Çakra İnisiyasyonu 4. Grup 7. Çalışma Deneyimleri 12/03/2012

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Deneyimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz, hayırlı olsun:)
Urum'un enerjisi ve emeğine sağlık....

Önemli not: Aura inisiyasyonu için takvim oluşturuluyor, yakında başvurusu için konu açılacak, katılmak isteyenler bana tekrardan bilgilerini yollasın. Aura inisiyasyonuna katılabilmek için çakraya katılmış olmak, +18 ve 600 rep puanı gerekli.

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bütün inisiyasyonlara kaçırmadan katılanlar varsa değişimlerini, hislerini çok merak ediyorum :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Enerji okulu forumunda enerji sonrası eski deneyimleri inceleyebilirsiniz.

demonic

Kayıtlı Üye
Alnımdan başlayarak kafamın üstüne doğru bir enerji akışı vardı...kulaklarımda bir baskı hissettim...arada bir görüntüler gözümün önüne geldi...deneyimleme bittikten sonrada çok tuhaf bir rüya gördüm...

gümüş

Kayıtlı Üye
İki gözüm yüzümün yarısı derken sanırı sol kolla benzer benzersiz bir uyusma ( iğne yemişim gibi) sonra kayboldum. Bitti galiba dediğim bir an hatırlıyorum hayal meyal, ve sonra sabah uyandım :)
Çok çok teşekkür ediyorum

*AnGeL*

Kayıtlı Üye
Yuzumde bir uyusma vardi,basima dokunuluyormus gibi hissettim.Enerjinize saglik Urum...

demonic

Kayıtlı Üye
Sormak istediğim birşey var;sn.embriyo iniyasyonda yatağa uzandığımızda illa deneyimlerken uyumamız mı gerekiyor yoksa 30dk gibi bir süre deneyimledikten sonra kalkıp işimize baksak ve çok sonra uyusak yinede çakra inisiye edilmiş olur mu?