Müslüman Cin Çağırma Yönetmleri....

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Cin Çağırma

önemli : Arkadaşlar Öncelikle Söyleyim Cin Çağırma için Sorumluluk Felan Almam Ona Göre Amaç Paylaşmak Sadece Sitedeki Tüm Cin Çağırma Konularını Okudum O Yöntemlerle Cin Değil Eti Cin Bile Gelmez.

önemli 2: Cin Çağıran Kişinin Kesinlikle İlmihal Sahibi Birisi Olması Lazım Öyle Müslümanım Diyen Herkes Getiremez Ona Göre. Sonra Niye Olmadı Niye Yapamadım vs Demeyin. Bir Kerede Olmazsa 5-6 Defa Deneyin Vazgeçmeyin.... Benim Bildiğim Bir Çok Cin Çağırma Yolu Var Hepsiylede Geliyor. Hepsini Açıklayacağım İnşAllah...

-------- MÜSLÜMAN CİN ÇAĞIRMA YÖNTEMİ --------

Perşembe Günü Akşam Namazı ile Yatsı Namazı Arasında Gusl Abbesti Alıp Evde Bir Odaya Kapanın. Sonra 1 Defa CİN Suresini Okuyun. Okurken Sakin Olun ve Kalbinizden Cinin Yanınızda Olduğunu Düşünün Tamamen Konsantre Olun. Okuma İşlemi Bitince Hiç Konuşmadan Uykuya Dalın. Sağ Tarafınıza Yatın ve Devamlı İçinizden "Allah'a ve Resuluna İnanan Müslüman Bir Cinle Görüşmek İstiyorum" Deyin. Sonra Rahman Suresinin 15. Ayeti Olan " Ve hale kal canne min maricin min narin " Türkçe Anlamı : Can'ıda Yalın (Dumansız) Ateşten Yarattık. Ve Zariyat Suresinin 56. Ayeti Olan " Ve ma halaktul cinne vel inse illa li ya'budun " Türkçe Anlamı : İnsanları ve Cinleri Yalnızca Bana Kulluk Etsinler Diye Yarattım. Demektir. Bu 2 Ayeti Arka Arkaya 41 Defa Okuyun. Sonra Uyumaya Çalışın. Cuma Günü Öğlen Vakti ile İlkindi Arasında 57 Ayetel Kürsü Okuyun Sonra Yine Aynı Şekilde "Allah'a ve Resuluna İnanan Müslüman Bir Cinle Görüşmek İstiyorum" diye Dua Edin. Ama Kalbinizden Hiç Fesatlık Kötü Düşünce vs Geçirmeyin Sanki Cin Gelmiş Sizinle Birlikte Sizin Yanınızdaymış Gibi Hissedin. Cuma Akşamı Bir Kap Su Önünüze Alın Yine Aynı Şekilde 41 Defa O Ayetleri Arka Arkaya Okuyun Suya Üfleyin Sonra Cin Suresinin 1. Ayetinden 5. Ayetine Kadar Okuyup Suya Üfleyin. Sonra KALBEN Suya Odaklanın Bakın... Ve Yine "Allah'a ve Resuluna İnanan Müslüman Bir Cinle Görüşmek İstiyorum" deyin... İnşAllah Gelecektir Arkadaşlar.

Biraz Konuşalım Arkadaşlar. Cinler İki Çeşittir. Müslümanlar ve Kafirler Olmak üzere. Bu Cinlerin Bizim Aramızda Yaşadıklarına Yolculuk Ettiklerine AMMAR Denir. Müslümanlarına Mümin Cin, Şeytanlaşmışlarına İFRİT Denir.
Ben Cinlerle Görüşmüyorum Cine Güvenmem... Ben Yüzyıllar Önce Yaşamış Müslüman İnsanlarla Görüşüyorum. Onlara Rahmani Denir. Rahmanilerle Her İnsan Görüşemez Arkadaşlar Başımdan Bir Olay Geçti Öylelikle Vesile Oldular. Medyumlar Cinlerle İrtibat Kurarlar Ama Ben Rahmanilerle. Cinler Yalan Söyler Ama Rahmaniler Söylemezler. Ayetler Okuyarakdan Hüddam Elde Edebilirsiniz Ama Rahmanileri Edemezsiniz. Rahmaniler En Güçlüleridir.

Göçmenoğlu...

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Sevgili Göçmenoğlu...
Rahmani olduklarını nasıl anlıyorsun. Çünkü nasıl ki insanların insanları kandırma gibi bi huyları varsa cinlerinde var

Katarina

Kayıtlı Üye
Sevgili göçmenoğlu;

Ben açıklama kısmında yazdıklarınızdan anlıyorum ki sizde çok güçlüsünüz.Her insanlar görüşemiyorlar ama sizinle görüşebiliyorlar.Benım burda size sorum şu olacak?

Böyle bir şey var ise şayet;bunu anlatmanız yasak değil mi?Şayet yasak ise;bunu anlatarak onlardan vazgeçmeyi mi göze alıyorsunuz?

Benim size tavsiyem önce egonuzdan uzak durmanızdır.Bunlar bu şekilde anlatılacak şeyler değildir.

Sevgiyle Kalın..

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Sevgili göçmenoğlu;

Ben açıklama kısmında yazdıklarınızdan anlıyorum ki sizde çok güçlüsünüz.Her insanlar görüşemiyorlar ama sizinle görüşebiliyorlar.Benım burda size sorum şu olacak?

Böyle bir şey var ise şayet;bunu anlatmanız yasak değil mi?Şayet yasak ise;bunu anlatarak onlardan vazgeçmeyi mi göze alıyorsunuz?

Benim size tavsiyem önce egonuzdan uzak durmanızdır.Bunlar bu şekilde anlatılacak şeyler değildir.

Sevgiyle Kalın..

Sevgili katarina belli bir olgunluga gelen herkezin bildigi gibi ruhaniyetlerle olan şeyler pek dile getirilmez. Boş başak dik dururmuş. Bir rahmaniyle konuşan böyle dile getirmez...

Saprohil

Kayıtlı Üye
Rahmani kavramı aslında çok geniş.Yahudi,Hristiyan gibi dinlere inanan cinlerin hepsini şeytani kefesine koymak yanlış.Şeytani demek Şerli varlıkları kapsar.Şeytana tapan,şeytanın yolunu tutanlara Şeytani denir.Ve Şeytaniler,şer işlere eğilimlidirler.Misal bir Yahudi cin vardır,inancına sadıktır,inancına ters düşen işler yapmaz.Aynısı Hristiyan içinde geçerli.Şeytaninin iyisi olmaz,ama diğer dinlerde iyi cinler bulunur.Ve cinleri Müslümanlar ve Kafirler diye iki yola ayırmaktansa,iyi niyetli ve kötü niyetli cinler diye ayırmak daha doğru olur.Çünkü Müslüman cininde kötü niyetlisi var.İnsanlarda nasıl varsa,cinlerde de var."Ben Yüzyıllar Önce Yaşamış Müslüman İnsanlarla Görüşüyorum" sözü bana şaşırtıcı geldi hemde çok şaşırtıcı.

satelcom

Banlı Kullanıcı
Göçmenoğlu arkadaşım siz bu uygulamayı kendiniz bizzat yapıp başarılı oldunuzmu yoksa başka bir yerden kopyalayıp burada paylaşıyormusunuz.Kendiniz bizzat uyguladıysanız tecrübelerinizi de bizimle geniş bir şekilde paylaşırmısınız.Teşekkürler ve selamlarımla.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Saçmalık hem müslüman cinlerden bahsediyorsunuz hem de yalan söylerler diyorsunuz -cinler hakkında- hepsi mi ? Müslüman yalan söylermi!

DreamDuality

Kayıtlı Üye
@ göçmenoğlu

Ben şu kısmı çok merak ettim.
Eğer size bir zararı dokunmayacaksa, cevaplarsanız sevinirim.

Ruhaniler size nasıl görünüyorlar?
Bu formülde belirtildiği gibi su, ayna gibi araçlarla mı?

Eğer size direk görünme durumu oluyorsa;
nasıl bir görüntüyle karşılaşıyorsunuz?

Böyle hayalet gibi tek boyutlu mu? üç boyutlu görüntü mü?
Yoksa somut bir maddeye girmiş bir insan gibi mi?

tahita

Kayıtlı Üye
Selam Arkadaşlar;
Bildiğim kadarı ile Ruh tanrıya aittir, öldükten sonra ait olduğu yere döner. 'inna lillahi ve inna ileyhi raciun'
Bu ve diğer yöntemlerden herhangi biri ile davet çalışması yapacak olanların Dikkatine :Önce site içinde yer alan korunma ve israf yöntemlerini de öğreniniz.

AJA

Elit Üye
Müslüman yalan söylermi ? Bana müslüman olupta yalan söylemeyen varlığı gösterin :)
Evet genelde yalan söylerler...

ruhname

Kayıtlı Üye
bu davet pek çok forumda ve sitede mevcut nekadar doğrudur buda tartışılır LAkin Doğrusunu ALLAH c.c bilir arkadaslar bildiğiniz ve tecrübe ettiğinz davetleri paylasırmısınız lütfen