Ben neyim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lebinizen

Kayıtlı Üye
Ben tam olarak ne olduğumu bu hissetiklerimin yetenek mi ya da yetenekse ne yeteneği olduğunu bilemiyorum umarım bana yardımcı olursunuz ?
ilk olarak rüyamda bazı şeyler görüyorum ve kesinlikle çıkıyor olay görüyorsam yaşıyorum kaybettiğim bir şeyin yeriyse buluyorum sürekli olmuyor hatta az oluyor ama olduğu zamanda yanılmıyorum.
Eğer o gün kötü bir şey olucaksa içim acayip derecede sıkılıyor anlayabiliyorum üzüleceğimi.
Odamda mumları tütsümü yakıp sakinleşip oturduğumda resmen başım dönüyor sanki beynimi lunaparktaki balerine bindirmişler ben burada yatıyorum o orada dönüyor gibi hissediyorum.
Ve eğer buna devam edersem evimde bi sensorlu ışık var o sürekli yanıp sönüyor.
Daha önce bundan daha küçükken sanırım 16 yaşımdı Canbar büyüsü yaptım tutucağına inanmamıştım ama tuttu ve hala devam ediyor.
Eğer birine çok kızmışsam o an aklıma ona kızdığım için çok kötü değil ama hıncımı alıcak şeyler geliyor mesela arı soktuğunu falan düşünüyorum ve bu çok kısa süre sonra gerçekleşiyor.
aklıma gelmeyen bir çok şey daha vardır eminim ben sizle sadece birkaç tanesini paylaştım bana yardımcı olursanız sevinirim...

ahmet5858

Kayıtlı Üye
Güzel kardeşim mesele basit, cinler yaptırıyor çünkü aynı şeyler bende de var ..

xtina

Banlı Kullanıcı
Böyle şeyleri anlatma, çıkacağı varsa da çıkmaz artık. Ayrıca canbar büyüsünün tutması çook büyük bir şey değil, zaten güçlü bir büyü olduğu söylenir.

alin

Kayıtlı Üye
Her psişik yeteneği varlığa bağlayamayız. Bizim de enerjimiz, yetilerimiz vardır. En büyük parçadan en küçük parçaya kadar, evrenin sabitleri henüz tam anlamıyla çözümlenmiş değildir. Bilebildiklerimiz, yaşadıklarımız ve duyumsadıklarımızla sınırlı. Kimi kişilerde daha az, kimi kişilerde daha çok bu yetiler vardır. Bu yetiler bazı dönemlerde sebepli ya da sebepsiz artma ve azalma göstermektedir. Öncelikle rüyalarınızın çıkması, haberci rüyalarınızın net olmasından kaynaklanır ve rüyaları gerçeğe dönüşebilen kişilerde, yine aynı dönem diğer yetilerinin de birlikte gözlenmesi aynı süreçtendir.

Sizin psişik yetenekleriniz bir nedenle gelişmiştir. Kimisinde doğuştan- genetik, kimisinde herhangi bir olaya- döneme bağlı olabilir. Şayet arttırmak isterseniz, farkındalığı yani bütünü ve kendinizin bütündeki yerini anlamaya daha özen gösterin. Bir de daha önceleri de yinelediğimiz gibi, bu durumları herkese anlatmayın. Sitede size fikir verebilecek çok sayıda konu mevcut. Geniş çaplı incelemenizi öneririm.
Sevgiyle...

duygu12345

Kayıtlı Üye
canbar büyüsü nedir açıklayabilirmisiniz ?

gümüş

Kayıtlı Üye

duygu12345

Kayıtlı Üye
teşşekkür ederim yardımınız için fakat yukarıda konuyu paylaşan arkadaş idis konusunda canbar büyüsü yaptığını söylemiş bende ne olduğunu bilmediğim için sordum :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Ben cin olsam hayata küserim.O ne öyle her şeyi üzerime atıcaklar yazık ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...