Bir Cin ile Anlaşma Yapmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Yakından tanıdığım birisi bir cin ile anlaşma yapmış yıllar önce. Karşısına iki bedel sunmuş. Ya bedenin, yada ruhun... Beden bedeli şu anlama geliryormuş: Bazı şeyleri bilen yani bir cinle irtibatta olan veyahut bir anlaşma yapmış olan yada melez olan biriyle ilişkiye girdiğinde aynı hazzı yaşayarak kendi bedenine geçen güçler. Ruh bedeli ise: Ölümcül bir hastalık anında yada ölümcül bir kaza geçirdiğinde, ruhunu o cine teslim etmek ve onun konrolü altında olmak. Aynı zamanda onun güçlerini elde etmek. Arkadaşım bu iki bedeli birden ödemiş durumda. Kendisi 58 yaşında fakat yirmi yaşında bir delikanlı görünümünde. Ölümsüz değil fakat yaşlanmıyor ve intihar etse bile ölmüyor. Bu tarz konular hakkında bilgisi olan varmı?

calusaram

Kayıtlı Üye
Varliklarla anlasma yapmak mumkun kimi medyumlar gelecekten haber almak icin yapar kimileri maji icin vss aslinda zor durumdayken birisi ciksa da bana yardim etse dedigimizde de cin gelir ;) cinlerin korkunc olduklarini dusunmuyorum bana yardimci oluyorlar sahsen bir cok konuda uyariyorlar en guclu yaratik insandir bunu unutmamak gerekir !! Ben oldugumdan daha fazlasiyim dunyanin tum gucu ve kuvveti benim icimde diyin yardimxilariniz bol olsun ... Sevgi ve isiklaa !!

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Aslında pişman olduğum içindir belki kimseye söylemiyorum. Ama bende anlaşma yaptım. Evet normal insanlardan çok daha güçlüyüm hemde çok çok daha ama ne yaptım nasıl bir yoldayım hiç bilmiyorum. Burda söylememin nedeni gerçek kimliğimin bilinmemesi sadece.

furkan40

Banlı Kullanıcı
Bence ruh kısmında biraz yanlışlık var gibi.İslam dinince insan ruhu Allahın nefesinden yaratılmıştır ve bizi cinlerde üstün kılmıştır peki bu ruhu nasıl etki altına alabilirler ki ?

Saprohil

Kayıtlı Üye
Bence ruh kısmında biraz yanlışlık var gibi.İslam dinince insan ruhu Allahın nefesinden yaratılmıştır ve bizi cinlerde üstün kılmıştır peki bu ruhu nasıl etki altına alabilirler ki ?

Ruhunu şeytana satmak yada cine satmak şöyle birşey.Ruhu kullanmalarına izin veriyorsun.Bu yöntemi genellikle şerli varlıklar uygular ve kısmen kuralları arasında bunlar vardır.Kurallarında bunu söylemezlerse eğer " Oh be ne güzel şerliler ruhumu tam olarak kullanamayacak" demekte büyük bir hata.Çünkü o varlıklar,kişi farkında olmadan onun ruhunu kullanıyorlar.

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Ruhunu şeytana satmak yada cine satmak şöyle birşey.Ruhu kullanmalarına izin veriyorsun.Bu yöntemi genellikle şerli varlıklar uygular ve kısmen kuralları arasında bunlar vardır.Kurallarında bunu söylemezlerse eğer " Oh be ne güzel şerliler ruhumu tam olarak kullanamayacak" demekte büyük bir hata.Çünkü o varlıklar,kişi farkında olmadan onun ruhunu kullanıyorlar.

Kesinlikle böyle. Ama eğer ruhun o varlıktan güçlü ise sen onu kullanıyorsun.

furkan40

Banlı Kullanıcı
Eğer ruhu kullanmayı biliyorsak ortaya süper bir güç çıkar sonuçta unutmayalım ruhumuz yüce Rabbimizin nefesinden yaratıldı fakat bunları öldükten sonra anlarız çünkü ruh sadece ve sadece öldükten sonra serbest kalıyor.

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Eğer ruhu kullanmayı biliyorsak ortaya süper bir güç çıkar sonuçta unutmayalım ruhumuz yüce Rabbimizin nefesinden yaratıldı fakat bunları öldükten sonra anlarız çünkü ruh sadece ve sadece öldükten sonra serbest kalıyor.

Serbest kalması aslında biraz göreceli bir kavram. Astral seyahat ile boyut atlayabiliyorum mesela. Dünya boutu, cinlerin boyutu vesaire...

Saprohil

Kayıtlı Üye
Kesinlikle böyle. Ama eğer ruhun o varlıktan güçlü ise sen onu kullanıyorsun.

Evet aynen öyle.Ama bazen ruhumuzun hükmedemeyeceği varlıklara bulaştığımız oluyor.Kurtulmamız da çok zorlaşıyor.Kurtulamayınca bazıları anlaşmaya oturuyor.Böyle olunca da varlık tam olarak kontrolü eline almış oluyor.

furkan40

Banlı Kullanıcı
Serbest kalması aslında biraz göreceli bir kavram. Astral seyahat ile boyut atlayabiliyorum mesela. Dünya boutu, cinlerin boyutu vesaire...

Fakat astral seyahate ruh çıkmıyor bildiğim kadarıyla yanlışım varsa özür dilerim astral seyahate çıkacak olan beden konsantre evresinde oluşuyor.

origanum

Yönetici
Yakından tanıdığım birisi bir cin ile anlaşma yapmış yıllar önce. Karşısına iki bedel sunmuş. Ya bedenin, yada ruhun... Beden bedeli şu anlama geliryormuş: Bazı şeyleri bilen yani bir cinle irtibatta olan veyahut bir anlaşma yapmış olan yada melez olan biriyle ilişkiye girdiğinde aynı hazzı yaşayarak kendi bedenine geçen güçler. Ruh bedeli ise: Ölümcül bir hastalık anında yada ölümcül bir kaza geçirdiğinde, ruhunu o cine teslim etmek ve onun konrolü altında olmak. Aynı zamanda onun güçlerini elde etmek. Arkadaşım bu iki bedeli birden ödemiş durumda. Kendisi 58 yaşında fakat yirmi yaşında bir delikanlı görünümünde. Ölümsüz değil fakat yaşlanmıyor ve intihar etse bile ölmüyor. Bu tarz konular hakkında bilgisi olan varmı?

Bu kişinin geçmişi ile ilgili farklı birşey anlatmıştınız sitede.

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Fakat astral seyahate ruh çıkmıyor bildiğim kadarıyla yanlışım varsa özür dilerim astral seyahate çıkacak olan beden konsantre evresinde oluşuyor.

Hayır sayın Rider of Death, astral seyahate bedenin konsantresi sayesinde ruh çıkıyor. Beden aynı yerde kalıyor kıpırdamıyor bile. Fakat ruh bedenden ayrılıp geziyor.

Belet

Kayıtlı Üye
İki bedeli aynı anda nasıl ödemiş? Cevabınızı bekliyorum..

deathmacine

Banlı Kullanıcı
benim başıma bu uygulamaya (ya da her neyse işte :D) benzer bir şey başıma gelmedi...ancak çevremde ya da sizlerin çevresinde bu olaylara yönelik kişiler varsa sizler özel kişilersiniz demektir :D

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Böyle şeylere inanmam okumuşken fikrimi belirteyim dedim :D
Gayette yaşlanan insanlar tanıyorum :)

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
İki bedeli aynı anda nasıl ödemiş? Cevabınızı bekliyorum..

Sevgili belet, ilk önce beden bedelini ödemiş. O anlaşmadan yıllar sonra ölümcül bir kaza geçirdiği zaman diğer bedeli sunmuşlar önüne. İki bedelde böyle ödenmiş yani.

focus

Kayıtlı Üye
Her nefis bir gün ölümü tadacaktır. bu ayetle sabit öyleyse yaşlanmamak, intihar etse bile ölmemek, ruhunu satmak, kim ayetle sabitlenmişin önüne geçebilir ki? aciz olan insan mı yoksa vadedilmiş güne kadar süre verilmiş olan mı? hiç kimse.

bir çok şeyi denedim ama parayı elde edemedim. bana kim istediğim parayı aşkı verebilir ki? ne kadar zorlasam da olmadımı istenmedimi olmuyor.

aksi olsaydı şu yukardaki söylenenler haklı olur du. yazılmışı yaşıyoruz belki bizim bilmediğimiz ve bize bildirilmedikçe bilemeyeceğimiz birçok bilinmezle.

fakat umut var kalbimizde ne güzel şey umut etmek.

xtina

Banlı Kullanıcı
bi kere şu var ruhumuzu allah yaratmış aşamasını bi es geçelim ki benim kanaatimce sadece adem aleyselamın ruhunu allah kendisinden vermiştir bi ruh bircinin eline katiyyen verilmez siz dalgamı geçiyosunuz yaa azrail durmuşken cine ne oluyoda ruha sahip olmak istiyo cinin ne haddine bikere azrail vermez bu konuda arkadaşınız baya baya bi atmış kafasından yani.yani bi güzel sallamış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...