Karabasan vb İçin Yardım Lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zebun

Banlı Kullanıcı
Mabet sakinlerine merhabalar.
Özellkle lohusa bayanlara tebelleş olan, sık görülen çirkin rüyalar için yazlabilecek vefk, esma, dua, ayet ne varsa yardım edin lütfen.
Ben acizane yazıyorum ama, uygun şeyi bulamadım...
İyi forumlar...

bendekiben

Elit Üye
Mabet sakinlerine merhabalar.
Özellkle lohusa bayanlara tebelleş olan, sık görülen çirkin rüyalar için yazlabilecek vefk, esma, dua, ayet ne varsa yardım edin lütfen.
Ben acizane yazıyorum ama, uygun şeyi bulamadım...
İyi forumlar...

Es-Selam ( 131 güneş) ve ayetel kürsü dua olarak tavsiye edebileceklerimden ayrıca olumlamalarında büyük tesiri olur.Dumanlı kuvars taşıda rüya taşı olarak bilinir.Kabusları engeller

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Es-Selam ( 131 güneş) ve ayetel kürsü dua olarak tavsiye edebileceklerimden ayrıca olumlamalarında büyük tesiri olur.Dumanlı kuvars taşıda rüya taşı olarak bilinir.Kabusları engeller

bendekiben bu konuda doğru söylüyor en tesirlisi ayetel kürsi üç sefer oku daireye al veya alma farketmez dördüncüyü de oku içine çek nefes olarak.hiçbir şey olmaz..

aphosiss

Banlı Kullanıcı
Sevgili dostum,
bendekiben ve göçmenoğlu arkadaşlarımın dediğine ilaveten;

"Rabbî enniy messeniyeş şeytanu binusbin ve azaba. Rabbî euzü bike min hemezatiş şeyâtıyni ve euzü bike rabbî en yahdurun. Ve hıfzan min külli şeytanin marid."
(Sad: 41 - Mü'minun: 97-98 - Saffat: 7)
Anlamı:
"Rabbim şeytan bana sıkıntı veriyor ve işkence yapıyor. Rabbim şeytanların kışkırtmalarından sana sığınırım; ve yine sana sığınırım onların çevremde bulunmalarından. Ve bütün reddedilmiş şeytanlardan koruduk."
Bilgi:

Şeytanlara yâni cinlere karşı okunacak en tesirli dualar. Cinlerin her türlü zarar veren tesirlerine karşı Kur’ân-ı Kerîm’de bulunan bir iki duâ âyeti, beraberce okunduğu zaman son derece tesirli olmaktadır.-Sad’ Sûresinin 41. âyeti olan kısmı Eyyûb aleyhi’s-selâm okumuştur. "Mü’minun" Sûresinin 97 ve 98. âyetleri olan kısmı ise Cenâb-ı Hak tarafından Rasûlullah salla’lâhu aleyhi ve sellem’e öğretilmiştir.
Cinler tarafından kandırılmış bulunan herkes bu duâya devam halinde çok büyük faydalar görür.
ARAPÇA YAZILIŞI Ekli dosyayı görüntüle 2186

ahmet5858

Kayıtlı Üye
ben bu duayı okudugum zaman omuzlarımda baskı oluyor nedenini bilen varmı

parıltı

Kayıtlı Üye
Ben bir zamanlar bu duayı vird edinmek amacıyla okumaya başladığım dönemlerde rüyamda 4 erkek uzun boylu ve çekik gözlü,cüsseli,siyah ceket ve pantolon giyinmiş kişiler bana ne olur ayetel kürsiyi oku ama bu duayı okuma demişlerdi.Sanki benimle özel görüşme yapıp anlaşmak istiyorlardı ama ben okumaya yinede devam ettim.İnanın pozitif oluyorsunuz okuyunca,daha bir sakinleşiyorsunuz.Okuyun çok yararını görüceksiniz,sevgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...