ayetel kürsi dairesi..

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Ekli dosyayı görüntüle 2229

ayetel kürsi dairesi...
üzerinde taşıyanı büyü tütmaz olanlar bozulur cin şerrinden ve insan şerrinden korur...gece rüyasında korkanlar garipten sesler duyanlar bir şeyler görenler veya cin şerrine uğruayanlar kullanırsa şifa bulur....fotokopiside olur katlarken üzerine 7 defa ayetel kürsi okunur öyle katlanır..daha sonra aliminyum folyo ile iyice kaplandıktan sonra üzerinizde taşınır......hemen etkisini gösterir....

canmert196

Kayıtlı Üye
fotokopisi olmamaz cunku yapan kisi bunu hazirlarken enerjisini gonderir o kagida fotokopinin kartusuyla olmaz :)

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Bence de emek gerekiyor sanıyorum ama çok muazzam duadır her gün sağıma soluma yukarı aşağı okuyup çıkarım evden başladığımdan beri hiç sıkıntı çekmedim.Çok severim bu duayı

canmert196

Kayıtlı Üye
Bence de emek gerekiyor sanıyorum ama çok muazzam duadır her gün sağıma soluma yukarı aşağı okuyup çıkarım evden başladığımdan beri hiç sıkıntı çekmedim.Çok severim bu duayı

yaptiginiz seyleri ne olursa olsun soylemeyin dua dahi olsa Allah la kul arasinda olmalidir diye dusunuyorum 3.kisiler olayin pozitif gitmesini engelleyebilir :)

aphosiss

Banlı Kullanıcı
Paylaşım için teşekkürler. Fakat, niçin alimünyum folyo?

aphosiss

Banlı Kullanıcı
Ben gene de mumlu bezi ile üzerine de naylonu (koli bandı vs) tercih ederim... :) A.folyo hiç duymadım.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ekli dosyayı görüntüle 2229

ayetel kürsi dairesi...
üzerinde taşıyanı büyü tütmaz olanlar bozulur cin şerrinden ve insan şerrinden korur...gece rüyasında korkanlar garipten sesler duyanlar bir şeyler görenler veya cin şerrine uğruayanlar kullanırsa şifa bulur....fotokopiside olur katlarken üzerine 7 defa ayetel kürsi okunur öyle katlanır..daha sonra aliminyum folyo ile iyice kaplandıktan sonra üzerinizde taşınır......hemen etkisini gösterir....

Rica etsem kaynağı öğrenebilirmiyim merak eden arkadaşlar vardır.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Aliminyum folyo duanın enerjisini hapseder mi?

Alüminyum folyo yerine pamuk bez doğal ürün olduğu için daha çok önerilen bir malzemedir. Bezle katladığınız kağıdı sardıktan sonra açılmaması için, kağıda denk gelmeyecek şekilde pamuk iple dikmelisiniz.

bendekiben

Elit Üye
Alüminyum folyo yerine pamuk bez doğal ürün olduğu için daha çok önerilen bir malzemedir. Bezle katladığınız kağıdı sardıktan sonra açılmaması için, kağıda denk gelmeyecek şekilde pamuk iple dikmelisiniz.

Sayın göçmenoğlu'nun aliminyum folyo tavsiyesinde ki amaç sanırım dış etkenlerin ter,su vs.. kağıdı bozmaması idi.Sizin tavsiyeniz doğal olduğu için güzel ama kağıdı korumaya yeterli olmayabilir.Bence deri parçasına sarmak hem daha korunaklı, hemde doğal gibi geliyor tabi deriyi bulabilenlere ..

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Sayın göçmenoğlu'nun aliminyum folyo tavsiyesinde ki amaç sanırım dış etkenlerin ter,su vs.. kağıdı bozmaması idi.Sizin tavsiyeniz doğal olduğu için güzel ama kağıdı korumaya yeterli olmayabilir.Bence deri parçasına sarmak hem daha korunaklı, hemde doğal gibi geliyor tabi deriyi bulabilenlere ..

Teşekkürler bendekiben..hislerime tercüman oldun adeta....ceylan derisinede sarılabilr tabii ama hem pahalı hem zor bulunur..aliminyum folyo elektriksel olarakta manyetik olarakta altınla aynı özelliği gösterir antimanyetiktir işlenmesi kolaydır su geçirmez ama vefkin tesirinide engellemz....

canmert196

Kayıtlı Üye

kesinlikle buyulerde kimyasal madde kaplamak icin bile olsa etki eder en iyisi dogal olmasidir

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Evet güzel bir uygulama.Bu uygulama genelde sağralı olanlarda daha çok kullanılıyor ve her türlü şerdende korur.