Kendinize Aşık Etmek için Muhteşem Bir Azimet (Önerilir!)..

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.

Âyehin Ayehin bikitriyâlin bikitriyâlin celişin celişin dimyâlin dimyâlin vehîmin vehîmin zenkatâ zenkatâ hadâyehin hadâyehin tıfyâlin tıfyâlin ecîbû eyyetühel hurûfis semâniyyeti i'tûnî bimâ ekele ve ehîkümüt tâsiuz zâhibü ankün ve hüve harfühül hâ-i anküm ve hüve harful hâ-i bi hakkis sirrillezî ev deuhu fikümül bârit tâhirud dâimüz zekiyyül cevvâdül vedûdül ahadül hayyü illâ mâ heyyectüm XXXXXXXX alâ mehabbeti [Only Registered Users Can See Links] bi hakki hâzihil esmâ-i aleyküm. İnnehü min süleymâne ve innehü Bismillâhirrahmânirrahîm. Ellâ ta'lû aleyye ve'tûnî müslimîn. Müsriîne tâiîne lillâhi rabbil âlemîn.

Dikkat1:

("XXXXXXXX" --> yazılı yerde sevdiğiniz kişinin adı)

("[Only Registered Users Can See Links]" --> yazılı yerde kendi adınız)

Dikkat2:

Azimeti okumadan önce korunma duası olarak 7 defa "Ayet-el kürsi" suresini okuyunuz.

Dikkat3:

Bu uygulama istenilen sonuca ulaşmak için tümüyle beraber 11 defa tekrar edilmelidir.

Admin notu: uygulama hatalıdır. Açıklama konu icinde yapılmıştır..

parıltı

Kayıtlı Üye
Bu duayı okurken neden korunma ihtiyacı duyulur ki?Anlamı nedir?

jasmiinn11

Kayıtlı Üye
anladığım kadarıyla bir davet olduğu için koruma yapılıyo..ilk defa böyle bir dua görüyorum ..kaynağı ne acaba arkadaşım..peki bir seferdemi 11 defa okunuyo..ne gibi bir etkisi var bu duanın..sanırım sen denedin..okuma günü ve saati varmı..açıklama yaparsan sevinirim arkadaşım..

canmert196

Kayıtlı Üye
koruma size gelcek zararlari azaltmak veya yok etmek icin.arkadaslar okumadan once anlamlarina bakin sevgi icin sogutma okursaniz neler olur dusunun :) bazi arkadaslar direk copy paste yapiyo yanlis sey okumaniza sebep olabiliyor

tuuuba

Kayıtlı Üye
bişey soracağım 11 defa tekrar ama aynı gün mü yoksa günlere mi bölünecek

fgspa06

Banlı Kullanıcı
("[Only Registered Users Can See Links]" --> yazılı yerde kendi adınız)

Bu ne demektir? Benim bildiğim;Sayfalarda,forumlarda...vs üye olmayanlara gösterilmeyen bir link ve terimi bu? Sevilen kişinin adı XXXXXXXXX de neden "üyelere özel link" bizim adımız? Hoş bu konuda genelde zaten bir gariplik var. Neyseki yönetim konulara hakim,illaki bir hareketleri olacaktır...

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Anlamadım bende şimdi editörlerden birisi müdehale ederse anlarız. Kaynak ve detay gerekiyor

hasan06

Kayıtlı Üye
benim bildiğim sevgi muhabbet işleri günden güne saatleri değişsed genellikle gece 1:00 ile 3:00 arasında yapılır

pinky

Kayıtlı Üye
Bunu cesaret edip de okuyan yoktur umarım.Burda yazılı olan isimler ne ismi anlamı ne bilmeden okumak çok ama çok tehlikeli bence.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Burada verilen azimet örneğinin yapılacağı saat ve gün kişiden kişiye göre ve diğer bazı ayrıntılara göre değişmektedir. Eklenecek veya çıkartılacak bazı yerler olabilir. Konudaki ilk mesaja dikkat ederseniz uygulama tam verilmemiştir. Sadece burada verilen bazı noktaları eksik olan azimet duasını okuyarak sonuç elde edemezsiniz.

pinky

Kayıtlı Üye
Sonuc elde edilmez bencede ayrıca.Bu işi ehli olan kişiler yapabilir.Allah korusun yarım hoca imandan eder denir yarım havas bilgisi de insanı kendinden eder yani üç harflilerin emrine sokuverir :party:

maestrodesalto

Banlı Kullanıcı
çok sakat işler bunlar , ne olduğunu bilmediğiniz şeyleri okumak , herhangi bir ilacı alıp direk içmeye benzer.

hasan06

Kayıtlı Üye
Sonuc elde edilmez bencede ayrıca.Bu işi ehli olan kişiler yapabilir.Allah korusun yarım hoca imandan eder denir yarım havas bilgisi de insanı kendinden eder yani üç harflilerin emrine sokuverir :party:

peki nasıl yapıcaz ama :( ? keşke gizli mabet okulu olsaydı :( sheker kardeşimizin dediği gibi llah korusun yarım hoca imandan eder denir yarım havas bilgisi de insanı kendinden eder yani üç harflilerin emrine sokuverir

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
pisişik güçler kehanetler,bedensiz varlıklar
onu bilmemde ben denedim ve ertesi gün çok işe yaradı ama sevdigim kızın üzerinde etkili olmadı ama kızların bana olan ilgisi alakası arttı ve sadece bir buçuk hafta sürdü :D:D

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
onu bilmemde ben denedim ve ertesi gün çok işe yaradı ama sevdigim kızın üzerinde etkili olmadı ama kızların bana olan ilgisi alakası arttı ve sadece bir buçuk hafta sürdü :D:D

Peki nasil denediniz?? sevgili modumuz islemin yarim oldugunu belirtmis.Insallah sevdigin kiza biranevvel kavusursun,bir ömür boyu mutlu olursunuz.sevgilerle kalc:party:

tevhid61

Banlı Kullanıcı
zaten genellikle böyle şeyler tam olarak verilmez bu konuda gerçekten usta ve bilgili bir arkadaşım bana ''böyle şeyleri kesinlikle hiçbiryerde tam olarak vermiyoruz birine birşey olursa bunun vebalini biz alamayız'' demişti.ayrıca tam olarak verilmeyince işe yaramayan şeyi neden verirler onuda anlamış değilim.

theblacksun

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar bu da bir büyüdür en nihayetinden koruma vs. lazımdır. Dua Kur'an da geçer, en fazla bir niyet için okunur, (fetih suresi gibi) ama bir büyü için asla, büyük olasılık bu uygulama dahi davet içeriyor, rahatsız edilebileceğinizden korkuyorsanız veya dini gerekçeleriniz varsa yapmayınız derim. Yukarıda ki sözler Kur'an da geçmemektedir. bu tip duaların İslam'la alakası yoktur. yani her sakallıyı dede sanmayacağımız gibi her arapçayı İslam sanmamalıyız

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
arkadaşlar bu da bir büyüdür en nihayetinden koruma vs. lazımdır. Dua Kur'an da geçer, en fazla bir niyet için okunur, (fetih suresi gibi) ama bir büyü için asla, büyük olasılık bu uygulama dahi davet içeriyor, rahatsız edilebileceğinizden korkuyorsanız veya dini gerekçeleriniz varsa yapmayınız derim. Yukarıda ki sözler Kur'an da geçmemektedir. bu tip duaların İslam'la alakası yoktur. yani her sakallıyı dede sanmayacağımız gibi her arapçayı İslam sanmamalıyız

Burada bahsi geçen uygulama Havas=İslami Maji adı altında tanımlanır. İslam ile alakası olmadığını söylemeniz tamamen yanlış. Sonuçta İslam'da ve Kur'an'da geçen isimler (Esma'ül Hüsna gibi)ve bazı kelimeler buradaki azimet örneğinde verilmiştir. Ayrıca tüm majikal işlemler sırasında varlık yardımı olmadan sonuca ulaşılamaz. Bu ister basit bir uygulama isterse vefk, tılsım, muska... olsun.

theblacksun

Banlı Kullanıcı
Havas dediğiniz şey büyünün İslam altında meşrulaştırılmaya çalışılmasıdır. Sıradan pagan büyülerinden farkı İslam dinini buna alet etmektir. Allah'a dua etmek yerine bir varlıktan yardım ummanın İslamin felsefesine aykırıdır, yani dini gerekçeyle büyü yapmayan insanlar havas uygulamalarını sanki dinin bir parçası gibi yapmakta bunu vurgulamak istedim.