Cin Münasebetleri ve Sonrası...

MeLee

Kayıtlı Üye
Bu Konudan Tırsmama rağmen belki bazılarına yardımcı olur...

Sanal alemdeki havas formlarını dolaştıkça ve ya cin musallatı ile ilgili yazılara baktıkça,bazı açıklamalar dikkatimizi çekiyor. Half-Demonlar, melezler gibi tabirleri sık sık görüyoruz. Aslında bunları yazanlar çok ince bir noktaya dikkat çekiyorlar. Bu söylemek istedikleri aslında günlük hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Ama ne demek istediklerini anlayamadığımız için , yine saçmalamışlar diyip geçiştiriyoruz.
Öncelikle şunu belirteyim. Soyut alemle hiç alakası olmayan ve varlığından bile haberdarlıkları bulunmayan insanlar, cinler ile insanlar ilişki yaşar, çocukları bile olur denildiği an, hemen işi bilimseldiği dökerler ve böyle bir şey olmaz diye itiraza başlarlar. Onlar itiraz ededursunlar hakikat çerçevesinde öyle olaylar yaşanmaktadır ki, insanların kanı donuyor.
Bu yazıları insanları korkutmak maksadı ile yazdığımızı düşünenlerde var. Ama bilmediğimiz ve bilmek de istemediğimiz hadiseler bir gün bizlerinde kapısını çalabilmektedir.
Cinlerin insanlarla evlendiklerini, çocukları olduklarını , bizlerde büyüklerimizden dinler ve pek kale almazdık. Ama bire bir bu alemin içine girince, o yaşantıya bire bir şahit olunca kabul etmekten başka şansımız kalmıyor.
Ayetler ışığında bakacak olursak

Sealibî der ki:İnsanlarla cinler arasında evlenmek ve çoluk çocuk sahibi olmak mümkündür. Çünkü Allah “Mallarına, evladlarına ortak ol” (El-İsra-64) buyurmuştur.
Allah’ın Rasulü a.s.v şöyle buyurmuştur.
“Kişi hanımı ile cinsi ilişki kurduğunda, besmele çekmezse , şeytan zekerine hulul eder ve onunla cima eder”
İbni Abbas demiştir ki, “ Kişi karısı ile hayızlı cima ettiği ettiği zaman , şeytan ondan daha önce davranır da o kadın Muhannes’e hamile kalır. Muhannes cin çocuklarıdır”. Bu hadisi El-Hafız İbni Cerir rivayet etmiştir.
Diyeceksiniz ki cinlerin asıl cevherleri ateştir. İnsanların ki ise anasır ı erbaadır.( su,ateş, toprak,hava).Ateş unsuruna sahib dişi cinin rahminde insan nütfesi nasıl barınabilir.Bilindiği gibi insan nütfesi yaştır cinin hararetine dayanamaz.
Cevaben deriz ki:
Onlar her ne kadar ateş unsurundan halk edilmişlerse de , yemek , içmek , evlenip çoğalmak suretiyle, tıpki asıl unsurları toprak olan Ademoğullarının ana unsurunu kayb ettikleri gibi, onlarda ana unsurlarını kayb etmişlerdir.
Kaldı ki, ateşten halk edilen asıl cinlerin babasıdır. Ademin topraktan halk edildiği gibi. Babadan başka cinler ateşten yaratılmış değildirler. Ademden başka diğer insanların topraktan yaratılmadığı gibi.
Şuna da dikkat etmek lazım gelir.
“Şeytan , Ademoğlunun kanının dolaştığı yerde dolaşır” hadisi bize açıklar ki, eğer o kendi asli haliyle kalsa idi, Ademoğlu yanıp tutuşurdu.
Ebu Muaviye ed-Darir, El Ameş’den nakl ediyor:Kûfeli bir adamın bir cin ile evlendiğini gördüm.Kendilerine, sizce hangi yemek daha makbuldur, diye sorulduğunda,''Pirinç pilavı” dediler. Buna müteakip, içi pilav dolu çanaklar getirildi. Onlar yediler , pilav filan kalmadı , lakin kendilerini bir türlü göremiyorduk.
Ebu mansur Es- Sealibi “Fıkhullüğa” da derki: Babası insan, annesi cin olan kişilerden doğana “El-has” denir. İnsan ile cin sihirbazından dünyaya gelene de “El-Amluk” denir.
Bazen olur ki, insan oğlu bilmeyerek cinlere işkence eder. Bu üzerine bevl etmek, bazılarını öldürmek veya üzerine sıcak su dökmek şeklinde olur. İnsanlar bunları cinlerin azap çekeceğini bilmeden yapar. Fakat gel de sen bu cinlere laf anlat. O insanların bu hareketini kendilerine yapılan ve af edilmez bir zulüm sayarlar ve daha çetin bir işkence ile ona mukabele ederler. Bu işkence ve zorla ilişki şeklinde de olmaktadır.
Zaten bu aleme kapı açan her insanı önce sahiplenmek isterler. Erkek olsun kadın olsun. Bana da çok sahiplenmek istediler.Uyanıkken pek yanaşamazlardı, ama uyumak anında hemen transa geçerler. Onlardan yana olmam için kızlarını teklif edenler, uyku anında sana yanaşanlar v.s.. Bir çok iğrençlikler, tam onlara yakışacak iğrençlikler. Önceleri onları huriler kadar güzel ve zevkli sanardım. Çünkü öyle gelirlerdi. Bir öpmeleri bile öyle bir lezzet veriyor ki, tekrar olsun diye, gözünüz onlarda oluyor. O yüzden bunların tuzağına düşenleri çok iyi anlıyorum. Ama bir gün tam beni öpeceği an uyandım ve nefesinin kokusunu aldım. Öyle iğrençti ki. Hani, bir insan ölür, haftalarca bulunamaz ve kokuşur ya, aynen öyle kokuyordu. O acı kokuyu, bir onda, birde bir hafta evinde ölü olarak kalan bir cesedin defninde algıladım. Dayanılmaz bir koku. Eğer her defasında bana yanaşmaya çalışanları cezalandırmasa idim, belki beni de etkileri altına alacaklardır. Ama belirli bir zaman sonra kandıramayacaklarını anladıkları an vazgeçiyorlar. Tabi, can tatlı. İsterlerse vazgeçmesinler.
Cinler veya şeytani varlıkların ürediklerini kimse inkar edemez. Çünkü kainatta bir adetullah varsa, bu her şeyi kapsar. Bu gün gözünüzle bile göremediğiniz varlıklar bile kendilerine mahsus sistemlerde ve şekillerde üremelerini sürdürmektedirler. Bu, insanlar gibi imtehana tabi olan cini varlıklar içinde geçerlidir. Bize ne imtehan sunulmuşsa, onlara da aynısı sunulmuştur. Bizim başımıza şehvet imtehanı açılmış sa, onlara da açılmıştır. Bu adetullahın ve adaleti mutlakın bir gereğidir.
Şimdi konun ayrıntılarına girelim.
Bu varlıkların bizden farkı, cismanı olmamalarıdır. Ama bilindiği üzere her kesin şekli bir elbisedir ve asıl olan ruhtur ve bu ruh her iki mahlukatta da vardır.
Ama bu ruhani varlıklar mahiyetleri itibari ile bizlerin ruhaniyatına büyük ölçüde etki edebilirler. Zevk alan ve acı duyan beden değil ruhtur. Eğer bedenin bir değeri olsa idi, ruh çıkınca toprak altına atıp, kurtulmaya çalışmazdık.Bir anne saçının tenine kıyamadığı yavrusunu, ruh bedenden çıkınca toprak altına atıyor veya diğer inançlarda yakıyorlarsa, bu elbisenin ehemmiyetsizliğinden dir. Çünkü ruh çıkınca kokuşan bir et parçasından ne farkı var. Elbise misali, bu dünyaya mahsus bir elbise, Bu dünyadan giderken de elbiseyi çıkarıp, gideceğimiz yere mahsus elbise giyeceğiz ve buda oraya mahsus, bu cismani elbisemizin aynı şeklinde olan bir elbise olacak. Ama kesavetten arınmış bir elbise olacak.
İşte bu mahlukat ruhaniyatımıza bire bir etki edip onları kontrol altına aldıkları için, İnsanı değişik oyunlarla kendilerine mübtela yaparlar.İlişkiye girmek istedikleri zaman sizin yapabileceğiniz bir şey yoktur. Normalde rüya aleminde başlar bu ilişki durumları. Siz onlar olduklarını anladığınız zaman ilk etapta zaten yanaşmazsınız, ama çok sevdiğiniz ve red edemeyeceğiniz kişilerin suretleri ile size yanaştıkları zaman , artık sizin itiraz edeceğiniz durumda kalmaz.
En sakıncalı durum uyanık halde iken ki münasebetler. Bu durum normal insanlarda olmaz. Ancak bire bir bunlarla irtibat kuran insanlarda olur. Eğer karşı taraf yanaşmazsa, tecavüz şeklinde gerçekleşir. Resmen ellerini ve ayaklarını bağlayarak veya saldırarak tecavüz ederler. Bu işin iğrenç yönü. Normalde hipnoz yöntemini kullanarak, kişiyi istedikleri şekilde yönetir ve her istediklerini de yaparlar. İlk başlarda itiraz eden madur, zamanla bunlardan aldıkları zevkin derecesinden dolayı, artık onlarla olmayı kendisi isteyecek ve vaz geçemeyecektir. Hatta onlarla olmak için dünyevi bir çok değerlerinden de vazgeçecektir. Çünkü bunlar ufacık temaslarda bile kişiye öyle zevkler aldırırlar ki, artık mağdur bunlardan başkası ile münasebetten bir şey anlamaz ve istemez. Biliyorsunuz ki insan beyninde her uzvun ve hissin bir hareket noktası vardır. İşte bu noktalara yerleşerek veya onları harekete geçirerek her türlü işlevi görürler . Miğdeniz bulanacak ama , öyle sapıklıklar yaptırırlar ki, bir babayı kızı ile , anneyi evladı ile ilişkiye sevk ederler. Çünkü o hareket mekanizmalarını sadece onlara işler duruma getirirler ve en son noktada istemler verecek hissiyatlar gönderirler. O hisler ve arzular karşısında dayanmak imkansız duruma gelebilir. Bizler sadece bu olayları duyunca, ne kadar sapık bir insan deriz geçeriz. Halbu ki aynı şeyi bize yapsalar, onlardan farklı bir davranışta bulunamayız. İnsanlarla ilişki kurmaya bunlarda izin vermezler. İnsanlarla ilişki yaşayacakları zaman çok büyük sıkıntılar verirler. Bu sonunda boşanma sebepleri olur. Zaten onlarında istediği budur. Artık kurban sadece kendilerine aittir. Bu sıkıntıdan dolayı kendi kocalarını bırakın, çocuklarından vazgeçen annelere şahit oluyoruz. Burada her şeyi yazamıyoruz. Neyi nasıl ve ne şekilde yaptıklarını, O zaman iş bilgiden çok başka yöne çekilir.
Özellikle hamile kişiler, hamilelikleri sırasında, bunlar tarafında tahakküm alına alınmışlar ve ilişkiye zorlanmışlarsa, bu ilişkiler sonrası olan çocuğunda bu alemle bire bir bağlantıları olacaktır. Bu kastettiğim çocuk insan olarak doğanlar. Bunlar erkek çocukları pek sevmezler ve genelde kadına düşük yaptırırlar. Ama kız çocuklarına müsamaha gösterirler. Çünkü kendilerine yeni mezeler olacaklardır. Bu çocuklar doğdukların çifte vatandaş hükmünde olurlar. Yani daha ilk doğduklarında görüntüleri açık ve bunlarla iletişimleri çok kuvvetlidir. Bu anlamak isterseniz bu tür çocukları takip edin. Sürekli bir noktaya dalgın bakarlar. Sizin le ayrı dünyadaymış gibi davranırlar. Sürekli başkaları varmış gibi onlarla ilgilenirler . Gece ansızın çığlıklarla uyanırlar. Onların çocukları ile oynarlar ve bazen de o çocuklar canını acıtınca size göre sebepsiz çığlıklarla ağlamaya başlarlar. Örnekleri çoğalta biliriz. Aslında bu melez dediğiniz çocuklar büyüdükleri zaman bunların başına bela olabilirler. Çünkü bir alimin yıllarını vererek icazetlerle elde ettiği irtibat özelliğini bunlar doğuştan kazanmışlardır. Eğer bu melezler dini bir eğitim alıp, öbür alemde ki iyilerle iş birliği yaparsa, bunların başına beladır. Çünkü bunların tüm mekanlarına girerler ve her türlü sırlarını çözerler. Bunları öldürme yetkisine de alırlarsa korkulu rüyaları olur. Bıçağın iki yüzü diye bir vanpir filmi vardır. Bilirsiniz aynı olayı buraya uyarlayın. Bu yüzden özellikle erkek çocukların yaşamasına pek izin vermezler ve daha anne karnında düşük yaptırırlar. Ama bu melezlerden serseri vari büyüyen inançsız çocuklarda, tüm toplun başına bela olur ve onlara göre, cismani bir asker gibi toplumun huzurunu bozmaya ve onlara zarar vermeye hizmet ederler.
Birde soyut alemde ki melezler vardır. Bunları ancak görüntüsü olan annenler görürler . Yine bu varlıklarla olan münasebetten dünyaya gelmişledir ve cini olarak yaratılmışlardır. Ama Kötülüğü seçtikleri an , çok serseri olurlar ve insanlığın başına en büyük belalardan biri olurlar. Hasta tedavilerinde özellikle bunları imhaya büyük özen gösteririm. Şu andaki doğuştan musallatlı olan insanların yüzde doksanı , anneleri veya birinci dereceden ebeveynlerinin rahatsızlıklarından dolayı, melez doğmuş kişilerdir. Yani o ilişkiler sonucu onların hissiyatlarını almıştır, genlerini taşıyordur.
Bazen de albasması tabirini duymuşsunuzdur. Bu da en ağır derecede cini hastalıklardır ve hedef direk anne ve çocuğun ölmesidir. Bu taife insanlarla gönül eğlenmek yerine onların ölmesini isterler ve yamyamlar gibi bunlarla beslenirler. Maalesef şahit olduğumuz çok üzücü olaylar oluyor. Ama hamile kişilere bunları söyleyip evhamlandırmak doğru olmaz. Sadece bu hamile bayanları, Özellikle bu tür rahatsızlıklar geçirmiş olanları, tedavi olmuş olsalar dahi, yalnız bırakmamak gerektir ve sürekli mağnevi şekilde koruma altında tutmak lazımdır. Bu tür saldırıya mağruz kalanlar, saldırı anında ölmeseler bile, sürekli kendilerini öldürmek için uğraşırlar. Tabi onların yönlendirmesi ile.

''ALLAH KORUSUN''

şumul

Kayıtlı Üye
yazımı yayınladığın için teşekkürler muhterem kardeşim.

striker

Kayıtlı Üye
düşündürücü bir yazı dizisi olmuş, konunun uzmanlarının yorumlarını okumak isterim.

striker

Kayıtlı Üye
cinler benim hep ilgimi çekmişlerdir , hep merak ediyorum, şekilleri nasıl, ses tonları nasıl, düşünceleri nasıl ( tam bunları yazarken paranormal programından priest uyarısı aldım )
boyları kaç santim, dost canlısımı vs.
çok merak ediyorum bilgilenmek istiyorum ama bir o kadarda yanlış birşey yapmamaya özen gösteriyorum.

kan

Kayıtlı Üye
çok güzel bi paylaşım inan uzun uzun okudum farklı farklı yerlerinden ama genede tamamını okuyamadım .nasipse yarın bi kere daha bakıcam buna :) hayırlı geceler

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Cinler öpünce ceset gibi koktuklarını söyleyen
kişi Ravi Hocaydı. Bu tarz bir konusu da forumda zaten vardı.

Neyse ki kendisi konuya hemen yorum yazıp
müdahale etmiş.

striker

Kayıtlı Üye
Cinler öpünce ceset gibi koktuklarını söyleyen
kişi Ravi Hocaydı. Bu tarz bir konusu da forumda zaten vardı.

Neyse ki kendisi konuya hemen yorum yazıp
müdahale etmiş.

ilk defa duydum , kim bilir daha neler öğreneceğiz .
acaba öpülen varmıdır demeden edemiyorum

DreamDuality

Kayıtlı Üye
ilk defa duydum , kim bilir daha neler öğreneceğiz .
acaba öpülen varmıdır demeden edemiyorum

Genel olarak bedensizler bize istediklerini yapma
hakkını kendilerinde görürler.
O yüzden çok farklı şekilde iyi ve kötü
deneyimler oluyor.
Ama kişi ne yaşadığını en iyi kendi bilir.

striker

Kayıtlı Üye
Genel olarak bedensizler bize istediklerini yapma
hakkını kendilerinde görürler.
O yüzden çok farklı şekilde iyi ve kötü
deneyimler oluyor.
Ama kişi ne yaşadığını en iyi kendi bilir.

ceset gibi kokan kokuyu, öpen ve öpülen ikiside algılıyomu acaba.