Siyah bir varlık

furkan40

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar başımdan geçen küçük bir olay anlatacağım.Gece uyurken birden uyanmıştım ve siyah bir varlığın hızlıca sanki benden kaçıyormuş gibi uzaklaştığını gördüm belki uyku sersemliğinden dir dedim ve kalkıp bir bardak su içtim ve geri yattım aynı şekilde aynı şey dün gecede başıma geldi sizce nedir bu varlık yardım edermisiniz ? Ayrıca o gün rüyamda cinlerle konuşuyordum ve birden uyandım ve o siyah varlığın hızlıca uzaklaştığını gördüm.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Peki korktunuzmu ?

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Arkadaşlar başımdan geçen küçük bir olay anlatacağım.Gece uyurken birden uyanmıştım ve siyah bir varlığın hızlıca sanki benden kaçıyormuş gibi uzaklaştığını gördüm belki uyku sersemliğinden dir dedim ve kalkıp bir bardak su içtim ve geri yattım aynı şekilde aynı şey dün gecede başıma geldi sizce nedir bu varlık yardım edermisiniz ? Ayrıca o gün rüyamda cinlerle konuşuyordum ve birden uyandım ve o siyah varlığın hızlıca uzaklaştığını gördüm.

banada bazan olur ama ciddiye almam gider....

furkan40

Banlı Kullanıcı
Hayır korkmadım böyle şeylerden korkmam ama bir tuhaf oldum çok değişik bir duygu.Sadece ne tür bir varlık olduğunu öğrenmek istiyorum o kadar.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Uzman bir kişiye danışmalısınız biz ne desek boş, tahminlerle öğrenilebilecek bir şey değil bu tür olaylar.

canmert196

Kayıtlı Üye
tahminime gore 3.gozunuz acik fazla enerjisel calismalar yapiyorsaniz ust boyuttakilerin ilgisini cekmis olabilirsiniz :)

furkan40

Banlı Kullanıcı
Malesef 3.gözüm açık değil fakat enerjisel çalışmalar yapıyorum evet. :) Yaz geldiğinde bu çalışmalarımı çok yoğun bir şekilde yürüteceğim tabi sizlerin yardımıyla şimdiden teşekkür ederim :D

mirana

Kayıtlı Üye
Gece uyurken aniden uyandınız ve siyah bir varlıgın kaçtıgını gördünüz yani karanlıkta siyah bir varlık gördügünüzü syluyosunuz kesinlikle bir cindir..

furkan40

Banlı Kullanıcı
Aslında başka bişey olamaz gibi gelio banada büyük ihtimal bir cin kaçıp gitmese belki konuşacağım ama hemen uzaklaşıp gidiyor.Hiç bir korkum yok ama musallat olursa o varlığı nasıl etki altıma alabilirim ?

NikitaRoxie

Banlı Kullanıcı
Konunun üstüne bende eski bir anımı yazmak istiyorum,iyi denk geldi.12-13 yaşlarındayken bende bir anda evin koridorunda görmüştüm siyah uzunca bir varlık ama korkup kaçmıştım salona.daha sonra başka bir zamanda da gri bir varlık görmüştüm yine koridorda uzunca.ondan da kaçmıştım korkup ama bir dakika kadar iki varlığa da öylece bakıp kalmıştım,donmuştum.acaba ne olabilir bunlar?

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Cok garip,bende 11 yasinda okul tatiline almanyaya gelmistim,annemlerin yasadigi evde,oturma odasindan mutfaga gecilen kapinin esiginde öyle bir yaratik gördüm,o evin catisinda camasir asmaya gittigimde,icimi garip duygu sarmisti.ve soguktan titremistim.anneme anlattigimda.rüya görmüssündür dedi.ama annem gece babama anlatirken duydum.anneme tekrar sorunca.fazla karistirma dedi.Nedense???:willy_nilly::willy_nilly:

tevhid61

Banlı Kullanıcı
bu tür olaylar olabiliyor banada sıkca oldu kücükken net olarak gördüğüm bir olayı anlatmak istiyorum köydeydim köyümüz biraz ıssızdır oturduğum odanın karşısında salon var ve onun hemen karşısında 1 kapı daha var oradanda koridor geçiyor gecenin bir yarısı otururken karşıdaki kapının ordan bir kız belirdi (kızmıydı tam emin değilim) kapının ortasına kadar yürüdü döndü bana baktı uzun bir süre gözleri tam belirgin değildi siyah kahverengimsi kocaman gözleri vardı bana uzun bir süre baktı ve tekrar yürümeye devam etti evdekilere sorduğumda hiçbiri ben değildim dedi ve o sırada uyanıktım gördüğüm kesinlikle net bir görüntüydü.bence 1 kere başınıza gelsiyde bu kadar üstüne gitmeyin derim ama herzaman oluyorsa o zaman sorun var demektir.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Etrafta zaten hep varlıklar var, azıcık konsantre olan ve algısı da o an açık olan herkes hissedebilir, bazen görecek kadar da olabilir. İç içe yaşıyoruz,
tıpkı böceklerle aynı mekanı paylaşmak gibi. Herkesin yuvası ayrı, ama aynı mekandayız ve bazen karşılaşıyoruz.
Herkes kendi yoluna bakarsa sorun olmaz. Durduk yere de musallat olmazlar.
Sayın Rider of Death, ''Hiç bir korkum yok ama musallat olursa o varlığı nasıl etki altıma alabilirim ?'' demişsiniz!! Etki altına almak kolay mı sanıyorsunuz, hadi aldınız başınıza gelebileceklerden haberiniz var mı? Musallat olmaları da o kadar kolay değildir, eğer siz onlarla uğraşmazsanız. Korkmayın, kendinizi korkutmayın, içinize korku tohumu ekmeyin.

Bakın Mevlana ne demiş:

İnsanoğlu perinin nağmesini işitmez. Çünkü perilerin sırlarına yabancıdır. Gerçi perinin namesi de bu alemdedir, ama gönül namesi her iki sesten de yüksektir. Zira peri de, insan da mahpustur. Her ikisi de bu bilgisizlik ve gaflet zindanındadır.

Peri bir insana hakim olursa, kişiden insanlık vasfı kaybolur. Ne söylerse, onu peri söylemiş olur. Cin tutmuş adam söyler, ama hakikatte o sözler cinindir, perinindir!

Siz siz olun onları bizim boyutumuza getirmek için uğraşmayın, onların da bir yaşamı var, düzenlerini bozmayın. Arada görünmeleri doğaldır, inancınız doğrultusunda duanızı edin.
Korkuyorsanız yatak odanızda Ametist taşı bulundurun. Bulunduğu ortamda olumsuz enerjileri temizler. Sadece odanın herhangi bir yerinde olması bile olumsuz enerjileri toplayıp pozitif enerjiye dönüştürmesi için yeterlidir. Sürekli üzerinizde de taşıyabilirsiniz. Yaydığı enerji her zaman size fayda sağlar ve olumsuzluklardan korur.
Varlıkların yüksek enerjileri vardır, ancak havasla, majiyle uğraşan yetkin ve enerjisi yüksek kişiler varlıklarla çalışabilirler. Enerji çalışmalarıyla veya 1-2 kolay maji yapmakla da işin ehli olunmaz.

Varlıklarla bağlantı kurmaya gönüllü üyelerimizin daha dikkatli olmalarını öneririm. Bu uyarıya benzer yazılar pek çok konuda yazmamıza rağmen dikkatten kaçtığını düşünüyorum ve tekrar hatırlatma gereği duydum.

furkan40

Banlı Kullanıcı
Etrafta zaten hep varlıklar var, azıcık konsantre olan ve algısı da o an açık olan herkes hissedebilir, bazen görecek kadar da olabilir. İç içe yaşıyoruz,
tıpkı böceklerle aynı mekanı paylaşmak gibi. Herkesin yuvası ayrı, ama aynı mekandayız ve bazen karşılaşıyoruz.
Herkes kendi yoluna bakarsa sorun olmaz. Durduk yere de musallat olmazlar.
Sayın Rider of Death, ''Hiç bir korkum yok ama musallat olursa o varlığı nasıl etki altıma alabilirim ?'' demişsiniz!! Etki altına almak kolay mı sanıyorsunuz, hadi aldınız başınıza gelebileceklerden haberiniz var mı? Musallat olmaları da o kadar kolay değildir, eğer siz onlarla uğraşmazsanız. Korkmayın, kendinizi korkutmayın, içinize korku tohumu ekmeyin.

Bakın Mevlana ne demiş:

İnsanoğlu perinin nağmesini işitmez. Çünkü perilerin sırlarına yabancıdır. Gerçi perinin namesi de bu alemdedir, ama gönül namesi her iki sesten de yüksektir. Zira peri de, insan da mahpustur. Her ikisi de bu bilgisizlik ve gaflet zindanındadır.

Peri bir insana hakim olursa, kişiden insanlık vasfı kaybolur. Ne söylerse, onu peri söylemiş olur. Cin tutmuş adam söyler, ama hakikatte o sözler cinindir, perinindir!

Siz siz olun onları bizim boyutumuza getirmek için uğraşmayın, onların da bir yaşamı var, düzenlerini bozmayın. Arada görünmeleri doğaldır, inancınız doğrultusunda duanızı edin.
Korkuyorsanız yatak odanızda Ametist taşı bulundurun. Bulunduğu ortamda olumsuz enerjileri temizler. Sadece odanın herhangi bir yerinde olması bile olumsuz enerjileri toplayıp pozitif enerjiye dönüştürmesi için yeterlidir. Sürekli üzerinizde de taşıyabilirsiniz. Yaydığı enerji her zaman size fayda sağlar ve olumsuzluklardan korur.
Varlıkların yüksek enerjileri vardır, ancak havasla, majiyle uğraşan yetkin ve enerjisi yüksek kişiler varlıklarla çalışabilirler. Enerji çalışmalarıyla veya 1-2 kolay maji yapmakla da işin ehli olunmaz.

Varlıklarla bağlantı kurmaya gönüllü üyelerimizin daha dikkatli olmalarını öneririm. Bu uyarıya benzer yazılar pek çok konuda yazmamıza rağmen dikkatten kaçtığını düşünüyorum ve tekrar hatırlatma gereği duydum.

Her kelimenizde haklısınız ama ben sadece doğa üstü bir güç bir olayla karşılaşmak istiyorum.Etki altına almayı istiyorum dediğimde kastettiğim arkadaş olmak dost olmak gibi tamamen köleleştirmek değildi ama sizin bu yazdığınız yazıdan sonra vazgeçtim :) başka konularla ilgilensem daha iyi olacak.Teşekkür ederim :)

origanum

Yönetici
Ben de arkadaş olmak istiyorum diyenlere bir ek yapayım. Onlarla arkadaş olunmaz. Bu çok yanlış bir düşünce. İş ortağı gibi düşünün bedelini ödersiniz o da işinizi yapar, sadece bu kadar. Zarar vermeyi, alay etmeyi ve saygısızlık etmeyi düşünürseniz de henüz gerçekleştirememiş bile olsanız size çok kötü zarar verirler. Aşiret gibi yaşam düzenleri, kuralları vardır, kan davası başlatırlar, sadece sizi değil sevdiklerinizi de mahvederler.