Nadi Ali Duası Anlamı ve Faydaları..

SaHiBuZaMaN

Kayıtlı Üye
Bismillahirrahmanirrahim
Nadi eliyyen mezherel ecaib
tecidhu evnen leke fin nevaib.lİ İlhİ hacetİ ve aleyhİ muevvelİ kullema emertehu ve remeytu mungezi .fi zillillahi ve yuzlillahu li.ed'uke kulle hemmin ve gemmin seyencei. bi azametike ya Allah. bi nubuvvetike ya muhammed. bi velayetike ya ali ya alİ ya ali. Edrikni bi heggi lutfukel hefi. Allahu ekber .ene min Şerri e'daike beri. Allahu samedi min İndike mededi. Ve alyke mutamedi. Bi heggi İyyake ne'budu ve İyyake nestein. Ya ebel geys egisni. Ya ebel heseneyni edrikni. Ya seyfellahi edrikni. Ya beballah edrikni. Ya huccetallahi edrikni. Ya veliyallahi edrikni. Bi heggi lutfukel'hefi. Ya gehhar tegehherte bigehri vel gehru fi gehri ke ya gehhar. Ya gahirel. Eduvv. Ya velliyel veli. Ya mezherel ecaİb ya murteza ali. Remeyte men beğa eleyye bi seh milahi ve seyfillahil gatili. Ufevvizu emri İlallah. İnnallahe besİrun bil İbad ve İlahikum İlahun vahidun. La İlahe İlla huverrahmanurrahim. Edrikni ya giyasel musteğisin ya delilen muteheyyirin. Ya emanel haifin. Ya muniel mutevekkilin. Ya rahimel mesaikin ya İlahel alemin birehmetike ve sallallahu ela seyyidine muhammedin ve alihi ecmain. Vel hemdulillahilrabbilalemin. Sadagallahul aliyyulazim.

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla
Çağır Ali’yi ki üstün sıfatlar sahibidir. Eğer çağırırsan onu kendine yardımcı olarak bulursun. Benim Allah’a bir hacetim var ve ona sırtımı dayadım. Seni çağırıyorum ey Ali! Bütün hüzünlerim ve gamlarım yok olsun diye. Senin azametine and veriyorum ey Allah’ım. Senin peygamberliğine and veriyorum ey Muhammed. Senin velayetine and veriyorum ya Ali, ya Ali, ya ali! Bana yardım et. Gizli lütfunun hakkı için Allahu ekber, ben düşmanlarından uzağım. Allah’a güveniyorum, ondan yardım diliyorum.”iyyake ne budu ve iyyake nestein.” hakkı için.Ey yardımın babası bana yardım et. Ey Hasan ve Hüseyin’in babası bana yardım et. Ey Allah’ın kılıcı bana yardım et. Ey Allah’ın kapısı bana yardım et. Ey Allah’ın hücceti bana yardım et. Ey Allah’ın velisi bana ayardım et. Gizli lütfunun hakkı için. Ey şiddetin sahibi sen şiddet ile şiddetlendin ve şiddet senin şiddetini şiddetindendir. Ey şiddet sahibi ey düşmanlara şiddetli olan ve dostlara dost olan ey üstün sıfatlar sahibi. Ey Aliyyel Murtaza bana isyan edenlere Allah’ın okunu attın ve Allah’ın öldürücü kılıcı ile öldürdün. İşlerimi Allah’a havale ediyorum. Allah kullarını gözetendir ve Allah tek ilahtır, ondan başka ilah yoktur. Allah Peygamber’ine ve Ehl-i beyt’ine salat göndersin. Hamd alemlerin rabbi olan Allah’a mahsustur.

Nadi Ali Duasını okumanın bazı faydaları
*düşmanlarından korkusu olan kişi günde 72 kez okursa korkusundan emin olur
*bir kimsiye büyü yapılırsa bir kuyudan su alır ve o suya 7 kez bu dua okunur o suyla gusül abdesti alıp içerse büyü bozulur
*zorluğa düşmüş kişi tam niyetle 1000 kez okursa zorluğu gider
*şirin gözükmek aşık etmek için cuma gününün ilk saatinde 8 defa okuyup kendine okursa herkesin gözüne şirin gözükür
*uykusuz olan kişi cuma namazından evvel 51 kere okursa uykusuzluğu gider
*sırlara ulaşmak isteyen kişi sabah vakti kimse ile konuşmadan 91 kez okumalı
*düşman dilini bağlamak ve gözüne görünmemek için iyi bir saatte 70 kez okumalı
*gizli birşeyi bulmak için hergün 70 kez okumalı ilim elde etmek için hergün 24 kez okumalı
*dilek içinde 4295 kere okumalı