Meditasyon Yapmamın Astral Seyahate Ne Gibi Katkıları Olur?

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Evet uzun süredir düzenli meditasyon yapıyorum ve teknik bölümleri aştığımı söyleyebilirim. Tam meditasyon durumu için yolum daha çok uzun ama; yer, zaman, ortam gözetmeksizin meditasyon haline girebiliyorum.
Yalnız "Astral Seyahat" için bana nasıl yararı olacağı konusuna bilgilendirir misiniz benim az çok bilgim var fakat aralarındaki bağdan ziyade kendim için önceliği tamamen meditasyondan yana kullandım. Ve kafamdaki diğer soruları bir süre erteledim.
İşte şimdi diğer sorularıda sormanın vakti geldi benim için. Meditasyon hali artık benim için deneyimlerime kalmış bir gelişim aşaması ve bu yüzden teknik bilgilerden açılan alanı hemen merak ettiğim bilgilerle doldurmak hevesindeyim.
Umarım derdimi anlamışsınızdır.

İlginiz için Teşekkürler...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Meditasyon rahatlamanızı , konstantrasyonunuzu , enerjinizi dengelemeyi sağlar ve astral seyehat açısından da büyük önem taşır .Meditasyon yaparak enerji dengelenir ve vücut rahatlar ve astral seyehate çok daha kolay geçiş yapılır :)

hozbayy

Kayıtlı Üye
gevsemeyi rahatlikla yapiyorum konsntrasyonda sorun var. oldu olmadi yapamadim ve anlamsiz sozle vs. vallla param yok ama yardim edesiniz herhalde :D

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
gevsemeyi rahatlikla yapiyorum konsntrasyonda sorun var. oldu olmadi yapamadim ve anlamsiz sozle vs. vallla param yok ama yardim edesiniz herhalde :D

Sayın hozbayy, ne demek istediğinizi anlayamadım. Sitemizde yöntem ve öneriler para ile değildir. Herkes kendi tecrübe ve deneyimi doğrultusunda elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır. Yalnız site sahiplerinden Yule fal bakımlarını belli bir ücret karşılığında yapıyor, başka kimselerden özelden yardım istemek de, yardım edeceğini vaad etmekte yasaktır.
Konsantrasyon için meditasyon bölümünü inceleyin, okuduğunuz konuda takıldığınız yer olursa konu altından sorabilirsiniz.

http://www.gizlimabet.com/forums/503-Meditasyon