enerji bağı

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
Merhaba gizlimabet sakinleri.Bugün size başımdan geçen bir olayı anlatacağım.Ben hem migreni hemde sinüziti olan bir insanım.Bu da demektir ki başım çok fazla ağrıyor derste evde bu yazıyı yazarken.Neyse konuma döneyim.Bir hafta önce başım çok felaket derecede ağrıyordu ve ben dersteydim okuldan gitmek için dersin bitmesini bekliyordum.Birden aklıma enerjiyi yönlendirebileceğim geldi ve alnımın ortasında bir bağlantı oluştuğunu imaje ettim.Dersin bitmesine 15dakika vardı ve imaje ettiğim bağlantıyı öndeki arkadışımın ensenine girdiğini hayal ettim.Bir kaç dakika içinde başımdaki ağrılar azalmaya başlamıştı negatif enerjinin dalga dalga arkadaşıma geçtiğini imaje ettim ders bitmek üzereydi ve ağrılarımın çoğu dinmişti neredeyse hepsi neyse o gün eve başımın ağrısının dinmişliğiyle mutlu bir şekilde döndüm.sonraki gün kendimi kandırmamış olduğumdan emin olmak için bunu tekrar denedim.Her seferinde daha iyi oldu daha çok negatif enerji yönlendirdim ve artık ne zaman başım ağrısa bu yöntemi deniyorum.Bu yazıyı buraya yazman önce çok tereddüt ettim bili ki hepsi bizzat yaşadığım olaylardır uydurma değildir.Size sorum bunu geliştire bilirmiyim yöntem leri varmıdır mesala buu başkaları için yapa bilirmiyim.

not:
ilk denediğim günden sonra her deneyişimde daha da hızlandı
mesajlarınızı bekliyorum

Salick

Kayıtlı Üye
Enerjiyi yonlendirdiginiz arkadasinizda herhangi bir degisiklik oldumu?

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
Hayır hiç bir değişiklik olmadı.

Sadece biraz başım ağrıyor dedi

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bağlantıyı başkasıyla yapmamalısınız, bunu yaptığınız veya düşündüğünüz sürece de başkalarına şifayı düşünmemelisiniz.
Lanet uygulamasına girer! Bunu yapan kişiler de kesinlikle başkasına şifa veremez. Enerjinizi arındırmanız gerekir, negatif etkisi sizi bir şekilde etkiler.
Bağlantıyı toprağa yapmayı düşünün, ağrının sizden çıkıp toprağa karıştığını veya imajla yakınınızda ateş olduğunu hayal edin ve ağrının enerji şeklinde başınızdan düşüncenizle çıkıp ateşe gittiğini ve yanıp yok olduğunu düşünün.Pranik şifada hastadan farklı bir yöntemle alınan negatif enerji tuzlu suda yok edilir, eğer yoksa hayalden ateş düşünülür ve oraya atılır, yok edilir. Havada kalmamalı çünkü tekrar size veya başkasına geçebilir. Bu arada hayalden de olsa yanan ateş uygulama sonrası söndürülür! Buna çok önem verilir, bize sebepsiz yangınların bile çıkabileceği anlatılmıştı. Dediğim şekilde de denemeler yapın, öncelikle kendinizde. Ancak enerjinizi arındırdıktan sonra çevrenizdekiler için buna benzer denemeler yapabilirsiniz, ancak şifa yapmaya niyet eden kişinin öncelikle bilmesi ve uyması gereken, başkalarının karmasına, hayatına, kaderine müdahale etmemesidir. Bundan dolayı da bağlantıyı başkasıyla kesinlikle yapmamalısınız, sizde önemli bir rahatsızlık olsa karşıdakine geçebilir. Kara tarafın uygulamasıdır! Bu kişiler de şifa için kullanmazlar yöntemlerini, tam tersi hasta etmek de onların yaptığı bir şeydir. Bir şifacının asla yapmayacağı bir şeydir. Kendimizi iyileştirmek için başkasını kurban edemeyiz. İzin almadan şifa bile yapılamaz, sizin için kötü olarak görülen bir hastalık bile belki o kişinin ruhsal gelişimi için gereklidir.
Şifa yeteneği herkeste vardır, ancak çoğu kişi kullanmayı bilemez. Ancak bunu yaparken Allah'tan yada inancınız doğrultusunda evrensel enerjiden geldiğini ve sizin sadece aracı ( ara kablo) gibi olduğunuzu unutmamanız gerekir. Yüreğinizin sevgi ve pozitif enerjiyle dolu olması ve karşılık beklentinizin olmaması gerekir. Öfkeli ve hayata karşı negatif kişilerin en azından böyle dönemlerinde şifadan uzak durmaları veya arınmaları gerekir.
Şifa verecek kişinin başkalarına faydasının olabilmesi ve karşıdakine hastalık bulaştırmaması için öncelikle kendisini şifalandırması ve arındırması gerekir.
Alternatif terapiler ve şifacılık forumlarında da çok faydalı bilgiler mevcut. Orada ki bilgilerden de faydalanabilirsiniz. Nefes teknikleri de kendi enerjinizi arttırmanız için çok faydalıdır. Önce işe kendinizden başlayın. Arınmanız, enerjinizi arttırmanız ve deneyimleri öncelikle kendinizde test etmeniz gerekir. Sabırlı olup emek harcamalısınız. Çok çabuk sonuç beklemeyip, kendinizi devamlı geliştirmelisiniz. Meditasyon ( içe bakış, zihni sessizleştirme ve bilinçaltınızda ki çöpleri boşaltabilmeniz için) yapmanızı da öneririm, enerjinizi arttırmanız ve gelişiminiz için pek çok farklı yöntem mevcuttur. Zihninizi sakinleştirmeyi, An'da kalmayı başaramazsanız şifa sırasında da karşınızdakine odaklanamazsınız.
Öncelikle çakraları ve auranızda ki blokajları temizleyip, dengelemeniz gerekir. Bunun için tek sefer de yeteli değildir, negatif bir düşünce bile blokaja sebep olabilir.
Anlayacağınız şifa yapabilmek için öncelikle kendinize şifa yapmalı ve negatif enerji barındırmamalısınız. Emek, sabır ve sevgiyle yapılmalıdır.
En önemlisi de her şifa öncesi korunma yapılmalıdır ki karşıdakinin hastalığı size geçmesin, sonrasında da negatif enerjiden arınma- temizlenme yapılmalıdır. Bunun bilincinde olmayan pek çok şifacıda ciddi hastalıklar ortaya çıkmaktadır.
Yukarıda bahsettiğim uygulamaları bilmeden sadece başkalarına şifa yapmaya niyetlenmek yeterli değildir, yoksa kendinize zarar verirsiniz.
Yolunuz açık olsun:) Dikkatli olun!

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim sayın embriyo peki geliştirmem için bir teknik var mı?

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Merhaba gizlimabet sakinleri.Bugün size başımdan geçen bir olayı anlatacağım.Ben hem migreni hemde sinüziti olan bir insanım.Bu da demektir ki başım çok fazla ağrıyor derste evde bu yazıyı yazarken.Neyse konuma döneyim.Bir hafta önce başım çok felaket derecede ağrıyordu ve ben dersteydim okuldan gitmek için dersin bitmesini bekliyordum.Birden aklıma enerjiyi yönlendirebileceğim geldi ve alnımın ortasında bir bağlantı oluştuğunu imaje ettim.Dersin bitmesine 15dakika vardı ve imaje ettiğim bağlantıyı öndeki arkadışımın ensenine girdiğini hayal ettim.Bir kaç dakika içinde başımdaki ağrılar azalmaya başlamıştı negatif enerjinin dalga dalga arkadaşıma geçtiğini imaje ettim ders bitmek üzereydi ve ağrılarımın çoğu dinmişti neredeyse hepsi neyse o gün eve başımın ağrısının dinmişliğiyle mutlu bir şekilde döndüm.sonraki gün kendimi kandırmamış olduğumdan emin olmak için bunu tekrar denedim.Her seferinde daha iyi oldu daha çok negatif enerji yönlendirdim ve artık ne zaman başım ağrısa bu yöntemi deniyorum.Bu yazıyı buraya yazman önce çok tereddüt ettim bili ki hepsi bizzat yaşadığım olaylardır uydurma değildir.Size sorum bunu geliştire bilirmiyim yöntem leri varmıdır mesala buu başkaları için yapa bilirmiyim.

not:
ilk denediğim günden sonra her deneyişimde daha da hızlandı
mesajlarınızı bekliyorum

Mesajınızı okurken bunu gerçekten yaşadığınıza dair hiçbir tereddütüm olmadı. Fakat bence de negatif enerjiyi başka bir insana yönlendirmeniz doğru değil hatta ne yalan söyleyeyim bencilce bile buldum. Bu yüzden embriyonun önerisine katılıyorum negatif enerjiyi toprağa yönlendirin. Fakat ağrı ve sızıların enerjiyle şifa bulması hakkında düşündüğüm bir şeyi aktarmak istiyorum. Bazen vücuttaki bir ağrı çok daha ciddi bir hastalığın belirtisi olabilir. Örneğin yoğun baş ağrısı beyindeki bir kitle ya da lezyonla ilgili olabilir ve böyle durumlarda ağrı vücudun ifade şekli olabilir. Ki insanlar ancak bir yerleri uzun süre ağrıdıktan sonra doktora giderler ve hastalığın ne olduğu teşhis edilir. Bu tür ağrıların enerji vererek şifalandırılması ağrıya neden olabilecek belki de çok daha ciddi bir hastalığı önleyebilir ya da iyileştirebilir mi? Belki de sürekli olarak vücudumuzun bir yerinde ağrı varsa önce doktora görünüp çok daha ciddi olmayan bir hastalığımız olduğuna emin olduktan sonra sadece ağrıyı dindirmek amacıyla enerjiyle şifa versek daha iyi olmaz mı? Yada hastalık ciddiyse tıbbi tedaviye başlayıp eşlik eden ağrıyı azaltmak için enerjiyle şifalandırma yapılabilir.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Unuttuğum bir şeyler de ekledim, tekrar gözden geçirin isterseniz. Lanet uygulamasına giriyor kısmı. Önce kendinizi arındırma yöntemlerini uygulamalısınız. Şifa bilinçsizce yapılmaz, hem kendinize hem başkalarına ciddi zararlar verebilirsiniz.
Şifacılık forumunu inceleyin, Çakralar alt başlığında çakra dengeleme ve başka faydalı konular mevcut.

http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?311-Şifacılık

Ayrıca enerji bedeni ve yanı sıra fiziksel organları iyi bilmelisiniz. Çakraları, bağlı bulundukları organları, vs. Önce çok okumalısınız, ben hala kendimi geliştirmek için çalışıyorum ki insanlara daha çok faydam olsun, alınan eğitimlerin yanı sıra kendinizi geliştirmeniz çok önemli.

Sayın Edna'ya katılıyorum:) Bu arada unuttuğum başka ve önemli bir detay daha var!
Hangi şifa şekli kullanılırsa kullanılsın önce negatif hastalıklı enerjiyi temizleriz, sonra enerji veririz. Bu çok önemlidir. Temizlemekle o bölgede bulunabilecek hastalığa sebep oluşturan enerji de yok edilir ama önemli ve kronik ise tek sefer yeterli değildir. Bu arada ciddi rahatsızlıklarda doktora kesinlikle gidilmeli, tedavinin yanı sıra bütünleyici, tamamlayıcı olarak da şifa verilmelidir.

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
Unuttuğum bir şeyler de ekledim, tekrar gözden geçirin isterseniz. Lanet uygulamasına giriyor kısmı. Önce kendinizi arındırma yöntemlerini uygulamalısınız. Şifa bilinçsizce yapılmaz, hem kendinize hem başkalarına ciddi zararlar verebilirsiniz.
Şifacılık forumunu inceleyin, Çakralar alt başlığında çakra dengeleme ve başka faydalı konular mevcut.

http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?311-Şifacılık

Ayrıca enerji bedeni ve yanı sıra fiziksel organları iyi bilmelisiniz. Çakraları, bağlı bulundukları organları, vs. Önce çok okumalısınız, ben hala kendimi geliştirmek için çalışıyorum ki insanlara daha çok faydam olsun, alınan eğitimlerin yanı sıra kendinizi geliştirmeniz çok önemli.

mesajlarınız için çok teşekkürler eğer buraya yazmasaydım enerjiyi hala başka insanlara yönlediriyor olacaktım öneri ve uyarılarınız için çok sağolun