Acil yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MeLee

Kayıtlı Üye
Size bi konuyu danışmak istiyorum Bu Half demon veya cin kanı taşıyanlar belirtileri hakkında ilk önce neden merak ettiğimi açıklıyayım Ben Küçüklüğümden beri Duvarlarla konuşup gölgelerden korktuğumu söyler annemler 12 yaşında aklım başımda hatırladığım başladı bazı şeyler görme duyma gibi Ciddiye alınmadm psikiyatr vs gezdirildim herneyse sonradan musallat aşık olma vs. gibi olaylar oldu tamamen sıyrılmak istedim ve muska yaptırdık Bitti herşey ama bu defada arkadaşlarım beni başka illerde gördüğünü söylüyo en anlatabiliceğim Eski sevgilimin gıcık olduğum bi sevgilisi var hala konuşuruz ben konyadayken beni sivasta karşı kaldırımda görmüş ona gülümserken ve sevgilside markete karşıya geçerken araba çarpmış nedense hep kızgın anlarımda kızdığım kişilere oluyo bişeyler Biraz kendimden bahsetmek gerekirse karanlıkta otururum genelde bi odada geçer günüm insanlarla pek yakın durmam konuşmam bile çoğu zaman akrabalarımdan nefret ederim bedenime dokanılmasından hoşlanmam karşımdan gelen insanın karakterini bilirim buna göre davranırım açıklayamadığım bişey var içimde bilmiyorum ne ama 3-4 kişinin kanısı half-demon veya cin kanı oldu 20 yaşına kadar geldiğime hayret ettiler size sorum şu aynı fikirde misiniz ve öyleyse kendimi nasıl geliştiricem Saygılar

bendekiben

Elit Üye
Mabet sizin için çok büyük bir kaynak geçmiş konuları araştırarak işe başlayın.Zaten okudukça zihninizde bazı şeyler oturmaya başlıyacaktır.Ayırd yapmadan (yani tek cin konusu değil) bütün konularda araştırma yapın, ufkunuz genişledikçe fikirlerinizde değişecek.Neyi zikrederseniz fikrinizde de o olur,bu da yaşantınız olur.Herşey sizin elinizde...

şumul

Kayıtlı Üye
Yardım etmek ve uygulamalarınıza iştirak etmek isteriz, ama malesef birbirimizle iletişim yasağı var. Zaten bunu anlayamıyorum Neden bu sosyal formlarda insanların bir birine iletişim bilgileri verilmiyor. Oysa bizler bu tür insanlarla buluşup veya irtibat kurup istiğdatlarımız geliştirmek istiyoruz. Artık umudumuzu kestik ve kendimiz form kurduk. Uyarı almaktan yorulduk. Aslında kişilerin bu denli yaptırımlara sevk edilmesi doğru değil. Her kes birbiri ile görüşmeli ve yardımcı olmalı. Sosyal paylaşımda budur. İnşeallah yine uyarı almam sen kim oluyorsun diye. :eek:fftopic:

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Yardım etmek ve uygulamalarınıza iştirak etmek isteriz, ama malesef birbirimizle iletişim yasağı var. Zaten bunu anlayamıyorum Neden bu sosyal formlarda insanların bir birine iletişim bilgileri verilmiyor. Oysa bizler bu tür insanlarla buluşup veya irtibat kurup istiğdatlarımız geliştirmek istiyoruz. Artık umudumuzu kestik ve kendimiz form kurduk. Uyarı almaktan yorulduk. Aslında kişilerin bu denli yaptırımlara sevk edilmesi doğru değil. Her kes birbiri ile görüşmeli ve yardımcı olmalı. Sosyal paylaşımda budur. İnşeallah yine uyarı almam sen kim oluyorsun diye. :eek:fftopic:[/QUOT

Böyle bir yasak varsa bosuna degildir bence,bildigim kadari ile yöneticilerimiz yeteri kadar,bir araya gelip tanisabilmek icin toplantilar tertipliyorlar.dogrusu ben türkiyede olsam o toplantilarin birini bile kacirmam.:boat:burada öyle degerli üyeler varki dogrusu hepsini tanimak isterim.Insallah arkadasimizinda derdine care bulunur.Üzerime düsmez gerci size öneri vermek,ama size sittedle o toplantilara katilmanizi tavsiye ederim gönlü güzel arkadasim,selam ve sevgilerle :nopity:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...