müslüman cinlerden yardım alabilirmiyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
pisişik güçler kehanetler,bedensiz varlıklar
Öncelikle ALLAH'ın SELAMI VE RAHMETİ ÜZERİNİZE OLSUN,benim sormak istedigim konu ben 7 yaşından hatta dogdugumdan bu yana cinler,şeytanlar ve melekleri görebiliyor ve irtibata geçebiliyorum ve beni şeytanlar sürekli öldürmek için türlü tuzaklarıyla karşılaştıgım ve şu an 21 yaşındayım ve ruhsal olarak iyiyi kötüyü ayırt edicek kadar olgunlaştıgımı düşünerek insanlara yardım etmek istiyorum bu sebebden dolayı müslüman cinlerden kendime yardımcı edinebilirmiyim diye sormak istiyorum vede olabilirse hangi yöntemleri uygulamam gerekir yardımlarını esirgemeyeceginizi düşünerek konuyu açmış bulundum bir hatam olduysa af ola SELAMETLE...
NOT:şu anda kontrolü ele almış durumdayım ve evimizde müslüman cinlerin dolaşdıgını söylemekde yarar görüyorum... :Angel_anim:

A

AlperTUNGA.

ben müslüman cinlerin bazı dualara bağlı olduğunu duaları okuyunca yanına gelip senin dileğin neyse sana yardım ettiklerini Allaha dua ettiklerini duymuştum :)

A

AlperTUNGA.

arkadaşın sorusuna gelince müslüman cinler kolay kolay seninle muhattap olmaz ne zaman sen onlardan daha dindar olursan ve sende irtibat kurman istersen zaten kurarsın demek istediğim kalp gözünü açtıktak sonra ayakta sapa sağlam kalırsanki hiç sanmıyorum onlar seni bulcaktır

ExcLusive

Kayıtlı Üye
arkadaşın sorusuna gelince müslüman cinler kolay kolay seninle muhattap olmaz ne zaman sen onlardan daha dindar olursan ve sende irtibat kurman istersen zaten kurarsın demek istediğim kalp gözünü açtıktak sonra ayakta sapa sağlam kalırsanki hiç sanmıyorum onlar seni bulcaktır

Öyle bir durumda ihtiyacı olmaz zaten :)

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
kalb gözümün açık oldugunu düşünüyorum gelip gidişlerini bazen tam suretleriyle oldugu şekilde gözüküyorlar bazen ise parıltı yada başka şekillerde gözükmeyi tercih ediyorlar diger şeytani cinleri evden ve benden uzak tutmada yardımcı oluyorlar bana büyük ölçüde kinli bir kaç ifrit var bunları benden uzak tutma konusunda bayagı bir yardım ediyorlar ALLAH'A hamd olsun...:)

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
evet digerleriyle oldugu gibi tabi önceden olan birşey bu ifritlerle karşılıklı tartışıyordum şimdi ifritlerden kurtuldum ve bu dialogu müslüman cinlerle yapmak istiyorum

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Allah senden razı olsun duygularıma tercuman oldun...yardım Allah istenir amacınız hüddamsa olur neden olmasan bu mümkün Allahın izniyle buna alimler cevaz veriyorlar...Kuran-ı kerimdende esma ül hüsnadan olur..sevgiyle kalın..

Bir başkası senin duygularına tercüme oluyor.Sen kendin anlatamıyor musun duygularını?Başkasının savunması ile kendini savunmaya acizlik deniyor.Ayrıca alimler birşeylere cevap veriyor demişsin.Kuran önünde,hadis önünde,ama sen bunları anlamak için başkasına mı ihtiyaç duyuyorsun?''Benim zekam yeterli değil,anlayan bir başkası bana anlatsın.'' psikolojisi var galiba sende.Kusura bakma ama anlamak için başkasına ihtiyaç duyan ile tartışmaya niyetim yok.

hayal gücün çok gelişmiş dikkat et bunun sonu kötüye gidiyor

Evet hayal gücüm çok geniştir.İhtimalleri hesaplamayı,hayal etmek zannedenler var.Bunlarda milyonda/bir olduğundan ne yazık ki gerçekleşmiyor.Oysa olmayanı hayal edebilirsen,olup olmayacağına sen karar verirsin.İşte bu yüzden hayal gücümü çok geniş tutmaya çalışırım.Yapılmayanı yaparım,bunun sonu da benim lehime olur.Ve başkaları buna gıpta eder.

Sizin ciddi bir üslup sorununuz var..mabet in eli sopalı öğretmeni değilsiniz siz..burdaki herkes sizin kadar akıllı..saygısızca ve alaycı bir tavırla konuşma hakkınız yok

Uslubun sabiti nedir?Neye göre sorun var?Ya da neye göre,uslubum yerinde?Uslubun belli bir oluru olsa,adı neden uslub?Çünkü kişiden kişiye göre değişir.Bu yüzden kendinle çelişiyorsun.Evet mabedin öğretmeni değilim.Evet herkez benim kadar akıllı.Evet ama saygısızca konuştuğum yeri anlamadım.Nerede bir saygısızlık yaptım gösterebilirmisin?Yazdığımı bidaha gözden geçirmeni tavsiye ederim.

Millet şöyle konu açıyor;
-Odada ışıklar kapanıyor.Cin mi acaba?
-Masadaki bardaklar kırılıyor.Şeytan mı geldi?
-Bardağa su doldurdum,arkamı döndüğüm ana yarısı içilmiş.Acaba peri mi?
-Ölü toprağı aldım,duvardaki saat terse dönmeye başladı.Cin mi geldi?
-Yatağın altında muska buldum,o sırada şimşek çaktı?Zeus mu geldi acaba?
-Cin bana öpücük yolladı,ben onu öpemeden kaçtı.Nasıl yakalarım?
-Vb.

Şimdi bunlar normal ama benim yazdığım mı garip?
Onlar böyle yazınca yardım etmeye çalışıyorsun.Ben yazınca garip oluyor,ve uslubuma dikkat etmem gerekiyor öyle mi?Gerçekten büyük çelişki içindesin.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Müslüman cinler yardım eder tabii.Ama inan bana anlaşman lazım iyice.Müslümanı da Yahudisi de kızdıklarında çok kötü duruma geliyorlar.Bu yüzden elinden geldiğince anlaşmaya bakman lazım.Namaz-Zikir-Salavat şart değil onların kurallarına uy yeter.Bütün müslüman cinler islami kurallar çerçevesinde insanlarla dostluk kurmuyorlar.Şerlileri de aynı.Şerli hadimlerle istersen celp yap istersen kayıp eşya bul.Yeteneklerine göre değişiyor.Müslümanıyla da aynı işi yaparsın.Ama aralarındaki tek fark şu.Müslüman ile zina yapmayan yada küfür etmeyenlere güzel bir yardım edebilirsin.Kadın gelir sana "kocam beni terketti"der.Sende bakarsın kadın kocasını aldatmıştır,bu yüzden kocası da onu terketmiştir.Müslüman veya hristiyan+yahudi varlıkların varsa pek ısrar etmezler yardım et diye.Kararı sana bırakırlar ki sende yardım etmezsin.Ama şerlilerin varsa bazı durumlarda sana yardım etme fikri sunarlar.Aralarındaki fark bundan ibaret.Yani ille de müslüman varlıklarla çalışman şart değil.

furkan40

Banlı Kullanıcı
SonsuzGüç kardeşimin dediği gibi namaz zikir salavat şart değildir ama sizi cinlerden koruyan en önemli etkenlerden bazılarıdır.Mesela her AyetelKursi okuduğunuzda bir koruyucu melek gönderilir size.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads