehat artık hiç olmuyor. bununla ilgili fikirlerinize ihtiyacım var.
konu biraz dağıldı. kusurumu bağışlayın lütfen.

canmert196

Kayıtlı Üye
beslenme seklinizde bir degisiklik varmi? stress artmasi yasadiniz mi ? ve herkeze bahsettiniz mi bu durumdan :)

striker

Kayıtlı Üye
evet birkaç değişiklik oldu hayatımda, beslenme olarak ayrım yapmam ama aşırı fazla yemek yemeye başladım, önceleri yarım dilim ekmekle 1 gün geçirirdim, düzensiz bir beslenme vardı , şimdi düzenli ama biraz fazla yiyorum, üstelik vardiye usulu çalısırdım, çalıştığım iş yorucu değil , sadece gözleme dayalı olduğu için başım biraz ağrırdı, rahatsızlığımdan dolayı hava değişimi aldım. gün ışıyana kadar uyuyamıyorum ve öğlene kadar uyuyorum. sanırım biraz düzensiz uyuyorum. bahsetme konusuna gelince, daha önceleri kimseyle paylaşmıyordum, beni bazı canlılar rahatsız etmeye başlayınca , uzman kişilerden yardım almaya başladım. fakat hiçbir yararı olmadı. sadece doğruluğundan emin olmadığım bir sürü yeni bilgi edindim. herkes birşeyler söyledi , bende bunlarla kendim birşeyler oluşturmaya başladım, böyle sürüp gitti.