Ya Kahhar ismi Şerifinin Hüddam daveti

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Ya Kahhar ismi şerifi

Bu ismi şerife hizmet eden ruhaninin ismi mekseyail dir. Çok şedid bir ruhanidir. Emrinde milyonlarca cin ve şedid ifrit vardır. Hazreti Süleyman'a tabi olmuş ve onun emri ile bir çok ülkeyi yerle bir edip çok zalimi kahretmiş olan ruhani budur.
Eğer bu ruhaniyi zapt etmek istersen: halvet bir yere girip hergün 1500 defa Ya kahhar ismi şerifini oku sonrada 1 defa kasemi oku sonrasında da Ya Kahhar vefkini bir kağıda çizip üzerinde taşı. Ola ki bu ruhaninin şedid cinleri sana zarar vermek isterlerse onlardan korunmuş olursun. Bu arada riyazetli oruç tutup daima abdestli ol. Son gece güzel kokulu buhur yak. Hadim cok korkunc bir aslan suretinde bağıra bağıra yanına gelir. Yanına gelince seninle konuşmaya başlar. Bu ruhaninin şartı budurki: daima cümle mahlukatı ve özellikle ehli küffarı kahru perişan etmeyi ister. Ve bütün ülkeleri harab edip yerle bir etmeyi ve seninde onunla beraber olmanı şart koşar. Eğer böyle bir şeyi kabul edersen ömrünün sonuna kadar o ruhani emrindeki milyonlarca cin ile ve şedid ifritlerle sana tabi olur. Dilediğin zalimi dilediğin düşmanı filhal parça parça ederler. Bir insan sana dokunsa dokunsalar cira gibi cayir cayir yakip kül eder.
Bizim tavsiyemiz budurki: evvela bir istihare yapıp ondan sonra bu işe başla.

Kasem budur:

بسم الله الرحمن الرحيم اللهم امددنى برفايق اسمك القهار واخسنى فاب القهر وبالعفريت القهر بان خادم نبي الله سليمان ابن داود عليه السلام وبطاعته وخدام بساطه وما اودعت طراز البساط من نقوش اسرار اسمائك اجب ايها الملك الخادم مكسيائيل وامر طاعتك من الجن والعفاريت يفعلوا ما يؤمرون اجيبوا ايها الخادم بحق اسم الله القهار وبقاف القدرة وبهاء الاشتهاء والف الوحدانية وراء الربوبية اسئلك ياقهار ياهو يااول يارزاق ان تعددنى بسيف اهل الحضرة من عبادى الصالحين
Türkçe okunuşu:

Allahümme emdidni birefayiki ismikel kahhar ve ehisni fe ebül kahri ve bil ifritül kahri bi enne hadimi nebiyyillahi süleyman ibni davud aleyhisselam ve bi ta-atihi ve hüddami bisatihi ve emma evde-at tırazül bisati min nukuşi esrari esmaike ecib eyyühel melikül hadim mekseyail ve emru ta-atike minel cinni vel afarit yef-alu ma yu'merun ecibü eyyühel hadim bi hakki ismillahil kahhar ve bi kafil kudreti ve bi ha il iştiha-i ve elifül vahdaniyyeti ve ra-i rrububiyyeti es-elüke ya kahhar, ya hu ya evvelü ya razzak en-ta'didni bi seyfi ehlül hazrati min ibadissalihin
-Alıntıdır...
*Ben denedim arkadaşlar gerçekten Hüddamın ismini bile anmak yetiyor ne kadar güçlü bir ruhani olduğunu anlamak için. Korkanlar yapmasın ben bilinçsizce girdiğim bu davetten epey korkarak çıktım...

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Ama davetten önce İsraf-men etme olayı dikkate alınmalıdır.

Bilindiği gibi dünyamızda başka bir boyutta bizimle beraber yaşayan, bizim gibi sosyal hayatları olan ve Kuran-i Kerim'de kendilerine özel bir Sure de ayrılan, Cin diye adlandırılan, aralarında insanlar gibi iyi ve kötüleri de olan bir toplum bulunmaktadır. Bunlardan kafir olanlar, yapılan işlere müdahale eder ve işlerin başarıyla tamamlanmamasına sebep olurlar. Bundan dolayı bir işe başlamadan önce oradaki cinleri işlerimiz bitene kadar uzaklaştırmamız, işimiz bitince de geri gelmelerine müsaade etmemiz gerekir, bu uygulamaya Eski Türkçede ve Arapçada İsraf-ı imar, Türkçe de ise men etme denmektedir. Cinler bulundukları yerden uzaklaştırılıp daha sonra geri çağırılmazlarsa ya da çağırılmaları unutulursa işi yapana zarar veririler.

Aşağıda vereceğimiz men etme aynı zamanda geri çağırma da içermektedir. Yapılacak işte eksik bir şey yapmamak için bir işe başlamadan yapılacak tüm işler adım adım bir kağıta yazılıp, daha sonra tek tek uygulanmalıdır.

Türkçesi

Ey bu mekanın sahipleri, siz, büyükleriniz, küçükleriniz, kadınlarınız ve yardımcılarınız ile beraber bu mekandan ayrılmanız ve men edilmeniz için üzerinize yemin ediyorum. Tarişin'in, Tarişin'in, Mernuşin'in, Mernuşin'in, Revşin'in, Revşin'in, Barişin'in, Barişin'in hakkı için ne işime, ne okumama, ne yazmama nede dairelerime tecavüz edip kötülük yapmayın. Eğer işimi yapıp bitirene kadar burayı terk etmekte gecikirseniz, yeryüzü sizi sallasın, savaşçılar sizinle savaşsın, ruhlar sizi yerle bir etsin, Allah'ın isimleri size yarar sağlamasın ve gökyüzünden başlarınıza ateş ve kıvılcım yağmur gibi yağsın. İşimi bitirdikten sonra geri gelebilirsiniz. Bahin'in, Bahin'in hakkı için selametle. Her kim az bir şeyi ve işi yüceltir, değer verirse ve yaparsa nurlu yer onundur. Anında, anında, acil olarak, acil olarak, saatinde, saatinde.
Men Etmenin Arapçasının Türkçe Harflerle yazılışı

Aksemtu aleykum Eyyetuhel ümvarullezine fi hazel mekan, en ten'azilu ve tensarifu fi hazel mekan, entum ve kibarukum ve siğarukum ve harimekum ve a'vanikum ve la fesadün fi ameli ve kıraeti ve kitabeti ve devairi. Bi hakki Tarişin, Tarişin, Mernuşin, Mernuşin, Revşin, Revşin, Barişin, Barişin. El Ardu bikum tercüf, vel Adiyyati bikum teğzif, vel Ervahu bikum taksif ve Esmaullahi tufitu bikum, ves semau tamturu min fevki ruusikum naran, şeraren, in teahhartum anil israfi min hazal mekan, hatta akdi haceti sümme terciune. Bahin, bahin, biselamin. Men Azze mikdarehu ve lehu Menar. El vahen, el vahen, el acele, el acele, es saate, es saate.

Men etmeyi okuduktan sonra, işe başlamadan kendini koruma altına almak niyetiyle 8 adet Ayet El kürsi okunur, birinci bitince sağ tarafa üflenir ikincide sol tarafa, sonra sırasıyla, öne, arkaya, yukarıya, aşağıya üflenir, yedinci ile sağdan sola olmak üzere şahıs kendini daire içine alır ve sekizinci okunduktan sonra içine çekilir, böylece her yönden gelecek tehlikelerden korunulur,

Bütün işler bitirilip kalkmadan önce 3 defa Zilzal Suresi eştata kelimesine kadar okunur her defasında eştata kelimesi 3 defa tekrar edilir.
ZİLZAL SURESİNİN TÜRKÇE HARFLERLE YAZILIŞI

Bismillahirrahmanirrahim İza zülziletil erdu zilzaleha ve ehracetül ardu eskaleha ve kalel insanü ma leha, yevme izin tühaddisu ahbareha, bi enne rabbeke evha leha, yevme izin yasdurun nasü eştaten, eştaten, eştaten.

satelcom

Banlı Kullanıcı
Ayşaman kardeşim davet sonucun teferruatlı olarak paylaşabilirmisin.Davet kaç günde neticelendi ve neler yaşadın tam olarak bilgilendirirsen tecrübelerini tam olarak paylaşırsan sevinirim.Selamlarımla,teşekkürler.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Çok uzun sürmedi.. Zikirlere başladıktan yaklaşık 1 hafta sonra desem yalan olmaz... Hüddamın ismi de sürekli dilimdeydi. Zikirleri tam olarak çekemedim hiç. Hep çok kötü bir baş ağrısı musallat oldu zikir çekmeye başladığımda. Bir gece yine zikirlere devam ederken aşırı bi sıcak bastı. Sonra bir ürperti. Gözlerim karardı... İnanın o kalp çarpıntısının nasıl olduğunu tarif bile edemem sizlere. Kulaklarımda çınlamalar, at kişnemeleri var sürekli. Sanki biri kalbimi sıkıyor elleri ile. Ve ne zaman iğrendiğim birini görsem "Ya Kahhar" ismi kulaklarımda çınlıyor.. Bir sıcak kaplıyor bedenimi. Sanki ona ceza ver der gibi. Sağolsun kıymetli bir arkadaşımızın dediğine göre ev sahibi diğer ruhanileri göndermem lazımmış. Onları göndermediğim için yaşıyormuşum bu sıkıntıyı.

GEManiac

Kayıtlı Üye
Arkadaşım slm... Bazı detayları tam kavrayamadım... Başlarken, israf-ı imar yapıcam, sonra ateyel kürsi ile korumamı yapıcam, sonra zikirleri sadece gece mi çekeceğim? Ardından, daveti okuyup, zilzal suresini mi okuyacağım? Daha sonra hergün bu şekilde tekrar edip, en son gece yarısı buhur yakıp aynısını tekrarlayıp davet mi yapacağım? Yardımcı olursanız sevinirim!!!

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Arkadaşım slm... Bazı detayları tam kavrayamadım... Başlarken, israf-ı imar yapıcam, sonra ateyel kürsi ile korumamı yapıcam, sonra zikirleri sadece gece mi çekeceğim? Ardından, daveti okuyup, zilzal suresini mi okuyacağım? Daha sonra hergün bu şekilde tekrar edip, en son gece yarısı buhur yakıp aynısını tekrarlayıp davet mi yapacağım? Yardımcı olursanız sevinirim!!!
Gece değil aynı saatte olmasına özen göster gece diye şartı yok ama benim saatim akşam 23:00'dan sonra sende ozaman başla.. Yalnız 333 ayetel kürsü ile cesaret için oku çünkü dille yazı ile yazılmıcak hadiselere dayanamayabilirsin.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Durum vaziyet hiçte böyle değil.

Kahhar esmasını seyri süluk eden bir kimse bile son raddede zikreder.

Böyle halvet gir demekle...
E halvet kaç gün?

Sonra 1500 ya Kahhar çekeceksin diyor.
Bunu istediğin kadar çek, ruhaniye ne, bu zikirden?

Kasem dedikleri ne o da belli değil. Türkçesi bile yok.

Ne kadar biteviye bir tarif bu...

Kendi halinde Allah tan korkan bir Müslüman nasıl ki her çağrıldığı yere gitmez, bu ruhanilerde gelmez öyle.

@MrBerkHD anlayacağın, bu davet asılsız.

Dolunays

Moderator
Durum vaziyet hiçte böyle değil.

Kahhar esmasını seyri süluk eden bir kimse bile son raddede zikreder.

Böyle halvet gir demekle...
E halvet kaç gün?

Sonra 1500 ya Kahhar çekeceksin diyor.
Bunu istediğin kadar çek, ruhaniye ne, bu zikirden?

Kasem dedikleri ne o da belli değil. Türkçesi bile yok.

Ne kadar biteviye bir tarif bu...

Kendi halinde Allah tan korkan bir Müslüman nasıl ki her çağrıldığı yere gitmez, bu ruhanilerde gelmez öyle.

@MrBerkHD anlayacağın, bu davet asılsız.
Haklısın. Ama ginede bir hikmeti vardır.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
E onlarında eğlenmeye hak ediyorlar.Sen masayı kur çaylar benden ?
Masa işi bende. ? 1 er metre aralıklarla sandalyeleri tabak vs koyarım. Malum coronavirüs.

Çaya gelince...
Bence soğuk çay içelim, garanti olsun.
1. dereceden yanıkla eve dönmek istemiyorum?

cigdem89

Kayıtlı Üye
burda anlatılanlar dogrumu verılen davet acaba uygulama eksık degıldır ınsallah bılen varmı acaba