cinci hoca dogrumu söyledi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet5858

Kayıtlı Üye
slm bir hocaya gittim cinlerle irtibata girdi ve sonra cinleri vucuduma girdrdi beni ileri geri ittiler ben korktm sonra bana sen küçükkken bir agacn dibine işemişsn ve sana musallat olmuşlar dedi şimdi bu hoca dogrumu söyledi içime grdrdigi beni hareket ettrenler cinlermiydi bilgisi olan cevap verirse sevinirim

Katarina

Kayıtlı Üye
Öncelikle neden gittiniz bunu anlatmamışsınız.Bu konuda gerçekten çok ilimli insanlar var fakat bir çoğu tamamen düzenbaz.Benim bahsettiklerimin sayısı gerçekten azdır.Ve ben bu bahsettiklerimden olan bir hoca ile karşılaştığınızı düşünmüyorum.

Şayet;o hocanızın dediği gibi bir cin size musallat olmuş ise;siz bunun etkilerini hocaya gittiğiniz gün değil çok daha evvelinde yaşamaya başlardınız.Hocanızın çok kuvvetli bir enerji alanı olabilir buna bir şey diyemem bu şekilde de hareket ettirmiş olabilir.Genelde bu tarz insanların kullandığı sık bir cümledir.''Sana musallar olmuşlar''.

Hocanızın ya parası bitmiş yada daha fazlasına ihtiyacı da var olabilir.

ahmet5858

Kayıtlı Üye
sürekli piskolojik sorunlarım vardr lara gidiyorum bi sonuç alamıyorum ondan birde hocaya gidim dedim sorunlarım sürekli halszlik depresyon uykua düşkünlük ateş basması sıkıntı titreme korku halleri v.s geceleri karabasn

ahmet5858

Kayıtlı Üye
bilgin varsa bir kişiye cin girermi girmezmi sen onu söyle.

incisu

Kayıtlı Üye
Cinler girmemis,seni korkutmak amacli hareket ettirmisler.Korkma.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Cinlerdir seni hareket ettiren büyük ihtimal.Küçükken böyle bir iş yaptıysan,küçüklükten kabusların başlaması lazım.Muska yoluyla korunabilirsin.Muska onları uzaklaştırır,seni korkutamazlar.Sen böyle bir iş yaptıysan,bir kere veya birçok kere suç sendedir,cinde değil.

anespecialone

Kayıtlı Üye
S.a ahmet bey,gittiginiz kisi besbelli cinleri olan ve onlara hukmedebilen bir kisi,gercekten isinin ehli ve cinlerine hukmedebilen bir kisiye benim de gozukmem lazim,bana irtibat nonu verebilirsen o sahsa bi danisip gorusmek isterim,cvbinizi acilen bekliyorum,saygilar

anespecialone

Kayıtlı Üye
Katarina,gercekten isinin ehli olan insanlar var tanidigim demissin,acilen halledilmesi gereken danismam gereken bir mesele var bana bu kisilerin irtibat nolarini verebilir misin?Allah rizasi icin...

Beyazbadana84

Kayıtlı Üye
Merhaba ..evimde muska buldum kime götüreceğimi bilemiyorum bu tip seylere itibar etmemeler birlikte cok korkarım istanbulda yasıyorum bana iyi bir hoca ismi önerenleriniz bu işlerden anlayan ve sahtekar olmayan

striker

Kayıtlı Üye
sen küçüken ağacın dibine işedin mi :)
eğer ağaç dibinden cin musallatı oluyorsa,
askerlik yapanların hemen hepsine musallat olması lazım :)
bence hoca seni etkilemeye çalışmış, çok klasik bir cümle kurmuş ki,
ağaç dibine su dökmeyen bir erkek , şu dünyada yokturdur.
herkesin yaptığı birşey yanii,
iyi ayar çekmiş bence :)

lord_of_baku

Banlı Kullanıcı
Her halde ağacın dibine işerken orada bir cin olmuş sende görmemişsin ve başına yapmışsın çişini oda hop diğe işediğin kanaldan girmiş bedenine. Hocanı görüncede içinde olan cin hocadan tırsmış ve kaçmak istemiş bu zamanda haliyle seni ileriye geriye gitmişsin yani basit bir cin girme olayıdır bu geçmiş olsun. Çözüm olarak bunu söyleye bilirim sana, şimdi hangi ağacın dibine yapdıysan çişini git oraya büyük işini yap ozaman çıkar bedeninden. Buda olmaz ise Nefesi fırtına gibi olan bi hocanın yanına git bi üfürüşüyle cinler fırtınaya kapılıp uçar gider. Yada iyi Hocadan el ayak veya bövrek almış birisini tap seni iyice dövsün sopayla ozaman cinler korkudan kaçar gider. Bunları söyleyeceğimi bekliyorsan yanılıyorsun dostum.
Arkadaşlar ne oluyor size yahu? Ben doktorum ve bu senin saydıkların büyük ihtimalen ya ruhsal bi sorundur yada senin kurtun var bedeninde. Sen git önce kurt olasılığını test et çünki ısıtma, titreme, galisinasyon, azelelerde aşırı gerginlik gibi, korkma gibi olayları bi kurt ifraz etdiyi fermentle rahatlıkla yapabiliyor. Sende Cin falan yok dostum Senin bedenin ahırmıki cin girsin çıksın. Bizi Allahu teala okadarmı zayıf yaratdıda her önüne geln girip çıka biliyor. Cin vardır ama sadece olarak şeytan olanları seni Allahtan uzaklaştırır, yoksa bedene girme olayı yalandır. Ben nice insanlar gördüm hocalar tarafından madur edilmiş bize tedaviye gelen.

satelcom

Banlı Kullanıcı
sen küçüken ağacın dibine işedin mi :)
eğer ağaç dibinden cin musallatı oluyorsa,
askerlik yapanların hemen hepsine musallat olması lazım :)
bence hoca seni etkilemeye çalışmış, çok klasik bir cümle kurmuş ki,
ağaç dibine su dökmeyen bir erkek , şu dünyada yokturdur.
herkesin yaptığı birşey yanii,
iyi ayar çekmiş bence :)
Arkadaşımızın durumu gerçekmi bilemem ama bilhassa incir ağacının altına çişini yapanlara cin musallatı olur ve kurtarılması neredeyse imkansızdır.Bu konuda mantık aramayınız.İncir,nar ve dut ağaçlarının altına işeyenlerin cin musallatına yakalanmaları kuvvetle muhtemeldir.

lord_of_baku

Banlı Kullanıcı
İncir ve dut ağacının altına çişimi yapdım dostum ama nar ağacını daha denemedim onunda bihal çaresine bakarım ilerleyen zamanlarda :)

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Merhaba ..evimde muska buldum kime götüreceğimi bilemiyorum bu tip seylere itibar etmemeler birlikte cok korkarım istanbulda yasıyorum bana iyi bir hoca ismi önerenleriniz bu işlerden anlayan ve sahtekar olmayan

3 gün sirkede bekletip,akar suya veya denize atman yeterlidir bence.:willy_nilly:

striker

Kayıtlı Üye
Arkadaşımızın durumu gerçekmi bilemem ama bilhassa incir ağacının altına çişini yapanlara cin musallatı olur ve kurtarılması neredeyse imkansızdır.Bu konuda mantık aramayınız.İncir,nar ve dut ağaçlarının altına işeyenlerin cin musallatına yakalanmaları kuvvetle muhtemeldir.

doğrudur, muhakkak ki , böyle detayları önceden bilmediğimizden, ağaç kıyaslaması hiç yapmayanlar olmuştur.
mesela bende yeni öğrendim :)
bu forumun en beğendiğim tarafıda bu .
hergün yeni birşeyler öğrenmek.
hayatımda adını koyamadığım birçok olayı, bu forumdaki konular ,
güzel yorum yapan arkadaşlar sayesinde cevaplayabildim.
güzel , eğlenceli , birazda gerilim li :) olaylara beni itsede,
hayatımdan şuan için çok memnunum :)
zaman zaman sizlerle baş ağrısı yapmadan konu aralarında, küçük küçük geçmeye çalışacağım.
özellikle bir aceminin davet yaptıktan sonra, yaşadıklarını , gözlemlediklerini,
öğrenmek isteyenler olursa , konu aralarına sıkıştıracağım.

yesillyeşil

Banlı Kullanıcı
İş
PSÄ°KOTERAPÄ°ST
cinler vardır bunu inkar edemeyiz.musallat olmaları ise sizin onlarla diyalog halinde olmanızdan olur.nasılmı yani gördüğünüz o görüntülerden korkmaya devam ederseniz gelmeye devam ederler sizi korkutmaktan büyük haz alırlar.ama siz onları görmezden gelirde korkmazsanız bir süre sonra sıkılıp bundan bir şey çıkmaz korkmuyor diyerek giderler ayrıca nas ve falakı okuyun gördüğünüzde en büyük silahınız budur.Allaha sığının onlar insanlara insanlar izin vermediği sürece birşey yapamazlar bunu unutmayın amaçları üstünlüklerini ispat için sadece sizi ürkütüp korkutmaktır korkmayın siz cesur olduğunuz Allaha sığındığınız sürece hiç birşey yapamazlar biz insalar onlardan daha iradeli ve güçlüyüz sadece cesaret ve görmezden gelmek yeterli olacaktır.ayrıca cindar hocalara asla gitmeyin onların cinleri sizi rahatsız edebilir sakının onlardan silahınız kuran ayetleri ve inancınızdır unutmayın... rahatsızlığınız fizyolojik olabilir doktora gidin psikolğa gidin ama asla cindarla gitmeyin...

reidikonto

Kayıtlı Üye
Ben pek ihtimal vermiyorum böyle hocalara. Bende rahatsızlandım cinci hocaya götürdüler beni.. Gitmek istemedim ama gördügüm varlıklar cinlerdi seni götürmeye geldik demişlerdi bana... Bu yüzden gittik..Hoca bana sana aşık olan bir cin var o seni yanına almak istiyor dedi... Anlamadıgım bir tarzda dua okudu... muska verdi felan filan... Ama düzelmedim.. Başka yere gittik... Ben cinci hocanın bana söylediklerini anlattım... Adam bana sana yanlış bilgi vermiş dedi sakın böyle şeyler aklından bile geçirme dedi.. Adamın elini başıma koyması ve arapça bir dua okuması beni çok rahatlattı... ve şuan iyimm.... Ama cinci hocanın söyledigi hep aklımda kaldıgı için daha kötüye gidiyordum diyebilirim... Bazı şeyler düşüncede başlar düşüncede biter bunu anlamış oldum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...