Yardım talebi (cin musallatı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

frdws88

Kayıtlı Üye
Lutfen yardim edin allah rizasi icin..... Arkadasima cin musallat oldu bir turlu gonderemiyoruz arkadasim cok zor durumda lutfen yardim adin hocaya bile goturduk bir caresi yok mu gozumuzun onunde eriyor.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Ne yaptı da musallat oldu ? Detay verirseniz iyi olur.

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Ek olarak siz cin musallatı teşhisini neye göre koydunuz? Bunu düşündürten ne?

frdws88

Kayıtlı Üye
Arkadasim gicbirsey yapmadi musallat olmasi icin. Arkadasim surekli bir sikinti icindeydi daha oncede basina gelmis kucukken bir turlu atlatamiyor bu durumu., musallat olma tehsisini de ben koymadim goturdugumiz hoca soyledi.kollarina arpca yazilar yazdi okunmus sular verdi bir turlu su icmiyor ve birsey yedlremiyoriz.surekli bir rahatsiz edilme halinde kollarinda kizarma ve morluklar basladi.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Vücudunda morluk ve kızarıklık var demek ki.Arkadaşın rüyalarında ne görüyor ? Hiç anlattı mı sana bir rüyasını ?

frdws88

Kayıtlı Üye
Rüyasini anlatmadi hiç... Yaşadiklarini hatirlamiyor yemek yemiyor ve su içemiyor... Ben yardim istiyorum ne yapacagimi bilemedim... çok çaresizim...

canmert196

Kayıtlı Üye
sakin olun lutfen burda detayli bilgi veremeniz gerekir arkadasiniz her seyini soylemelisinizki ip ucu yakalasin ve ordan yola cikilarak bazi ihtimaller dusunulsun her yemeyen icmeyen musallat olsa halimiz nolurdu :) daha detaya inmenizi rica ediyorum

Ori

Kayıtlı Üye
Kollarındaki morluklar ve kızarıklıkları kendisi yapıyor olamaz mı? Belki yapıyor da hatırlamıyor? Tavsiyem hoca yerine bir doktora götürün.

mecra

Kayıtlı Üye
Rüyasini anlatmadi hiç... Yaşadiklarini hatirlamiyor yemek yemiyor ve su içemiyor... Ben yardim istiyorum ne yapacagimi bilemedim... çok çaresizim...

Boyle durumlarda olaganustu seyler aramayi cok seviyoruz. Belki de arkadasinizda bir sorun vardir. Hocadan once doktora goturun bence

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Bence de acilen bir psikiyatriste götürün.

frdws88

Kayıtlı Üye
cin mektubunu denediniz mi?

hyr denemedimm ama dün hocaya götürdüler ben calıştıgım için onunla beraber gidemedim. hoca demiş ki seni bir boşluk anında sıkıştırmışlar demiş. dikkatli olmasını söylemiş ve yarın tekrar gelmesini söylemiş.

amadeusxx

Kayıtlı Üye
cin mektubunu deneyin üzerinde taşısın
bulamazsanız bana özelde pm atın ben göndereyim...

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bir hocaya götürülüp tek görüş alınmaz böyle konularda. Başkalarınada götürün. İnsanların çoğu bu durumları yaşar hepsinde musallat durumumu var yani. Her denilene inanmayın doktora götürün hoca diye geçinenlere değil.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
cin mektubunu denediniz mi?
Ezbere birşey denenemez. Cin mektubu diye birşey ortada geziyor. Böyle bir uygulama ve ya çalışma kapı açar. Eğer musalalt durumu yok ise kişiye bu uygulamadan sonra bir varlık musallat olabilir. Bu yüzden öneri yaparken önce dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir.

Lutfen yardim edin allah rizasi icin..... Arkadasima cin musallat oldu bir turlu gonderemiyoruz arkadasim cok zor durumda lutfen yardim adin hocaya bile goturduk bir caresi yok mu gozumuzun onunde eriyor.

Arkadaşınıza bir musallat durumu var ise bu yardımı arkadaşınızı ntalep etmesi gerekiyor. Genel platformda eğer ki bir varlık musallatı var ise size çok fazla kişi yardımcı olamayacaktır. Bunun netleşmesi için başka bir kişiye görünülmesi gerekmektedir. Tabi ki bir doktora da görünülebilir. Görünülmesi gerekir ama bi psikiyatriste gidilir ise sizin ne yaşadığınızın bir önemi kalmayacaktır ve ya manik depresif tespiti ile ya da benzer farklı tespitler ile arkadaşınızı uyuşturmaya başlayacaklar. Tabi ki net cevabı başka bir uzmana ve bir doktora görünerek alabilirsiniz.

hasan06

Kayıtlı Üye
şayet cinlerden şüpheneleniyorsanız ayetül kürsü yü odanıza asabilirsiniz hastanın alabiliyorsa abdestli olması uygundur. sürekli felak süresi nas süresi ve ayetül kürsünün okunmasında fayda vardır.

furkan40

Banlı Kullanıcı
Artık güvenilir ve işin ustası olan bir hoca bulmak zor.Ayrıca cin mektubu hadisininde yalan olduğunu belirten bazı rivayetler var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...