Arkadaşıma olanlar

Jaqqer

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim arkadaşımın evinde tuhaf şeyler oluyor.Örneğin ışıklar kapanıp açılıyor bardaklar kırılıyor ve bir içecek doldurduğu zaman arkasını dönüyor ve içeceğin yarısı içiliyor.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

Jaqqer

Kayıtlı Üye
ve söylemeyi unuttum eski sahipleride bu yüzden taşınmışlar.Ayrıca komşularıda tuhaf diyor ve bodrum katında bir kadını öldürmüşler

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
yaf niye böyle şeyler beni bulmaz ki bir türlü..gece saat 2 de mezarlığa bile gitsem hiçbir şey olmuyor acaba bu varlıklar nasıl diye..millet harıl harıl bu işlerle uğraşıyor bize gelince hiçbir şey yok...

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Tüm arkadaşıma, sevgilime birşey oldu diyenlere cevabım.

Arkadaşınız gelip kendi anlatsın. Siz anlatınca hiçbirşey anlamıyoruz.

Jaqqer

Kayıtlı Üye
Arkadaşım bu tür şeylerle ilgilenmez hatta parapsikolojiden falan hiç haberi yok.Bu nedenle ben anlattım..

deathmacine

Banlı Kullanıcı
ne kadar doğruluk payı var bilemem...ancak diğer birçok konuda bu sorulara cevap verilmiştir..... :party: biraz eğlence!!! :D

reidikonto

Kayıtlı Üye
Bunun aynısını biz eski evde yaşamıştık..Sırf bu yüzdende taşınmak zorunda kaldık... Neden böyle oluyor sorusunada hep şu yanıt verildi bize.. O ev yapıldıgından bu yana cinler yaşıyormuş.. Kendilerine mesken yapmışlar.. Göndermek için ugraşmıştık ama gittikçe dahada kötüleşince çıkmak zorunda kaldık o evden...