Yaptığımız uygulamaların gizlenmesi ?

CevzA

Kayıtlı Üye
İş
Elektrik-Elektronik Mühendisi
Selamün aleyküm arkadaşlar;

Birisi için bir uygulama yapıyoruz mesela sevdiğimiz kişiyi kendimize bağlamak istiyoruz ve ya kötülüğü için birşeyler yapıyoruz diyelim ; o yapılan kişi şüphelenip bir hocaya gittiğinde sana büyü yapılmış deyip olayı çözüyor.Bu yüzden yaptığımız uygulamaları gizlemenin bir yöntemi varmı? Derin hocalar bile göremesin mesela ? Bilgilerinizi paylaşırsanız memnun kalırım ....

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Peki size büyü yapilsa ve cok rahatsiz olsaniz,Size hocalarin bile yardim edemedigini bir düsünsenize.Dogrusu bunu düsünmek bile icimi ürpertti.Allah korusun aman aman:D

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Kendinize bağlamak için iradesi dışında birine uygulama yapmaktan ve de kötülüğü için lanet büyüsünden bahsediyorsunuz. Ancak imzanızla çelişiyor. Bence imzanızı gönülden benimsiyorsanız ve iman sahibi bir müslümansanız yaptıklarınıza, yapacaklarınıza, hatta düşündüklerinize bile dikkat edin derim.
Havas ve kara büyü hakkında yeterli ilgi ve bilgim yok, bu yüzden sorunuza cevap veremeyeceğim, ancak imzanızı görünce de yazmadan duramadım.

ahya

Kayıtlı Üye
Böyle bir islem olsa bile paylasilmasi ve bilinmesi cok vahim olur!!
Böyle bir bilginin paylasilmamasindan yanayim!

Sevgi ve isikla

CevzA

Kayıtlı Üye
İş
Elektrik-Elektronik Mühendisi
Evet imzamla çelişiyor bu fakat sadece konuyu açıklığa kavuşturabilmek için yazdım onları sadece misal verdim aklıma ilk onlar geldi yaptım ve ya yapıyorum demiyorum sadece şu var ki; diyelimki bir karı koca ayrılma seviyesine gelmiş bunların arasını düzeltmek kadar güzel birşey olamaz ve yaptık diyelim bir kaç uygulama sonuç iyidir kötüdür bilemem ama bir şekilde hocaya gidildi ve yaptığımızı gördü hocada kötü niyetliyse der ki sizi birbirnize bağlamışlar halbuki ayrılmanız lazım kocan kötü biri falan halbuki hiç alakası yok , bu durumda gizlenmesi çok güzel olurdu uzun oldu ama derdimi anlatmaya çalışıyorum ;)

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Bunu siz bahsettiğiniz uygulama için istersiniz, bir başkası daha farklı amaçlar için kullanabilir. Kendinizi açıklamanıza gerek yok. Çünkü GMMP'nin kuralları ve amacı bellidir. Buraya gelen kişi uygulamaların sadece bilgi amaçlı olduğunu ayrıca hiçbir uygulamanın tam verilmeyeceğini bilmeli ve ona göre davranarak ısrar edip tam formül istememeyi öğrenmeli.

Maji Sanatı genelin bildiği kadar kolay uygulanabilecek, hele ki her önüne gelenin yapabileceği birşey değildir. Bu işin ustasından öğrenilmeli ve zorlu bir süreç geçirilmelidir. Bu yüzden de hem öğreten kişinin izni olmadan bilgiler paylaşılamaz hem de belirli bir emek harcandığı için tam tarif şeklinde verilmez.

Bu yüzden herkes okusun ve görsün; TAM UYGULAMA İSTEMEYİN VE BUNUN İÇİN HANGİ SEBEP İÇİN OLURSA OLSUN ISRAR ETMEYİN.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
evet böyle bir şey var fakat el elden üstün. kimse asla çözemez diyemem. mutlaka biri birinden üstün gelecektir. hazır bir uygulama değildir. uygulamaya göre kanaldan yeni bilgi çekilir ve yapılır. deneyimli bir medyum hiç bir şey göremese bile büyü yapıldığını anlar. çözebilmesi içinde oda kanaldan bilgi çeker yeniden bu böyle sürüp gider. buna medyum savaşı denir ve çok sık olan bir şeydir.

tahita

Kayıtlı Üye
Hangi amaç için olursa olsun büyü; Büyü'dür. Belki bir istisna olarak, büyü bozma amacı ile olan tutulabilir.