Çarpılır mıyım? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Yaklaşık bir aydır kulak uğuldaması var bende.. Bu durum öyle bir hal aldı ki geceleri sessiz bir ortamdayken aslında uğuldama değil sanki kulağıma birileri fısıldıyormuş gibi oluyor. Acayip acayip sesler duyuyorum. Telefonum çalmadan önce resmen kulağım çınlıyor. Biri beni aklından geçirdiği zaman oluyor diye düşünüyorum. Neyse işin özüne geliyim sizleri sıkmadan....
Kulak uğuldamasının ardındaki olay aslında bende olan bir musallat. Çok iyi biliyorum. Hissediyorum. Gece uyurken çığlık sesleri hırıltı sesleri duyuyorum. Önce korkuyorum biraz. Tabi tam uykuya dalmak üzere olduğunuz anda çığlık duyduğunuzu düşünün. Herkes korkar aniden. Sonra bu korku geçmeyecek gibi enerjimin neredeyse tamamını yanımda olan varlıklara veriyorum. Resmen enerji emiyorlar. Sonrasında ise bütün gücümü toplayıp gülmeye başlıyorum. Siz kimsiniz ki bana bişey yapabilirsiniz şeklinde şeyler söylüyorum onlara. Ve çığlık sesleri giderek artıyor kulağımda. Fısıltılar da artıyor...
Tuhaf...
Sorum şu : Ben bunlarla resmen dalga geçiyorum. Çarpılırmıyım acaba :D

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Kulak doktoruna gittiniz mi ? :D

Ayrıca ne dalga geçiyosunuz yavrucaklarla yapmayın :D Belki içlerinden ergen olanlarıda vardır ?

Saprohil

Kayıtlı Üye
Enerjini emdiklerine göre işe koyulmuşlar.Şimdilik bir şey olmaz.Enerjini emdikleri müddet,kolay kolay bir şey yapmazlar.İleride belki yaparlar.İleride derken 3-4 sene var daha.Çarpma işlemini yaşlandığında yaparlar.

tolgam

Kayıtlı Üye
Yaklaşık bir aydır kulak uğuldaması var bende.. Bu durum öyle bir hal aldı ki geceleri sessiz bir ortamdayken aslında uğuldama değil sanki kulağıma birileri fısıldıyormuş gibi oluyor. Acayip acayip sesler duyuyorum. Telefonum çalmadan önce resmen kulağım çınlıyor. Biri beni aklından geçirdiği zaman oluyor diye düşünüyorum. Neyse işin özüne geliyim sizleri sıkmadan....
Kulak uğuldamasının ardındaki olay aslında bende olan bir musallat. Çok iyi biliyorum. Hissediyorum. Gece uyurken çığlık sesleri hırıltı sesleri duyuyorum. Önce korkuyorum biraz. Tabi tam uykuya dalmak üzere olduğunuz anda çığlık duyduğunuzu düşünün. Herkes korkar aniden. Sonra bu korku geçmeyecek gibi enerjimin neredeyse tamamını yanımda olan varlıklara veriyorum. Resmen enerji emiyorlar. Sonrasında ise bütün gücümü toplayıp gülmeye başlıyorum. Siz kimsiniz ki bana bişey yapabilirsiniz şeklinde şeyler söylüyorum onlara. Ve çığlık sesleri giderek artıyor kulağımda. Fısıltılar da artıyor...
Tuhaf...
Sorum şu : Ben bunlarla resmen dalga geçiyorum. Çarpılırmıyım acaba :D

Özellikle bu tür Sitelerde takılan kişiler (Bende dahil) çoğu şeyi cinlere yoruyoruz.
Doğru olma ihtimali vardır yada sadece basit bir kulak problemidir ve aklınız bunu kullanarak size oyun oynuyordur.

Cinlerle ilgili şeyler okumaya başladığımda odada gelip geçen gölgeler görmeye başlamıştım.Kısa süre sonra geçti...
Bence siz en iyisi bir doktora gidin..Derim.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Hazar akşam akşam öldüm gülmekten mahvettin beni Allahta seni güldürsün :)))))))))ergen vardır ağırına gitmiştir değilmi...

mecra

Kayıtlı Üye
Hey Allahim hic gulecegim yoktu hazaR:D Ya carpilma degil de kizabilirler daha da ugrasirlar yada korkmuyorsun diye giderler bilemedim simdi:/

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Gerçekten oluyormu bütün bunlar sende AyŞaman...bende bir ara cinlerin sesini duydum ama bir daha duyamadım...

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Kulağımla ilgili bir sorunum yok. Hayır şimdi işin ilginç olanı; sizlere danışmaktı amacım. Normal! insanlarla böyle şeyler konuştuğun zaman deli damgasını yiyosun hemen. Ben herşeyin farkındayım. Ve mutluyum aslında böyle. Diğer varlıklarla beraber olduğunun farkında olmak güzel bişey. Evet bahsetmiştim ya sana sevgili Göçmenoğlu hüddamla ilgilenmiştim bir ara. Ondan beri süregelen bi olay bu.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Kulağımla ilgili bir sorunum yok. Hayır şimdi işin ilginç olanı; sizlere danışmaktı amacım. Normal! insanlarla böyle şeyler konuştuğun zaman deli damgasını yiyosun hemen. Ben herşeyin farkındayım. Ve mutluyum aslında böyle. Diğer varlıklarla beraber olduğunun farkında olmak güzel bişey. Evet bahsetmiştim ya sana sevgili Göçmenoğlu hüddamla ilgilenmiştim bir ara. Ondan beri süregelen bi olay bu.

aslında sana zarar vermiyorlarsa hiçbir şey yapma AyŞaman...bir şeyler yapıp bu seferde kızdırırsın sana zarar vermeye rahatsız etmeye başlarlar....aslına bakarsan ben bile ilk defa cinlerin kulağımın dibinde konuştuklarını duyunca şaşırmıştım..sonra ayetelkürsiyi 7 defa okudum etrafıma üfledim..sekizinciyide içime nefes olarak çektim o gün dür duymam bundan kurtulmak için bende vefkler varda site resim veya şekil kabul etmiyor..yoksa sana ismiazam ve ayetelkürsi dairelei gönderecektim ama sistem bir türlü kabul etmiyor bunları...bu yüzden yapamadım aslında....

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Dursunlar bakalım beraber gül gibi geçinir gideriz diye düşünüyorum...
İlgin için teşekkürler Göçmenoğlu

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Biz neden onları çarpamıyoruz, en çok bunu merak ediyorum. Örneğin, bir kaç cin oturup masaya insan çağırırlar ve insan gelir onları çarpar! Neden olmuyor bu.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
İnsanlar nasıl ki güçlü olduklarını anladıkları andan itibaren doğayı tahrip etmiş, hayvan nesillerini yok etmiş ise, biz onları çarpsaydık şu anda cin diye bir kavram olmazdı dünyada. Sırf zevk için hadi taksime eğlenmeye gidelim demek yerine hadi cin çarpmaya gidelim derdik...

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Biz neden onları çarpamıyoruz, en çok bunu merak ediyorum. Örneğin, bir kaç cin oturup masaya insan çağırırlar ve insan gelir onları çarpar! Neden olmuyor bu.

Beni devamli rahatsiz edip cagirsalar,bende carparim,Ama gariplerin hakkini yememek lazim,simdiye kadar carpmadiklarina göre demekki onlarda memnn,hem hepsi kötü olacak diyede bir kaide yok ki,iclerinde koruyucularida oluyor diye duymustum,;)

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.

yaf blcknghtmr..bütün enteresan fikirler senden geliyor..yani niye cinler çıkıpta bizi insan çarptı demiyor acaba....bende merak ettim şimdi.....

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Aslına bakarsanız iki tarafta birbirni çarpabilcekse bu işin ne eğlencesi kalır ki ?

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
İnsanların cinleri çarpmadığını nerden biliyorsunuz acaba? İnsanların onlara yaptığı birçok zarar vardır. Öldürücü, hayattayken ölü olma durumuna getirmeler... Bunları sadece siz bilmiyorsunuz. Kulağına birşeyler fısıldaması, sizin onlarla beraber yaşadığınız anlamına gelmiyor. Benim demek istediğim beraber yaşamak; GERÇEKTEN beraber yaşamaktır. Yani emin olun biz insanlar cinleri çarpıyoruz. Hemde çok feci.

incisu

Kayıtlı Üye
Bu kadar rahat olmayin lutfen,bu forumda her 10 kisiden 9 una musallat olunmus,onlarla birlikte yasiyorlar,goruyorlar,duyuyorlar.Gordugunuzde veya duydugunuzda,bunu burda eglenceli bir olay gibi anlatcak halde olamazsiniz,emin olun.

Ori

Kayıtlı Üye
Kimin kimle dalga geçtiği konusunda emin olmamak gerekli bence. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
504
Üye silindi 76175
Ü