PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dişi bir cin bana aşık oldu ne yapmalıyım müslüman oldugunu söylüyor??????

Kameri
08.04.2012, 23:56
evet böyle bir durum söz konusu bana varlıgını hissetirmeden benimle beraber yaşamış hatta bazı yerlerde bana akıl verende oydu öyle hissediyorum bana öyle aşık ki ne dersem kabul ediyor yalnız beni yanından ayırma diyor yanımda kalıcagını söyledigimde ise çocuklar gibi sevindi öyle güzel tatlı biriydiki insan şeklinde göründü bana ve yanaklarında gamzeler vardı ve beni çok kıskandıgını söylüyordu o yüzden kızlarla konuşdugumda kıskanıp kızlarla aramı bozuyordu tabi ben bunu fark etmiyordum taki olayı fark edip olanları anlayınca daha fazla gizlenmeden itiraf etti, neden bana böyle birşey oldugunu söylemedin yada hissetirmedin diyince seni kaybetmekden korktum gelip karşına çıkarsam benide sana zarar verebilecegimi düşnüp benden kaçmandan korkdum" diyerek açıkladı şu an hala varlıgını hissediyorum ve yanımda oturdugunu biliyorum bana zarar vermeyecigini söylüyor inanmıyorsan sor bilenlere diyor ugruna ölürüm diyor bu arada yanımda kalması için müslüman olmasını istedim ve kabul etti :sizce dedigi gibi dogrumu söylüyor bana samimi geldi söyledikleri yaptıkları bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim???????? :)

spronue
08.04.2012, 23:59
aşık olan cin gördüm de çok gülünesi bi konu gerçeklik kavramı yok bence allah yardımcın olsun sadece =)

şinçeyank
09.04.2012, 00:04
Hadi ya bir resminide koyarmısın mümkünse beraber çekilin :D

reidikonto
09.04.2012, 01:50
Pek inandirici bir yazı olmamış. Kusura bakma ben ögle hissettim. Ve aşık olan bir cin açıklama yapmaz.. Karşı cinsi tam olarak kendine baglamadan karşına çıkıp ben aşık oldum demez. Ki bunu söylemişse seni çoktan ele geçirmiş demektir.. Ki allah Yar ve yardımcın olsun...

DreamDuality
09.04.2012, 03:33
Size aşık bir varlık var. Üstelik size görünebiliyor.
Görüntüsü güzel, huyu güzel.

Sadece müslüman olması kısmı biraz hatalı olmuş.
İlerde aranızda bir yakınlaşma olursa boşyere günaha girmiş olacak.

Madem dine ve emirlerine bağlısınız, o halde evlenirsiniz.
Hatta cinlerden birkaç tane kadınla daha evlebilirsiniz.
İlerde bir insan kadınla da evlenmek isterseniz, onla da evlenirsiniz.
Bunun dinen hiçbir sakıncası yok.
Cinlerle evli hoca alimler olduğuna göre buna izin var demek ki.

Bazı insanların arayıp da bulamadığı bir durum size nasip olmuş.
Aslında çoğu insan başına bu durum gelse buna hayır demez ki.

Aşk nasıl olursa olsun, büyük bir şans.
Bence bu durumun keyfine bakın.

Çok fazla düşünmeye gerek de yok.
Sonuçta bir insanla aşk yaşarken ne kadar düşünülür ki.

Hem koruma adına da faydalı olacaktır size.
Hüddam niyetine çoğu işte de hayatınızı kolaylaştırır.

SonsuzGüç
09.04.2012, 12:29
Müslüman bir cin,anca ona zarar verdiğinde sana musallat olur.Bence cinlerin her dediğine inanma.Şehadet getirmekle veya ben müslüman oldum demekle müslüman olunmaz.Çok oyun oynarlar,sen kendini iyi bir yolda zannedersin,alttan alttan işi hallederler.

göçmenoğlu
09.04.2012, 13:56
valla millette ne şans var..bana hiç rastlamaz böyleleri...

kundez
09.04.2012, 14:08
şaka yapmıyorum gerçekse soyle istanbulda okuyo bana da sevgılı cın bulsun ama müslüman olsun ..:) cıddı soyluyorm

Hiciste
09.04.2012, 15:46
Okumaya bile deymez, direk dalga geçtiğini açıklasan daha inandırıcı olurdu?

reidikonto
09.04.2012, 15:54
Yazılan yazılara inanamıyorum.. Sizlerne söylediginizin farkındamısınız... Aşık olan bir cinle evlilik yaptıgınız taktirde, bir insanla evlenseniz bile o insandan asla ama asla haz alamazsınız... Neyse herkez bildigi gibi hareket etsin de yaşayıp görün anlatmaklada olmuyor...

SonsuzGüç
09.04.2012, 17:40
Dişi cin musallatında,ilk 4-5 ay rüyalar görürsün.Sonraları o seni yönlendirir.5 ay geçtikten sonra,kabusların sıklığı artar.Gölge geçti gibi görürsün ve geçer de.2-3 ay böyle gider.Sen işin tam ciddiyetini kavramamış durumda olduğun için,hayatına devam edersin.Sonraları,seninle irtibata geçmek için rüyalarında konuşur,seni ıssız odalara yerlere çeker.Birkaç ay,bu ıssızlıkla geçer gider.Sonraları,seninle iletişime geçmeye çalışır ve geçer de.Sonraları,hayatının akışı değişir.Eğer bunu yaşasaydın,burada rahatlıkla yazamazdın.O periye,sevgi yerine lanet okurdun.Müslüman dişi cin,Hristiyan,pagan,Yahudi.Hiç bir farkı yok.Eğer sana,musallat olduysa ki Müslümanda olsa niyeti bozuksa,uzak durman gerekiyor.Geceleri uyuyamazsın.Ve günden güne erirsin.Gözlerinin altına baktığında morluklar görürsün.Ayakta uyursun.1-2 sene sonra,eğer gerçekten musallat varsa,yani kendi kendine kurmuyorsan,bu mutluluk ağır bir üzüntüye dönüşecek.Şansın yoksa,durumun ağır.Anca anlaşma yaparsın,yine iş yaparsın lakin,hassas bir zamanında tepene binerler.Eğer şanslıysan,kurtulabilirsin.

köraşık
09.04.2012, 18:06
evet böyle bir durum söz konusu bana varlıgını hissetirmeden benimle beraber yaşamış hatta bazı yerlerde bana akıl verende oydu öyle hissediyorum bana öyle aşık ki ne dersem kabul ediyor yalnız beni yanından ayırma diyor yanımda kalıcagını söyledigimde ise çocuklar gibi sevindi öyle güzel tatlı biriydiki insan şeklinde göründü bana ve yanaklarında gamzeler vardı ve beni çok kıskandıgını söylüyordu o yüzden kızlarla konuşdugumda kıskanıp kızlarla aramı bozuyordu tabi ben bunu fark etmiyordum taki olayı fark edip olanları anlayınca daha fazla gizlenmeden itiraf etti, neden bana böyle birşey oldugunu söylemedin yada hissetirmedin diyince seni kaybetmekden korktum gelip karşına çıkarsam benide sana zarar verebilecegimi düşnüp benden kaçmandan korkdum" diyerek açıkladı şu an hala varlıgını hissediyorum ve yanımda oturdugunu biliyorum bana zarar vermeyecigini söylüyor inanmıyorsan sor bilenlere diyor ugruna ölürüm diyor bu arada yanımda kalması için müslüman olmasını istedim ve kabul etti :sizce dedigi gibi dogrumu söylüyor bana samimi geldi söyledikleri yaptıkları bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim???????? :)

''uğruna ölürüm''????? yoooo ben bu hikaye'ye inanmıyorum :D

Kameri
09.04.2012, 21:04
tabiki inanmanız için birşey yapamam başıma böyle bir olay geldi paylaşmayı uygun gördügüm için yazdım eger ki dalga geçicek olsaydım emin ol çok güzel bir yalanla aklını alıcak cinsden bir hikaye uydururdum ve hepsini en ince ayrıntısına kadar yalan dolan bir ton cümle yazardım "iblislerin yaptıgı gibi tek 1 dogrunun üstüne 99 yalanı katıp sizi kandırabilirim" ama sizi kandırmakla elime birşey geçmeyeceginden benimde bu tür gereksiz dikkata ihtiyacım olmadıgından bu tür şeylerle ugraşmazdım ve kendimi yalancı çoban durumuna düşürmeyede niyetim yok bu arada benim yaşadıgım olaylara yakın çevrem bile inanmazken benim yanımda gecenin bir yarısı kahkahalar içinde geceyi yaran o sesi duyupda hala benim anlattıklarımı hatta duydukları o sesi inkar ediyorlar çünkü yaşamayan görmeyen bilemez ben bu durumlara alışdım çünkü 7/24 her türlü mahlukatıyla karşılaştım onun için göz görür hayal görmüşsün dersin kulaklarımla duydum desem yogun stresden dolayı beynin sana oyun oynamış yada duydugun sesleri sen farklı yorumlamışsın diyebilirsiniz olabilir çünkü çok karşılaşdım inanmayanlarla hatta bu olayı kanıtlamak için deneme fırsatım oldu:
bir iş yerine ugradık babamla beraber ordada köpek yavrusu vardı köpek yavrusu yanaşıyor oyun çıkartıyor herşey normal cine dedimki beni madem koruyorsun madem varsın ki ben hayal görmediysem sende güçlüysen göster dedim köpegi benden uzak tut dedim ve yaptı aramızda 2 metre var köpek havlıyor koşuyor ama yaklaşamıyor kpek saga geçiyor önüne geçip tutuyor sola gidiyor izin vermiyor en son köpek çaresiz kaldı yerde mırıldanıyorcanı yanmış gibi sonra bırakmasını istedim köpek geldi bu sefer ayagımı ısırmaya çalışıyor bana havlıyor en son benden uzak dursun gözükmesin dedim köpek kaçtı gitti bana yaklaşmıyorbırak 2 metreyi gözümle bile göremiyorum saklanıyor köpek sürekli korkmuş 1 şekilde bu durumu açıklarsanız sevinirim biliyorum bazılarınız diyodur mantıklı açıklaması vardır buna baglamayın her işi diyeceksiniz ama yorum yazma zahmetinde bulunursanız sevirim hem ben bilgi sahibi olurum hemde bilmeyenler için yararlı 1 ders ve nasihat olur tavrım sert olabilir biraz denge problemim var kalb kırdıysam af ola :D:D:D:D
saygılarımla hayırlı günler....!

DreamDuality
09.04.2012, 21:20
Ben konudaki olayın doğru olup olmadığını düşünmedim.
Böyle birşey yaşayan herkese aynı aklı verirdim.

Ama sohbet doğruluk kısmına gelmiş. Şunu vurgulamak isterim.
Musallat olaylarını yaşan insanlar farklı kişiler.
Bu kişilerin karşılaştığı varlıklar da farklı varlıklar.

Mesela bir Hoca'ya hürmetle giden bir varlık.
Bana veya başkasına karşı büyük ihtimalle saygısız tavırlar gösterir.
Aynı davranmasını bekleyebilir miyiz?
İnsanlar gibi düşünün. Her insan herkese aynı mı davranır?

O yüzden musallat olayları da hep aynı olacak diye bir kural yok.
İnsan nasıl ki değişken, onlar da değişken karakterli.

Musallat olayını @ sonsuzgüç gibi tek bir şekilde açıklayamayız.
Sonuçta bu nezle, grip gibi bir hastalık değil ki, yaşanan aynı olsun.

Kameri
09.04.2012, 23:35
Hadi ya bir resminide koyarmısın mümkünse beraber çekilin :D tabiki çekip yollarım tabi böyle saçma bir istegin olmayacagını bilseydin sormak gibi saçma 1 eylemde bulunmazdın eger elinde böyle 1 imkan varsa ben sizden bekliyorum:D:D:D:D

şinçeyank
09.04.2012, 23:47
Senin saçmalığına yazılacak en uygun cevap benimki :D

dmkol
10.04.2012, 05:07
Arkadaşlar lütfen dalga geçmeyin.Adam paylaşmış yalanda olsa gerçekte olsa bize mutluluk dilemek düşer :)Allah mesut bahtiyar etsin :)

şinçeyank
10.04.2012, 10:50
1 aşık , 2 yanında ayırma diye yalvarıyor ve arkadaşımız ayırmayacağını söyleyince çocuklar gibi sevindi ,3 onu kıskanıp kızlarla arasını bozuyor ve bitmeyen saçmalıklara uğruna ölmeside ekleniyor.. "Siz konuyu açan kişi" buradakilerle dalgamı geçmeye çalışıyorsunuz bu ne terbiyesizliktir haddinizi bilin. Ben size böyle bir cevap yazmazdım ama zorunda bıraktınız. Cin gelmişte itiraf üzerine itiraflar etmiş birde müslüman olduğunu söylemişmiş.. Başka işinizmi yok sizin. Acilende bir psikoloğa gözükün en acilinden. Bu site 3-5 yaş arası çocukların oyun oynama yeri değil bilginize. Diğer arkadaşlarımdan bu yazıyı yazdığım için özür diliyorum.

göçmenoğlu
10.04.2012, 14:28
yani bir cin kızı bana aşık olsa bu onun hayatında yaptığı en güzel şey olurdu heralde...karşılıklı oturup ne muhabbetler ederdik yani ama nerdeee...

arzuhal
10.04.2012, 14:47
Dügüne bizide davet edersin herhalde yanii??:sifone:kosa kosa gelirim ben unutma sakin :party:

arzuhal
10.04.2012, 14:51
Özüre hic gerek yok.bize tercüman oldugun icin Tessekkür ederim:willy_nilly:

arzuhal
10.04.2012, 15:03
tabiki inanmanız için birşey yapamam başıma böyle bir olay geldi paylaşmayı uygun gördügüm için yazdım eger ki dalga geçicek olsaydım emin ol çok güzel bir yalanla aklını alıcak cinsden bir hikaye uydururdum ve hepsini en ince ayrıntısına kadar yalan dolan bir ton cümle yazardım "iblislerin yaptıgı gibi tek 1 dogrunun üstüne 99 yalanı katıp sizi kandırabilirim" ama sizi kandırmakla elime birşey geçmeyeceginden benimde bu tür gereksiz dikkata ihtiyacım olmadıgından bu tür şeylerle ugraşmazdım ve kendimi yalancı çoban durumuna düşürmeyede niyetim yok bu arada benim yaşadıgım olaylara yakın çevrem bile inanmazken benim yanımda gecenin bir yarısı kahkahalar içinde geceyi yaran o sesi duyupda hala benim anlattıklarımı hatta duydukları o sesi inkar ediyorlar çünkü yaşamayan görmeyen bilemez ben bu durumlara alışdım çünkü 7/24 her türlü mahlukatıyla karşılaştım onun için göz görür hayal görmüşsün dersin kulaklarımla duydum desem yogun stresden dolayı beynin sana oyun oynamış yada duydugun sesleri sen farklı yorumlamışsın diyebilirsiniz olabilir çünkü çok karşılaşdım inanmayanlarla hatta bu olayı kanıtlamak için deneme fırsatım oldu:
bir iş yerine ugradık babamla beraber ordada köpek yavrusu vardı köpek yavrusu yanaşıyor oyun çıkartıyor herşey normal cine dedimki beni madem koruyorsun madem varsın ki ben hayal görmediysem sende güçlüysen göster dedim köpegi benden uzak tut dedim ve yaptı aramızda 2 metre var köpek havlıyor koşuyor ama yaklaşamıyor kpek saga geçiyor önüne geçip tutuyor sola gidiyor izin vermiyor en son köpek çaresiz kaldı yerde mırıldanıyorcanı yanmış gibi sonra bırakmasını istedim köpek geldi bu sefer ayagımı ısırmaya çalışıyor bana havlıyor en son benden uzak dursun gözükmesin dedim köpek kaçtı gitti bana yaklaşmıyorbırak 2 metreyi gözümle bile göremiyorum saklanıyor köpek sürekli korkmuş 1 şekilde bu durumu açıklarsanız sevinirim biliyorum bazılarınız diyodur mantıklı açıklaması vardır buna baglamayın her işi diyeceksiniz ama yorum yazma zahmetinde bulunursanız sevirim hem ben bilgi sahibi olurum hemde bilmeyenler için yararlı 1 ders ve nasihat olur tavrım sert olabilir biraz denge problemim var kalb kırdıysam af ola :D:D:D:D
saygılarımla hayırlı günler....!,

Kusura bakmayin ama,yazilarinizda neden harf yerine rakam kullaniyorsunuz??? <bir< yazacaginiz yere 1 yaziyorsunuz??

demonic
10.04.2012, 16:44
İnanmak yada inanmamak sizin elinizde...
Şahsen ben inanıyorum...bir insan aşık olunca o kadar büyüye bulaşabiliyorsa(ki bulaştığını bu forumdakilerde benim kadar iyi biliyor) bir cinin uğrunda ölürüm demesi normaldir...cinin adını sormak aklınıza gelmedi mi ben onu merak ediyorum?adını biliyorsanız yazar mısınız?

piSko maNga
10.04.2012, 16:49
söylediklerin gerçekse ki bende pek inamıyorum bu görüşme olayları bu kadar net ve alelen acık bir vaziyette olması şaşırtıcı . hadi diyelim buda ol. buna benzer bi olayda benim başımdan geçti. ama senin ki gibi herşey acık ve net deildi. işte cin güldü gamzeleri gözüktü falan filan. bu biraz abartı olmuş. benle evlenmek isteyen sapsarı zun saçları olan donuk yüzlü bi kızdı. ve hatta gördüğümde benden biraz daha uzundu. rüya ile uyanıklık arasında gördüm. ilitişime geçmek bir iki sefer oldu. ve evlilik istiyodu benden . kabul etmedim . 2 senede anca kendimi kurtarabildim. sana tek diyeceğim deli gibi sevsede uzak dur kardeş. bugün sen sahip olursun ona. yarın o sahip olur sana. herşey şimdi laylaylom. sen bide onun tersine git bakalım senin için ölürüm diyen senin gırtlağına nasıl yapışıyor

demonic
10.04.2012, 20:28
söylediklerin gerçekse ki bende pek inamıyorum bu görüşme olayları bu kadar net ve alelen acık bir vaziyette olması şaşırtıcı . hadi diyelim buda ol. buna benzer bi olayda benim başımdan geçti. ama senin ki gibi herşey acık ve net deildi. işte cin güldü gamzeleri gözüktü falan filan. bu biraz abartı olmuş. benle evlenmek isteyen sapsarı zun saçları olan donuk yüzlü bi kızdı. ve hatta gördüğümde benden biraz daha uzundu. rüya ile uyanıklık arasında gördüm. ilitişime geçmek bir iki sefer oldu. ve evlilik istiyodu benden . kabul etmedim . 2 senede anca kendimi kurtarabildim. sana tek diyeceğim deli gibi sevsede uzak dur kardeş. bugün sen sahip olursun ona. yarın o sahip olur sana. herşey şimdi laylaylom. sen bide onun tersine git bakalım senin için ölürüm diyen senin gırtlağına nasıl yapışıyor

cinlerinde karakterleri vardır önyargılı davranmayalım...siz sevdiğiniz size ters gidince hemen gırtlağınamı yapışıyorsunuz?
Cindir bu kesin kötüdür demek mantıksız,hiçbir aşık sevgilisine zarar veremez ancak saplantıya çevirmişse sorun olabilir...

uzunkenanuzun34
10.04.2012, 21:18
Banada dişi bir cinninin ele geçirmek istemesini öğrenmiştim cinci bir hocaya gittim suyun içine bana baktı ve dişi bir cinninin etrafımda gezdiğini söylemişti belirtileri ise birden sebep yokken etrafımda sevdiklerimde olsa kızmaya sinirlenmeye başlamammış bana yaklaştığı sırada sinirlenmeye başlıyormuşum ama zarar vermez dedi hatta evlendirebileceğini bile söylemişti böyle birşeyi istemediğimi söyledim boylama yazıp verdi ogün bugündür sıkıntı yok şükür

Kameri
10.04.2012, 22:40
Dügüne bizide davet edersin herhalde yanii??:sifone:kosa kosa gelirim ben unutma sakin :party:
ooo ayıp ettin çagrırım tabi hatta gelemeyenlere dügün fotografını yollarım tabi kızı göremezseniz telaşlanmayın havada uçan altınları görürseniz kesin odur hatta kendi tarafından ailesini çagrıcakmış bi kaçı sormuşdu birisine abisini birisinede kız kardeşini ayarlarım farketmez :D:D:D:D

hazaR
10.04.2012, 22:42
Em iyisi karşılıklı sevmek ya :D

tevhid61
10.04.2012, 22:47
Neden dalga geçtiğinizi hala anlayamadım.tamam inanmayabilirsiniz bu size kalmış ama dalga geçip yaptığınız bu yorumlarla gerçekten bu kişiye çok saygısızlık gösteriyorsunuz.arkadaşın bir derdi var demekki anlatıp yardım etmek istemiş pek güvenemediği için.şahsen ben inanıyorum önceleri bizim köyümüzdede (o zamanlar köy denemez çok ıssız yerler) cinler ve insanlar arasında bu tür olaylar çok olmuştur.ve inanmamın tek sebebi bu değil hepinizin bildiği gibi cinler insanlara aşık olurlar.ve bu tür görüşmeler yine hepinizin bildiği üzere yapılır eğer musallat olan varlık isterse.bana soracak olursan bu tür yakınlaşmaları pek sağlıklı bulmuyorum önceki yorumlardada denildiği gibi bu tuhaf ve güzel gelen olay ilerde üzüntü ve acı çekmene neden olabilir.çok uğraşırsın hocalarla falan bu yüzden sana güzel sözle seni rahat bırakması tavsiyesini vermek istiyorum ama ne kadar sağlıklı bir tavsiye olur bilemiyorum o varlığı daha çok kızdırıp başına bela alabilirsin gibi geliyor.forumdaki daha bilge kişilerden yardım almalısın.

Kameri
10.04.2012, 23:43
"tevhid61" kardeşim bir söz var bilirsin hatta herkes bilir şöyle bir sözdür:"herkes kendine yakışanı yaparmış" bende bana yakışanı yapıp susuyorum sabır her zaman sorunlarımı çözdüm tabiki ALLAH bu derdi verdi ise beni sevdigindendir şüphesiz bir kuluna derdi çok verirse onu sevdigindendir bende rabbime layık olmaya çalışıyorum girdigim bu sınav hakkında sizede bilgi verdimki bunda bir ibretlik olay oldugu için yazma zahmetinde bulundum ayrıca kendi irademe sahip oldugumu şu olayla açıklayabilirim 1 hafta önce sigarayı bırakdım buda demek oluyorki insan isterse herşeyi başarır ben bunu ögrendim çok şükür ki şimdi iyi ve kötüyü ayırt edebiliyorum ve yanımda dolaşdıgınıda kötü kokusundan anlıyorum öyle böyle bir koku değil egersigara içiyorsanız ayırt etmeniz zor olabilir vede bedensiz oldugundan dolayı geldiginde bir serinlik soguk bir hava eser teninize bu şekilde anlıyorum geldigini ve ona göre adım atıyorum çünkü daha önceleri benim galip gelmeye başladıgım zaman çok kızmışlardı kanepede yatarken yere düşürüyorlar yada binaya girecegim sırada kapıyı yüzüme kapatıyorlar ve en çok da çıglıklarını dinledim çaresizlik içine düşdüklerindeki o çıglıklarını duydugumda acım hafifliyordu çünkü ben çok cahildim ben namaza kılmayı abdest almayı bile bilmezdim çünkü ailemde namaza kılan dinle dualarla iç içe olan birisi yokdu şimdi ise çok şükür gerekli duaları biliyorum ve abdestimi alıp namazımı kılabiliyorum ve en önemlisi bahsettikleri gibi melez bir insanım atalarım arasında iblis var ve onun kanını taşıyorum bu nedenle benimle bu kadar net görüşebiliyorlar beni kaç kere vaz geçirmeye çalışdılar senin içinde var kötülük kanında var ne yaparsan yap düzelmessin diyorlardı dogdugumdan beri hep doga üstü olaylar yaşadım ve küçük yaşda başladım ben iyilikle kötülük arasındaki savaşda ben herkezinki gibi normal bir çocukluk yaşamadım ben o yaşda ölümle şeytanlarla boguşdum ve en son olarak dogru yolu buldum ve kendime hükmedebiliyorum ve insanların içinde ne oldugunu görebiliyorum ve cinler beni görünce çekiniyorlar artık şimdi diyeceksinizki ozaman nasıl musallat oldular diyeceksiniz benim ugraşdıklarım ifritler beni hiç bir şekilde öldüremediler bu seferki numaraları dişi bir cin kullanarak aglarına düşürmeye çalışıyorlar ben baş ederim çok şükür neden buraya açdın konuyu ozaman diyeceksiniz buraya konuyu açdım çünkü toplumdaki düşünce farkını görün ve yaşadıklarımdan ibret ve ders alın diye farketmişsinizdir inanıp yardım eden fikir veren az sayıda kişi var ama inanmayan ve saçma bulan ve üstüne üstlük laf olsun torba dolsun diye yorum yazanlar bile var kimseyi yargılama hakkım bile yok bu herkesin fikridir demek istedigim yardımın olmayacaksa zararında olmasın...

DreamDuality
11.04.2012, 02:11
Konuyla dalga geçilmesine üzüldüm.
Biraz empati yaparak nedenini anlayabilirsiniz.

Kamereli arkadaşım, sana bir olay anlatayım.
Böylece birazcık da olsun iyi hissetmeni sağlayabilirim.
Diğerlerine de belki kıssadan hisse olur.
(Formda konu açıp anlatmıştım).

Benim müslüman bir cin fırkasıyla görüşme fırsatım oldu.
Görüşmelerimiz bu alemde değil, astral seyahat gibiydi.
Kısacası ruhen onların boyutunu ziyaret ediyordum yani.

O boyutta erkek bir cin bana aşık oldu, adı Yusuf tu.
Benim ona karşı hislerim yoktu. Evlenmek istiyordu benle.
Zatem müslüman olmadığım için nikah da düşmüyordu bize.

Sonra onların boyutuna gide gele, onu göre göre.
Karakterine hayran oldum. Bende sevdim onu.

Sonrasında onların boyutuna gitmeyi de bıraktım.Onu üzmemek için.
Birkeresinde onların boyutuna gittiğinde öğrendim ki; ölmüş.

İşte o zaman duyguduğum pişmanlığı anlatamam.
Keşke onunla evlenseydim.
Bu kadarcık iyiliği yapamaz mıydım dedim.
Ne vardı birkaç gün de olsa bir saadetimiz olsaydı.

Sana evlen dememin nedeni bu yüzdendi.
Benim Yusuf'um için artık çok geç.
Elinde böyle bir şansın varsa; sende geç kalma diye.

Bir insanı kandırabilirsin, sevmeden de seviyor gibi yapabilirsin.
Ama bir varlığı asla kandıramazsın bu konuda.
Seni ruhuna kadar okur.

Belki de kainatta en güzel aşktır bir insanla bir varlığın aşkı.
Belki de en gerçek ve en masum aşktır.

Seni seveni bulduktan sonra da insan olup olmaması
gerçekten önemli midir?

Ah ben sana ahkam kesen şu arkadaşların başına
senin durum gelse hallerini görmek isterdim.

Karşılarına bir huri çıksa, bakalım ne yapacaklar?
Veya bayanlara da yakışıklı erkek görünümünde
bir cin gelse ne yapacaklar?

Böyle şeyler başa gelmeden bilinmez. Büyük konuşmamak iyidir.
Çok şanslısın, ben seni kıskandım doğrusu.

Mouse
11.04.2012, 06:16

arkadaşa katılıyorum biraz hatta biraz değil bayağa bir bilim kurgu olmuş arkadaşım :banghead:

demonic
11.04.2012, 08:03
Peki neden konunun gerçeklik payı yok diyorsunuz?nedenini yazabilirler mi yalan diyen üyeler?doğrusu çok merak ettim...

şinçeyank
11.04.2012, 12:35
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?27041-Siyah-bir-varl%C4%B1k/page2

Bu konuda Sayın Embriyo'nun moderatörümüzün yazdığı yazıyı okuyun başka bir şey demiyorum. Herşey o kadar kolay değil. Gelip karşınıza sizinle konuşsun vs. Herkeste bunun farkında.. İyi forumlar.

MerlinMustafa
11.04.2012, 20:29
Konuyla dalga geçilmesine üzüldüm.
Biraz empati yaparak nedenini anlayabilirsiniz.

Kamereli arkadaşım, sana bir olay anlatayım.
Böylece birazcık da olsun iyi hissetmeni sağlayabilirim.
Diğerlerine de belki kıssadan hisse olur.
(Formda konu açıp anlatmıştım).

Benim müslüman bir cin fırkasıyla görüşme fırsatım oldu.
Görüşmelerimiz bu alemde değil, astral seyahat gibiydi.
Kısacası ruhen onların boyutunu ziyaret ediyordum yani.

O boyutta erkek bir cin bana aşık oldu, adı Yusuf tu.
Benim ona karşı hislerim yoktu. Evlenmek istiyordu benle.
Zatem müslüman olmadığım için nikah da düşmüyordu bize.

Sonra onların boyutuna gide gele, onu göre göre.
Karakterine hayran oldum. Bende sevdim onu.

Sonrasında onların boyutuna gitmeyi de bıraktım.Onu üzmemek için.
Birkeresinde onların boyutuna gittiğinde öğrendim ki; ölmüş.

İşte o zaman duyguduğum pişmanlığı anlatamam.
Keşke onunla evlenseydim.
Bu kadarcık iyiliği yapamaz mıydım dedim.
Ne vardı birkaç gün de olsa bir saadetimiz olsaydı.

Sana evlen dememin nedeni bu yüzdendi.
Benim Yusuf'um için artık çok geç.
Elinde böyle bir şansın varsa; sende geç kalma diye.

Bir insanı kandırabilirsin, sevmeden de seviyor gibi yapabilirsin.
Ama bir varlığı asla kandıramazsın bu konuda.
Seni ruhuna kadar okur.

Belki de kainatta en güzel aşktır bir insanla bir varlığın aşkı.
Belki de en gerçek ve en masum aşktır.

Seni seveni bulduktan sonra da insan olup olmaması
gerçekten önemli midir?

Ah ben sana ahkam kesen şu arkadaşların başına
senin durum gelse hallerini görmek isterdim.

Karşılarına bir huri çıksa, bakalım ne yapacaklar?
Veya bayanlara da yakışıklı erkek görünümünde
bir cin gelse ne yapacaklar?

Böyle şeyler başa gelmeden bilinmez. Büyük konuşmamak iyidir.
Çok şanslısın, ben seni kıskandım doğrusu.

Arkadaş son noktayı koymuş ... Sizin başınıza böyle bir şey gelse acaba siz ne yapardınız ??? Dorusu benimde başıma böyle bişey gelmesini isterim :D

Kameri
11.04.2012, 22:17
1 aşık , 2 yanında ayırma diye yalvarıyor ve arkadaşımız ayırmayacağını söyleyince çocuklar gibi sevindi ,3 onu kıskanıp kızlarla arasını bozuyor ve bitmeyen saçmalıklara uğruna ölmeside ekleniyor.. "Siz konuyu açan kişi" buradakilerle dalgamı geçmeye çalışıyorsunuz bu ne terbiyesizliktir haddinizi bilin. Ben size böyle bir cevap yazmazdım ama zorunda bıraktınız. Cin gelmişte itiraf üzerine itiraflar etmiş birde müslüman olduğunu söylemişmiş.. Başka işinizmi yok sizin. Acilende bir psikoloğa gözükün en acilinden. Bu site 3-5 yaş arası çocukların oyun oynama yeri değil bilginize. Diğer arkadaşlarımdan bu yazıyı yazdığım için özür diliyorum.
"şinçeyank" fikirlerine saygı duyarım ama birşeyi belirtmek isterim ki ben durumun ciddiyetindeyim ve sizin gibi birisi böyle bir tecrübe edemeden nasıl olurda bu kadar kesin konuşmaya cesaret edersiniz sizi terbiyeye davet ediyorum ve sizin için bir piskolog ayarlayabilirim öfke kontrolü hakkında size çok yardımcı olucakdır emin olun boşuna dememişler atalarımız"cahille sohbet adamı yorar" demişler bende bu görüşü savunuyorum ve size ALLAH yardımcınız olsun.!:hurray::hurray::hurray::hurray:

arzuhal
12.04.2012, 23:37
Peki neden konunun gerçeklik payı yok diyorsunuz?nedenini yazabilirler mi yalan diyen üyeler?doğrusu çok merak ettim...

Ben yalan oldugunu iddia etmedim.etmemde o varliklara kari saygim büyüktür.bana anlatilis bicimi biraz basit geldigi icin öyle tepki verdim.onlarla sadece sohbet etmek icin musallat olan ve gönderemeyince panige kapilan cok var.bana musallat oldular diyerek.haksizmiyim??:sifone:

Kameri
12.04.2012, 23:51
Ben yalan oldugunu iddia etmedim.etmemde o varliklara kari saygim büyüktür.bana anlatilis bicimi biraz basit geldigi icin öyle tepki verdim.onlarla sadece sohbet etmek icin musallat olan ve gönderemeyince panige kapilan cok var.bana musallat oldular diyerek.haksizmiyim??:sifone:
arzuhal okadar şey konuşuldu sen bunu anlamışsın birşey diyemem :D fazla uzatmasak zaten geldigi yere gitti sürekli burda kalamaz bunuda herkes biliyor onlar insanların zayıf yönlerini biliyor bende onların zayıf yönlerini biliyorum ayrıca insanın üstünlügünü bilmeyen yokdur saygılarımla konu kilitlensin lütfen çünkü amacından sapmaya başladı hayırlı günler :beta1:

Aronyi
13.04.2012, 00:11
Bence olayın dogrumu yalanmı oldugundan çok cevap üreten mesajlar yazmamız lazım. Sonuç olarak bu arkadaş böyle bir şey yaşamamış olabilir ama bir yerlerde böyle bir sorun yaşıyan olabilir ve herhangi bir arama motoruna durumunu yazdıgında bu siteye yönlenecektir. Lütfen biraz daha çözümsel yorumlarda bulunmamız dilegiyle (^_^)

Sorununa gelirsek ;

Cinler ve insanların bir birine aşık oldugu bir gerçek ve birbirlerine yaklaştıkca etrafındakilerle iletişimini bozduguna dair bir sürü şey okudum. Farklı alemin varlıgı sonuç olarak onla aşk yaşamanı önermem. Ayrıca biri başka biri için müslüman oluyorsa o müslüman sayılmaz. İslama göre dille söyleyip kalple iman etmek lazım. Allah sevgisi ve peygamber inancıyla müslüman olunur. Dedigim gibi iki farkı alemin varlıgının aşk yaşaması iyi bir şey degil. Sonuç olarak ikinizde zarar görürsünüz...

hotep
13.04.2012, 00:27
valla her mesajın altına dalga geçer mahiyette yazılar yazan üstüne üstlük abuk sabuk gülme smileyi koyan arkadaşlar sitenin ciddiyetinin dibine en az gereksiz konular açan arkadaşlar kadar dinamit koyuyorlar.
bence site yönetiminin bu konuda bir temizlik yapması şart.

4 senedir üyeyim mesela bilgim yazmaktan çok okumaya yetiyor.mesaj sayım belli..bilgisizce okumaktan çok yazmayı tercih eden arkadaşların düştüğü durumlar feci..

bu şekilde giden ve ciddiyetini ve inandırıcılığını kaybedip sıradanlaşan çok site gördüğüm için uyarmak istedim

Aronyi
13.04.2012, 00:32
valla her mesajın altına dalga geçer mahiyette yazılar yazan üstüne üstlük abuk sabuk gülme smileyi koyan arkadaşlar sitenin ciddiyetinin dibine en az gereksiz konular açan arkadaşlar kadar dinamit koyuyorlar.
bence site yönetiminin bu konuda bir temizlik yapması şart.

4 senedir üyeyim mesela bilgim yazmaktan çok okumaya yetiyor.mesaj sayım belli..bilgisizce okumaktan çok yazmayı tercih eden arkadaşların düştüğü durumlar feci..

bu şekilde giden ve ciddiyetini ve inandırıcılığını kaybedip sıradanlaşan çok site gördüğüm için uyarmak istedim

Sitedeki ciddiyet önemli. Fakat deginilen konular da önemli. Dogruyu söylemek gerekirse bende bu arkadaşın pek dogrucu biri oldugunu düşünmüyorum hatta piskolojik tedavi bile önere bilirim hikayesine göre. Çünkü etrafındaki kişilerle kötü geçindigini söylüyor bir yerlerde. Bunu bir varlıga baglıyarak kendini rahatlatmaya çalışıyo olabilir. Fakat o şekilde yardım istemediginden deginmedim ama ciddiyetten çok kopuk bir halde konu. Bencede site tarafından bazı yorumlar temizlenmeli çok gereksiz ve konuyu parçalayan yorumlar var. Saygılar...

Marissa
13.04.2012, 02:32
"şinçeyank" fikirlerine saygı duyarım ama birşeyi belirtmek isterim ki ben durumun ciddiyetindeyim ve sizin gibi birisi böyle bir tecrübe edemeden nasıl olurda bu kadar kesin konuşmaya cesaret edersiniz sizi terbiyeye davet ediyorum ve sizin için bir piskolog ayarlayabilirim öfke kontrolü hakkında size çok yardımcı olucakdır emin olun boşuna dememişler atalarımız"cahille sohbet adamı yorar" demişler bende bu görüşü savunuyorum ve size ALLAH yardımcınız olsun.!:hurray::hurray::hurray::hurray:

Böyle bir tecrübe yaşamaktan bahsetmişsiniz. Ben bu durumu yaşıyorum ama yaşadıklarımın yazdıklarınızla uzaktan yakından alakası yok. Bir "cin" size aşık olacak ve karşınıza geçip size açıklama yapacak??? İlginç...

şinçeyank
13.04.2012, 10:15
Böyle bir tecrübe yaşamaktan bahsetmişsiniz. Ben bu durumu yaşıyorum ama yaşadıklarımın yazdıklarınızla uzaktan yakından alakası yok. Bir "cin" size aşık olacak ve karşınıza geçip size açıklama yapacak??? İlginç...

Sevgili Marissa tecrübesiz yazmış değilim. Sizin gibi bende yaşadım. Yeni kurtulmuş sayılırım halada şüphelerim var. Bu anlatılan şekilde olduğuna hiç bir şekilde inanmıyorum. Böyle bir konu açılıp kafaya göre yazılmasına kızdım. Halada söylediklerimin arkasındayım ve site yönetimi her gün bir çok açıklama yapıyor bu konularda. Herşey bu anlatılan kadar kolay değil.

Marissa
13.04.2012, 13:38
Sevgili Marissa tecrübesiz yazmış değilim. Sizin gibi bende yaşadım. Yeni kurtulmuş sayılırım halada şüphelerim var. Bu anlatılan şekilde olduğuna hiç bir şekilde inanmıyorum. Böyle bir konu açılıp kafaya göre yazılmasına kızdım. Halada söylediklerimin arkasındayım ve site yönetimi her gün bir çok açıklama yapıyor bu konularda. Herşey bu anlatılan kadar kolay değil.

Evet size katılıyorum Sinçeyank. Bu durum öyle bir şekilde anlatılmış ki, yaşamayan arkadaşlar "keşke benimde aşık bi cinim olsa" demişler. Ama işin aslı öyle değil. Kurtulduğunuza sevindim. İnşallah bende hayırlısıyla kurtulacağım.

Katarina
13.04.2012, 13:57
Uğruna ölürüm kısmına bende bayıldım :) Hiç görmedim insan uğruna ölen cin.Ama insanların kaybettiğini çok gördüm :)

şinçeyank
13.04.2012, 14:35
Herşey çok hafife alınıyor ve saygısız yorumlar yapılıyor. Konuyu açan arkadaşta sadece bana takmış durumda. Çünkü ben gerçekleri söylüyorum. Laylaylom yapılacak bir konu değil bu konu. Sevgili Marissa umarım sizde kurtulursunuz en yakın zamanda. Sevgili Katarina :) özlemiştim sizide :)

Marissa
13.04.2012, 15:49
Sevgili Şinçeyank ilk başlarda yorumlarınıza beğeni yapıyordum ama baktım ki gerçekten ağır ithamlarla suçlanıyorsunuz yorum yapma gereği duydum. Sizinde belirttiğiniz gibi açılan konuyla birlikte bu olay baya bir hafife alınmış durumda. Sanki arkadaşımızın karşısında başka bir alemden gelen varlık değilde çizgi filmlerden çıkmış peri kızı var. Bir cin insana musallat olduğu zaman aşık bile olsa verdiği zarar gereğinden fazla oluyor ki, yine en az zararı aşık olan varlıklar verirlermiş. Bu zararda sağlıklı bir insanın psikolojisinin alt üst olmasına fazlasıyla yetiyor. Allah kimsenin başına vermesin diyorum..

şinçeyank
13.04.2012, 16:01
Teşekkür ederim yorumunuz için sevgili Marissa.. Bende yaşadım ama çok ağır şekilde yaşadım tek biri gelipte size aşık olmuyor onlar kabile şeklinde yaşayışa sahipler, artık o ev sizin eviniz sadece siza ait olmuyor. Yaşadıklarımı bir ben bilirim ilk üye olduğum zamanlarda anlatmıştım bu sitede. Zor oldu hiç karşıma geçipte uğruna ölürüm vs sözler duymadım ki benimki dişi değildi. Fakat alakası yok dişi veya erkek. Cahillik dediler cevap vermedim çünkü gerek yok. Dediğiniz gbi sanki çizgi filmden fırlamış bir peri kızından bahsediyorlar. Yok böyle birşey hiç bu anlatılan gibi olmuyor.

Marissa
13.04.2012, 16:24
Sizin yaşadıklarınızı bende yaşadım maalesef. Hatta o kadar ileri gidiyorki bazen bedenime bile girdiği oluyor. Bir şeyler söylüyorum ve bu söylediklerimi hatırlamıyorum. Odamda tek başıma oturup sabaha kadar kendi kendime konuşuyorum. Sabaha kadar diyorum çünkü gece uykusu denen şeyi unuttum sayılır. Akşam sakin bir yolda arkadaşımla birlikte yürüyoruz ve arkamızdan gelen birilerinin seslerini duyuyoruz fakat arkamıza baktığımızda kimse yok... Bu olayı tek başıma yaşasam delirdiğimi düşünmeye başlayacağım. Beni geçtim arkadaşlarımıda rahatsız ediyorlar. Sürekli bir huzursuzluk, memnuniyetsizlik ve çevremdeki insanlarla kavga etme durumundayım. Bir cinin insana aşık olması sanırsam en fazla bu kadar çarptırılabilir diye düşünüyorum.

şinçeyank
13.04.2012, 16:42
Benim de bedenimde yaşıyor denilmişti medyum tarafından, mesela falın fesinden anlamazken her dediğm çıkar oldu. Gece uyanmalar saati saatine her gece aynı saatler. Yüzüme dokunmalar ismimle çağırmalar ve sonunda görünmesi. Ben korkudan şoka girmiştim gecem gündüzüme karıştı. Sabah ezanından önce uyuyamaz oldum. Sizin gibi arkadaşlarımda rahatsız oluyordu. Bana görünen oda arkadaşımada görünüyordu eve gelince hepten kontrolden çıktı vs. böyle şeyleri anlatmak bile zararlı bize. Etraftaki diğer boyuttaki varlıkların duymaması hissetmemesi için. Yani bilmeden bir şey yazıyor değilim buraya. Hemen hemen sizinle aynı şeyleri yaşamışız sevgili Marissa.

Aronyi
13.04.2012, 20:30
Foruma bir göz attımda cinle aşk yaşamakta yeni moda olmuş sanırım...

Marissa
13.04.2012, 21:04
Benim de bedenimde yaşıyor denilmişti medyum tarafından, mesela falın fesinden anlamazken her dediğm çıkar oldu. Gece uyanmalar saati saatine her gece aynı saatler. Yüzüme dokunmalar ismimle çağırmalar ve sonunda görünmesi. Ben korkudan şoka girmiştim gecem gündüzüme karıştı. Sabah ezanından önce uyuyamaz oldum. Sizin gibi arkadaşlarımda rahatsız oluyordu. Bana görünen oda arkadaşımada görünüyordu eve gelince hepten kontrolden çıktı vs. böyle şeyleri anlatmak bile zararlı bize. Etraftaki diğer boyuttaki varlıkların duymaması hissetmemesi için. Yani bilmeden bir şey yazıyor değilim buraya. Hemen hemen sizinle aynı şeyleri yaşamışız sevgili Marissa.

Evet haklısınız böyle şeyleri anlatmakta hoş değil ama konu o kadar abartılmışki okuyan arkadaşların büyük bir yanılgıya düşmesini istemediğim için yaşadıklarımı azda olsa paylaşmak istedim sevgili Şinçeyank. Benimde az bir dönemim kaldı inşallah bir süre sonra tamamen kurtulacağım...

FerdeLance
13.04.2012, 23:23
Foruma bir göz attımda cinle aşk yaşamakta yeni moda olmuş sanırım...

Forumda sürekli dalga geçen bir üslupla verilen cevaplar da yeni moda oldu fark ettiniz mi? Bu durumdan hoşnut değilim açıkçası. Bir başlık altında konuyla ilgili cevaplardan çok geçilen dalgalar, laf sokmalar okuyorum, bilgi edinemediğim gibi büyük bir zaman kaybı oluyor.

Bir konu görünce insanlar yaşadıklarını hatırlayıp yazabiliyorlar ya da dile getirmediklerini başkalarında da görünce paylaşabiliyorlar. Ben de konu dışı yazdım kusura bakmayın.

bertaraf177
13.04.2012, 23:56
Ben Doğa Üstü olaylarla henüz yeni ilgilenmeye başladım. Fakat şunu belirtmek isterim ki, insan bu tür meselelerle ilgilenmeye başladıktan sonra etrafında gördüğü, duyduğu, hissettiği her şeye bir yorum, bir mana yükleme telaşına düşüyor. Son bir haftadır farkettim de, gece çok enteresan sesler gelebiliyor çevreden. Rüzgardan sallanan dalların sürtünme sesi, sanırım televizyonun kendi enerjisinden kaynaklanan çıtırdama sesleri, kedi, köpek, hatta kuş sesleri... Son bir haftadır dinliyorum etrafımı çevrede zaman zaman tanımlayabildiğim, bazen de tanımlayamadığım bir takım sesler mecvut olduğunu farkettim. (Sanırım bunda ilçede, sessiz sakin bir yerde yaşamamın da etkisi var.)
Fakat sorun şurada bence: Şimdi bunlar zaten eskiden beri olan, sürekli de olacak olan şeylerdir. Yani insan aslında hayatında her zaman olan şeyleri zamanında bilmediği için onlardan zaten herhangi bir korku, endişe duymuyor, Ta ki meraklanıp, araştırıp ilgilenmeye koyulana kadar. Galiba insan bilinmeyenin üzerine düşüp ne kadar çok şey bilirse korkuları da o derece artıyor. Eskiden duyduğu herhangi bir ses ona sıradan gelirken, sonraları aynı ses veya imgeler korku sebebine dönüşebiliyor. Bilgi, korkuyu artırıyor kısaca. Fakat, korkunun kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum.

dark lady
16.04.2012, 03:57
Bu konularla bu kadar fazla ilgilenmeyin,merakta etmeyin,bu sekilde konusmamaya calisin.Gormediginiz bir ruhani hakkinda bu yorumlari yapmamaya calisin.Ileride siz cekersiniz.

piSko maNga
16.04.2012, 10:54
tersine gitmekten kastım bir başkasıyla birlikte ol demek istedim. ki bu zamandan biz insanoğlu bile sevgilimizin bir başkasıyla birlikte olmasını çekemezken cinler buna hiç tahhammül edemez. onlar insnalardan daha kıskanç ve daha sahiplenici bir yapısı var. sahip oldukları şeyi benimserler. onu kendi parçası olarak görürler. bugün senin parmağını veya kolunu kesip alsam bana tepkin ne olursa onlarında sahip oldukları şeyleri ellerinden almaya kalkarsan bunun gibi tepkilerle karşılaşırsın. gırtlağına yapışıyor derkende hesap sorar anlamında dedim. cinleri herkez ayrı yorumlaya bilir buna saygım var. çünkü insan oğlunu bugün nasıl bir kalıba sokmak zorsa olarıda öyle. ama yaratılış ve yapılışları karakter özellikleri konusunda insanlardan cok farkları var. bunu zaten coğu insan bilir. karakterlerini insan karakterleriyle özleştirmek bile cok yanlış aslında.

eexx
25.04.2012, 15:34
Sayın Marissa siz buna benzer yaşadığınız durumdan kurtulacağınızı nereden biliyorsunuz ki,ayrıca bu durumu yaşayan arkadaşa da sormak istiyorum,kanınızda kötülükler filan varmış (melezmişsiniz)nereden biliyorsunuz ki,
her tür halta bulaştığınızdan oluyordur bence bunlar.

cenk_sago
26.04.2012, 01:08
Cinle evlenmeniz durumunda size bir olumsuzluğu olmaz.Benim annem de bir cinle evliydi ve cini padişahdı.Şuan babamla evli 15 yıldır cinini arada sırada görüyor ki babamda da cinler var yani size bir zararı olmaz.Bilip bilmeyen arkadaşlarda tahmine dayalı yorum yapmasınlar.Arkadaşın anlattığı olaylar gerçek olabilir eğer ki bir senaryo değilse.Yani imkansız olamaz gibi yorumlar yapmayın.

eexx
26.04.2012, 13:36
sayın cenk_sago bey gidip tedavi olun lütfen.hem de derhal.acilen.anne babanızla ilgili söyledikleriniz de eğer doğruysa anne babanızı da tedaviye götürün derim.özür dilerim ama yazdıklarınız aklı başında birinin anlatacağı şeylerden değil.normal gelmedi.

BritneySpears
26.04.2012, 14:28
valla millette ne şans var..bana hiç rastlamaz böyleleri...

Dışarıdan hoş görünebilir ama bence böyle bir durumun içinde olmak istemezsin..:) insi varlıkları öneririm size:)

cenk_sago
01.05.2012, 01:48
eexx bu forumda üyesiniz ve anlattıklarımın tamamen saçmalık olduğunu mu söylüyorsunuz ? Size söyliyecek bir söz bulamadım.Tavsiyeniz için teşekkürler fakat ihtiyacım ve ihtiyacımız yok. eexx Sana bir kaç cin ismi söyliyim Şahmalan Padişah Gülbeyaz Müslüman cin belki bir gün aklına gelir de beni hatırlarsın.

BritneySpears
03.05.2012, 15:05
Bu konularla bu kadar fazla ilgilenmeyin,merakta etmeyin,bu sekilde konusmamaya calisin.Gormediginiz bir ruhani hakkinda bu yorumlari yapmamaya calisin.Ileride siz cekersiniz.

Hep yasak yasak...merak etme. fazla karıştırma. bu konuda çok konuşma vs vs...merak ediyorum karıştırmak istiyorum konuşmak istiyorumki buradayım değilmi? Sadece teorik bilginin bir zararı olmaz...

göçmenoğlu
03.05.2012, 16:52
dişi bir cin bana aşık olsa....?...nerdeee...cin gibi insanlar dışında daha cinin yüzünü bile görmedik...

BritneySpears
03.05.2012, 16:55
dişi bir cin bana aşık olsa....?...nerdeee...cin gibi insanlar dışında daha cinin yüzünü bile görmedik...

İstediğin şeye dikkat et göçmenoğlu:D Allah muhafaza:)

göçmenoğlu
03.05.2012, 16:57
ilahi britney...yani fenada olmazdı hani..gelişten geçmişten sohbetler ederdik ama tehlikeli olurmu ki acep gerçektende britney...

BritneySpears
03.05.2012, 17:04
ilahi britney...yani fenada olmazdı hani..gelişten geçmişten sohbetler ederdik ama tehlikeli olurmu ki acep gerçektende britney...

Sadece sohbet edersen sorun olmaz sanırım:) ileriye gitmeyin ama:D

robyn88
28.05.2012, 15:44
Eğer bu yazdıklarınızda biraz olsun gerçeklik payı varsa aynılarını bende yaşamak isterim ama nerdee :D Belki garip gelicek size ama bir cin de bana aşık olsa hiç fena olmaz yani.Belki insanlarda bulamadığım mutluluğu onlarda bulurum.Gerçi yaşım daha ço genç ama neyse :D

dmkol
29.05.2012, 07:20
Sadece sohbet edersen sorun olmaz sanırım:) ileriye gitmeyin ama:D

Özel hayata lütfen müdahale etmeyiniz :D

Yakaza
29.05.2012, 08:34
Kameri arkadaşım neden böyle asparagas şeyler yazıyosun.Ben de cin görmüş varlığı hakkında bilgisi olan biriyim.Yazdıklarının gerçekleşmesi söz konusu olamaz

Kameri
30.05.2012, 21:58
Kameri arkadaşım neden böyle asparagas şeyler yazıyosun.Ben de cin görmüş varlığı hakkında bilgisi olan biriyim.Yazdıklarının gerçekleşmesi söz konusu olamaz senin düşüncen böyle olabilir tamam belki abartılı yazmış olabilirim o an ki durumumu ve yaşadıklarımı göz önüne alırsak hak vermelisinki dogru karar vermem biraz güç olabilir ama birde olayın şu boyutu var herkes istanbulun silüetine bakar yahya kemal olur kimidir bakar istanbul sen mi büyüksün benmi büyüyügüm diyebilir anlatmak istedigim asıl şey bunun asparagas bir olay olmadıgını anlatmakdır tabi sana ispat edemem ben böyle bir olay yaşadım sen belki daha farklı ve sade bir olay yaşamışsındır ben bilemem ama ben yaşadıgımı anlattım ayrıca yazımda eksik yada abartı aramak size ne kazandırır bunu merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim.

mecbur_focus
31.05.2012, 00:31
ya beni de seven böyle bir varlık olsa ne bilim maddi manevi hertürlü destekçim olsa hayatımda böyle güzellikte biri olsa içim cız ediyor ama elden gelen bişey yok.

offffffffffffffffffffffffffffffff ki offffffffffffffffffffffffffffffffffff.

jaxquel
08.06.2012, 02:36
yorumlara gece gece çok güldüm =)
ancak bir arkadaşımız cok güzel bir cevap vermiş ..

Size aşık bir varlık var. Üstelik size görünebiliyor.
Görüntüsü güzel, huyu güzel.

Sadece müslüman olması kısmı biraz hatalı olmuş.
İlerde aranızda bir yakınlaşma olursa boşyere günaha girmiş olacak.

Madem dine ve emirlerine bağlısınız, o halde evlenirsiniz.
Hatta cinlerden birkaç tane kadınla daha evlebilirsiniz.
İlerde bir insan kadınla da evlenmek isterseniz, onla da evlenirsiniz.
Bunun dinen hiçbir sakıncası yok.
Cinlerle evli hoca alimler olduğuna göre buna izin var demek ki.

Bazı insanların arayıp da bulamadığı bir durum size nasip olmuş.
Aslında çoğu insan başına bu durum gelse buna hayır demez ki.

Aşk nasıl olursa olsun, büyük bir şans.
Bence bu durumun keyfine bakın.

Çok fazla düşünmeye gerek de yok.
Sonuçta bir insanla aşk yaşarken ne kadar düşünülür ki.

Hem koruma adına da faydalı olacaktır size.
Hüddam niyetine çoğu işte de hayatınızı kolaylaştırır.

ötesine takılmayın derim ben ..
sevgi ve ışıkla

Mouse
08.06.2012, 02:45

bu konuda haklısın yani bu tür konular dalgaya alınacak konular değil arkadaşım biraz daha tedbirli olun lütfen :banghead:

Kameri
21.06.2012, 01:30
ne zamandır insanların yaşadıklarını anlatması dalga konusu olmuşki böyle birşey diyebiliyorsunuz dedigim gibi eger dalga geçiyorsam bu görüşünüzü savunmanız için bana bir kanıt göstermenizi isterim haklı olarak varsa kanıtınız buyrun paylaşın herkesde görsün kim haklı,kim yalancı ortaya çıksın şayet dogru söylüyorsanız.!!!!:ban:

maiela
14.07.2012, 11:37
şu cinin resmini bir koysana madem seni çok seviyor bir fotoraf içinde seni kırmaz :) merak ettik....:p

suticenadam
14.07.2012, 12:48
şu cinin resmini bir koysana madem seni çok seviyor bir fotoraf içinde seni kırmaz :) merak ettik....:p

resimini filan koyma özelin sende kalsın :) bazı şeyler yaşadın madem anlattın sofrayada serme ki mundar olmasın.

striker
14.07.2012, 16:41

sayın maiela cin görmek istiyorsan resim ile göremezssin, lakin sitede davetler var,
ben de sizin gibi merak ettiğim için denedim, ritüelin diğer günü görmeye başladım,
tarifi ise şekil değiştirdiklerinden , çok çirkin yada çok güzel olabiliyorlar.
ben çok mükemmel bir yüz gördüm, böyle bir bakış , duruş, gözlerdeki derinlik,
çok muhteşem bir yüzü vardı,
yani başka insanlardan yada ateş bana değmeden risk almadan göreyim diyorsan göremezssin.
yap daveti direk geliyorlar zaten :)
hiç merak etme hemen geliyorlar :)
merakın giderilmiş olur

maiela
14.07.2012, 18:39
sayın maiela cin görmek istiyorsan resim ile göremezssin, lakin sitede davetler var,
ben de sizin gibi merak ettiğim için denedim, ritüelin diğer günü görmeye başladım,
tarifi ise şekil değiştirdiklerinden , çok çirkin yada çok güzel olabiliyorlar.
ben çok mükemmel bir yüz gördüm, böyle bir bakış , duruş, gözlerdeki derinlik,
çok muhteşem bir yüzü vardı,
yani başka insanlardan yada ateş bana değmeden risk almadan göreyim diyorsan göremezssin.
yap daveti direk geliyorlar zaten :)
hiç merak etme hemen geliyorlar :)
merakın giderilmiş olur

ben arkadaşa takılan cinden bahsetmiştim.

striker
14.07.2012, 20:41
ben arkadaşa takılan cinden bahsetmiştim.

farketmez :)
iki türlüde teknolojimiz o kadar ileri düzeyde değil, kim bilir belki 100 yıl sonra ,
bahsettiğin şekilde görmek mümkün olabilir.
ama şuan malesef siz imkansızı istiyorsunuz.