Sahiplenilme konusunda acil yardım!

nihalll

Kayıtlı Üye
Merhabalar ben 20 yaşındayım yalnız yaşıyorum son bir seneye kadar hiç rüya gördüğümü hatırlamıyorken bir senedir alakasız geçişler yapan rüyalar içerisinde dolanmaktayım. İbadet etme isteğim hiç kalmadı. Hayatımdaki herşey tersine yol alıyor. Konuştuğum her erkek tarafından 1 ila 3 gün arasında sebepsiz yere terk ediliyorum ve karşı taraf bana düşman kesiliyor (aşık olanlar dahil). Etrafta kimse yokken bana adımla seslenildiğini duyuyorum. Sürekli izlenildiğim hissine kapılıyorum. Konsantrasyon güçlüğü yaşıyorum her konuya dair. Üç harfliler tarafından sahiplenilmiş olma ihtimalim var mı? Varsa ne yapabilirim? Yardımlar için teşekkürler

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Bu hikaye çok ama çok tanıdık geldi bana:) Evet üç harfliler tarafından sahiplenilmiş olma ihtimaliniz yüksek. Mabet sahiplerinden Urumhamatahayil'den bakım rica edin. Yaklaşık 1 yıl öncesine kadar aynı şeyler bende de vardı. Dışarıda vakit geçirmezdim ve çağrılırdım. Takip edilme hissim çok fazlaydı. Evde sokakta. Ve çok ilginç bir defasında da sokakta yürürken ilginç görünümlü bir bey benimle tanışmak istemişti. Kabul etmemiştim yine de yanımda yürüyerek konuşmaya devam etmiş ve birden bire 'sizin etrafınızda musallatlar var onlardan biri erkek size aşık sizinle olmak istiyor' demişti. Daha da ilginci bu beyle karşılaşmadan bir kaç gün önce gece uyandığımda yatağımda erkek vardı. Son olarak geçen yıl bir havas hocasının verdiği duaları okumaya başladım ve aleni bir biçimde rüyama girdi. Çok yakışıklı bir erkekti ve ben üç harfli olduğunu biliyordum. Benden ne istediğini sordum ve beni istediğini beni bırakmak istemediğini söyledi. Ne kadar zamandır benimle olduğunu sorduğumdaysa 2 yıl kadar dedi. Korktum rüyamda senin şeklin bu değil dedim birdenbire şekil değiştiriyor musun vampirler gibi sordum güldü. Dinin ne dedim ben vampirim dedi alay ederek. Sonra alındı üstümden ve çok şükür Allah'a yaklaşık bir yıldır daha rahatım.

En kısa zamanda bir bakım yaptırın ve varsa kurtulun.

nihalll

Kayıtlı Üye
Umudumu kesip kabullenme aşamasındayım kimse yardımcı olamıyo

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Kimse yardımcı olamıyor derken neyi kastediyorsunuz?

Rabiosa

Kayıtlı Üye
Siz Adolf Hitler'in 12 yıl boyunca 81 farklı ilacı sırf "kanser olmaktan korktuğu" için kullandığını biliyor musunuz? Başarı istiyorsanız sabır çok önemli. Her zaman bir umut vardır.

nihalll

Kayıtlı Üye
Hocalara gidiyorum ama işe yaramıyor kimse yardımcı olamıyor.

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Açıkçası benim gittiğim ilk iki üç hoca da işe yaramamıştı. Sürekli zikir veriyorlardı ve okudukça boğulacak gibi oluyordum karma karışık olmuştum. En son bulduğum hoca ruhani varlıklarla temizlik yaptı. Ne muska taşıdım ne zikir yaptım. O kendi varlıklarıyla halletti. Fakat burada isim numara vermek yasak veremem. Site yöneticilerinden yule ve urum'a özelden mesaj atın bence mutlaka yardım edecek ve uygun yönlendirmelerde bulunacaklardır.

dildarı-suda

Banlı Kullanıcı
İş
yurt içi yurt dışı ticaret ( Mutfak eşyaları dalında )
Hocalara gidiyorum ama işe yaramıyor kimse yardımcı olamıyor.

Benim üzerime düşmez belki ama sorma gereği duydum

mabet sahip'lerinden bir bilgi bir yardım istediniz mi ? bu durumlarda size yardım edebileceklerini sanıyorum

sizin yaşadığınız gibi musallat konusu yaşıyan bir bayan arkadaşım da kurtulmuştu dilerseniz ondan konu hakkında bilgi istiyim ve yapılabilicek bişeyler size iletebilirsem mabet sahiplerinin onayı doğrultusunda sizinle paylaşayım ( mabed sahiplerinin onayı doğrultusunda diyorum çünkü bildiğim kadarıyla kurallar böyle neyin ne olduğunu onlar daha iyi bilir )

Saprohil

Kayıtlı Üye
Tek başına mücadele et.Eğer galip gelirsen çok gelişirsin.Başkasındanda yardım alabilirsin.Ama ben senin yerinde olsam tek başıma mücadele ederdim.

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Sevgili nihalll ;

Anlatışınıza göre size bir cin musallat olmuş. Fakat size bir cinin musalalt olması illa cinin seçimi olcak diye bir şey yok bazı kişiler cinlerini(hüddamlarını) musallat oalrak size göndere bilirler. İbadet isteginin kesilmeside etkisinin devamlılıgının güçlenmesi için oluyor. Etrafınızdaki herkesle küsmeniz düşman olmanız bu gibi durumlarda normal. Size halisilasyonlar göstere bilirler. Benim size önerim Cin Mektubu dur...

cinmektubu.jpg

Peygamber efendimizin, cinlerin zararlarından Müslümanları korumak için Hazret-i Ali'ye yazdırdığı bir mektuptur. Üzerinde taşıyana ve evinde bulundurana o mahluklar zarar veremez.

Eshab-ı kiramdan Ebu Dücane hazretleri anlatır:
Yatıyordum. Değirmen sesi gibi ve ağaç yapraklarının sesi gibi, ses duydum ve şimşek gibi, parıltı gördüm. Başımı kaldırdım. Odanın ortasında, siyah bir şey yükseldiğini gördüm. Elimle yokladım. Kirpi derisi gibi idi. Yüzüme, kıvılcım gibi şeyler atmaya başladı. Hemen Resulullaha gidip, anlattım. Buyurdu ki: (Ya Eba Dücane, Allahü teâlâ, evine hayır ve bereket versin!)

Kalem ve kağıt istedi. Hazret-i Ali'ye bir mektup yazdırdı. Mektubu alıp, eve götürdüm. Başımın altına koyup, uyudum. Feryat eden bir ses, beni uyandırdı. Diyordu ki: (Ya Eba Dücane, bu mektupla bizi yaktın. Senin sahibin, bizden elbette çok yüksektir. Bu mektubu bizim karşımızdan kaldırmaktan başka, bizim için kurtuluş yoktur. Artık, senin ve komşularının evine gelemeyeceğiz. Bu mektubun bulunduğu yerlere gelemeyiz.)

Ona dedim ki, sahibimden izin almadıkça bu mektubu kaldırmam. Cin ağlamasından, feryadından, o gece, bana çok uzun geldi. Sabah namazını, mescitte kıldıktan sonra, cinnin sözlerini anlattım. Resulullah efendimiz buyurdu ki:
(O mektubu kaldır. Yoksa, mektubun acısını, kıyamete kadar çekerler.) [Delail-ün-nübüvve, Tezkire-i Kurtubi]

ALINTIDIR

Benim önerim denemen...

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Size yardım edip etmemek yöneticilerin takdirine kalmış.
Biz üyelerin size manevi destek, yorum yapmaktan ötesi bir faydası yok.
Deneme, yanılma yöntemiyle birşeyler yapmanızı tavsiye etmiyorum.
Çünkü iyi yapayım derken kötü yapabilirsiniz.

Konudan anladığım kadarıyla kısmetiniz bağlanmış.
Belki bir yakınınız size büyü yapmış, bu vesileyle size
varlıklar musallat olmuş da olabilir.
Bu şekilde olduysa bir varlığın size aşık olma,
sahiplenme gibi bir ihtimali olmaz.
Büyü bozulunca bu olay da düzelir.

Bence şuan kötü ihtimalleri düşünmek için çok erken.
Yöneticilerle iletişime geçin, özel mesaj atın.
Öncelikle üzerinizde herhangibir tesir olup olmadığını öğrenin.
Varsa çareleri konusunda yöntemler düşünülür.

striker

Kayıtlı Üye
bu arkadaşın yazdığına katılıyorum. davulun sesi uzaktan hoş gelir diyeceksiniz ama , bu varlıklar mantıklı düşünemeyen, insandan güçssüz , yaratıklardır. aslında sakin düşünürseniz hiçbirinden korkmaya gerek yok, birşey yapamazlar , nekadar çok korkarsanız , okadar çok baskı hissedersiniz.

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
bu arkadaşın yazdığına katılıyorum. davulun sesi uzaktan hoş gelir diyeceksiniz ama , bu varlıklar mantıklı düşünemeyen, insandan güçssüz , yaratıklardır. aslında sakin düşünürseniz hiçbirinden korkmaya gerek yok, birşey yapamazlar , nekadar çok korkarsanız , okadar çok baskı hissedersiniz.

Aynı şeydenmi konuşuyoruz acaba ? Senin verdiğin tabir hayvanda...

desperado_kedi

Kayıtlı Üye
arkdaşım allah acil şifa versin bende aynı dertten muzdaripim çaresini bilmiyorum