Bir deneyim ve bir soru ???

adlesss

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ben bir kac sene önce astral seyahate bu siteden yararlanarak çalışmıstım ve sonunda 2 kere de basarmıstım. Bunun için teşekkür ederim öncelikle :) Ama sonra bu işten vazgeçme kararı verdim. Geçen akşamsa garip bişi oldu normalmi bilmiyorum. Ben yattığımda bedenimden ayrılacağımı hissettim vücudumu hissedemedim kulaklarım cınlaması arttı falan ama yapmamak için elimden geleni yaptımsada nafile engel olamadım dedim en sonunda ne olursa olsun hadi gidelim bakalım :D cıktıktan sonra odamın yan duvarı komsunun yatak odası duvardan geçip daldım odaya sağ tarafımda elbise dolabının aynalı kapağı vardı. Yine burda okumustum aynalar geçiş kapısıdır diye o aklıma geldi. merakya bi dalayım içine dedim nolacak :devil2: sonra sol tarafımda sıra sıra kaılar vardı birde arkamda arkamdaki kapıyı kapttım aynadan gectikten sonra . kapkaranlıktı sadec kapılar belirgindi ilk kapıdan girdim. çok güzel bir manzara vardı antalya falezleri gibi ama garip olan ucurumun kenarında geçmişten ve gelecekten sırayla takvimler vardı. önce öyle baktım ve dedim şansıma takvimlerden birinden bi yaprak alayım rast gele dedim en son takvimden bi yaprak aldım 2 şubat 2015 tam yaprağı inceleyecekken kenardan bi müzik sesi geldi kaya gibi bişiden geliyordu üstü beyaz cizgili ama net degil sanki radyo yayını... oturdum basına tam inceleyecektim kagıdı müzik kesildi ve bana seslendi ismimi söyledi önce biraz tedirgin oldum.

Evet dedim ailenin ne problemi var dedi. bende yok dedim bişi yok oda bana var ama sen görmezden geliyorsun dedi hayır öyle birsey yok dedim yeniden. dikkat et dedi onlara dikkat et dedi gör onların problemlerini dedi elindeki tarihi unutma dedi ... işte ozaman korktum duymak istemeyecegim seyler duymaktan ve geri geldigim yoldan geri döndüm döner dönmez gözümü actım ama etkisini hala atamadım.

komsumum yatak odasına hiç girmemiştim bunun bir rüya olabilecegini sandım. ve o gün bilerek oturmaya gittim ve yatak odalarına bi bahaneyle girdim aynı gördügüm gibiydi elbise dolabı yatak komidinler halı ... off deliricem bi yardım edin bu benm yasadıgım neydi şimdi rüyamı gercekmi

bendekiben

Elit Üye
Eğer o yatak odasını daha önceden görmediyseniz evet denemeniz başarılı, daha önceden gördüğünüz bir yer ise imgeliyor olabilmeniz mümkün.

adlesss

Kayıtlı Üye
Yok daha önce hiç görmedim de aynadan gectikten sonra gördüklerim neydi ki?? Bunu merak ediyorum asıl :willy_nilly:

bendekiben

Elit Üye
Yok daha önce hiç görmedim de aynadan gectikten sonra gördüklerim neydi ki?? Bunu merak ediyorum asıl :willy_nilly:

Gördüğünüz her şeklin,her olayın bir anlamı vardır.Bu bir blokajın çözünümü olabilir veya size bir uyarı mahiyetinde olabilir ama bu kişiye göre yorumlanması gerekir. Şekillerin ,eşyaların ,olayların yorumu bir başkasında farklı ,sizde farklı olabilir.Bence denemelerinizi arttırın bu deneyimlerinizi yaşadığınız hayatla yorumlayın muhakkak bir ipucu bulacaksınız.Eğer merak ettiklerinize cevap arıyorsanız;biraz kendinizle kalın hayatınızın temposu arttıkça bu gibi yorumlamaları veya deneyimleri yaşamanız zorlaşabilir.Sevgiler..

adlesss

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim bendekiben :) Kaldığım yerden çalışmalara devam edeceğim :biggrinjester: