cinlerle görüşmek istiyorum. yardım lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musashi

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar benim bir sorunum var ve bu sorunu çözecek her yolu denedim. allaha havele ettim bana haksızlık yapanları ama birde elim kolum bağlı hiçbirşey yapamadan kalmakta çok ağrıma gidiyor.
çok düşündüm , bunu yapmamamdaki tek neden müslüman olduğum için görüşmek günah olur endişesinden dolayı vazgeçtim.
artık birşeyler yapma zamanım geldi diye düşünüyorum.
sizlere sormak istediğim cin veya demon hiç farketmez , sadece soru sorabileceğim ve doğru cevap alabileceğim bir cin varmı arkadaşlar.
tek isteğim bu , kısa yoldan ulaşıp , doğru bilgi alabileceğim hertürlü varlıkla görüşmeye şuan hazırım.
korkarsın, sakın deneme veya başka şeyler lütfen yazmayın. çünkü korkacak artık hiçbirşeyim yok.
yardımcı olan arkadaşlara, şimdiden teşekkür ediyorum.

origanum

Yönetici
Sizin bu mertebeye ulaşmanız için öncesinde yapmanız gerekenler var. Bu forumda defalarca anlatıldı. Ben istiyorum demekle olacak şey değil bunlar. Hiçbirisi bir insan gelse de bize soru sorsa diye beklemiyor. Siz onlarla iletişim kurmak için kendinizi ne şekilde eğittiniz, türler arası farka uyum sağlamak için ne yaptınız, önce kendi alt yapınızı hazırlayacaksınız ki sonra birşey talep etmek için ne yapılması gerekire gelsin sıra.
Siz en iyisi en kestirmeden bunları yapan bir medyuma gidin parası neyse verin ve sorunuzun cevabını alın. Yoksa bir ömür harcarsınız becereceğim diye. Sizin gitmek istediğiniz yol bu değilken zaten başarıya da ulaşmanız mümkün değil, tek istediğiniz bir soru ve cevabı. Öğrenmek için de sadece uygun aracı kişiye gidip soracaksınız ve anında bitecek.

canmert196

Kayıtlı Üye
sorulariniz icin yuleden bakim yapmasini talep edebilirsiniz ucretilidir :)

yorgun savascı

Kayıtlı Üye
İş
elektronik güvenlik s. ve iktisat fakültesi
sen cinleri ne zannedıyorsun kı onlar yalancı en azından cogu oyle onlarda senı beklıyrdu zaten .d

Saprohil

Kayıtlı Üye
Senin sandığın kadar kolay değil cinlerle görüşmek.10 dakikalık iş değil.Çok uğraşman lazım.Doğru davet bulman lazım her şeyden önce.Buldun farzet hemen gelmezler.Çok zahmetli ve uzun iş anlayacağın.

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Gerçekten çok uzun ve çok zor bir iş. Ve bunu bir soru ve bir cevap için boşuna yapmış olursun. Ve çok zaman isteyen bir iş. Kendi başına hiç birşey bilmeyerek yapmaya kalkarsan ne cevap alabilirsin nede huzurun kalır. O yüzden sayın origanum'un dediği gibi medyuma gidip parası ne ise verip işinizi halletmeniz en mantıklı yol olacaktır.

musashi

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar illaki zahmetli ve uğraşlıdır. bende bunların farkındayım. belki kısa yoldan bu gibi şeyler için görüşme , konuşma yapan arkadaşlar olmustur diye düşündüm.
ben evet cin, demon bu gibi işlerle hiç uğraşmadım. uzun yıllardır astral seyehate çıkıyorum ve lusid rüyalar görüyorum. konuyla alakasız gibi duruyor ama tecrübe manevi olarak hazır hissetmekse ben buna hazırım. cin veya demonmudur bilmiyorum ama birçok çeşit surette varlık gördüm. tabi bunlarda yetersiz biliyorum.
sadece yardım amaçlı konuyu açtım. benim yanlış bilgi almadan direk net cevap almam lazım ve bu hayatım için çok ama çok önemli.
bu görüşmeyi yapmam mümkünmü . cevap mümkün değilse zaten konuyu uzatmadan bırakırım.
tşk ediyorum

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
arkadaşlar benim bir sorunum var ve bu sorunu çözecek her yolu denedim. allaha havele ettim bana haksızlık yapanları ama birde elim kolum bağlı hiçbirşey yapamadan kalmakta çok ağrıma gidiyor.
çok düşündüm , bunu yapmamamdaki tek neden müslüman olduğum için görüşmek günah olur endişesinden dolayı vazgeçtim.
artık birşeyler yapma zamanım geldi diye düşünüyorum.
sizlere sormak istediğim cin veya demon hiç farketmez , sadece soru sorabileceğim ve doğru cevap alabileceğim bir cin varmı arkadaşlar.
tek isteğim bu , kısa yoldan ulaşıp , doğru bilgi alabileceğim hertürlü varlıkla görüşmeye şuan hazırım.
korkarsın, sakın deneme veya başka şeyler lütfen yazmayın. çünkü korkacak artık hiçbirşeyim yok.
yardımcı olan arkadaşlara, şimdiden teşekkür ediyorum.

ARkadaşım sakın ola bulaşma onlara.. Sana sadece ben şunu tavsiye edebilirim... İtikat ve inancını geliştir. Sonra tüm sorularının cevaplarını kendin bulabilirsin.. Zikir çek, dua et, namaz kıl... İnancın ne ise artık onları yap. Yemin ederim 1 haftadır uyuyamıyorum ben. Sakın ola diğerlerine bulaşma

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Sevgili Origanum gayet iyi açıklamış, diğer arkadaşlarımızda onlardan uzak durman konusunda iyi ve doğru söylemişler. En pratiğini yap, bir medyuma git, mümkün mertebe sorularına cevap bulacaksın.

demonic

Kayıtlı Üye
Eğer paranız yok ise sarkaç yapmanızı öneririm...

bendekiben

Elit Üye
Eğer paranız yok ise sarkaç yapmanızı öneririm...

Sarkaç uygulaması herzaman doğru sonuçlar vermiyebilir.Yüksel benlikle iletişime geçilse de uygulayan kişiden de etkilenebiliyor. Sarkaca sorular sorarken zihnimizi tamamen boşaltmamız gerekiyor.Ama ister istemez bazen istediğimiz sonuçlar kafamızdan geçiveriyor.İşte ozaman sarkaç olması gerekeni değil olmasını istediğimiz sonuçları verebiliyor.

musashi

Banlı Kullanıcı
medyuma sıcak bakmama nedenim para değil. para ile ilgili sorunum yok arkadaşlar. sadece medyuma güvenemiyorum. aslında insanalra güvenim kalmadı. hiçkimseye artık güvenmiyorum.
sonuçta onlardaq cin lere sorup bana bir cevap verecekler. bu soruyu benim şahsen sormam daha iyi olur diye düşünüyorum. sonuçta cinlere güvenilmez diyolar ise medyumlara hiç güvenilmez . bilmiyorum aklım karmakarışık.

Raptiye

Kayıtlı Üye
İş
Ögrenci
Fincan daveti yap,
harfleri yaz a'dan z'ye
Sonra besmelesiz 1 kere fatiha 3 kere ihlas oku,
iyi huylu müslüman bir cin gelsin de guzelce davet et
burda en az 2 kişi olman gerekiyor,
boy abdestli ol
işin bitince gönderecegin zaman
davet eden 1 kere ayetel kürsi 3 felak 3 nars okur
ve Geldigin gibi Allahın izni ile git denir ve gönderilir.
Tecrube defalarca edilmiştir ama sorun şu 10 sözlerinden 8i yalandır.
Kimi zaman dogruda söylerler tamamen size kalmış...

satelcom

Banlı Kullanıcı
Forum dahilindeki Yule den veya diğer mod arkadaşlardan yardım istemenizi öneririm.Piyasadaki sahte cinci ve medyumlara yem olmayınız.

musashi

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar şuanda ben yanlız , fincan davetini tekbaşıma yaptım , sonuç alamadım , şartmı 2 kişinin yanımda olması. birde tekrar deneyeceğim ama sanki eksik birşeyler var gibi.
çağırdığım cine bir hediye verme imkanım varmı , gönlünü hoş tutmak açısından. bilmiyorum hoşlandıkları birşey varmı , davet esnasında ona güven verecek birşeyler nesne felan varmı acaba.

bendekiben

Elit Üye
arkadaşlar şuanda ben yanlız , fincan davetini tekbaşıma yaptım , sonuç alamadım , şartmı 2 kişinin yanımda olması. birde tekrar deneyeceğim ama sanki eksik birşeyler var gibi.
çağırdığım cine bir hediye verme imkanım varmı , gönlünü hoş tutmak açısından. bilmiyorum hoşlandıkları birşey varmı , davet esnasında ona güven verecek birşeyler nesne felan varmı acaba.

Onların alemi maddesel bir alem olmadığı için kullanıcakları şeylerde maddesel olamaz ve ayrıca onların beslenmeside bizim gibi maddesel değildir.O yüzden onlara verebileceğin bir nesne veya yiyecek türü birşey den ziyade kendi enerjin olur.Enerji aleminde yaşayan varlıklar gene enerji ile beslenirler.Zaten kendileride ışınsal varlıklardandır.Bir buhar gibi veya bir duman yoğunlaşması gibi görünürler.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci

Soğanın zarını koyabilirsin.. Yada ufak bir parça soğan. Ama fincan daveti falan büyük ölçüde yalandır. Yaptım diyenlerin çoğu yalan söylüyordur bence. Başlamadan kendini Ayetel kursü ile korumaya al. Boy abdesti al. Felak-Nas surelerini oku. Sonra davet duasını oku. Fincanla falan olacak iş değil bu :D

Saprohil

Kayıtlı Üye
Davet yaparsın birde,ama davette davetin görevlisi gelmeye gelebilir.Ortamdaki başka cinler geliyor.Ve inanılmaz derecede labali davranışlarda bulunuyorlar.Abuk subuk konuşmalar,dediklerinin 10 lafından 1 tanesi doğru 9'u yanlıştır.Anlayacağın baya bir şans lazım birde bu iş için.Ve davette ters laf edersen,çok büyük şeyler olur.Telafisi olmayan hatalar.Birisiyle çalışma yapman,daha doğru olur.Ben acemi iken tek çalışma yaptığım günleri,mutlulukla değil korkuyla anarım.Sende acemisin bu yüzden kalkışırsan,birisi desteği ile kalkış.

The_Pasific

Kayıtlı Üye
Bırakkk buu işleriii..Gözünü karartım bu işe giren ve sonra aklı giden cinlerin elinde oyuncak olan çok insan var.. Ha inadım inat ben görüşmek istiyorum diyorsun..e buyur görüş...

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Abicim ben neye uğradığımı şaşırdım. Korkudan uyuyamıyorum bile. İnanırmısınız ne akla hizmetse yastığımın altına bıçak koyarak uyumaya çalışıyorum. Sanki gelecek olanlar insan ve ben onları öldüreceğim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...