tuvaletteki kara delik

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
pisişik güçler kehanetler,bedensiz varlıklar
olay şöyle oldu her zamanki dışarı çıkmak için wc'de saçlarımı joleliyordum saç şeklim hoşuma gitti ve resmimi çekmek istedim kamerayı açıp aynaya çevirmişdim ki tam arkamdaki duvarda bir delik açıldıgını gördüm inanamadım arkama döndüm duvara bakdım birşey yok kamerayla aynaya tekrar bakdım delik hala var ama bu sefer içinden ifritlerin cinlerin çıkdıgını gördüm elini uzattı ve enseme dokunacagını hissettigim anda kendimi dışarıya zar zor attım şimdi sormak istedigim kamerayla görünebilirmi bu bedensiz varlıklar 2.ci olarakda tuvaletler onların yuvası oldugunu biliyorum ama bir boyut kapısımıdır bu benim gördügüm ve bunları belgelemek için 3 adet fotograf çekdim telefondan ama resmi çekip baktıkdan sonra resimlerde renk ve görüntü kayması vardı 2.ci kez resime bakdıkdan sonra resim kayboldu diger çekdigim resimler gözüküyor ama o resimler hiç bir şekilde açılmıyor ve sonradan silindi resimler yani anliyacagınız elimdeki kanıtları yok ettiler :(

owen_121

Kayıtlı Üye
Bu espiriyi yapmadan geçemicem Tuvalet delii olmasın :D:D:D:d

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Çok ilginç. Banyo, hamam, tuvalet deliği gibi yerlerin cinlerin barınakları olduğu söylenir. Banyoya girerken destur çekmek lazım.
Ya da şu duayı okumak: ''Allahümme inni euzü bike minel hubsi vel habais.''

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
evet kardeşim destur çekmedigim için gördüm asıl benim kafama takılan konu ise kamera ile gözüküyor ama çıplak göz ile bakdıgımda görünmedi bu konu insan oglunun gözündeki perdeylemi alakalı çünkü kamerayla bakdıgım zama görünüyor

mecra

Kayıtlı Üye
Bu espiriyi yapmadan geçemicem Tuvalet delii olmasın :D:D:D:d

Cok iyi yaa:D Arkadasim tuvalete yada banyoya girince destur cek. Bol bol Ayetel Kursi, Felak ve Nas surelerini oku ve korkma bu varliklardan. Sen korkarsan daha fazla cekersin uzerine. Icini ferah tutup Allah'a dayan. Umarim en kisa surede atlatirsin:)

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
teşekürler arkadaşım ben bu olayı atlattım çok şükür bu olay aklıma takılmışdı kafama takılmaması için kendimi rahatlatmak amacıyla açtım konuyu verdiginiz bilgiler için teşekürler saygılarımla iyi günler..:)

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
teşekkürler kameri..bazı şeyler normal insan gözü ile görünmez insan gözünün sınırı kırmızı ile mor arasıdır..yani gökkuşağının yedi rengi...bazı cismler bu görme sınırının dışında kalır mesela ultraviyole rontgen ışınları gibi üst sınır ötesi ve kırmızının altı kızılötesi yani ısı dalgaları..insan gözünün göremediği ışınları kameradaki algılayıcılar algılayabilir kayıtta yapabilirsniz zaten cinler ve diğer varlıklarda bedenleri olmayan enerji boyutundaki varlıklardır...bazıları mezarlıklarda kamera çekimleri oldukç enteresan karelerde yakalamaktadırlar sizin şektiğiniz karelerde cinlerdir zira duvarlar bazı cinleri engllemez zaman arası yolculuj yapabilirler duvarlardan kapı açabilirler..tabii bunu hepsi yapamaz güçlü olanlar yapabilir ancak....

demonic

Kayıtlı Üye
teşekkürler kameri..bazı şeyler normal insan gözü ile görünmez insan gözünün sınırı kırmızı ile mor arasıdır..yani gökkuşağının yedi rengi...bazı cismler bu görme sınırının dışında kalır mesela ultraviyole rontgen ışınları gibi üst sınır ötesi ve kırmızının altı kızılötesi yani ısı dalgaları..insan gözünün göremediği ışınları kameradaki algılayıcılar algılayabilir kayıtta yapabilirsniz zaten cinler ve diğer varlıklarda bedenleri olmayan enerji boyutundaki varlıklardır...bazıları mezarlıklarda kamera çekimleri oldukç enteresan karelerde yakalamaktadırlar sizin şektiğiniz karelerde cinlerdir zira duvarlar bazı cinleri engllemez zaman arası yolculuj yapabilirler duvarlardan kapı açabilirler..tabii bunu hepsi yapamaz güçlü olanlar yapabilir ancak....

ben kendi fotoğrafımı çektiğimde omzumdaki 2 meleği göremiyorum...

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
ben kendi fotoğrafımı çektiğimde omzumdaki 2 meleği göremiyorum...

Meleklerle cinler aynı madde gibi görünselrde farklıdırlar...nasılki biz radyoyu açınca sadece kendisine uygun frekansı dileyebilir alıcımızın frekansı dışındakileri dinleyemezssek cinlerle melekler ve ruh aynı ışın frekansında değillerdir...üstelik cinlerin hepsi bile aynı değildir...

demonic

Kayıtlı Üye
''zaten cinler ve diğer varlıklarda
bedenleri olmayan enerji
boyutundaki varlıklardır.''bu sözde diğer varlıklarda demişsiniz...yanlış dememişsiniz ama vurgulamak istediğim fotoğraf herzaman gösteremiyor...bu varlıkların enerji bedenlerini yoğunlaştırıp görünür olması demek ki bu safhada normal bir gözde görebilir emin olun...