Yılan Büyüsü

Jasgues

Kayıtlı Üye
İş
Esnaf
İlk olarak söylemeliyim ki formülü eksilttim!
Bokor bir yılan bulur ve onu mümkün olduğunca yavaş bir şekilde öldürür.Yılan henüz ölmeden, can çekiştiği sırada kanından biraz alır ve ........ karıştırır. Bokor bu karışımı kurutur. Daha sonra bu kurutmuş olduğu karışımdan kurbanın yemeğine bir tutam serper. Birkaç gün sonra o yemeği yiyen kişi hastalanır. Çünkü damarlarında sayısız küçük yılan dolaşmaktadır.
Voodoo adlı kitaptan kendim yazdım, alıntıdır.

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
üff sayin Wbcan gece gece aklimdan cikmiyacak simdi bu:(((

satelcom

Banlı Kullanıcı
laf olsun kabilinden mi böyle eksik paylaşım yapıyorsunuz.formulleri eksik vererek paylaşım yaptığınızımı zannediyorsunuz.paylaşım yapacaksanız eksiksiz yapın lütfen.

Jasgues

Kayıtlı Üye
İş
Esnaf
laf olsun kabilinden mi böyle eksik paylaşım yapıyorsunuz.formulleri eksik vererek paylaşım yaptığınızımı zannediyorsunuz.paylaşım yapacaksanız eksiksiz yapın lütfen.

Gördüğünüz gibi voodoonun karanlık yüzünden bi formül. Eksiltip vermek zorundaydım.

damned

Kayıtlı Üye
Gördüğünüz gibi voodoonun karanlık yüzünden bi formül. Eksiltip vermek zorundaydım.

Bence siz tam verin gerisi okuyan insanlara kalsın...herkesin özgür bir iradesi var sonuçta...Hem kaç kişi bir yılanı yavaşça öldürüp kanını akıtabilir? Kitlelere hitab edicek bir uygulama değil zaten:)

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Sevimsiz bir hayvan ama yine de yılan için üzülürüm canlı yani. Yavaş yavaş öldürüp kanını akıtmak ıyhhhhh... Yılan kadar sevimsiz bir canlı da olsa bir canlıya böyle acı vermek fikri çok kötü.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yazık yav yılana yavrum benim :(
Keşke öldürme bölmünden kesseydin daha iyi olurdu.
Bir insan başkalarının özgürlüğü kısıtlanana kadar özgürdür.
1.Yılan öldürmek bir özgürlük değil caniliktir.
2.İnsan öldürmek veya hasta etmekte caniliktir.

canmert196

Kayıtlı Üye
sitede bu tarz büyüler eksiltip verilir bunun için paylasan arkadasa kızmayın tedbir geregi bu yapılır. eger gercek bır majısyensenız o eksık kızmı kendınız doldurursunuz zaten orası sızın ıcın sorun olmaz bu uygulamayı yapabılmek ıcın gercek bır cadı olmanız gerekır suan aramızda gercekten kac tane cadı var oda tartısılır eksık verılmese bıle her onune gelen yapamaz bu tarz buyulerı ve bunlar genelde arsıvlıktır :) paylasım yapan uyeye tesekkurler :)

satelcom

Banlı Kullanıcı
Alıntı yaptığınız kitap yabancı dilde ve hiçbir kısıtlama sansür yok.türçeye çevirince avrupalıya serbest olan bilgi Türk2e sansürlü ve yasak.Neymiş efendim tehlikeliymiş.Artık bu forumları gezen herkes okuduğu 100 yazının 90 tanesi uyarı olarak okudu.Bu foumlarda kısıtlama yapılması forumların bilimsellikten uzaklaşıp sanki dedikodu-magazin forumuymuş gibi gösterilmesine neden oluyor.Demirden korkan trene binmesin.lütfen artık ''bu büyümü,büyü günahtır,aman çok tehlikeli vb. ''sözler yarine sansürsüz ve eksiksiz doğru dürüst paylaşımlar yapalım.selam,sevgi ve saygılarımla...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Burada amaç birini hasta etmek.Sonucunda belkide ölümü var.Bu konu aşk büyüsü vs. gibi şeyler değil tam tarif verilmesi demek günahtan korkmayan belki inanmayan birinin bu tarif ile birine zarar vermesi sonucunda paylaşımı yapan kişi ve aracılık eden site yöneticilerinin kendi inançlarına ters düşmesi olabilir.

damned

Kayıtlı Üye
Burada amaç birini hasta etmek.Sonucunda belkide ölümü var.Bu konu aşk büyüsü vs. gibi şeyler değil tam tarif verilmesi demek günahtan korkmayan belki inanmayan birinin bu tarif ile birine zarar vermesi sonucunda paylaşımı yapan kişi ve aracılık eden site yöneticilerinin kendi inançlarına ters düşmesi olabilir.

Şahsen ben kişinin tecrübesi yoksa yaptığı uygulamaların başarılı olacağını düşünmüyorum..Yanlızca kendi üstüne negatif enerji yükler ve kendine zarar verir

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Şahsen ben kişinin tecrübesi yoksa yaptığı uygulamaların başarılı olacağını düşünmüyorum..Yanlızca kendi üstüne negatif enerji yükler ve kendine zarar verir

bu konuda oldukça haklısın Britney..bazı yetenekler doğuştan olabildiği gibi baılarıda yılların çalışmaları ile elde edilebiliyor bazı insanları enerjileri yüksek oluyor beyin dalgaları oldukça güçlü oluyor bir çok şeyi birkaç alıştırma ve çalışmada elde edebiliyorken bazıları aynı gücü elde edebilmek için oldukça uzun çalışmasını gerektiriyor..tabii bu konuda yüzeyselde olsa bilgi sahibi olmasıda gerekiyor elbetteki..ne olursa olsun hiç bir şey körü körüne rastgele olmuyor....

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master

Olup olmaması çok önemli değil önemli olan amaç.Kim isterki birinin zarar görmesine yardım etmeyi haksızmıyım?