Lütfen...Yardımcı olabilir misiniz ?..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

neden

Kayıtlı Üye
Çok denedim ama sanırım uygulamaların eksik veya asılsız olmasından dolayı bir türlü yapamadım.Aynı zamanda anlaşma yaparsam sonuçlarını da biliyorum.Çok acil lütfen bana bildiğiniz bazı yolları söyleyebilir misiniz?..Böcek yiyebilir ve daha aklınıza gelebilecek her türlü şeyi yapabilirim.Lütfen en kısa sürede "Şeytan'la Anlaşma" yapmam Tam emin olduğunuz veya olmadığınız her türlü uygulamaya ihtiyacım var...Zaten anlaşma yapsam da yapmasam da her türlü yol benim için kötü olacak...Eğer herhangi bir öneri işe yararsa ne kadar minnettar olacağımı anlatamam ; ama çok ihtiyacım var...Yardımcı olabilir misiniz ?...

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
:) Allah'tan af ve yardım dileyin yapın böcek yemenize de gerek kalmaz. Çok da merak ettim anlaşma yapsam da her türlü yol benim için kötü olacak demişsiniz. Madem şeytanla anlaşma yapmak işinize yaramayacak niye girişiyorsunuz bu işe? Allah bir şeye ol demeden olmaz.

Rabiosa

Kayıtlı Üye
Peki doğanın kanunu gereği bir tepki alacağınızı biliyor musunuz? Anlaşmanın sonuçlarından bahsetmiyorum. Her etkinin bir tepkisi vardır. Eğer siz bu işten bir şekilde kazanç sağlarsanız, tepkisini de alırsınız. Tabii tepkisi her zaman kötü olacak diye bir şey yok. İyi bir sonuç da olabilir. Lakin pek öyle görünmüyor.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
sinekleride yemeyi deneyin insanlığa bi faydanız dokunur :)

tahita

Kayıtlı Üye
Yapmayın arkadaşlar. Neticede sonuçlarını biliyormuş, ve kabullenmiş. Demekki çok sıkıntılı bir durumda. Bizce yapmak istediği ve bunun için nedenleri mantıklı olmayabilir, lakin o ihtiyaç olarak belirlemiş.
Sayın neden; aradığınız konuda her hangi bir bilgim yok. Allah dileğiniz konusunda hayırla yardımcı olsun.

satelcom

Banlı Kullanıcı
Allahım sen akıl fikir ver ve bizleri sırat-ı mustakiymine sevket.Lanetlenmiş,taşlanmış ve koğulmuş şeytanın şerrinden ve vesvesesinden,tasallutundan sana sığınırım.

neden

Kayıtlı Üye
Yapmayın arkadaşlar. Neticede sonuçlarını biliyormuş, ve kabullenmiş. Demekki çok sıkıntılı bir durumda. Bizce yapmak istediği ve bunun için nedenleri mantıklı olmayabilir, lakin o ihtiyaç olarak belirlemiş.
Sayın neden; aradığınız konuda her hangi bir bilgim yok. Allah dileğiniz konusunda hayırla yardımcı olsun.

diğerlerinin tam aksine biraz daha anlayışlı olduğunuz için teşekkurler...

neden

Kayıtlı Üye
Ben böcek bile yiyebilirim diye örnek vermiştim.madem derdiniz yardımcı olmak değil o zaman başkalarının işine hiç karışmamanız çok daha iyi.herkesin hayatı sizin gibi yolunda gitmeyebilir.aynı zamanda gereksiz bir sebep için anlaşma yapacak bir insan yok.her türlü sonucunu da bildiğimi belirtmiştim.ayrıca her iki yolda kötü derken anlaşmanın sonuclarından bahsetmiştim. zaten sizin gibi insanlar yüzünden anlaşma yapmak istiyorum! arada bir kendinizi nadasa ayırıp başkalarını da düşünümeyi deneyin..en azından sadece deneyin.yinede düşüncelerinizi belirttiğiniz icin teşekkürler...

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Çok denedim ama sanırım uygulamaların eksik veya asılsız olmasından dolayı bir türlü yapamadım.Aynı zamanda anlaşma yaparsam sonuçlarını da biliyorum.Çok acil lütfen bana bildiğiniz bazı yolları söyleyebilir misiniz?..Böcek yiyebilir ve daha aklınıza gelebilecek her türlü şeyi yapabilirim.Lütfen en kısa sürede "Şeytan'la Anlaşma" yapmam Tam emin olduğunuz veya olmadığınız her türlü uygulamaya ihtiyacım var...Zaten anlaşma yapsam da yapmasam da her türlü yol benim için kötü olacak...Eğer herhangi bir öneri işe yararsa ne kadar minnettar olacağımı anlatamam ; ama çok ihtiyacım var...Yardımcı olabilir misiniz ?...

Sen zaten anlaşma yapmışın. Hiç bir karın olmadan. O seni esir almış Şeytanla anlaşma yapmak istiyorum derken bile Allah'a isyan etmiş, ve onu kabul etmiş oluyorsun. Seni kukla gibi oynatmaya başlamış.
Sana tek cevap:
"Hani biz meleklere, “Âdem için saygı ile eğilin” demiştik de İblis’ten başka hepsi saygı ile eğilmişlerdi. İblis ise cinlerdendi de Rabbinin emri dışına çıktı. Şimdi siz, beni bırakıp da İblis’i ve neslini, kendinize dostlar mı ediniyorsunuz? Hâlbuki onlar sizin için birer düşmandırlar. Bu, zalimler için ne kötü bir bedeldir!" Kehf / 50

dildarı-suda

Banlı Kullanıcı
İş
yurt içi yurt dışı ticaret ( Mutfak eşyaları dalında )

mümkünse derdini anlat derman olmaya çalışalım olamazsak ozaman çağıracağını çağır
benimki nacizane bir yardım yaratıcının yardımını çekmek sandığınız gibi zor değil

mecra

Kayıtlı Üye

Istedigi sey ciddi bir konu ve zannedersem arkadasimiz Musluman. Buraya gelip yazdigina gore fikirlerimizi istiyor ve biz de bunun anlasmadan baska yollari olabilecegini de soylemeye calisiyoruz arkadasim.
NEDEN, ben de arkadaslarin dediklerine katiliyorum. Basina ne gelirse gelsin seytandan once Allah'i dusun. Inan ki O zor duruma dusenlere seytandan daha erken yetisir. Arkadasim benden sana tavsiye, sana apacik dusman denilmis kisi yada varliklari kendine dost edinme, her halukarda sen zararli cikarsin. Dua et, Allah yardimcin olur.

neden

Kayıtlı Üye
hiçbir şey bilmeden atıp tutmayın lütfen.yapmak istediğim şeyin affedilir hiçbir yanı olmayabilir kabul ediyorum;aynı zamanda yanlış olduğunu da biliyorum.ama durumumu anlamadan yargılamayın.zaten bu kadar aşağılık bir yaratıkla anlaşma yapacak kadar düştüysem ne kadar vahim bir durumda olduğumu anlamanızı istiyorum.ama uyarmaya çalıştığınız için teşekkürler...

neden

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim beni anladığınız için :) aynı zamanda hatamı sanırım anladım.çok teşekkürler

neden

Kayıtlı Üye
mümkünse derdini anlat derman olmaya çalışalım olamazsak ozaman çağıracağını çağır
benimki nacizane bir yardım yaratıcının yardımını çekmek sandığınız gibi zor değil
ilginiz için teşekkür ederim ama yardım edilebilecek bir şey değil.umutsuz bir durumda.aynı zamanda ne demek istediğinizi anladım;öyle liseli kızlar gibi herhangi aşk meşk muhabbeti değil benimki biraz kötü bir durum ama yine de ilgilendiğiniz için çok teşekkürler...

dildarı-suda

Banlı Kullanıcı
İş
yurt içi yurt dışı ticaret ( Mutfak eşyaları dalında )
ilginiz için teşekkür ederim ama yardım edilebilecek bir şey değil.umutsuz bir durumda.aynı zamanda ne demek istediğinizi anladım;öyle liseli kızlar gibi herhangi aşk meşk muhabbeti değil benimki biraz kötü bir durum ama yine de ilgilendiğiniz için çok teşekkürler...

öyleyse yanlış anlamışınız :)

dünyada tek dert kız derdi değildir
dilerseniz özel mesajla bi konuşmayı deneyin ölümden başka herşeye care vardır
açıkçası kız derdinden yanıp yakınanlara dicek bişeyim olmaz

eğer fikrinizi değiştirirseniz yanınızda olacağımı bilmenizi isterim ben insanları severim yardım teklifim bu yüzdendir
selametle kalın

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
hiçbir şey bilmeden atıp tutmayın lütfen.yapmak istediğim şeyin affedilir hiçbir yanı olmayabilir kabul ediyorum;aynı zamanda yanlış olduğunu da biliyorum.ama durumumu anlamadan yargılamayın.zaten bu kadar aşağılık bir yaratıkla anlaşma yapacak kadar düştüysem ne kadar vahim bir durumda olduğumu anlamanızı istiyorum.ama uyarmaya çalıştığınız için teşekkürler...

Sevgili neden
"se yekfî-ke-hum" yani onlara karşı sana kâfidir.
Bırak apaçık düşmanı. Hem dünyanı hem ahiretini yakmak yerine gel güzelce bir tövbe et. Ve O'na sığın. Her derdinin dermanı o. Derdi veren o değil mi ki dermanı başkasında arıyorsun.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Yanlış yazmışım özür dilerim.
"se yekfî-ke-hum" yani onlara karşı sana Allah kâfidir.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Umutsuz diyorsunuzda siz hala nefes alıyorken neresi umutsuz olabilir bunun ?

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Şeytanla anlaşma yaparak hata yapacağınızı anlamanıza çok sevindim hakikaten. Ama nedir ki bu sorun bu kadar umutsuz ve çaresiz hissediyorsunuz kendinizi hakikaten merak ettim. Bazen insanlar içinde bulundukları duygulanımdan dolayı umutsuz olabilir ve uygun çözüm yollarını görmeyebilir ve üretmeyebilir ve hatta bir çözümü yokmuş felaketmiş gibi algılayabilirler. Eğer paylaşırsanız buradaki insanların bildiklerince yaşadıklarınca ve dilleri döndükçe size yardım etmek isteyeceklerini görürsünüz.

tahita

Kayıtlı Üye
Istedigi sey ciddi bir konu ve zannedersem arkadasimiz Musluman. Buraya gelip yazdigina gore fikirlerimizi istiyor ve biz de bunun anlasmadan baska yollari olabilecegini de soylemeye calisiyoruz arkadasim.
NEDEN, ben de arkadaslarin dediklerine katiliyorum. Basina ne gelirse gelsin seytandan once Allah'i dusun. Inan ki O zor duruma dusenlere seytandan daha erken yetisir. Arkadasim benden sana tavsiye, sana apacik dusman denilmis kisi yada varliklari kendine dost edinme, her halukarda sen zararli cikarsin. Dua et, Allah yardimcin olur.
Sayın mecra;
Özel yerine burayı tercihinizden müsebbib buradan devamı tercih ettim ki hep birlikte sohbetimize devam edelim:) Hitabım genele ve alaycı tutuma idi. Diğer nasihat ve yardım teklifine bir sözümüz olmadı. Biz değilmiyiz; Ölmesini bekleyen akbaba nezaretinde BM kampına sürünmeye çalışan çocuğu unutup, önümüzdeki köfteye dudak büken. Bu BİZ'de ben varım. Konuya cevabım bu sebebten idi. Demedik ki ya yardım edin ya da yazmayın. Kendilerine; Kralın küçük sırları'ndan bahsedebilirdik. Veya 40. sırada olandan eksiksiz davet öğretebilirdik. Sevgiyle ve sağlıkla kalın.
Sayın neden;
Yukarıda hatanızını anladığınızı yazmışsınız. Ne mutlu. AyŞaman ve dildarı-suda nickli arkadaşlarımızın yardım tekliflerini bir değerlendir istersen. Belli olmaz belki derman olurlar size. Allah lütfunu ve zulmünü kulları eliyle yollar da bizler kullarından biliriz. Hayatımın bir döneminde düşünmeden büyü yapan, gelecekten haber veren (!) biriydim. Üstüne birkaç ayete kafayı taktım. Üstüne duygusal bir boşluğa düştüm, psikolojik sorun; Asi oldum satanist olduğumu ilan ettim. Yaklaşık 5 yıl. O Rahmanürrahim bize; Bırakın annemizi, bizden bile daha merhametli. Rahman ve Rahim alemlerin Rabbine hamdolsun. Nasıl ki bir çocuk; Düşünmeden bilmeden kızgın sobaya koştuğunda, bir bıçağa uzandında hemen engel oluruz; Rabbimizde biz bir şeyi isteiğimizde zararımıza ise engeller. Çok ısrar edersek kavuşuruz ama bedelini çok ağır ödeyebiliriz. Şöyle bir bakalım; Ispanağı topraktan söker, elmayı daldan koparır, hayvanı keser ölmelerine sebeb oluruz. Ya bizim gibi Allah'tan isteyebilseler, duaları hemen kabul olsa, icabet etse. Açlıktan ölürdük. Herkesin her duası istediği şekilde kabul edilemez/edilmemeli. J. Kerry Aman Tanrım filmindeki gibi bir sonuç oluşur. Bu dünyada her şey bizim için, iyi yada kötü -izafi- her şey. 'Hayır bildiklerinizde şer, şer bildiklerinizde hayırlar gizlidir.' Tüm bunların sonunda hala daha istiyorsanız sitede bulunan dualar var. Bu duaların yer aldığı sayfalardaki yorum ve cevapların tamamını okuyunuz. Diğer arkadaşlarım lütfen alınmasın ama özellikle site sahipleri, onların bilgi ve becerisini onayladığı yönetici/ moderatör, ve eski/ elit üyelerin cevaplarına yorumlarına bakın. Ve en önemlisi MUTLAKA Hayırlı olarak isteyin. Aksi halde benim gibi birgün isteğinize kavuşursunuz ama sonucunda benim gibi pişman olursunuz. Sağlıkla kalın. Allah hayırlı olarak yardımcınız olsun. Sevgi ve ışıkla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...