Duruişitiyle alakası var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dml*

Kayıtlı Üye
Ben bundan 1 yıl önce henüz parapsikoloji vb. konularla pek ilgilenmezken sürekli demonları araştırırdım ve hatta çağırmayı bile düşünmüştüm. O sıralarda kulağımda çınlamalar başladı, fakat normal kulak çınlaması gibi değil, sesler hem beynimin içinden uğultu gibi geliyordu, hemde başladığında durmak bilmiyordu. Daha sonra demonlarla ilgilenmeyi bıraktığımdan bir süre sonra kesildi. Fakat bu sene parapsikolojiye merak sardım ve farklı konularla ilgili çeşitli denemelerde bulundum, bununla birlikte bu çınlamalar yeniden başladı uğultu şeklinde beynimin içinden geliyor, durmak bilmiyorlar ve genelde yalnız kaldığımda oluyor. Yanılmıyorsam bir yerde duruişitide de böyle şeylere rastlandığını okumuştum , bunun duruişitiyle bir alakası var mıdır? Bilen varsa yardım edebilir mi ?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın Dml*, fon zaten siyah olduğu için de yazınız okunmuyordu. Ayrıca, standart beyaz rengin haricinde renkle mesaj yazmak, site kuralları gereğince yasaktır.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?15154-Gizlimabet-Kuralları-(Herkes-okumalı-)

Site kurallarında 4. maddeye bakınız!

4. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamina geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Konu başliklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu ile alakalı olmayan başliklar silinebilir. Buna yapılan itirazlar gözönüne alınmaz. Ayrıca renkli harf kullanımı sadece yöneticilere aittir. Standart renk kullanmanızı rica ediyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...